Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

:D MoBa 🌻 wszystkiego 🌻 najlepszego 🌻 z 🌻 okazji 🌻 urodzin 🌻 dużo 🌻 uśmiechu 🌻 i 🌻 miłości 🌻 Kigana 🌻 :D no i jutro znowu będziesz musiała zmienić moje dane :) Alan_Pol :D muszę Ci powiedzieć że mnie bardzo, ale to bardzo pocieszyłeś :D Od razu mi lepiej :D Dzięki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha----zdradze ci sekret na dekoracje urodzinowego tortu.zamiast 40 swieczek 1 zarowka 40-watowa.:) grunt to miec dobry humor ,niezaleznie od tego ile sie ma lat.tobie zostal jeszcze jeden dzien a mnie 21 i tez zarowka hihi:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHO CHO CHO !??? ( tak to się pisze?...) Nie było mnie tu tylko ze dwa dzionki, a już towarzystwo się rozrosło ... tylko z Was oko spuścić!!?? A tak poważnie ( no może nie zupełnie do końca..), to fajne, że jest nas coraz więcej! ...W ilości siła! Czytając Wasze teksty, mam wrażenie, że Wodniki mimo \"pewnego\" wieku tak na prawdę nigdy nie są do końca dorosłe... Ja mam trzydziestkę , ale wydaje mi się, że czasami poziomem dorównuję mojemu 7-letniemu synowi... ...Sama nie wiem, czy to dobrze???... Mam pytanie do Alana_Pola: czy masz coś wspólnego z tym Polem od dróg?... Sorrrry, żartowałam? Chciałam się zapytać jak wgląda u Ciebie sprawa \"romantyzmu\"? Czy żona ma z Ciebie pożytek? Bo jak wiadomo wodnicza płeć żeńska jest romantyczna, a jak to się ma u płci przeciwnej? ... Pytanie kieruję do Ciebie, bo mężczyzn Ci u nas niedostatek, a Ty jesteś naszym najwierniejszym członkiem... klubu oczywiscie!!! Tymczasem pozdrawiam Was wszystkich! PA! PA! PA! PS. Ktoś się pytał, czy pracuję \"w zawodzie\"... Niestety na razie ( mam nadzieję!...) nie, bo młodszy berbeć ma dopiero 2 lata. Pracowałam przed urlopem jako grafik komp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
przepraszam bardzo cię Alanissss jesteś tu moja drugą "bliźniaczką" a 13 na pewno stukniemy się lampką wina buziaki dla wszystkich wodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zora
Witajcie WODNIKI!!! Ja jestem z 14 lutego jeszcze troche i moje święto!ciekawa jestem co dostane od mojego chłopa:)pozdrawiam was serdecznie! Aha wodnik to fajny znak, wyczytałam ostatnio że wodniki często mylą uczucie miłości z przyjażnią jak myślicie czy to jest prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha----czy ten \"pewny wiek\" to bylo do mnie?:) masz racje ze my wodniki nigdy niedoroslejemy tak do konca.i tak np..na moje 36-te urodziny kazalam sobie napisac na torcie 2x18.i bylo bardzo wesolo.a pomysl z zarowka wyszedl od moich dzieci.:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
MoBa kurcze wszystkiego najlepszego spelnienia tych nawet najskrytszych marzeń, nawet tych nierealnych, wielkiego torta mnóstwo prezentów, powodzenia w pracy i z pewnością zaslużonych wakacji w najcieplejszym zakątku świata caluje, ściskam mocno i pozdrawiam gorąco w ten zimny i nieprzyjemny dzień Baby It's Cold Outside

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat , sto lat dla ciebie MoBa.Niech się spełnią wszystkie twoje szuwarkowe marzenia. Socha - nie tylko się urodziłam tego samego dnia co Ty , mam też syna w tym samym wieku Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Witam wszystkie Wodniki płci obojga :) MoBa ,wszystkiego najlepszego !!!🌻 Alan_Pol ;) teraz już wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo, ze sie wstydze ;-): MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 39 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego, (za chwile) 25 lat, Amsterdam Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat No prosze, coraz ciekawszych rzeczy sie dowiaduje, nie wiedzialam na przyklad, ze talent do jezykow (takowy, ze tak skromnie stwierdze, posiadam) tez zawdzieczam mojemu znakowi zodiaku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIETOPERZ!!??... No co TY? Gdzież bym śmiała!!!... Prawdę mówiąc, pisząc to pomyślałam raczej o sobie... niestety... HA HA HA!!! Zresztą Wszyscy wiedzą, że życie zaczyna się po trzydziestce!!! ...więc nosy do góry! A co do tego pomysłu z żarówką, to jest suuuuuper! MoBa 🌻 Wszystkiego naj, naj, naj ...dobrego oczywiście! Embalina, to fajnie, jeszcze nigdy nie poznałam kogoś z tego samego dnia co ja... i do tego ta sama część Polski... A co do syna, to o którym piszesz? ( 7, czy 2 lata...) BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja a ja to mam nawet dzisiaj POSPRZATANE!!!!:D:D:D No to znaczy siem przy pomocy wujostwa;);) Poprzywozil mi takie pudeleczka na plytki, ktorych u mnie wzdlush i wszerz i w bok nawet-pelniscie poprostu:p No i tak w Swej Dobroci pomogl mi je posprzatac i posegregowac. A i Wujcio to oczywista Wodnikiem nie jest-no od razu widac :D;):P Ps. Tylko mi glupawo sie zrobilo z leksza jak pol Rodzinki do Babuni przyjezdzajac, przewinelo sie przez Me Skromne Apartamenta Szuwarzaste (i to doslownie Szuwarzaste:P) ;P:D No co? Do Katorzniczej( bo porzadkowej:P) Soboty jeszcze Ash jeden dzien przeciesh!:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...no dobra, male sprostowanie- to raczej ja Wujciowi pomagalam:P No wiecie nie chcialam Mu po prostu przerywac--- ten Jego zapal, ta pasja, ten blysk w oku:D:D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
gdzie wszystkie wodniki potopily się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw życzenia dla dzisiejszej solenizantki ( mam nadzieję,że się odezwie :) ) , no i dla jutrzejszych również, bo jutro chyba nie dam rady włączyć kompa i coś z sensem napisać. Nie dlatego,że idę gdzieś na imprezę i wróce w stanie mocno wskazującym ...;) , ale jadę na studia i wróce wieczorem mocno zmęczona zapewne. MoBa, Cicha, Fate :D W dniu urodzin życzę Wam: 🌻 spokojnego snu i radosnego przebudzenia, 🌻 tylu dobrych wspomnień, abyście dzięki nim przetrwały każdą trudną chwilę, 🌻 radości :D 🌻 ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i pasji tworzenia, 🌻 szczęścia 🌻 optymizmu No i pozwolę sobie dopełnic tabelkę o kolejne walentynkową i przedwalentynkową Wodniczki :), no i zmieniam dane: MoBa ...........................21 stycznia, 28 lat, woj. wielkopolskie :classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie :classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia :classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodnik Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszę dalej ;) :D Alanisssss ---> no to teraz masz artystyczny porządek ? :) I dobrze,że wujkowi nie przeszkadzałaś w realizowaniu jego pasji sprzątania, bardzo ładnie z Twojej strony :D no i ta drobna pomoc, żeby wujek nie czuł się sam i niepotrzebny w swej pasji ;) Alan ---> na rajd się nie wybieram, wystarczy mi codzienny rajd do pracy, czasem dostarcza więcej emocji niż ten przez pustynię :D :D Nietoperz ---> fajne macie pomysły z ozdabianiem tortu, nie ma to jak wodnikowy artyzm, który przechodzi na pozostałych członków rodziny :) Ja tak do końca nie wierzyłam w moje artystyczne zdolności,ale wczoraj się podbudowałam:) Pracuję w szkole i czasem dostaję od dzieci różne pamiętniki czy złote myśli do wpisania. No i w jednych \"złotych myslach\" była prośba o narysowanie czegoś dla właściciela tego zeszytu. Najpierw chciałam coś wkleić i dorysować,by wyszedł jakiś taki kolaż i zaczęłam szukać inspiracji w gifach. No i znalazłam - Garfielda w jego ulubionej pozycji na brzuchu z totalnie zblazowaną miną, na pewno znacie ten rysunek. I wyobraźcie sobie,że go narysowałam !! Patrząc na obrazek, rozmawiając na gg z moim ukochanym dokonałam tego :classic_cool:. Dorysowałam kotu myszkę, która stoi obok i drwiąco na niego patrzy i jeszcze parę drobnych elementów i poczułam się bardzo artystycznie ;) :D i :classic_cool: Fajne uczucie. Miłych snów i miłej soboty Wam życzę, ja jutro spędzę dość aktywny dzień :P Pa ..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana :) kurcze, ta 40-stka to jednak nieciekawie wygląda w tej kolumnie :( Ale co zrobić :( Jest i już :( Dziekuję pięknie za życzenia :) Nietoperz :) ten pomysł z żarówką zarąbisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
hej hej kochani chyba już wszyscy śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Z przyjemnością dopisuję się do tej niezwykłej grupy -28 styczeń i już prawie ćwierćwiecze:( Co powiecie o słabej silnej woli? - mam w nadmiarze, hehehehe:) Pozdrawiam wszystkie cudowne Wodniki i spełnienia marzeń życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten piękny zimowy ranek. jak nie znoszę zimna to taką własnie zimę lubię..... romantyczna biel, spacer po lesie.... ech rozmarzyłam sie ;) myślałam że będę pierwsza z życzeniami dla Cichej i Fate :( drogie panie... Cicha i Fate.... na Wasze ręce składam najpiękniejsze życzenia urodzinowe, abyście w każdej dziedzinie swego życia czuły sie spełnione :) Alan_Pol.. :) nogi to ja mam długie.....do ziemi ;) Mahatman.... Twój sexhoroskop zwlił mnie właśnie z tych moich nóg ;) no kurcze trafione w dziesiątkę!! co prawda Einstein nie jest w moim typie, ale jakby zaczął do mnie mówić na temat zjawiska fotoelektrycznego, o korpuskularnej teorii światła to kto wie czy bym się nie skusiła;) ale tak na poważnie, to sądzę że nas wodników bardziej interesuje wnętrze i to co dana osoba ma w głowie niż jej fisis. Pozdrawiam wszystkie Wodniczki i Wodników (niestety nie \"naumiałam\" sie jeszcze robić takich pięknych kwiatków :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha------\"czterdziesci lat minelo,jak jeden dzien....\"glowa do gory po 40-tce to dopiero jest zycie!!! :)!podobno przez pierwsze 40 lat czlowiek sie uczy zyc ,a w drugiej 40-tce korzysta z tego czego sie nauczyl :).tak wiec zdrowia,szczescia i slodyczy rowiesniczka tobie zyczy{kwiatek}samych tylko przyjemnosci,duzo forsy iradosci.pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha------ musze sie wytlumaczyc co z tym{ kwiatkiem }chcialam tobie przeslac kwiatka ale nie umiem takich pieknych jak inni.:)za to moj jest jedyny w swoim rodzaju hihi:)taki wiecej egzotyczny!hihi. pozdrowionka Kigana----pomysly z tortem to tylko mala czesc naszej rodzinnej tworczosci...mamy wiecej super pomyslow na swoim koncie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ habanerka 🌻 i nietoperz 🌻 ! Podajcie swoje konta mailowe, a wyśłę Wam BUŹKI. No i kwiatki oczywiście też ;) Mój mail pod nickiem :) P.S. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fate, Cicha ----świata pełna gębą! :-) Ściskam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezyynka
Łącze się z Wami kochane wodniczki! Jesteśmy poprostu najlepsze! Nawiasem mówiąc, wszystko co jest w tym topiku napisane na temat wodników (hmm.. nawet nie czuję, że rymuję:) to prawda. Poprostu jakbym czytała o sobie :) Jestem z 31 stycznia, lat 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻cicha!!!🌻:) i :)🌻fate🌻:classic_cool: ❤️Każdego roku o tej samej porze każdyWami życzy co tylko może. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Wam szczęścia i wiele radości!❤️ A POZOSTAŁYM WODNIKOOOOOM I WODNICZKOOOOOM PRZEMIŁEEEEEEEEEEEEEJ SOBOOOOOOOOOOOOOTY ŻYCZĘ!!!:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze:) Ależ tu ucichło:( Na poprawę humorka, stary kawał:D : 🌻 Za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za siedmioma górami mieszkał krasnoludek. Wychodzi z domu i mówi: - Qrwa, ale mam wszędzie daleko! 🌻 Sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Cicha i Fate kobitki wszystkiego najlepszego zdrówka przede wszystkim samych pogodnych dni uśmiechu na co dzieńi żębyście jeszcze 100 lat żyly wielki calus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniki fajne som
:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×