Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość Paulina16
Wracając do dawnego tematu o piciu drożdżach, wczoraj wypiłam jedną porcyjkę i poprostu nie mogłam tego przełknąć, ale dałam radę, ale później cały czas mi się zbierało na wymioty, chyba za dużo dałam drożdży w stosunku do wody. 1. Kiedy dodajecie te drożdże do wody/mleka?? Jak jest wrzątek?? 2.Ile razy je pijecie?? 3. Jakie proporcje sa do maseczki drożdżowej?? 4. Jakie do owsianej?? (z płatków owsianych) 5. Jak się czyta BENZACNE (bo w aptece zawsze źle powiem i juz sama nie wiem jak się mówi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia21
hej wszystkim:) ja znam bardzo dobry sposob na cellulit, sama nie stosowałam, ale moja siostra robi go juz od dawna i twierdzi ze efekty są rewelacyjne. podaję przepis: 4 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, 2 łyzeczki kakao (naturalne, nieslodzone), 4 łyżeczki imbiru, 4 łyzeczki spirytusu salicylowego, 4 łyżeczki oliwy lub oleju. wszystko to wymieszać. taka porcja powinna wystarczyc na jedno uzycie. posmarować miejsca dotknięt cellulitem, owinąć folią spozywczą i położyć się pod koc na około godzinę. następnie wszystko dokładnie spłukać. podobno regularne stosowanie czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia21
w walce z cellulitem pomoże jeszcze nacieranie ud i posladków kostkami lodu, przeczytałam jeszcze ze skutecznym sposobem jest kuracja olejkami etertcznymi np. dodaje się olejek grejpfrutowy do zwykłego balsamu i tym naciera się miejsca z cellulitem następnie owija sie folią na godzinę, następnie spłukuje. do włosów ja od lat stosuje tę samą maseczkę: nafta kosmetyczna, jedno żółtko i kilka kropel cytryny. zawijam włosy folią na około pól godziny, nastepnie spółkuje. maseczka z drożdży również jest rewelacyjna, choć nie stosowałam jej juz parę lat. ja do drożdży dodawałam trochę ciepłego mleka i miodek, nakładałam na twarz i czekałam aż wyschnie nastepnie spłukiwałam. na mnie działała super. kiedyś przeczytałam, że aby mieć ładny opalony kolor twarzy nalezy położyć na nią na kilka minut startą marchew, ale niewiem jak to działa, nigdy nie próbowałam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetix
ja nie stosowałam marchwi, ale słyszałam, ze trzeba z nia uważać, bo jeśli nałozy się jej zbyt duzo lub zbyt długo będzie się ją trzymać to wyjdzie pomarańczowa maska na twarzy. jeśli chodzi o opalone ciało to świetny jest balsam brązujący firmy dżonson (przepraszam, ze napisałam tak jak die mówi, ale chyba będziecie wiedziały o co chodzi ;) pokrywa on ciało równomiernie i równomiernie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat a upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czpiot
a slyszalyscie o przyprawianiu rumiencow czerwonym burakiem? nalezy buraka przeciac na pol i delikatnie rozprowadzic na twarzy. efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja mam sposób na rozszerzone pory... a Więc przykładamy rozgniecione porzeczki czerwone i czarne .... pory rewelacyjnie się zwężają i cera jest super oczyszczona. Maseczka super nadaje się do cery tłustej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie mi
czy picie drozdzy zalanych wrzatkiem dziala na skutecznosc pigulek antykoncepcyjnych?? help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetix
ja piłam drożdże podczas brania tabletek i nie zauważyłam nic niepokojącego. faktem jest natomiast to, że poprawiły mi się włosy juz po tygodniu. końcówki były nawilżone. odstawiłam je gdyz miałam wrażenie, ze pryszcze zaczeły mi sie pojawiać zamiast znikać.... chętnie bym je popiła chociażby ze względu na włosy, ale boję się... czy u was też było podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! co sie dzieje? gdzie sie podziewacie? trzeba wznowic temat! Damy rade razem! na pewno znacie jeszcze jakies sztuczki kosmetyczne! smialo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm maggie
Świetny topik!!!! Bardzo chwalicie pelling kawowy ale jak sie go robi? I czy mozna go stosować na twarz?? Czytalam gzies o tym ale mnostwo tu infoprmacji i gdzieś mi to umkło. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmm maggie ja stosuje peeling kawowy - do ciala i jak najbardziej do twarzy. Mieszam fusy z zaparzonej kawy z zelem pod prysznic lub oliwka do ciala ( wtedy dobrze nawilza), pakuje to do opakowania po kremie i mam na zapas peelingu na miesiac:) do ciala uzywam raz, dwa razy w tyg - do twarzy raz na tydzien lub rzadziej (twarz - delikatne ruchy, ostatnio zbyt mocno tarlam i mialam czerwona buzke, wiec delikatne, koliste ruchy i tawrzyczka jak ta lala:D) ten peeling na prawde dziala:) twarz jest gladka i nawilzona:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i już mnie oczy bolą od tych wszystkich topików. Fajnie, że wszystkie jesteście. Uzależniłam sie od tej kafeterii i nie wyobrażam sobie już dnia bez tych wszystkich porad i bez Was dziewczyny. Mam do was pytanie dotyczące gliceryny - nigdy jej nie używałam a wybieram się dzisiaj do apteki po zakup. Czy mam powiedzieć, ze chcę glicerynę i oni będą wiedzieć, czy ma być jakaś specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Gliceryna jest chyba jedna. Jak ich jest wiecej to chyba zapytaja cie o jaka ci chodzi. Zapytasz jakie sa i czym sie roznia i ktora jest najlepsza do twoich potrzeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taka cisza
kochane! pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER
a ja chciałam przypomnieć cudowna metode na błyszcząca sie cere ( tu ja przeczytałam i działa!) wiec polecam wszystkim. a mianowicie aby utrzymac cały dzien piękna matowa skóre na buzi trzeba oporuszyc ja zwykłym duzym pędzlem do makijażu MĄKA ZIEMNIACZANĄ. Efekt super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl
na włosy żeby błyszczały - dodać do ostatniego płukania kilka słodzików, rewelacja,polecane przez fryzjera, uzywam od dłuższego czasu z powodzeniem pzdr xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl
a jak ujędrnić uda? coś sprawdzonego proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z was uzywala mydla z oliwek (100%)? ja ostatnio kupilam i zaczelam uzywac, zobaczymy jakie beda efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooni
odświeżam, super topic. Mam pytanie czy drożdże mogę pic gdy nie mam syfków?? tylko ze wzgdlędu na włosy?? chciałabym je wzmocnić bo po wielu farbowniach są w kiepskim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie pytanie
dotyczące stosowania mąki ziemniaczanej do matowania cery, jak to wygląda na twarzy, czy buzia nie jest za biała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooni
mąkę mieszasz z cynamonem, więc ostateczna barwa zależy od proporcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×