Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość Kalinkaa
polećcie maseczkę lub peeling z kwasami owocowymi bo słyszałam, że są dobre chciałam wyrównać koloryt twarzy i trochę rozjaśnić piegi, stosowałyście coś takiego? Proszę o poradę. Aha i jeszcze coś na naczynka bo widzę że zaczynają mi się robić na nosku i policzkach. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllołł
bardzo dziekuje agata26 za zainteresowanie i odpowiedz:D tylko mam jeszcze takie hm.. techniczne pytanie Czy ten krem jest np.berzowy tak jak fluid, czy normalnie biały jak jakiś samopalacz bo to dlamnie prawdziawa zagadka jak to dziala... :D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
krem jest bezowy jak fluid, a nivea visage sa dwa odcienie, naturalny i drugi bardziej ciemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelen
Dziekuje Agata:)Nie wiem czemu nie zauwazylam go. Wybiore se tam przy okazji. Chodze do Herbapolu na Bandrowskiego i na sloneczna na przeciw zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
:) aelen, ja tam lubie kupowac bo mam najblizej a ponadto jest wielki wybor a i ten pan swietnie sie zna;) wczoraj nabylam znow zelek ale tym razem zywokostowy - juz wyprobowalam jest tez super i kolejny tonik mincer ale troszke inny - polecam te produkty, musze ich znow troche nabrac za granice bo tam tego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layeta
mam takie małe pytanie odnośnie herbatki z bratka - po jakim czasie można się spodziewać jakichkolwiek efektów? tzn jakiejkolwiek poprawy cery? bo ostatnio słyszałam, że potrzeba lat, żeby to zadziałało....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiace
to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-anonim
Piłam kiedyś tą herbatkę może z pół miesąca. Potem mi sie odechciało. Poza tym przeczytalam ze to działa na przemiane materii, co powodowało, że musialam częściej biegać do wc:) Jestem już wystarczająco chuda więc..przestałam pić tą herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...ja tez bym prosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje włosy po umyciu przypominają jedną wielką szopę, na dodatek każdy włos wywija się w swoją stronę :/ czytałam wczesniej o pantenolu, który nakłada się na włosy, co powoduje ich odżywienie i wygładzenie...również znalazłam tu kilka domowych maseczke na włosy typu: nafta kosmetyczna+żółtka+sok z cytryny..tak więc chciałam się zapytać, czy któraś z was orientuje się który sposób jest lepszy??? a może znacie coś na wygładzenie moich niesforniaków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
jesli chodzi o maseczki na włosy to ja stosowałam ta z nafty żółtka i cytryny hm... i uważam że jest dobra ale ja raczej nie mam problemów z niesfornymik kosmykami:) bo moje włosy są gładkie stosowałam ja swojeg czasu na ja na wypadanie włosów. Ale to prawda ze ma właściwości wygładzajace pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssi
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mam długie włosy miej wiecej do pasa, chciałam sie zapytac moze macie jakies sposoby sprawdzone ale unieśc je bardziej u nasady?? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kejsi, chyba jednak najpierw wypróbuję ta naftę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-anonim
Zeby podniesc wloski od nasady trzeba je tapirowac miekka szczoteczka do zebow ( tak czytalam ) podobno dzieki temu mozna uzyskac niezla obietosc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka915
hej dziewuchy! czy wiecie co zaradzić na grubą i ciemną skórę łokci?? plis help mi bo to nie wygląda zbyt ciekawie;(((((!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
najprostrzym sposobem jest chyba zastosowanie pilingu z wyciagiem z ogórka bo ma właściwosci rozjasnijajace......ale moze by sprobowac natrzec te miejsca rownie dobrze rozjasniajacą cytrynką, badz tez nacierac tych miejsc wacikiem zwilżonym w wodzie utlenionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
nio a ja chciałam się zapytać czy macie jakis dobry, przetestowany krem na naczyńka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie może jakiś sposób na przyrządzenie domowym sposobem podkładu do cery tłustej ??? puder juz mam, przydałby się jeszcze podkład, aby nie \"obciążać\" chemią mojej cery z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam już połowę tego cudnego topicu bo więcej już dziś nie dam rady :) Od jutra zaczynam kurację drożdżowo-bratkowo-rycynowo-itd-itp i zobaczymy jakie tego będą efekty :):):) Ale jedno wam powiem dziewczyny: Pijcie duuużo wody!! To jest na prawdę świetny kosmetyk! Oczyszcza organizm z toksyn oraz nawilża skórę od środka! Ja piję ok. 3 litrów wody mineralnej dziennie, nie licząc herbatek i to na prawdę działa! Cerka już od tego jest ładniejsza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i podzielę się z wami moim cudownym, niezawodnym i chyba najprostszym do przyrządzenia peelingiem na świecie! Kilka łyżek cukru wymieszać oliwą z oliwek (lub zwykłą) i macie ciało jak bobaski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
hih tez robie taki piling tylko do tego dodaje proporcjonalnie jeszcze trochre kawy mielonej i cacao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
ale kulce czekam na jakies nwesy o dobrych kremach na naczynka dziewczyny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
zalozycielce gratuluje pomyslu bo jest swietny i zycze zeby topik znalazl sie w czolowce najpopularniejszych. Chcialam dodac jakies moje sposoby ale w sumie wszystko juz bylo. Mam pytanie do tych co stosuja peeling z kawy czy to prawda ze zmniejsza celulit? no i jak wypic az tylke wody 3 litry dizennie jak ja 4 herbaty pije w ciagu dnia i to wszystko :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
o tym ze kawa zmniejsza pomaranczowa skorke wyczytałam gdzires na tym topiku ale zupełnie sie nie orietuje w tym temacie bo nie mam odpukac z tym problemu.:) ale zawsze mozna poprobowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margeuritte ja po prostu jak jestem w domku to mam cały czas przy sobie butelkę z wodą i popijam sobie :) i tak jakoś te 3 litry zlatują :) A jak gdzieś wychodzę to mam zawsze w torebce lub plecaku butelkę 0,5 litrową wody :) Chyba się od niej uzależniłam :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
dziweczyny a może macie jakias recepte na piekna opalenizne bez słonca czy samoopalaczy jakies maseczki z marchweki czy "parówki z niej" jak to sie robi itp. napiszcie bede wdzieczna niezmiernie!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margeuritte, te 3 l wody to twoja herbatka czyli 1l. nastepnie jakas zupka pewnie, woda jest w owocach i warzywach i to wszystko liczy sie do tego. ale zeby sie nazbieraly 3l to trzeba jeszcze troszke wiecej pic. najlepiej wypijaj troche wody mineralnej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka21
dziewczyny, można dzięki wam książkę napisać, będzie bestseller! Tylko kto pierwszy to wszystko pozbiera i zaniesie do wydawnictwa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka21
nie czytałam jeszcze całości, ale nie znalazłam póki co niczego odnośnie białych zębów. Znacie jakis dobry sposob? Ja na razie słyszałam tylko o truskawkach i przed imprezą czy wyjściem (coby zęby nie żółciły w tle z różowym błyszczykiem) biorę z lodowki ze dwie truskawki i żuję, smaruję, płukam i tak dalej... Efekt widzę, rzeczywiście bieluśkie, ale ciekawa jestem czy to tylko moja autosugestia czy na was też działa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×