Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość dziewczyny pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluśkap
Hey laseczki!!ja mam takie pytanka czy ta maseczka i to picie drożdży pomaga na pozbycie się wągrów????I czy znacie jakieś inne sposoby na pozbycie się wągrów???bo do kosmetyczki się niee opłaca chodzić bo póżniej jeszce więcej się pojawia i słyszałam że skóra się bardzo męczy:(.czekam na odp:D pozdrawiam>ahiam bardzo fajniusi TOPIK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolencja
Siemka lachony! Własnie wypróbowałam sztuczkę z cukrem i uważam, że jest moja cera jest idealna. A co do wagrów to polecam piankę do twarzy "Unter20 Anti!Acne" Czyni cuda ;> Macie może jakiś dobry i sprawdzony sposób na ładne paznokcie? Czekam na odp...bu$$ka :* Muahh =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kida16
Hej Lolencja.Ja używam odżywki do paznokci.Na mnie działa.Nie rozdwajają się.Aby je wzmocnić musisz dostarczyć im witaqminy:PP, B6 i B2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolencja
Heh, dzięki za radę...własnie wróciłam z zakupów i zaopatrzyłam się w kilka rodzajów odżywek i utwardzaczy, ale chyba zamówię se w Avonie =). A swoją drogą...ostatnio na nogach zauważylam jakieś dziwne czerwone krostki...macie może na to sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kida16
Lolencja ja niestety nie mam na to sposobu ale wcześniej dziewczyny pisały o różnych sposobach: 1) smarować miejsca z krostkami płynnym talkiem(niesprawdzone) 2) używać toniku bez alkoholu 3) nawilżać mocno tłustymi kremami 4) psikać dezodorantem A co do twojego wcześniejszego pytania to jeszcze mi się coś przypomniało: Sprawdzony sposób-w oliwie z oliwek moczyć paznokcie(ok 20min.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iriiss
Moje Drogie,z wlasnego doswiadczenia i po wyprobowaniu naprawde wielu kosmetykow i tych przepisanych przez dermatologa i innych ,powiem krotko-DROŻDŻE! nic nie dalo takich efektow jak taka maseczka 2 razy w tyg(lyzka bfozdzy i troszke mleka,wymieszac,nalozyc na buzie na 15-20min,zmyc letnia woda).Zaraz po tym cera jest matowa i oczyszczona,choc moze byc nieco zaczerwieniona (ale nastepnego ranka nie uwierzycie w to co zobaczycie(a raczej czego nie zobaczycie;-)) Polecam tez picie drozdzy- 1/4 kostki zalac zagotowana(ale nie wrzaca) woda,mozna oslodzic dla smaku. Pic przed snem 5dni,2 dni przerwy,znow 5dni i 2 tyg przerwy.Potem dzielnie od nowa:) Aha i jeszcze jedno- herbata z bratka!rewelacja!ja pije juz ponad miesiac 3 razy dziennie i naprawde jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie nie stać na porządną
pomadkę żebym robiła jakieś wywary cuda niewidy?:-( Po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankobvhhiuouogugo
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitkam
Czy można drożdże nakładać codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to najlepszy temat jaki tu jest. piszcie, ja tez mam duzo takich tikow, jak bede miala czas to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świecące słoneczko
Pytanie całkiem nie związane z tematem ale jak wstawia się buzki albo to co ma Anija24 ,,alee wieje''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestkai2>> na twarz nie! Broń Boże... jeśli masz skórę suchą i ze skłonnością do powstawania naczynek, to nie drażnij jej dodatkowo. Używaj raczej drobnoziarnistych peelingów (nie znam niestety żadnych domowej roboty... ale polecam peelingi z Perfecty). Kawa, cukier, sól... to na ciało :) świecące słoneczko>> musisz najpierw założyć sobie stałego nicka, a to w Preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i bardzo-bardzo polecam Wam peeling z soli i oliwy z oliwek (lub olejki do ciała, np dla dziecka), pewnie już go znacie... po prostu mieszasz wszystko i trzesz tym ciało, a potem spłukujesz letnią wodą. Nie trzeba potem używać balsamu, bo oliwka zastępuje. Albo inny, równie dobry, jest peeling z cukru i np szamponu do włosów... kiedyś taki zrobiłam, bo byłam w potrzebie, a nic innego nie miałam w domu... i jest super :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym o najważniejszym... co mi pomogło na świecąca się twarz! To mąka, pewnie dobrze już wiecie... :] ale dla niedowiarków - jest super. Nałożyłam o 7.00 rano i do teraz mam matową twarz. Zero błysku, zero przetłuszczania się... jak teraz dotykam skórę to jest sucha, tzn normalna... i nie trzeba w ciągu dnia się dodatkowo poprawiać, jak to jest z pudrami... aha, mam skórę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iriiss>> ja wyprubuję Twój sposób. Myślisz, że można jednocześnie stosować maseczki z drożdży, oraz je pić? Chyba... tak?:] aha... a jaką miałaś cerę? Tłustą, czy mieszaną? POZDRAWIAm 🌻 Dużo się rozpisałam... dobranoc i super topik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świecące słoneczko
A buzki kwiatki i serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wągry na czole i nosie po prostu używam 2 razy dziennie szarego mydła. ok2 minut mocno masuje w rozgrzana skore i potem trzeba obficie spłukać. bo inaczej skóra się wysuszy jeśli zostaną resztki mydła na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia -
Jeszcze przed wakacjami miałam skórę jak niemowlę,wszystkie koleżanki mi zazdrościły że mam jeszcze taką skórę,a smarowałam się tylko zwykłym kremem i czasami używałam peelingu.Ale to wszystko do czasu,piękna skóra zmieniła się w jakiś obiekt z niezidentyfikowanymi krostami,to były oczywiście pryszcze.Nie wiem dlaczego wyskoczyły mi tak nagle,mam dwie opcje: Opcja 1:w lato lubię się opalać,uzyskałam niezłą opaleniznę,ale zawsze jak się opalałam zakrywałam sobie twarz,ale jak zobaczyłam że wszystko mam brązowe a twarz nie to odkryłam twarz ponieważ chciałam żeby opaliła się równomiernie z ciałem,ale dopiero po fakcie przeczytałam że nadmierne nasłonecznienie powoduje powstawanie pryszczy. Opcja 2:w tym samym czasie kupiłam sobie balsam ziaji i czasami nacierałam sobie nim twarz,więc nie wiem co spowodowało mój problem z którym nie mogę sobie poradzić-z pryszczami. Czasami miałam takie chwile,że było ich mniej i prawie ich nie było,ale potem znów powracały.Nie mogę używać toników,ponieważ podrażniają mi skórę i to bardzo.Także nie mogę używać tłustych kremów ponieważ to też powoduje u mnie wysyp pryszczy. Znam sposób na maseczkę:potrzebne będą:pomidor i szczypiorek.Z pomidora będzie tylko potrzebny sok,a także trzeba wyskrobać z niego środek,resztę wyrzucić,albo zróbcie co chcecie z resztą,potem szczypiorek pokroicie na drobno.Zmieszajcie razem i dodajcie szczyptę soli,nie gwarantuję czy działa,ponieważ nie próbowałam,dostałam ten przepis od koleżanki. Na razie nie mogę się pozbyć do końca pryszczy,ale mam ich już o wiele mniej,używam dużo kosmetyków oczyszczających to pomaga.A żeby nie było ich widać wystarczy dobrze matujący puder lub fluid i po sprawie u mnie się sprawdza,nie gwarantuje że nie widać nic ale na prawdę lepiej się wygląda.Dzięki za przepisy na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radziłabym ci używać pudru i fluidu na pryszcze bo one właśnie zatykają pory.Do zamaskowania można używać korektora najlepiej antybakteryjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nikt nie pisze
hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOZ
bardzo fajny topik :) a teraz jako maniaczka takich eksperymentów sprzedam Wam kilka moich patentów: 1) na twarz - polecam wychwalaną tu już maseczkę z drożdży. oprócz tego również glinkę zieloną. na pryszcze punktowo Acnefan: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=13341 lub olejek z drzewa herbacianego lub Dermalibour: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=2679 tonik - zaparzyć nagietek, wystudzić, dodać łyżkę octu jabłkowego, można też parę kropel olejku herbacianego. full nature. zamiast kremów (szczególnie tych typowo do cery trądzikowej, wysuszających) polecam oliwkę HiPP czy ogólnie olejki naturalne na wilgotną cerę. 2) na włosy - olejek rycynowy zmieszany z karite (shea butter). smaruję włosy na noc, rano myję i są super. polecam również nabłyszczacze do włosów, przynajmniej ja uwielbiam jak mi się włosy błyszczą :) 3) do ciała - peeling kawowy jest super. jak wcześniej czytałam o tym przepisie to oczywiście natura sceptyka podpowiadała mi \"taaa, jasssne, aksamitne ciałko\" - ale to naprawdę działa :) 4) na paznokcie - odżywka keratynowa GAL http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=11678 mogę też polecić SILK WRAP Inglota. 5) na usta - TISANE - dobry i niedrogi http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=341 lub karite, o którym wspominałam wcześniej. Jak mi się coś przypomni to dopiszę do listy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad-D
hej dziewczyny!!! takie pytanko: coz robic z cieniami pod oczami??? nie powstaja ze zmeczenia, chociaz je to nasila, ale sa dyiedyicyne. wygladaja okropnie, a ja nie wiem, co robic...!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad-D
dziedziczne*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad-D
aha: zmiany tradzikowe mozna lekko przysuszyc, mieszajac odrobine wody ze szczypta sody oczyszczonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×