Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość kokss
Natalia17 ---> śliczne fale zrobią się na włosach , gdy po umyciu i rozczesaniu zapleciesz włosy w warkoczyki ;) Można zrobić kilka małych i wtedy będziesz miała fale delikatne i duuużo ich , a gdy zapleciesz np. 3 warkoczyki Twoje włosy będą miały wyraziste, duże fale. Trzeba też pamiętać o tym, żeby mocno splatać włosy, a nie w takie "luźne" warkocze. :) Ja tak robie i u mnie wychodzą fajne fale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * kokss
zmieniłam nick :P dawna KoKi :D a teraz * kokss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko jesli chodzi o fale to super wygladaja jesli zrobi sie je falownicą.Fakt jest to drogi interes bo w sklepie kosztuje ok 300-400 zł,ale na allegro widziała ostanio falownice za 100 zł.W sumie jest to spory wydatek ale naprawde warto bo włoski wygladają bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyzoz
witam, jesli chodzi o loszki to super sposob jest taki: na umyte wlosy nakladamy pianke potem lekko suszymy zimnym powietrzem wlosy ale nie suszymy ich do konca, musza zostac wilgotne. bierzemy pasmo wlosow (wielkosc zalezy od potrzeby) i nawijamy takie slimaczki na swoje np. 2 palce potem spinami i jedoczesnie przypinamy je do glowy spinkami/wsuwkami, mozemy w nich spac lub po prostu potrzymac takie slimaczki na glowie ok.3 godzin i doszuszyc wlosy zimnym powietrzem. potem sciagami spinki i lekko rozczesujemy palcami kosmyki. lakierujemy. a a mam pytane, nie znacie moze jakiegos sposobu/maseczke zeby skora twarzy wygladala na :"szczescliwa", wypoczeta, lekko byla zarumieniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żeby ten topik nie umarł:( taki zawalisty jest!! dużo zapisałam z tych stronek i niekióre juz wyprobowałam- maseczka z płatków owsianych-buzia jak u niemowlęcia..gładziutka:) może sie powtórzyło ale ja robie jeszcze takie myk:) maseczka z ogórków- krążki kładę na twarz na oczka....działa kojąco, po jakimś czasie stosowania znikają przebarwienia, nawilżająco, Tez zamiast toniku czasem używam plasterków ogórka i przecieram nim twarz (sok z ogorków ma takie samo dzialanie jak ta maseczka) na wlosy jak tu niektóre dziewczyny pisały dawały krem NIVEA , ja dużo dałam na końcówki balsamu (takie zwykły do ciała) którego już nie używałam, zakładałam folię i tak chodziłam :) jakieś 30 minut później myłam głowę aa końcówki nie były takie rozczochrane i puszące sie...super efekt:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Ożywiamy topic :) Odżywcza maseczka do ust : Odżywczą maseczkę do ust można przygotować, mieszając ze sobą taką samą ilość białego sera i naturalnego miodu. Należy ją nakładać na usta zawsze wtedy, gdy pojawi się uczucie dyskomfortu, a także przed każdym wyjściem na mróz. Niezdescyplinowane brwi : pomaga czesanie szczoteczka do zębów, pomocna jest również odrobina lakieru do włosów. Płukanka rumiankowa dla jasnych włosów : Napar z dwóch torebek rumianku na 200 ml wody rozprowadzić na włosach i zostawić na około 15 minut. Po tym czasie spłukać. Można jej również używac do ostatniego płukania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczka, która szybko wygładza odwodnioną skórę, poprawia jej koloryt, usuwa oznaki zmęczenia. Składniki: 2 truskawki, 4 maliny, 1 żółtko, 1/2 łyżeczki mąki ziemniaczanej, łyżeczka miodu. Owoce utrzyj na jednolitą masę. Dodaj żółtko, miód i mąkę. Nałóż na twarz i szyję. Gdy maseczka zaschnie, zmyj ją ciepłą wodą. Stosuj ją 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Naturalne peelingi: 1) cukrowy : Cukier z oliwą, w takich proporcjach, aby po wymieszaniu mikstura przypominała konsystencją gęstą śmietanę. Dla zwiększenia przyjemności dodaj miód, cynamon lub…rozpuszczoną czekoladę. Ponieważ cukier rozpływa się pod wpływem ciepła, ten peeling możesz w zasadzie stosować na suchą skórę (nie zmywaj go, tylko posiedź przez chwilę w wannie, to super zmiękczy skórę). Potem jednak dokładnie go zmyj, aby nie lepił się do ubrania. 2) kawowy : Kawa (zaparzona, nierozpuszczalna), oliwa z oliwek lub oliwka ew.mydło, cynamon, ew. żel pod prysznic 3) migdałowy : Zmielone migdały lub orzechy wymieszaj „na gęsto” z oliwą, balsamem do ciała lub jogurtem i miodem. Wmasuj w ciało i zmyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga5
Czytałam gdzieś że na wypadające włosy jedną z lepszych metod jest kompres z maści z witaminą A. Czy może ktoś z Was wie jak to się stosuje? Włosy mi zaczęły strasznie wypadać i walczę z tym od roku. I efektów nie widzę. Stosowałam naftę, odrzywki z bursztynem, tabletki ze skrzypem. A może znacie jakiś inny dobry sposób. Ratunku bo będę łysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po przejsciach
Bedziesz lysa jesli przesadzisz z wit A . moja przyjaciolka tez wyczytala gdzies ze na wlosy najlepsza jest witamina A a w drugiej madrej gazecie za pare miesiecy ( kiedy juz zdazyla wystarczajaco oslabic swoje wlosy) wyczytala ze absolutnie wit A niszczy i oslabia wlosy. oczywsice nie popadajmy w paranoje :D tylko w nadmiarze jest szkodliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny temat - to po pierwsze :) Ja chciałabym jeszcze dodać coś na temat stosowania olejku rycynowego na rzęsy. Sporo o tym jest na początku tematu. Ja olejek stosuje pod tusz do rzęs. Nakładam cienka warstwę olejku (przy użyciu maskary po innym zużytym tuszu) na rzęsy i po chwili maluje je tuszem, który i tak i tak zasycha. Stosuje olejek jako bazę pod tusz, co jeszcze wzmacnia i kolor tuszu i jego właściwości pogrubiający czy wydłużające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
nyana_ a jak jest z trwałością tego tuszu?? Nie trzyma się przez to gorzej? Bo wszędzie czytałam, że jak nakłada się olejek na rzęsy na noc, to trzeba go rano zmyć, ponieważ inaczej jakoś źle wpływa na tusz (gorzej się "przyczepi", a może bedzie się kruszyć, nie pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki prosze poradżcie mi co robić żeby moje włosy były bardziej zdyscyplinowane i nie odstawały w każdą strone. jakie kosmetyki, maseczki? nie chce ich prostować, bo bardzo dbam o włosy, chciałabym znależć jakąś cudowną naturalną metode na proste włosy. nie wiem co z nimi robić:( puszą się i są niesforne. A może wiecie jak je podciąć żeby wyglądały lepiej? obecnie są do ramion, wycieniowane od połowy...jestem otwarta na wszelkie propozycje. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olci
hmm, sa takie szmpony anti frizz np. pantene... A tak ogolnie o wzmocnieniu wlosow: ponoc dobrze polozyc zoltko ale... przepiorki i biostymine (apteka) i rycyne i wit E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokss
polecam szampon z linii --> johnson's baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka
Ja do twarzy uzywam peeling z cukru (2 łyzeczki cukru zmieszac zniewielka iloscia wody)tak zeby sie nie rozpuscil, ma byc gesta syropowata ciesz z wyczuwalnymi krysztalkami. Polecam go do osób z cerą naczynkową, bo ja tez mam taką cere i robiłam sobie peeling z kawy i naczynka stały się bardziej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppuupupupupup
UP UP UP!!! Piszcie cosik ... taki fajny topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka777777
Możecie mi doradzić co zrobić, żeby włosy staly się jaśniejsze i żywsze??? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olci
*wyplukac w wodzie z cytryna i wyjsc na slonce - rozjasnia. *ugotowac kompot z rabarbaru- bez cukru oczywiscie i wyplukac tym - ponoc nadaje srebrzysty-nie zolty odcien. *nagietek, rumianek, lipa - zaparzyc ktorys z nich i plukac wlosy, tylko nadaja zoltawy-rudawy odcien chyba. *no i kilka kropel gencjany w wodzie do plukania tez nadaje bielszy odcien zamiast zoltego, tylko ze czasem farbuje na fioletowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
uppuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosia sia sia
Dziewczyny !!! Da się jakoś rozjaśnić Farbowane na CZARNO włosy ??? Piszcie co wiecie Wszystkie sposoby jakie znacie bądź o jakich słyszeliście !! PROSZĘ !! Jestem zrozpaczona bo nie chcę już czarnych włosów ... a nie bede czekała latami aż odrosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneettkkaaaa
troche wątpie,zeby szlo je rozjasnic ale mozesz sprobowac te metody co sa wyzej napisane (np. z cytryna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneettkaaa
uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylek
dziewczyny cudowna rzecz na wlosy to JEDWAB to kupienia w hurtowniach kosmetycznych np sinusie co prawda malutka buteleczka kosztuje ok 7zl ale wystarcza na dlugo bo naklada sie tylko kropelke na cale wlosy i SA CUDOWNE MIEKKIE BŁYSZCZĄCE SPRĘZYSTE REGENERUJĄ SIĘ SUPER POLECAM odkąd kupilam to chodze z rozpuszczonymi włosami bo są swietne w dotyku i super sie układaja dla mnie rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylek
i jeszcze dodam ze dla zniszczonych włosów to zbawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylek
świetna jest ta stronka tyle rad spoko dziewczyny jestescie !!:) czytalam o olejku rycynowym jest świetny stosuje od dawna i polecam !!! wzmacnia naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylek
mam pytanko znacie moze jakis sposob na cienie pod oczami nie mam wiekszych problemow z cera ale te cienie mnie dobijaja jak sie ich pozbyc????pliiiss help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×