Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Witam was! :* Mam wielki problem jak kazdy zapewnie ale cohdzi o moje włosy ... Są one strasznie oklapniete i ciagle sie elektryzuja ... probowałam juz chyba prawie wszystkich szapmonow i nic. Moze znacie jakieś dobre preparaty... (moze maseczki albo szampon) Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - najlepiej jest zastosować olejek rycynowy. Ja sprawdziłam na swoich rzęsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------- KoKi -------
Hey :* Mam do Was pytankO. Czy wiecie jak się robi " masą cukrową " czy coś takiego?? [ chodzi mi o masę, którą można usuwać wyrastające włoski.. ] Z góry dzięki za odp. :) :) :) ________________________ pozdrÓwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------- KoKi -------
^^ P.S. Olejek rycynowy na pewno wypróbuję !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------- KoKi -------
.. Mały błąd w poprzednim pytanku. Chodzi mi o to jak się robi " masę cukrową " a nie "masą" :D :D :D sorx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale stypaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Podnosze. Moim problemem sa krostki po goleniu bikini i tu znalazlam wiele sposobow na to. Ostrzegam, ze ja je tylko nagromadzilam jak na razie, nie wyprobowalam. Moze komus sie taki zbior sposobow przyda ;) 1)smaruje się po goleniu Clotrimazolem (maść przeciwgrzybiczna) 2) maśc z witaminą A (2-3 zł w aptece), nie ma przynajmniej wielkiego zapalenia wszystkich mieszków włosowych i bólu z tym związanego 3)Pomagają trochę bardzo tłuste kremy jak Nivea albo tłuste balsamy 4)Woda utleniona 5)Smarowanie tonikiem po depilacji (bezalkoholowym) 6)Maść nagietkowa 7)Sudocrem 8)Mąka ziemniaczana 9)Talk (puder) dla dzieci 10)Golić tylko nagrzana skórę (np. po kąpieli), po goleniu nie zakładać bieliznę przez ok. godzinę 11)Golić na oliwkę dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Sposoby na suche łokcie: 1) Plasterki świeżej cytryny położone na kilka minut na łokciach rewelacyjnie podziałają na wysuszoną skórę. Po zdjęciu owocu natrzyj balsamem. 2) Można również stosować Pantenol (ten na oparzenia) 3) Mocz codziennie w miseczce z 6 łyżkami letniej oliwy i 6 łyżkami soku z cytryny. 4) Maść z wit. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Pocenie się stóp: 1) Gdy pocą się stopy, do miski z ciepłą wodą wlej ok. pół szklanki octu jabłkowego. Drugą połówkę szklanki octu wlej do miski z zimną wodą. Najpierw 3 min. mocz stopy w ciepłym roztworze, potem na 20 sekund zanurz w chłodnej. 2) Kąpiele sodowe : Łyżeczka sody na litr wody. Raz w tygodniu mocz stopy w takim roztworze. 3) Kapiel z szałwią ( 5 kropli olejku na litr wody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
------- KoKi ------- Tu mam przepis na depilująca pastę cukrowa. Nigdy jej nie robiłam wiec nie wiem czy działa. 1) Wlewasz do garnka 1/4 szklanki wody i sok (ja daję z całej cytryny) i szklanke cukru 2)to gotujesz jak długo trzeba, czyli gdy zimna masa będzie twarda jak cukierek - landrynka ------------ sprawdzasz dając krople na spodeczku - kolor karmelu 3) studzisz - do temperatury ciała -- ma być twarde, ale dające się urabiać -- urabiasz w palcach, aż masa zrobi się bladożółta i to przyklejasz do nogi --- jak jest dobrze zrobiona masa to wyrywa nawet takie 3mm włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
cos mi sie wydaje ze ten wspanialy temat, umarł smiercia naturalna. Szkoda, mam jeszcze pare kosmetycznych trikow, ale jak nikt tu nie zaglada i swoimi się nie dzieli, to nie ma sensu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --- KoKi ---
Dziękuję ;* musze to wyprobowac ;) na pewno napisze o rezultatach . też żałuję, że temacik umiera ... :( buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --- KoKi ---
Agatkiii - ja jednak mam nadzieję, że temat ' ożyje ' :D Moja rada : TORMENTIOL - maść ( cena ok.4.50 zł ) ____________________________________________________ Pomaga na zmiany skórne typu: trądzik, zatkane pory... etc. Na prawdę warto kupić. Jest bardzo, bardzo wydajny i bardzo, bardzo pomaga :) ____________________________________________________ Ja stosuje głównie na noc. 2 godz. przed pójściem spać nakładam warstwę ok.1 mm. Stosuję, gdy coś, gdzieś mi 'wyskoczy' . ( z reguły nie mam problemu z trądzikiem, ale wiem, że na zaawansowany trądzik również pomaga - koleżanka też stosuje ) POLECAM !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luulu
Maseczka ściągająca na trądzik: surowe białko kurze posmarować nim twarz, poczekać aż wyschnie, zmyć letnią wodą. Domowe oczyszczanie twarzy: co drugi dzień masować twarz miękką szczoteczką do zębów z dziecięcym mydłem. Rewelacyjnie oczyszcza pory. Doskonały domowy środek na wypadanie włosów (b. polecam!!!). Jedna łyżka oczyszczonej nafty leczniczej (do dostania w aptece) + łyżeczka olejku rycynowego + parę kropli cytryny. To wszystko wymieszać, wetrzeć w skórę głowy, na to folia i ręcznik. Po 30 minutach umyć włosy. Stosowałam to 4 tygodnie, co 4 dni. Zaczęły mi odrastać nowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrażnionej i wysuszonej skórze głowy przyniesie ulgę płukanka z octu jabłkowego. Po umyciu włosów spłucz jr wodą z 2 łyżeczkamioctu. Zabieg ten przywróci prawidłowe pH skórze, a włosy odzyskają połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis Australijek : do miseczki z gorącą, parującą wodą dodaj 3 krople olejku herbacianego. Nakryj głowę ręcznikiem i przez kilka minutpozwól \"herbacianej\" parze działać. Taka kąpiel parowa doskonale oczyszcza skórę i ściąga rozszerzone pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
O, widze że jednak są jakieś dobre duszyczki które cos tu jeszcze piszą :) To tez dodam coś od siebie. Naturalne sposoby przyciemnienia włosów, jakie udało mi się znaleśc: 1) łupiny orzecha wloskiego -uzywana do brazowych włosów 2) liscie orzecha włoskiego 3) -pokrzywa 4) Szalwia 5) Kora debu 6) Nie wylewaj wody, w której gotwały się pory. Przelej ją do butelki i użyj do płukania włosów po myciu. Wywar z porów nada ciemnym włosom piękny połysk 7) Piękne refleksy nada włosom kasztanowym napar z czarnej herbaty (2 łyżki na litr wody). Po naciągnięciu przecedź płyn i wypłucz włosy 8) Goździki dla szatynki: Do włosów o różnym odcieniu brązu można strosować płukanki z cynamonem, goździkami, henną lub majerankiem. Garść wybranego składnika zalej litrem wody i gotuj około 15 minut. Wywar wymieszaj z wodą do ostaniego płukania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Co na łupież? Mycie - umyć włosy ,zamiast szamponem, płynem do higieny intymnej. Rozmaryn 1) 2 stołowe łyżki suszonego rozmarynu lub 3 gałązki świeżego Rozmaryn zalej wrzątkiem (1/2 l)i zaparzaj przynajmniej 15 minut. Potem odcedź zioła. Ostudzonym wywarem polej włosy i skórę głowy. Wycieraj płyn, powoli masując głowę. Uwaga- nie spłukuj! 2) Połącz 10 kropli olejku rozmarynowego (tonizuje i wzmacnia skórę) z 1 łyżkę oliwy z oliwki. Nanieść masę na skórę i zostaw na 2-3 godziny. Umyj włosy szamponem. Nagietkowa płukanka Zaparz 2 torebki herbaty nagietkowej w 1l wrzątku. Gdy napar ostygnie, użyj do ostatniego płukania włosów. Jabłkowa płukanka Wymieszaj w butelce 1 filiżankę niesłodzonej soku jabłkowego, 1 łyżke suszonej lawend lub tymianku, 2 filizanki przegotowanej wody. Odstaw płyn na godzinę, potem dokładnie przecedź. Umyj głowę szamponem, a na koniec spłucz jabłkową płukanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkiii
Zniszczone końcówki 1) Podgrzej lekko 10 łyżek oleju sezamowego i wmasuj go w końcówki. Owiń głowę folią i pozsotaw ok. 30 min. Potem umyj głowę szamponem. Powtarzaj zabieg raz w tygodniu, a włosy nie będą się już rozdwajać 2) Krem Nivea 3) Olejek rycynowy, oliwa z oliwek 4) Olejek migdałowy To na razie tyle, piszcie tu jeszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
dziewczyny buziaki dla was za super sztuczki kosmetyczne mam ochote wypróbować wszystko zacznę od drożdży tylo mam pytanko ja mam cerę normalną czy te drożdże nadają się tylko do tradzikowej i tłustej? czy ja też mogę stosować bo chce zeby była bardziej promienna;p a jak z tym olejkiem rycynowym ja mam bardo zniszczone brwi myślicie ze pomoże, słyszała też o s witaminie A i E że na rzęsy dobra stosował ktoś? po jakim czasie widać efekty? A teraz moja rewelacja peeling z kawy na buzię zmieszać fusy z kawy z ulubionym kremem nawilżającym i masować zmyc ciepłą wodą super sprawa pewnie juz o tym słyszałyscie:p nie polecam go do cery wrazliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsycheElle
Duzo sie nazytalam o tym i duzo z waszych porad juz znam. Ja wam dopisze moj peeling ale nie jest wskazany dla cery podraznionej. A wiec: Kawa granulowana mielona (3 lyzeczki), sol (3 lyzeczki), cukier (jedna lyzeczka) i kilka kropli spirytusu salicylowego. Oczyscic twarz woda i nalozyc ow mase ;D. No i peelingowac sie. Potem dokladnie splukac i osuszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaaa - drożdżowa maseczka jest szczególnie na trądzik ale tobie nie zaszkodzi. Olejek rycynowy pomoże na pewno pomoże odbudować twoje brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama16
Hej..wiem że może troche nie na temat..ale nie wiem kogo moge się poradzić...bo mam problem..dostałam dzisiaj okres a chciałam pomalować włosy..tak czy inaczej zrobie to w tym tygodniu tylko nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy zrobie to 3 dnia trwania miesiączki czy 6???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale te globulki
czy olejek rycynowy sie podgrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
kida_ dzieki juz stosuję tą kurację z olejkiem rycynowym i czekam na efekty;) kama 16 z tym farbowaniem to jest różnie czasem wychodzi dobrze czasem źle, myślę że to sprawa indywidualna a w jaki dzień to nie wiem jakie to ma znaczenie moze znajdzie się ktoś bardziej zoriętowany niz ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
ja olejku rycynowego nie podgrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszytskie wpisy az oczka mnie bolą,zajeło mi to praktycznie cały dzien ale warto było.Oczywiscie wynaotowałam siobie niektóre sztuczki.Zaraz biegne do apteki po olejek rycynowy ;).Maseczke z drożdzy zrobiłam sobie w miedzy czasie mam nadzieje że w regularnym stosowaniu bedą widoczne efekty...A teraz troszke ode mnie : -na włosy bez wyrazu i połysku polecam jedwab mozna go kupic w sklepach fryzjerskich ale w niektórych sklepach kosmetycznych tez widziałam,jest to mała buteleczka ale bardzo wydajna -punktowo na wypryski uzywam antybiotyku DETREOMECYNA naprawde działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki a znacie jakis sposob aby fajnie pofalowac wlosy? Nie chce takich loczkow tylko jakies fajne fale. Prosze doradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×