Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gośćTiffi
Tekila 2016 jesteś bohaterka ! Nie tylko moja jak widać...ja już siedzę i czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Byłam..więc jest 1 pecherzyk dominujący..i 4 mniejsze ale ponoć super ..lewy jajnik bardzo zareagował na clostibergyt ..za 2.do 3 dni ma peknac ..w prawym też jeden większy reszta mniejsze że być może będzie tak że urosna ;) w rozmiarach do lewego ..;) mamy się przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Wymiar z lewego jajnika dominującego pecherzyka..to 1.5 cm ;) hmm przytulać się codziennie ...? Ale do kiedy ? Ja z przejęcia nie kontaktuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Tiffi to widzę że idziemy łeb w łeb :P właśnie wróciłam od lekarza i mój pęcherzyk ma prawie 20mm, więc jutro rano jadę na zastrzyk z pregnylu i do dzieła ;) Mery87 daj znać jutro po wizycie jak tam u Ciebie :) Tekila dobrze że już jesteś w domu i teraz spokojnie możesz zbierać siły do dalszej walki :) jak się czujesz po zabiegu? Gosik a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa 87 ..no ja teraz wzięłam ostatnia tabletkę clo ;) no zobaczymy co z tego wyjdzie ..mi lekarz nic nie mówił o zastrzyku ..a ty kochana który dzień masz cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pecherzyk widzę cudowny wychodowalas ..a ty ty ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
uff dziewczyny, dopiero dotarłam do domu :) od dziś aktywny tryb życia :) koniec leżenia na kanapie :) jutro o 18 jadę do mojego gin. Może pozwoli mi zrobić nie dwu a jednomiesięczną przerwę? ;) oby oby ;) dziewczyny w którym dniu cyklu bierzecie pregnyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Hej kochana ..no to późno zladowalas w domku ;) ohhh to czekam na wieści od ciebie ;) jak to fajnie ze istnieje te forum ;)kolorowych snów dziewczyny .do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Tiffi ja mam dziś 13dc, a ostatnią tabletkę clo wzięłam w czwartek. Co do zastrzyku to nie jest konieczny jeżeli pęcherzyki same pękają i chyba tak jest w Twoim przypadku. U mnie gin uznała, że lepiej podać zastrzyk jak pęcherzyk ma ok 20mm i mieć pewność, że owulacja wystąpi :) tak też było w tym cyklu, w którym zaszłam w ciąże, więc jestem dobrej myśli ;) Nie wiem jak to jest, ale w moim przypadku zawsze tylko jeden pęcherzyk udaje się wyhodować i zawsze z lewego jajnika :P może to przez stymulację clo bo czytałam, że owulacja jest raz z jednego raz z drugiego jajnika. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Mery zazdroszczę Tobie tego czasu dla siebie :) ja to ostatnio nie wiem w co ręce włożyć...ale może to dobrze bo czas szybko mija i nie ma chwili na myślenie i zamartwianie się ;) zastrzyk z pregnylu robię w 14dc (tak było w tamtym i będzie w tym cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa ja miałam raz z jednego raz z drugiego. Ale przy trzecim miesiące clo pecherzyk przy 18mm poprostu znikl. Gin mowi ze sie zdarza. Poprostu sie wchlonal. Ale zawsze mialam clo od 3 dc. A mam 30dniowy cykl takze z tego co wyczytalam pominnam brac pozniej. Ostatnio bralam od 5dc****echerzyk cudny 24mm bez pregnylu. No nie wiem. Jutro dam znac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Tiffi bede sie odzywac :) i fakt fajnie ze jest te forum :) Aleksa pogadam z moim gin o pregnylu to wykupie na zaś. A jaka dawke jego dostalas? Ja brałam pregnyl raz ale za to duza dawke 1500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Mery ja biorę dawkę 10 tys jednostek, czyli dwie ampułki, ale może są też inne pojemności. Pogadaj ze swoim lekarzem bo czasem szkoda cyklu jak pęcherzyk nie pęknie i się wchłonie :/ Gośćber a jak tam u Ciebie? Robiłaś dziś test czy czekasz do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa dzisiaj zajrze w karte swoją to sprawdzę jaką miałam dawkę ale z tego co pamiętam to były 3 ampułki na raz. Po zastrzyku w jakim czasie następuje pęknięcie pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Wiecie co ..jakoś wszystko u mnie za fajnie żeby było prawdziwie ..oh ..boję się czy pekna tym razem ..czy nie przerosną..albo się wchlona ..;( niewiem już sama ..ale wiem jedno ze po ostatniej tabletce clo ..dziś odczuwam pracę prawego jajnika ;) widzę jajeczka szaleją i gonią...te z lewego jajnika ..hmm czy jeśli nie uda sie z lewego jest szansa na te z prawego ?? Skoro są i tu i tu ?? Dziękuję za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
A jakie miałaś pęcherzyki w lewym i jakie w prawym? Zazwyczaj jest tak że jak jest dominujący pęcherzyk to on rośnie a reszta zostaje już malutkie. Tiffi jak nie w tym miesiącu to następnym. Dopiero zaczełaś leczenie także radzę uzbroić się w cierpliwość. Ja już z clo 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Mery pęknięcie może nastapić już w ciągu 12h, ale to sprawa indywidualna i u niektórych może to potrwać dłużej (tak mi tłumaczyła gin). Ja zazwyczaj czuję jak pęka takie kłucie w jajniku i jak następnego dnia jadę na monitoring to pęcherzyka już nie ma :) i wtedy mam też potwierdzoną owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mery87 więc w lewym 1.5 cm dominujący..i 4 mniejsze ..w prawym podobnie też jeden dominujący o podobnych wymiarach ..i też kilka mniejszych ..z tym że lewy bardzoo się doktorowi podobał. Powiedział że może byc tak że prawy dogoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Mery87 lewy 1 dominujacy 1.5cm 4 mniejsze ..prawy 1 dominujacy też kilka mniejszych ..lewy bardzoo podobał się doktorowi ..choć powiedział że prawy może dogonić lewego ..bo wymiarami tylko trochę różnia się od tych z lewego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa87 dzięki za odpowiedź. Coś mi świtało, że to między 12 a 24godz. No nic dzisiaj się dowiem u mojego gin co dalej czy robimy jeszcze jeden miesiąc przerwy czy zaczynamy znów clo, akurat na następny cykl mój partner już będzie w domu ;) może namówię go na jakiś wekendowy wyjazd? ;) Tiffi może i pęcherzyk z prawego jajnika dogoni tego z lewego, ale tak jak już kiedyś Ci mówiłam. Na spokojnie, mało stresów. Ja już wylajtowałam :) nie przejmuję się, mam nadzieję, że wiara czyni cuda ;) a przynajmniej w tym przypadku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa pomocy. Moj gin jest na urlopie. A ja nie wiem co robic. Bralam clo w zeszlym miesiacu i niestety nie udalo sie zajsc w ciaze. Teraz mam miesiaczke i nie wiem czy moge sama sobie zarzadzic zeby dalej przyjmowac clo. Jak myslicie? Wczesniej zaczelambrac clo wyluczajac sobie dzien cyklu bo nie bylo miesiaczki. Teraz jest wiec idealnie bym te dni plodne wyliczyla...czy wy bralyscie clo miesiac w miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Gościu ja brałam klo przez 3 miesiące pod rząd, potem 2 miesiące przerwy i znów przez 3 kolejne miesiące. Teraz mam ten miesiąc bez clo. Idę dziś do swojego gin i dowiem się czy potrzebny jest jeszcze jeden miesiąc odstępstwa czy znów mogę zacząć brać. Jeżeli to był Twój pierwszy miesiąc z clo to chyba nie ma przeciwwskazań. Ja zawsze pytam się swojego gin "na zaś". Czyli jakby się nie powiodło co w następnym miesiącu także staram się wyprzedzać swój organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Mery87 to tak jak ja ...pytałam wczoraj mimo tego że wieczorem miałam wziąść ostatnia ..chciałam kolejne leki żeby już mieć haha..a doktor za cholere mówi że nie da bo powinno być teraz ..niewiem byłby cud ..ale takiego.jak on życzę każdej..wychodzę z uśmiechem z gabinetu ..wczoraj npz ażartował...no to że tak powiem wyskakiwac z majtow ...i co chwile coś powie że hihram się jak glupia ma genialne podejście do pacjentek ..człowiek z powołania przyjmuje na nfz prywatnie i w szpitalu jest ordynatorem ..sobie i wam życzę uśmiechu..w momencie robienia testów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Tiffi super że masz takiego fajnego lekarza bo to polowa sukcesu :) a skoro twierdzi że w tym cyklu zaskoczy to napewno tak będzie ;) trzymam kciuki! Mery mam nadzieję że kolejny cykl będzie dla Ciebie szczęśliwy :) super że zmieniłaś nastawienie i na spokojnie do tego podchodzisz. Prędzej czy później się uda chociaż każda z nas wolałaby żeby to było prędzej :P Ja już po zastrzyku i przez najbliższe 3 dni będziemy z mężem działać ;) a za 2 tygodnie testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa87 ..uhuhuu u boziu trzymam kciuki !! Masz przypisany duphaston ? Ja mam od 4 lipca duphaston przez 10 dni okres ma być 17 jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Tiffi duphaston będę brała od tego czwartku przez 10 dni do 9 lipca (25dc), a termin @ mam na środę 13 lipca. To widzę że różnica między naszymi cyklami to jakieś 4 dni :) będziesz miała monitoring owulacji? Ja chyba w czwartek umówię się z moją gin, aby mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa mamy w podobnym terminie cykle bo ja czekam na @. Powinnam dostać 12 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Wasi partnerzy robi badanie nasienia? Jeśli tak to może któryś robił w Krakowie i możecie coś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Anaa ja nie pomoge bo mieszkam na drugim koncu Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
A napiszcie mi jeszcze czy występuje u was ból piersi, podbrzusza oraz śluz jak przed okresem np po Clo, jestem w 7 dc, do tej pory nie miałam nigdy takich dolegliwości po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×