Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Aleksa87
Tiffi chciałam testiwać najwcześniej w terminie @ czyli w środę 13.07, ale chyba nie wytrzymam i zrobię test domowy już we wtorek. Zobaczymy....bardzo bym chciała zobaczyć drugą nawet jaśniuteńką kreskę ;) A Ty jaki masz plan z testowaniem? Mi już strasznie ciężko wytrzymać z tym oczekiwaniem, czym bliżej tym bardziej się dłuży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa87 .no mnie też korci haha choć wiem że mam jeszcze czas ;) zobaczymy ..sama niewiem haha ojej no pewnie skoro jesteś to powinien ci i tak pokazać dzień wcześniej;) ja bym zrobiła na twoim miejscu we wtorek najwyżej w terminie @ bym powtórzyła;) no to laska już sama przez ciebie jestem w napięciu haha ..jak coś zaraz tu pisz co ci wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa87 .no mnie też korci haha choć wiem że mam jeszcze czas ;) zobaczymy ..sama niewiem haha ojej no pewnie skoro jesteś to powinien ci i tak pokazać dzień wcześniej;) ja bym zrobiła na twoim miejscu we wtorek najwyżej w terminie @ bym powtórzyła;) no to laska już sama przez ciebie jestem w napięciu haha ..jak coś zaraz tu pisz co ci wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa87 i co robilas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Dziś dostałam @ wiec testu nawet nie robiłam :( totalne załamanie.....chyba odpuszczę to staranie się i skupie się na innych rzeczach....może to nie jest teraz dla mnie dobry czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aleksa87 ...żartujesz chyba ..jesteś pewna ze to okres ?? Ja bym zrobiła test .! Bo to możesz mieć zagniezdzenie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa87! Głowa do góry! Nie poddawaj się. Nie ma co się chyba stresować. Ja to już na luzie do tego podchodzę. Będzie co ma być. ja dostałam @ w poniedziałek także od piątunia biorę clo :) obaczymy co z tego wszystkiego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Tiffi a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Cześć Mery 87 jak czytam twój post to jakoś Ci ten czas faktycznie leci..mi się ciągnie..wczoraj ostatnia tabletka duphaston ..i czekam na okres . Pewnie też napiszę że nici z tego ..nie wierzę w cuda .zastanawiam się czy okres bedzie po duphaston w terminie .pozdrawiam dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Aleksa87 nie poddawaj się! W końcu się uda, jestem tego pewna :) Ja właśnie wczoraj dostałam @ w 22 dc... Także nawet nie wzięłam do końca 10 tabletek luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Anaaa005 hej ;) no co ty ..dlaczego tak szybko dostałaś? Ja mam 26 dc i tr***leje co to będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Cześć dziewczyny ..u mnie jeszcze dwa dni do @ jestem obolala ..mięśnie ,zgaga była na razie znikła ,spalam obudziło mnie dziwne okropne niewiem jak to nazwac ..pieczenie ,temperatura czy coś piersi ale tej na której spalam tylko bol nie do zniesienia chwilowo ..ale na szczęście przeszło..dziś miałam takie dziwne rozmyte bóle brzucha ..takie @ . Wogole czuje się do bani ..;( zostało czekać...jakoś pustawo tutaj ;( jak dziewczyny się czujecie ? Jak wam mijają dni sraranek ( mnie pociesza fakt że mam ich tylko 4 ..jeszcze 3 ..;) ) potem już tylko badanie droznosci ..i macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, a jak dzisiaj się czujesz? Witajcie! :) Dołączam się do Was dziewczyny. To mój pierwszy cykl brania Clo, właśnie dzisiaj wezmę ostatnią tabletkę i zobaczymy co będzie dalej. Staram się z mężem o dzidzię od roku i nic.. Miałam trzy monitoringi. Na pierwszym pęcherzyk zatrzymał się na ok 10 mm, na drugim miał prawie 18 mm, a teraz na trzecim miał 14,5 mm dlatego ginekolog zaleciła mi Clo. Mąż miał dwa razy robione badanie nasienia - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Witaj Olenika ;) miło że dołączyłas do nas ;) wiesz co ..dziś kluly mnie jajniki .sluzu mam troszkę szyjkowego taki z nitkami białymi coś takiego ..niewiem jak to nazwac ..no zgaga mnie meczy .raz jest raz nie ..piersi nadal bola ..to tyle .oh czemu to się tak ciągnie;( teraz też czuje lewy jajnik już sama niewiem ..czy to tak przed okresem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika a ty masz potem brać duphaston czy co ...to clo masz na pekniecie ?? Czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, kiedy wypada Ci okres? Kiedy zamierzasz testować? :) Clo dostałam żeby wspomóc pęcherzyki.. dominujący w tych trzech przypadkowych cyklach był za każdym razem ciut za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika teraz od 26 dc ..dziś mam 28 dc jeszcze jutro ..hmm testowalam bo nie wytrzymałam haha na dwóch są niby...kreski dwie ale są tak jasne że pod swiatlo widać tylko ..niewiem ..mąż widział i moja siostra też..niewiem czy to jest możliwe czy po prostu to jest jakiś fabryczny pasek ..siostra twierdzi że też tak miała jak była w ciąży..cóż puki co nie napalam się..dla mnie będą dowodem dwie mocne krechy ;) puki co czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy na dwóch testach przy t były bladziuskie ..bo tak napisałam choćby dwie były ledwiusko widoczne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, skoro są kreseczki to cudownie!! :) Jak długo się już starasz tak ogólnie? A jak długo z Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika niewiem ..boję się że to nie ciąża...więc wolę czekać na ten okres ..wrr ..ja 9 lat bez zabezpieczeń bez tabletek anty ...i tak do teraz trafiłam na ginekologa z powołania a przede wszystkim zajmującego się nieplodnoscia ...to mój pierwszy cykl z clo od 5 dc 5 dni potem od 16dc duphaston przez 10 dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, 9 lat to bardzo dużo.. I dopiero teraz pierwszy raz Clo? Clo dostałaś w celu wywołania owulacji czy aby wspomóc pęcherzyk dominujący, bo tak jak u mnie był za mały? Jak się czułaś po tym leku? Wybacz za tą cała listę pytań, ale musiałabym przeczytać całe forum od początku żeby się czegoś dowiedzieć ;) 🌼 Ja za 5 dni idę na monitoring zobaczyć co z pęcherzykami. Ze względu na to, że pęcherzyk dominujący był u mnie za każdym razem tylko odrobinę za mały doktor przepisała mi taką trochę dziwną dawkę...pół tabletki rano i pół wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika ..czułam się dobrze ogólnie;) ja miałam po 1 tabl 2 razy dziennie ..a duphaston 1 tabletka dziennie ...u mnie mam wrażenie raz owu była raz nie ..w 9 dc byłam na monitoringu po 5 pecherzykow na każdym z jajnikow ..z czego po 1 dominujacym 15 mm ? Czy jak to się tam oznacza .na lewym .na prawym wymiary podobne . Także podobno bardzo ładnie jajniki zareagowały na clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Wiem tyle że kiedyś normalnie miałam. Pecherzyki i nawet doszło do pęknięcia..ale nie zaciazylam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Aha tyle że wtedy nie byłam niczym leczona ani wspomagana zapomniałam dodać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Właśnie dostałam @ .także dzwonie jutro po kolejne opak clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Was też kluja jajniki przy okresie ..? Czulam dziś jajniki a teraz okres ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Hmm dziewczyny czy któraś też tak miała po clo..byłam pewna ze to @ ..na razie z lupą jej szukać zgroza ..skoro ma być to niech już mnie odwiedzi ..byłby spokój a tak czekam na rozkręcenie ..niewiem co i jak bo pierwszy raz tabletki i dziwne to wszystko ..puki co jestem jeszcze ciemna co i jak mi działa po lekach ..przepraszam że tak pisze .ale tu wiem że po to jest te forum i dziewczyny z tymi samymi problemami ;) dziekuje za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, ja czuję kłucie jajników przed owulacją gdy one rosną. Czuję też delikatne kłucie raz na jakiś czas gdy już dostanę okres.. Dostałaś jednak okres.. ale nowy cykl, nowe nadzieje! ;) Ja coś mam dzisiaj dołka i coś nie wierzę w moc Clo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, ale w sumie nie rozkręcił Ci się okres, więc... ? Nic takie jasne nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika mi jajniki pracują od momentu brania clo ..cały czas jak nie prawy to lewy dziś też..rano lewy .potem prawy ..i tak w kółko na zmianę..no teraz też..z tym okresem to było tak że chciałam zbadać sluz szyjkowy ..i wiadomo..patrzę o kurcze okres ..taki inny kolor ..i taki jakby sluz płodnyz niteczkami czerwonego ..ubralam podpaske ..plamka różowego i na tym się skonczylo ..puki co czekam ..jajniki kluja tak jak pisałam..dziś miałam zgage znowu ( chyba że to po clo bo nigdy tak przed okresem nie miałam niewiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×