Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość izka
to tak podobnie jak ja ,wiesz ja mam pco i dlatego ten inofem mi przepisała ale teraz znalazłam w dużym opakowaniu to będzie taniej po 60 saszetek - a ty ruda 1 czy dwie saszetki pijesz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
u mnie z tym śluzem to mam problemy, ja jakoś około 10 lat brałam tabletki antyk. bo miałam nieregularne cykle i po tych anty takie złe miałam wyniki i endometrium cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
ruda jak ovarin to bierzesz tabletki - ja brałam dwie a teraz mnie przestawiła na inofem to jest w saszetkach a ty łykasz ovarin on w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
u nas diagnostyka zaczęła się od zbadania nasienia męża. po roku starań, gdy poszliśmy do mojej pani doktor, to najpierw zaleciła zbadać nasienie. jak się okazało, że u męża wszystko jest w jak najlepszym porządku, to zaczęliśmy diagnozować mnie. badani tsh, progesteron, hormony, hsg, masa innych rzeczy po drodze. no i okazało się, że wszystko ok, tylko z owulacją różnie bywa. po pierwszym cyklu z clo się pojawiła, ale mimo przytulania w zalecanych terminach nie powiodło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość ruda jak bierzesz ten ovarin? Rozumiem Ze on nie zaszkodzi ? Można go sobie brać od tak ...?olej z wiesiołka biorę od okresu do 10 dc pozniej przerwa i na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
ruda ja tez jestem ciekawa czy ten profertil polepszy parametry mojego męza ,ale zrobi wyniki dopiero za 3 miesiące,zobaczymy ,w sumie mój mąz jest odemnie starszy pare lat a twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość ruda i jak jeszcze z ta wit d napisz proszę ? Bo tak sobie myśle żeby dokupić jakis suplement choc tez moze warto to skonsultować przy mojej tarczycy co moge brać tak myśle Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
dziewczyny mi moja gin zaleciła w tym cyklu zrobić progesteron bo miałam niski w tamtym cyklu ,a wy też go badałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
z witaminą d to już niedługo wiosna idzię wiec można naturalnie i bezpiecznie ją dostarczyć do organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
witamine d najlepiej na słoneczku przebywać wtedy mamy najbezpieczniejsza forme jej dostarczenia ,a teraz mamy niedługo wiosne i lato wiec suplementy niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość izka progesteron to było jedno z moich pierwszych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
sylwia a ty robiłaś tez w 22dc ten progesteron? jaki miałas na początku wynik a jaki po leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Xxxaga ovarin to suplement, więc nie jest groźny i jest bez recepty, ale dostępny w aptekach internetowych lub na zamowienie. Ja płacę ok 45 zł za opakowanie. Biorę 2 tabletki dziennie. Ale jeżeli zdecydujesz się go brać to nie bierz innych suplementów. Tam jest też kwas foliowy. Jeśli chodzi o witaminę D to ja oprócz ovarin gdzie jest 1000 jednostek witaminy D w dwóch tabletach to biorę jeszcze 4000 jednostek. Doprowadziła mi to pewna dziewczyna która starała się 5 lat o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Xxxaga jeśli chodzi o tarczyce i ovarin to właśnie pani ginekolog endokrynolog mi go dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka mój partner jest dwa lata młodszy, ale to bardziej chodzi o nasz wiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
dziewczyny jak wartość progesteronu świadczy ze owulacja się odbyła a jaka że jednak nie? ja miałam w 21 dc progesteron 7 ,i dostałam luteinę na drugą faze od 18dcna ten cykl i clo od 5-9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
mam do ciebie pytanie jeszcze sylwia- a mianowicie w tym cyklu mam brac luteinę od 18dc i clo od 5-9dc a progesteron będę robić w 21dc czy to nie zafałszuje wyniku przez luteinę?w tamtym cyklu jak zrobiłam progesteron w 21dc i wyszedł mi 7 to nie brałam luteiny od 18dc -jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość izka ja progesteron od początku miałam dobry, badanie robiłam żeby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
a prolaktynę w którym dniu cyklu robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość izka nie brałam nigdy luteiny wiec nie umiem Ci pomoc. Ale skoro ja będziesz brala to pewno wynik progesteronu się podniesie a o to tu chyba chodzi. Prolaktyny nie miałam sprawdzanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 a robiłaś tez domowy? Mam nadzieję że ten wzrok okaże się nowym życiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa
hej dziewczyny czy mogę dołączyć do was? wczoraj miałam pierwszy dzień cyklu i gin przepisała mi właśnie clo pół tabletki od 5 do 9 dc , cykle mam 28-29 dniowe ,nigdy wcześniej nie brałm tego leku to będzie pierwszy mój cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Gość axa witamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Gość Kasiur88 dzieki , jak patrze to z twoich wynikow to tez nie wygladało dobrze, tez spadła ci , potem podskoczyła. moze tak jak pisałam , nawet dosc czesto sie tak zdarza , tylko ze nie robiac hcg o tym nie wiemy. moj maz tez ma takie sobie nasienie , i moj gin tez polecił profertilem, zeby wzmocnic. kuracja wynosi 3 miesiace. teraz kupiłam dla meza odzielnie składniki te co sa w składzie (profertil) plus wit C. wychodzi sporo taniej, bo jednak drogi lek. gość Sylwia nie robiłam testu domowego. odpuszczam sobie i zrobie hcg w poniedziałek. okresu dalej nie dostałam, plamien nie mam zadnych wiec zostaje czekac. nic sie poradzi, co ma byc to bedzie. biore duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
czy miałyście może przed leczeniem clo ,badanie sonohsg ?, moja gin namawia mnie na to badanie ale ja się trochę boje, w 11dc pójde na monitoring żeby wiedzieć jak rosna mi pęcherzyki po clo, i czy będzie owulacja bo do tej pory jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
to będzie mój pierwszy cykl z clo po pół tabletki od 5-9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja tego badania nie miałam... Gin stwierdziła że za krótko się staram żeby od razu na nie kierować :-) również mam 1 cykl z Clo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
ja staram się już ponad rok i nie ma ciąży nadal, gin kieruje nas do kliniki niepłodności ale postanowiliśmy rok jeszcze poczekać z tym a ile clo można miesięcy /cykli brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
ja biore ovarin od 2 miesięcy a mój mąż profertil tez 2 miesiąc ,ale to drogi ten lek męża za 3 miesieczna kuracje zapłaciłam mu około 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja dostałam zielone światło pod koniec listopada także staram się chyba najkrócej z forumowiczek. Clo mam dlatego bo okazało się że nie mam owulacji. Jestem obecnie w 18dc i wszystko idzie dobrze :-) dzisiaj zaczęłam brać luteine 3x1 przez 10dni a później czekać na ewentualną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×