Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Gość Kasiur88
Mi się to pierwszy raz zdarzyło a luteine biorę nie pierwszy raz dlatego myślę że to przez Clo bo pierwszy cykl go mam... Chyba że mnie chorobsko bierze młody niedawno chorował więc pewnie teraz moja kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
CLO brałam od 5 do 9dc, dziś u mnie 12 dc a nie czuje w ogóle jajników. Troche mnie to martwi bo poprzednim razem od 11 dnia już dość pokaźnie dawały o sobie znać. Boje się że tym razem nie zareagują na CLO. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja biore luteinę rok a clo jeden miesiąc i bóle mam tak od 17dc przez pare dni ,już od 3 miesięcy mi to się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny ja clo brałam przez miesiąc pół tabletki na noc od 5-9dc wy tez bierzecie na noc czy rano i czy pusty żołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja miałam od 3dc po 1 przez 5 dni i zawsze brałam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Gość Anita który masz dc?? Brałam na pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
to może zle to brałam jak na noc, w kolejnym cyklu weżme clo rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
u mnie dziś 17dc w tamtym cyklu 1 szym z clo się nie udało nam ,to będzie drugi cykl ,zobaczymy jak będzie ale nadzieji sobie nie robie za dużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
kasiur 88 to będziemy testowały w podobnym terminie- jak długie są twoje cykle i kiedy najwcześniej zamierzasz testować, ja od jutra luteinę zaczynam brac czyli od 18dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
U mnie dzisiaj 19:-) najważniejsze że u mnie owu wróciła po Clo zobaczymy czy po odstawieniu luteiny @ przyjdzie... Oby nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Testować będę 8 planowany termin @ zawsze cykle wahaly mi się między 28-30 teraz przy luteinie przychodzi w 28 Góra 29rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
kasiur 88 ja mam cykle tak 29 dniowe, wiesz my staramy się o drugą ciąze mam dziecko 5 letnie, w pierwszą ciąze zaszłam od razu w sumie , a teraz od dwóch lat się nie zabezpieczamy i nie ma ciązy niestety już trace powoli nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
kasiu88 ty bete robisz w dniu spodziewanej@ czy sikany test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Pomyliłam się :-) @ to przy długości 29 :-) nie wiem co mi tak ten dzień kobiet w głowie siedzi ;-) też mam synka 5 letniego :-) i mam go po jednej chwili zapomnienia ;-) teraz dopiero pod koniec listopada dostałam zielone światło więc działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Zrobię sikany ale pewnie i tak na bete polece w 1 ciąży testy negatywne przez całą ciążę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
u mnie ,pęcherzyki były bardzo małe i dlatego clo, może w następnym cyklu mi zwiększy jeszcze dawkę bo słabo rosną ,w tym cyklu tez szału nie było z wielkością ich i nie dostałam zastrzyku na pękniecie moja gin zwleka z tym, byłam 15 tego na monitoringu to już ich nie było , a z przytulaniem tez było ciężko z w tym cyklu bo mąż był poza miejscem naszego zamieszkania i byliśmy w 15dc może i to już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja dostałam zielone swiatło dopiero w styczniu wcześniej zawiesiliśmy starania bo maż był poł roku poza naszym miejscem zamieszkania delegacja służbowa a teraz się okazało ze nie mam owulacji wyszło mi z usg monitoringu i wyników progesteronu więc zaczynamy przygodę z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Ale się rozpisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Tak się rozpisalam a pojawiło się pół zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Ja też mam 6 latka w domu i w 1 ciążę zaszlam bezproblemowo. Pod koniec roku skończę 33 lata. Widzę że niepłodność wtórna jest coraz bardziej powszechna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
bronsoletka32 kiedy ty testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Bransoletka lepiej pogadać z kimś kto ma podobne problemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dorota
Hehe dziewczyny coś nam te forum wariuje zupełnie jak nasze cykle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Bo ten co chce i pragnie maluszka ma pod górkę... Prawie się dowiedziałam że od szwagra szwagier będzie miał kolejne dziecko i znowu z inną kobieta...2 ma z 1 małżeństwa 1 z innego związku i teraz znowu :-/ w dodatku jest bezrobotnym alimenciarzem i lubi zaglądać do kieliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja zauważyłam że dużo dziewczyn ma problemy z zajściem w ciąze i pewnie kolejne pokolenia tez będą z tym miały problem z tąd wysyp dużo klinik niepłodności i mają z tego biznes niezły, mi gin powiedziała że jak dwa lata nic to już tylko inv, i zmieniłam gin i teraz próbujemy z clo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny wy bierzecie pod uwagę inv, jak clo nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Ja biorę pod uwagę in vitro jeśli w ciągu tego roku nie uda sie zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga czas na pewno nie dział na nas najlepiej z każdym rokiem szanse mogą malec a na inv tez trzeba mieć jakies parametry słyszałam , trzeba zbadac rezerwę jajnikową ,badałaś może? ja jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny fajnie że trafiłam na te forum ,super że można czasem popisać z osobami z podobnymi marzeniami o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 nie tez nie robiłam badania jajników ale wspominał mój lekarz tylko skoro przy clo owulacja jest i pecherxyki raz na lewym raz na prawym po dwa to uznał ze narazie nie jest to konieczne i dostałam pierwszy raz teraz pregnyl tak jak pisałam wcześniej.Tak są jakieś procedury tego wszystkiego ale jakie nie wiem ja często myśle o inseminacji żeby spróbować w ten sposób jeśli za 2-3 Msc nie uda sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×