Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Gość Kasiur88
A co do tego jak długo można stosować to chyba dziewczyny pisały o 6 cyklach ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
ja tez mam luteinę od 18dc przepisaną 3 co 8 godzin dziennie, a jak bym zaszła to dalej mam brać jak nie to odstawić i @ się pojawi , w tamtym miesiącu robiłam komplet badań w 3dc estradiol, t3,t4 tsh lh ,prolaktynę ,fsh a w 21 dc progesteron i wyszło że nie mam owulacji w ogóle a rok się straliśmy na luzie bez obseracji cyklu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość axa27 ja miałam sonohsg w listopadzie, skierowanie dostałam po roku bezowocnych starań, zabieg jest króciutki, całość trwała około 20 minut, ja miałam na fundusz, bez znieczulenia, jedynie przeciwbólowe we własnym zakresie zażyłam. podczas sprawdzania lewego jajowodu nie czułam za wiele, z prawym było gorzej bo okazało się, że mam miniwzrosty. ostateczna diagnoza - jajowody drożne, a badanie da się przeżyć. :) po badaniu pierwszy cykl miałam bez stymulacji, a na kolejny dostałam CLO. ja się leczę u ginekolog, która pracuje w klinice leczenia niepłodności, badania jedynie bezpośrednio w klinice mieliśmy robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 naprawdę szczerze Ci życzę, żeby ten okres się już nie pojawiał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Cześć dziewczyny wróciłam od lekarza i dwa pecherzyki ma na prawym jajniki bo jeden 24 mm a drugi 19 i dostałam zastrzyki dwa pregnyl na pęknięcie i w poniedziałek monitoring wiec pierwszy raz dostałam pregnyl a któraś z was go dostała kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
ja na sonohsg myśle prywatnie iśc bo zwykłe hsg jest z kontrastem tak mi gin mówiła a sono z solą fizjologiczną ,rozważam to za pól roku jak clo nie pomoze mi.. jestem pełna obaw zaczynam kolejny rok starań o dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
dziewczyny mi gin mówiła że jak się zdecyduje na sonohcg musze zrobić badania na posiew ,hlamydie,myceplazme,ureaplazme i wziąśc antybiotyk przed wy też tak miałyście te które były na tym hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam, dzisiaj się dowiedziałam że moja bratowa jest w 5 tygodniu ciąży. A wcale się nie starali. Nawet nie wiedzą jak i kiedy to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Xxxxaga to pecherzyki masz prawie takie same jak ja. ja miałam 24 i 18. odrazu dostałam zastrzyk. w poprzedniej ciazy -1 cykl z zastrzykiem, 2 -sam 1 pekł a z drugiego zrobiła sie torbiel(bez zastrzyku -z tego cyklu ciaza) . teraz 1 cykl słaba owulacja i bez zasrzyku. w 2-zastrzyk (ciaza biochemiczna) 3 zastrzyk(ciaza ?, ale nie potwierdzona przez usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość axa27, moja nie przepisuje CLO przed sprawdzeniem drożności. nie lepiej sprawdzić czy wszystko w porządku i wtedy zacząć brać CLO, niżeli ryzykować, że stymulacja się nie powiedzie, jeśli jajowody są niedrożne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość axa27 nie jest wstanie Twój lekarz Ci dać skierowania? ja miałam robione w klinice leczenia niepłodności, w której pracuje moja ginekolog, ale dała mi skierowanie na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość aaaa, moja bratowa z dwójką dzieci "wpadła" i to rok, po roku. los bywa niesprawiedliwy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
ja chodze prywatnie do gin ale do zwykłęgo gin nie w klinice , ona mówiła ze jak coś to te sonohsg prywatnie w klinice niepłodności mogę zrobić koszt 600zł więc na razie się wstrzymałam a na fundusz nie mam sprawdzonego gin więc nie próbuje nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
mi gin mówiła 3 miesiące na clo a potem na sonohsg jak nie będzie efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość axa27
mi progesteron w 21dc wyszedł 7,2 tzn nie mam owulacji wg gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kkk2891 to faktycznie mamy to samo i ja mam dziś 14 dc teraz działania były środa i czwartek wieczór ,dziś zastrzyk ale niestety partner musiał mi wyjechać i wraca jutro wiec znów zadziałamy jutro i w niedziele choc martwię sie ze dzisiejszy dzień stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kkk2891 a jak to u ciebie z działaniami po zastrzyku wyglada ? Ponoć pecherzyki pękną w ciągu 36 h choc jak czytam to rożnie to bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
A jeszcze zapomniałam wspomnieć ze dziś lekarz kazał zbadać estradiol i anty tg ze wzgelu na tarczyce bo tego badania nie miałam a estradiol to w tym dniu cyklu czyli 14 dc bo tez chce znać wynik badania ale za wynikami czekam do poniedziałku ...zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość axa27 ale ja tez chodzę prywatnie, jedynie sonohsg miałam na fundusz bezpłatnie a robila mi je moja ginekolog w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość axa27 pytalas wczesniej o badania przed sonohsg, miałam robione wszystkie które wymieniłaś, jedynie nie brałam żadnego antybiotyku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Xxxxaga raczej nie miałam skutkow ubocznych, moze delikatne kłucie jajnika, przy clo tez nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Xxxxaga a z działaniami, to raczej codzienie, lub co drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
hej dziewczyny czy mogę jeszcze dołączyć do was? mam 33 lata i jestem po pierwszym cyklu z clo niestety nie było u mnie pęcherzyka dominującego a największe miały 11mm ,brałam w tym cyklu clo 1/2 tabl. monitoring miałam w 11dc i potem w 15 dc ,bez zastrzyku bo gin mówiła zobaczymy czy same pękną - staram się dwa lata o dziecko z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
czytałam te forum i niektórym się udaje po clo , ja powoli trace nadzieje, ostatnio miałam doła ogromnego jak @ przyszła i kolejny rok staran przed nami ,trochę się boje i trace powoli siły może tu na tym topiku zaczerpnę trochę siły i nadziei na dalszą walke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja czasami żałuje że nie zdecydowaliśmy się wcześniej na dziecko, w grudniu kończe 34 lata , z każdym rokiem moje szanse maleją ale chcemy jeszcze powalczyć , moje amh nie daje nam dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość anita34 pewnie ze możesz ja tez od niedawna udzielam sie na kafeterii i cieszę sie ze dołączyłam do dziewczyn ☺co do wieku ja tez mam 33 lata skończyłam w styczniu i walczę o pierwsze dziecko i póki co staram sie od lipca 2016 a rok temu 2015 w grudniu udało mi sie zajść ale niestety poroniłam No i mała przerwa i od lipca walka wiec widzisz nie jestes sama a podstawa to siła by walczyć i nie poddawać sie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja mam wsparcie w mężu i nie wtajemniczam o staraniu o dziecko rodziny ,znajomych przyjaciókę tez, wole tu na forum popisać z osobami które też mają podobny problem, jakoś wtedy jest raźniej i najgorsze to jest dla mnie czekanie od owulacji do @ czy się udało czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny u mnie dzisiaj 18dc rozpoczęty z luteina...pobolewa mnie brzuch i ogólnie kiepsko się czuje...mam wrażenie że Clo tak na mnie działa owu miałam w 14 która zresztą wyraźnie odczulam a wcześniej mi się to nie zdarzało :-/ czy któraś z was miała tak kilka dni po owu?? Aa i żeby nie było broń Boże nie nakrecam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dorota
Znowu posty się nie pojawiają?? Same jakieś puste widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
ja tez biore luteinę od 18dc i często mnie pobolewa brzuch po niej miałam tak w 3 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×