Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dotarłam!.............. :) .......🌻... lepiej późno niz wcale! ale kurcze to jest trak, że ja się w ogóle ni mogłam tu dostać. kafe jakiegoś zwolnionego tempa dostała a że ja mało cierpliwa to sie wkurzyłam , pizdnęłam kafe w kąt i wzięłam się do roboty. .................. :) ............. wesele jak wesele...... tylko zimno było, bo ośrodek był nie ogrzewany i ja jako gosc mieszkałam z małym w domku letniskowym gdzie temperatura była identyczna jak na zewnętrznej! jeeeeeesssssssuuuuuu! ale było zimno. suszarka mi życie uratowała! posłuzyła jako piecyk! ................... :) ................ jak bedę miała jakieś zdjęcia.........hmmmmm..... jak bedę miała........ to puszczę w obieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziecko! Nie przejmuj się i nie dołuj bo to stan przejściowy. Tylko do matury. Na pocieszenie mogę ci dać lizaka i powiedzieć że jeszcze będziesz tęsknić za szkołą średnią. Ja bardzo tęsknię. :( Ale szczerze ci się przyznam że ja do matury się praktycznie w ogóle nie uczyłam. Kilka dni przed zaczęłam się uczyć z kolegą (czasami w większym gronie) i polegało to na tym że trochę poczytaliśmy ale głównie to były wygłupy i śmiechy. Fajnie było. Zdasz dziewczyno więc głowa do góry. Ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty głowa do góry pewnie że zdasz wszystkie tu będziemy trzymać za Ciebie kciuki. Jeszcze kilka miesięcy ciężkij pracy, ale później długie wakacje. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i bardzo chłonnego umysłu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> uczcijmy minutą ciszy poświęcenie twojej suszarki................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ A tak serio to czekam na słońce bo też mi zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ........... i gdzie to słoneczko ??? Podczas weekendu było , a teraz się zbyło :( Witam kochane kobietki :):):):):):):): Jejku , kolejny tydzień zmagań , tak mi się nie chce .....buuuu...... dlaczego mogę mieć małego doła dzisiaj ?? oto powody : 1- okres , buuu....boli boli :( 2 - stęskniła,m się za Moim Kochaniem ..i to jak ....... 3 - musze dziś jeszcze wrócić na uczelnię .....wybitnie mi się nie chce , ale ze mnie leniwiec ;) Pozdrawiam Was , macie jakieś ciekawe plany na ten tydzień ???? Zmykam na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane jesteście 👄 ! problem nie w tym, że ja się dołuję maturą, bo to bułka z masłem w porównaniu z testami na studia, ale moje ukochane LO to jedno z najlepszych w trójmieście w związku z czym wszystko czym się zajmujemy musi być \"lepiej\" \"obszerniej\" i \"na wyższym poziomie\"...co niestety zabiera czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany jak zwykle bardzo ambine byle jak najszybciej do piatku. Ale zostało już tylko 4 dni, chociaż w sobotę i w niedzielę na studia, to ja chyba wolę jednak zdecydowanie chodzić do pracy. Także w moim przypadku to byle do popołudnia 31.10. Pozdrawiam. Zimno jest i u mnie brrr ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany jak zwykle bardzo ambine byle jak najszybciej do piatku. Ale zostało już tylko 4 dni, chociaż w sobotę i w niedzielę na studia, to ja chyba wolę jednak zdecydowanie chodzić do pracy. Także w moim przypadku to byle do popołudnia 31.10. Pozdrawiam. Zimno jest i u mnie brrr ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaszalałam, to wszystko przez te moje zmarzniete ręce. Kitty gdzie się wybierasz na studia zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga> nasze plany tygodniowe pokrywają się :D Doszedł do ciebie ten mój mail? Kitty> czas ciemiężenia też się skończy. A na studia się dostaniesz, chociaż by dlatego że kciuki będziemy trzymać a z takim poparciem..... Nio.. Leticia> 😘 Podziel sie posiłkiem :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wysyłam jeszcze raz. Kurcze pieczone, co jest? Buuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuu buuuuuuuuuuu :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga> jaka ja głupia jestem!!! :( Przecież on mi od rana na pasku wisi, a ja pewna że wysłałam. To pewnie efekt niewyspania i ogromnej ilości otwartych programów. Niezmienia to jednak faktu że debilka ze mnie :) Przepraszam. Obiecuje poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wyczytałam wiadomośc od Ciebie i odpisałam, bo tak bardzo mnie ruszyło. Jaka znowu debilka, przecież jeszcze niedawno byłaś chyba wróżką. Pozdrawiam. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ci już odpisałam. Smutno mi się trochę zrobiło. Nie byłam wróżką. Byłam zielonym smoczkiem z różowymi nozdrzami. :D Musiałam być śliczna, ale teraz już zdebilałam i już nie mam takiej ślicznej zielonej skóry. Ucałowałaś Oliwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdaję na administrację albo fillologię angielską, albo skandynawistykę, albo...coś się jeszcze wymyśli...grunt żeby się dostać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku , podałąm Ci swój adres mailowy :) Rzućcie mi na maila swoje adresiki ):):):):):):):):):):):):):)):)):):):): Pozdróweczka :) Kitty >>> ja jestem też częściowo na filol ang :) -> świetna sprawa ;) Gdzie to słońce ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czekam czekam , że tu coś jeszcze skrobniecie , ale wyjdzie na to , że przeczytam to dopiero jutro , jak nie później :( Na zewnątrz zaczynają się robić ciemności , a ja za chwilę muszę wyjśc :( Cóż za niesprawiedliwość :( Niech minie ten poniedziałek i wtorek w miarę szybko ............................oby do końca tygodnia , Kobietki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam cieplutko , choć u mnie pogoda nienajlepsza - leje deszcz i zimno , a poza tym od rana do wieczora siedzę na uczelni .........i jak tu zyć .........??? Pozdrawiam gorąco i miłego baaaaaaardzo dzionka życzę :):):):):):):):):):):)::::::::::::::::::)):):):):):):):):):):):):):):))))))))))):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! 🖐️ Leticia> 😘 Co ty, spać nie możesz? :D Troszkę dzisiaj zaspałam. Ale nie jest źle. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Leticia ranny z Ciebie ptaszek. Coś ostatnio nie było efciusi i elffika może dzisiaj się odezwa. Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku to pewnie przez tą pogodę i jeszcze w sobotę ta okropna zmiana czasu. Dzisiaj też niespałam za długo, ale ja już się przyzwyczaiłam do tych krótkich nocy. Oczywiście Oliwka jest sprawczynią tego stanu. Ale jest kochaniutka, więc nie ma sprawy. Ja jak pomyślę sobie, że wypadałoby już zacząć pisać pracę magisterską to aż nie skręca. Najgorzej jest się zabrać do tego. Napisałam Ci mailika. Pozdrawiam 👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, uroczym kobietką! ....................🌻.................. miłego dnia życzę! ............ :) .......... p.s. moja suszarka żyje......................... ma się całkiem dobrze........................ 😍..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> jeszcze nie dostałam. Oliwce zostało to wybaczone! :) Wyobrażam sobie jaki to musi być słodziak mały. Chociaż także wyobrażam sobie jaki to musi być jednocześnie obowiązek. Ale urośnie i... będzie jeszcze większa rozrabiara. Po mamusi :D Maduś> Dzień dobry bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc oliwka to córunia ingi.... hmmmm..................... .............. fajnie wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry madusia Tak Oliwka to moja córeczka, urodziała się 14 lutego. Behemotku jak będzie mieć charakter po tatusiu to będzie spokojna, ale po mamusi to .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi. Mamusia to ma charakterek, tak? :D I dobrze jak by po tobie miała. Bo mam wrażenie że lepiej w życiu mają osoby pewne siebie i przebojowe. Moja dzidzia jak będzie miała charakterek po tatusiu to będzie marzycielem, ale jednocześnie nie da sobie w kaszę dmuchać. A jak po mamusi to będzie uwielbiała czytać książki, będzie lubiła rządzić i będzie bałaganiarą. hi hi Maduś> Oliwka to prezent dla męża Ingi na walentynki. No powiedz że dziewczyna miała gest :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooj.... to malusia jest..... ........😘........ i pewnie romantyczna bedzie...... następny, uroczy wodniczek............. 😍 będzie urocza i urokliwa......... jak ciocia madusia........ bedzie spokojna, ale i spontaniczna.......... ale jak się naprawdę wkurzy to wpadnie w prawdziwą furię....... GRATULUJĘ!!! .....🌻.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×