Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

łoj tam efciu! karaani Cie zwietrzyła również! nie dziw się! pojawiasz się i znikasz! jak właśnie zauwazyłaś gadamy sobie o mocno żenujących czesciach dalszych matrixa..... co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusi nie ma ale ja jestem, wiem wiem to nie to samo, ale moze na przystawkę mogę być? Madusia1- dzięki, śliczna jesteś , to fajnie mieć ładne koleżanki, ja też Ci wieczorkiem coś wyślę Elffik- dostałas zdjątko wieczorem? Efciusia, Szam, Behemotku my się tak \"oficjalnie\" nie witałyśmy, więc dzień dobry dziewczynki miło mi tu z wami jest i mam nadzieję, że wciąż tak będzie 👄- dla Was Dobra zmykam bo ja z modemiku z pracy tak na chwilkę, ale na pewno do was jeszcze dziś zajrzę, bawcie sie dobrze pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhh, nie do konca jest dzis dobrze i nie wiem czy jakis dol mi sie nie szykuje....bo: 1. sytuacja w kraju i na swiecie coraz gorsza 2. moj byly znowu podskakuje, przyprawiajac mnie o bol glowy i serca 3. Zuzia jest w klasie bokserow damskich i wszyscy zdaja sie to ignorowac ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> witaj, jak tylko zajrzałam na nasz topik zauważyłam że wróciłaś. Ale ty kobieto znikasz i znikasz i ... nie wiadomo kiedy będziesz. Rozpisz nam grafik :D Kalia> dzień dobry. zaraz poszukam twojego adresiku i też ci prześle moje zdjęcie :( Madusia, Karaani > nie straszcie mnie. Nic nie słyszałam że mają następne części kręcić. Mam nadzieję że tego nie zrobią. Ale przyznam szczerze że biorąc pod uwagę zakończenie 3 części trudno by im było stworzyć czwartą. Ale kto ich tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kopchane dziewuszki1 ja dzisiaj pisze tak szybciutko i cichutko do Was, do wlk w pobliżu i wilk byc bardzo zły. Może wilk popołudniu opuści bazę to poczytam i popiszę. Narazie musze być w gotowości. Ze tez istnieja jeszcze tacy lusdzie. jakbyscie chciały zobaczyć najmodrzejszego człowieka na ziemi to zapraszam to oczywiście mój szef. na wszystkim zna się naj a wokoło to tylko banda debili. Muszę kończyć. Nerwicy chyba dostane przez takie stresy. Głupi małpiszon. Kończę. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te powyższe błędy to z nerwów bo ręce mi się trzęsą i wciskam nie to co trzeba. Buziaczki dla Wszystkich. Myslę, że się doczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga> 😘 ups, rozumiem że twój szef dzisiaj w niezbyt dobrym humorku.. Nie daj się draniowi. :) Najlepiej się gdzieś schowaj i przeczekaj jego humory! Buziaczki Przekaż też całuski dla Oliwki od cioci Ewy. Cmok, Cmok, Cmok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! ramkę jej! ramkę na fotke i juz! kalia! bo sie czerwienię! szam! ad.1) bedzie tylko gorzej......przerażająca perspektywa, zniechęcająca do jakichkolwiek działań ku świetlanej przyszłości...... i w dodatku zauwazyłam u siebie kompletny zanik uczuć patriotycznych........jak może być inaczej......... wszyscy psy na nas wieszają.... i słusznie! chwała wam za to! panowie posłowie!! ehhhh nie chcę się pienić, bo się opluję ale duzo by pisać.... ad.2) nie pozwól wchodzić sobie na głowę.....usadź ......Twojego ad.3)Zuzię ktoś sztutchnał? Zuzię!!!?? co za małoletni buc! szam! bierz sprawę w swoje łapki! zrób małą aferę na zebranku, niech ktoś coś wreszcie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! biedactwo! badż dzielna! kurcze! napisanie i wysłanie jednego tekstu kosztuje mnie mnóstwo nerwów!!!! co chwila mi się cos kasuje, znika, przestawia! 😡!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN od CONCORDII
Witam goraco w ten chlodny dzionek.Nie pozdrawiam od "CONCORDII",bo Ona zaraz tu bedzie.:)Co prawda tylko na chwile,ale na pewno zdazy sie wpisac! A ja slicznie podziekuje za cudowne pozdrowienia.Mam zmienic moje miano???No to DROGIE PANIE!!!wy mnie jakos nazwijcie,a ja sie dostosuje.Tylko bardzo prosze o ladnego nicka!!!:) A na razie poczekam na "CONCORDIE" i przesle Paniom 👄 i !Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia1, w szkole sie to ignoruje, tlumaczy, ze dzieci sobie wyobrazaja i konfabuluja itd. brak mi juz slow.... a co do bylego, to jego sie nie da zmienic, ale dziala na mnie jak plachta na byka😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam! to jakiś żart chyba! czy oni są niepowazni! moja koleżanka ze szkoły ma 8 letnią córeczkę. w jej szkole też były jakies awantury miedzy dzieciakami i nauczyciele też to tak wszystkim tłumaczyli.....że dzieci zmyślają, czasem wyolbrzymiają, że to normalne, że na przerwach dzieci sie poszturchują i czasem któres kogoś przez nieuwagę mocniech potrąci.... tak własnie tłumaczyli swoją nieuwagę i brak kompetencji wychowawcy dopóki któregoś pięknego dnia jedna śliczne 8 latka podpaliła włoski córce mojej koleżanki..... skończyło się bez większych obrazeń ale i tak było groźnie....... nie wiem jak dalej potoczyła się ta historia, bo straciłam kontakt z kolezanka..... ale nie można lekceważyć przemocy wśród dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam> musisz jednak zareagować. Najlepiej na zebraniu. Może się okaże że inne dziewczynki też \"obywają\" . Nie możesz tego tak zostawić. :( Ten od Concordii> witaj. Dobrze cię \"widzieć\" :D No kobietki, wymyślcie mu jakiś fajniutki nick. Ja dzisiaj mało twórcza jestem bo musiałam wcześniej wstać a to na mnie bbb źle działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek :) 👄 🌻 jak to - przecież już ktoś wymyślił nick dla tego od .... :)) to przecież nasz lovelas :) :D nóż mi się w kieszeni otwiera, jak słyszę o różnych niedociągnięciach w szkole ....... :0 zwłaszcza w mojej okolicy :0 stare baby pozajmowały stołki i nic nie robią, bo nie lubią mieć problemów, a JA nie mam pracy 😠 ehhhhh kalia - zdjęcie dostałam :) dziekuję :) ślicznie wygladałaś :) karaani - kup jej skarbonkę - jakąs taką śmieszną ;) albo świeczkę czy swiecznik :D ja uwielbiam, świeczki, świeczniki, świeczniczusie, świeczuszki, świecunie :D :D :D chociaż mam ich całe mieszkanie to zawsze się cieszę z następnej / nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś> z przykrością stwierdzam że kafka mi nie pomogła :) Ale najważniejsze że mam dobry humorek. Po prostu ciężko kumata dzisiaj jestem, ot co. :D I tak najbardziej ucierpią na tym moi klienci. :) Przyjechałam dzisiaj do pracy samochodem. Działa jak narazie skubany :) :) Karaani> jestem za jakąś fajną świeczką, albo za ramką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, z rodzicami to nie ma sensu nawet rozmowy zaczynac, bo albo po twarzach i brakach we wszystkim widac, ze nie zrozumieja albo bronia swoje aniołki:-( ja sie martwie na co oni czekaja? az dojdzie do wypadku? jak nic nie poskutkuje (bylam i u psychologa i u pedagoga, u wychowawczyni i dyrektora) to napisze do kuratorium:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam! tak trzymaj! ignorancja jest irytująca!... 😠..... zwłaszca w takiej sprawie, gdzie chodzi, ku...a, o bezpieczeństwo dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia, dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie👄 a dla naszego zainteresowanego proponuje: cytrynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! szam! tu o dziecko chodzi! wszelkie takie sprawy doprowadzają mnie do szewskiej pasji!!! ..................................🌻............................. może ...babol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wiem, ale jak dla mnie to one nie działają - te olejki znaczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj behemotku.... :) a mnie trzeba pogłaskać...... :) hmmm to pewnego rodzaju masaż...... karaani! oj niestety wiem jakie to irytujące, jak ktos cię opieprza a ty musisz idiotke z siebie robić!!! bardzo, bardzo denerwujece!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu mozna słuchać w kółko jednej i tej samej piosenki ????? ja mogę długo ................ sąsiedzi powiedzą, ze mi odbiło hehe ........... wspomnienia .................. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×