Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

karaani tylko nie popadnij przez gada w alkoholizm................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oczy szeroko zamknięte\" łez madusiu ....... ale teraz juz słucham trzech - po kolei : Roxette \"Listen to your heart\", Alphaville \"Forever young\" (ta piosenka przebiaj wysztko - uwielbiam ja :) ) no i łez .............. wszystkie przywołują te same wspomnienia ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio.....łzy.... hmmm ja to wciaz sade słucham - by your side.... a w pracy non stop na tapecie płytka nicka cavathe boatman\'s call szczegółnie into my arms czasem mi odwalai zarzucam czajkowskiego płytkę która nosi dumna nazwe: sinfonia n* 6 em B menor, Op 74 \'\'pathetique\" hmmmmm - nie pytajcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie o tyle dobrze że sąsiedzi was się o to słuchanie nie czepiają. Moi pomimo że im urozmaicam repertuar i tak nie bardzo radośni..... ? .... Cóż.... ich problem.. :D No to... co z tym zjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurcze nie mam szans wkurzyć sąsiadów.... tom zawsze mnie ucisza............ głosna muzyka - przywilej młodości!! :) behemotku! zjaździk jak najbardziej taktaktaktaktaktaktak!!!!! tylko czasu brak oj brak!! treba sie zebrać razem, przejrzeć grafiki i ustalić jakas datę która będzie kazdej odpowiadać! ja mam wolne za ok 1,5 tygodnia :) to jest ok 17 - 19 listopada i jeszcze 25 i 26 listopad......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Drogie 👄 Ale sobie poczytalam i sie troszke uśmiałam..Zabawny ten znajomy Concordii - pozdrowionka dla Niej :) Masusia dziekuję za czekoladke i przytulanki 👄 Karaani staram się jak moge..zrobiłam dzisiaj zakupy..zaraz jade do Babci mojej kochanej..poźniej zrobie pranie...i odkurze..jakoś zleci..Miłej imprezki :) 🌻 Behemotku kochana jesteś Wszystki jesteście kochane! Całuski 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Co do matrixa to ja nawet drugiej części nie ogladalam..a napewno nie zamierzam na to iść do kina... Elffik ja też moge w kółko tej samej piosenki słuchać.Pamietam jak kiedyś robiliśmy ze znajomymi na działce grilla i brakowało nam muzyki..Tomek jako jedyny miał piosenke w telefonie ( don\'t cry G&R) i przez 1,5 h leciała ta piosenka..hehe.. Już mi troszke lepiej...chociaż nadal dziwnie.. :( Lece troszke posprzątać a potem lece do Babci. Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...a dostne od Was jakieś fotki? Jak bede później to odeśle. Miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, do poniedziałku. Malutka, wysłałam ci zdjęcie. Buziaczki dla wszystkich Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi! sorrencjo, że nie zdążyłam, ale byłam w kinie...w końcu piątek, trzeba się odstresować... pozdrooffka! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorkiem dziewczynki, w końcu się doczekałysmy weekendu :) No tak behemot miała mi wysłać zdjęcia ale nic nie dostałam, elffik na twoje też czekam ;) Miłego wieczorku kobitki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik ja a też słucham często piosenkę łez \"... oczy...\" i też przywoluje zawsze te same wspomnienia ,słowa tej piosenki są tak bardzo prawdziiwe.... znów coś nas łączy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz lubie ta piosenke...Wspomnienia wakacyjne... :)...aż sie rozmarzylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..ide juz sobie..ojciec mnie wygania... Miłego wieczorku i dobranoc..słodkich snow 🌻 Do juterka..papsik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - ja dopiero teraz tu przebyłam , przybyłam się pożalić i ponarzekać , bo dzisiaj jakoś nie mam nikomu - na szczęście Wy jesteście :) Któraś z Was mówiła o kąpieli w jakichś olejkach - to by mnie chyba poratowało , gorąca woda i zero myślenia o bzdurnych , durnych i nieprzyjemnych sprawach . Ostatnio bardzo wrze między mną i rodzicami .Jakoś nie potrafią zruzumieć tego , żemam już tyle lat , traktują mnie jakbym miała conajmniej 15 ... 😠 😡 .......... Z drugiej strony ja to strasznie przeżywam , bo chciałabym być wobec wszystkich \"fair\" ale tak się nie da :( . Dobrze , że czasami są łzy , bo wylewa się w tedy ze mnie całe to nagromadzone zło ; nawet nie mogę się przytulić do Mojego Mężczyzny , bo tak się beznadziejnie wszystko złożyło :(:(:(:(:( Na odreagowanie pomogło mi też ponad 50 szybkich brzuszków , mówię Wam zmęczenie czasami trochę ratuje ;) Teraz słucham Enigmy i Starego Dobrego Małżeństwa :) Ta muzyka także mi pomaga i mogę jej słuchać w kółko ;) Jejku , ale będziecie miały co poczytać , pozdrtawiam Was cieplutko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam teraz doła i zarazem wściekła jestem(okres się zbliża) i właściwie nie wiem co gorsze. Chce mi się płakać i mam ochotę porządnie kogoś walnąć. Nie cierpię tych dni - czuję się jak wariatka. Ale i tak pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smyczko>>>>>mi też się TO zbliża i może po części to jest dziś wszystkiemu winne ....wwwrrrrrrr...... ale jest jak jest , pozdrowionka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze szkółki - nie było tak źle .... nawet ciekawe zajecia ... tylko tyle trudnych nazw do zapamiętania :0 i jeszcze je rozróżnić ..... a już rozpoznać jaką dziecko ma wadę i z czego wynika - to juz czarna magia dla mnie - przynajmniej na razie :0 Kaliuś - normalnie tak jak mówiłam - chyba bratnie duszyczki jesteśmy :) Co do wspomnień - przecież to od nich sie to nasze \"braterstwo dusz\" zaczęło .... ;) :D pewnie kazda ma inne wspomnienia i (chyba hehehe) o kimś innym, ale ....... Leticia witaj wieczorową porą :) smyczka :) zakopywać dołka - biegiem na osłodzenie wieczorq częstuje winogronem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effiku >>> czy zmieniłaś może maila ?? bo juz dwa emaile mi wróciło , któe do Ciebie wysłałam...jak to się dzieje --- chyba złośliwośc rzeczy martwych ...😠......... zobaczysz , pójdzie wszystko dobrze , to tylko kwestia czasu , a jeśli jeszcze będziesz to lubiła , to nie ma o czym mówić - świetnie będzie 🌻 .......... dzięki za winogronka :) kitty>>>>>>>korzystasz trochę z weekendziku , czy się uczysz ?? ja się muszę teraz przyłożyć , bo nie chcę mieć potem zaległości z tych pierwszych zajęć , hih , niby długii weekendzik , ale robótki i nauki z pewnością nie braknie ....... i jak wrażenia z matrixa >>>>>>>>>>>>???????????? ::::::::))::):)):):):):):):):):):):):):):):):):}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ale jestem szcześliwa, choc za oknek bardzo brzydko!!! Dzisiaj moje Kochanie przylatuje!Nie moge sie doczekać..Jej...Wyszystkie problemy gdzies w dal odchodza..staram się nie myśleć o niczym smutnym,chociaż troszke cieżko..Ale dam rade! Miłego dnia Wam życze i pogody ducha!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 .. lato w mojej duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! ..........🌻....... cóż, wlqasciwie powinnam teraz w szkole na wykladach siedzieć.....ale niestety spier......łam... :) rany, tak mi się ziewało, że myślałam, że zeszyt połknę..... 💤 więc moje ambitne plany, że wreszcie ,,wezne`` się za siebie wzięły w łeb... oj tam! obiecuję, że sie poprawie! :) elffik! ........😘.....widzę, że ci sie podoba w szkólce! ależ ci zazdroszczę...ja swojej nie lubię i w dodatku potwotrnie mnie nudzi i jeszcze nic nie kapuje co ci ludzie do mnie mówią . żeby może wykładowcy byli przystojni.....hmmmmm. może kiedyś byli. jak na razie średnia ich wieku wynosi 100!!! malutka! ....🌻...... cięszę się że ukochany dzis do ciebie przyjeżdza :) do mnie też kiedyś przyjeżdzał. już go nie mam i nic mnie nie interesuję i wcale go nie pamiętam ale do dziś porafię wyobrazić sobię tamte uczucie kiedy już za moment mielismy sie zobqaczyć.....chmara motylków wariujacych w moim brzuchu :) leticia 🖐️ mam wiarę że z rodzicami już lepsze stosunki..... hmmmm wiesz oni naprawdę traktuja cię jak malutka dziewczyneczkę kochana córunię i zawsze tak zostanie w ich serduszkach. kochają cię i już! trochę cierpliwosci i za pare latek przyzwyczaja sie do twojej pełnoletności. hihi :) hello kitto!!! .......😘..... ja jutro bedę ,,podziwiać`` matrixa :) podzielimy sie wrazeniami :) hehe jeżeli bedzie czym sie dzielić ehhhhhh kalia! witaj słonko! miłego weekendu zyczę! mimo, iz czesc z was w ten piekny bo długi weekend do szkółki idzie życzę wam by jednak sie udał!!! bawcie się dobrze i nieróbcie głupstw!............ a zresztą! raz się zyje!!!! ...........................................................🌻.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki, leticia -> filmik mi się podobał, może nie jestem jakąś tam extra fanką, ale obejrzeć warto...muzyczka też niczego sobie... też się muszę uczyć, roboty mnóstwo, ale cieszę się, że przynajmniej wstawać o 6.00 nie muszę... pozdrawiam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już po zajęciach :) nareszcie ;) w zasadzie mi sie podoba - chociaż to wszytsko jest takie trudne ... tyle łacińskich nazw .... a znać je trzeba jak pacierz ... ale wreszcie jakieś wyzwanie ;) na poprzednich studaich było chyba za łatwo ;) .... a masy teorii nie widziałam sensu sie uczyć - bo po co np. pedagogowi szkolnemu dokładna znajomość historii pedagogiki ?? teorii wychowania ?? jakiś teoriii socjologicznych ?? ;) tu jest inaczej ..... trudniej - ale praktyczniej ... :) uczę sie tego, co musze umieć jako logopeda (słyszłam nawet określenie lekarz - logopeda hehe) madudsiu - chyab wybrałaś zły kierunek ...... ja w każdej z moich specjalnosci odnalazłam cos ciekawego .... malutka - cieszymy sie razem z Tobą :) :D :D Leticia - nie zmieniłam maila :0 mam ten sam ....... :0 😠 co znim jest wrrrrrrrrr - już miktos mówił, ze nie mozna do mnie nic przesłać 😠 .... ale niektórym sie udaje .... juz nic nie rozumiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):):):):):):):):):):):):) Witam w ten niedzielny poranek , dość leniwy , przyznam ... hih , wstałam dopiero o 9 ........ Planów na dzisiaj nie mam żadnych , no , chyba , że coś poczytam sobie ;) malutka>>>>życzę milusich chwilek spędzonych w towarzystwie ukochanego , miłośc jest czymś \"ponad\" , ale nikt dokładnie nie potrafi określić czym :) w każdym razie to coś niezwykłego i sama teraz tego obecnie doświadczam ;) madusia>>> masz rację , wykłady są brrrwrrrrrrr........czasami to aż trudno usiedzieć , a potem pewne części ciała bolą niemiłosiernie .. masz rację , z tymi rodzicami to czasami jest ciężko , wiesz w sumie to ich obowiązek - opieka itd , ale byle nie za bardzo , a jak już jeszcze mają wąty co do mojego Mężczyzny + ataki mojej siory to już trudno w domu wytrzymać , ale może uda mi się to wszystko przeżyć - jestem dobrej myśli ;) kitty>>>biedactwo , wiem jakie jest życie maturzysty , ale i studentom nie jest lekko i ja też muszę się wziąć do roboty , najgorsza będzie chyba łacina ,,,,,brrrrr:( effik>>>>no nie wiem co się dzieje z tą pocztą >>> ale próbować będe nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! właśnie zmieniam kolor włosów :) z ciemnego, czerwonego, głębokiego szatyna na miedzianą czerwień. Tom mi taką farbke wybrał...... jak będę wygladała niczym misio wisniewski to chyba....zemdleję.....😡!! ........................................🌻................................ cóż, na matrixie nie byłam, ale nic straconego :) jutro też mam wolne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właściwie leticjo droga, czemuz to szanowni rodzice czepiaja sie ciebie i twojego męzczyzny.... a siostra? przecież powinna trzymać twoję strone! .................................................🌻................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane!!! Jejku..taka jestem szczęśliwa!!! Heh...ojciec mnie wygania..wrrrrr..co ja sie z nim mam! No coz...postaram sie rano wpaść.. Ściskam Was wszystki bardzo bardzo mocno...buziaki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Słodkich snów...Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Ja jestem, a wy? :) Jej, tylko ja chyba dzisiaj pracuje. :( Posiedziałabym sobie w domu... Nie miałam w ten weekend szkoły. Tomek wprowadził mnie w błąd. Dobrze że w sobotę rano sprawdziłam w rozkładzie zajęć bo bym bez sensu pojechała na uczelnie. Buziaczki. Może któraś się dzisiaj pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku -> cześć kobietko! trzymaj się dzielnie w tej robocie... ja dopiero zjadłam śniadanie i zaraz zbieram się z domku (w końcu nie będę tu siedzieć cały boży dzień)...ale super...cztery dni spokoju...yeah, yeah :classic_cool: co tam u ciebie dzóbku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×