Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

powolutku będę sie zbierać ..... jadę do szkółki ....... ale fajnie ;) :D :D wbrew pogodzie i perspektywie weekendu w szkole coś mnie złapał dobry humorek ..... do wszytskiego podchodzę na luzie .... co się nerwić - i tak bedzie co ma być no nie?? :) główki do góry słoneczka !!! i tak to, co ma nas spotkać nas nie ominie .... a jak jest źle - to może być juz tylko lepiej ..... hmmmmmmmm teoretycznie przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy - uwierzcie mi, ze wiele bym dała za to, żeby ją mieć ...... i zeby móc sobie ponarzekać na wrednego szefa / szefową ............ w sumie to Wam zazdroszczę ....... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani wybaczamy, przecież wiemy, że kochasz Oliwkę. Buźiaczki słodaśne od niej dla wszystkich Cioć (dobrze napisałam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh karaani! jestes zajebista!!!! przebaczam! zawsze wywołasz usmiech na mym ryju! no to chlup: gul......gul......gul........gul..gul!! i jeszcze jeeeeeeeeeden hik!!! ...i jeszcze raaaaaaaaz!!! ......hik! beeeeeeeek!!!!! sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekajcie na mnie, też chcę się dzisiaj napić, muszę odreagować, wszystkie stresy. No to chlup w ten dziób. lallala.................................. głupi szefcio, przemądrzały, lalal...................... mam go w d .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo!!! inguśśśśś......hik! widzę, że się rozkręcasz!!!.........hik!... :) braaaaaavo!!!! .!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup na drugą nogę, żebym prosto stała przed tym idiotą. pararara................parararaa .................................... Zróweczko dziewczyneczkoi kochane. hik..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaak!..hik! niedługo zmienimy nazwę topiku......na: MAM DZISIAJ KACA. BUUUU HEHEHEHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem rozluźnić się przed egzaminem ale dziewczyny nie szalejcie Spox jedna lufka i na egzamin a nie cała skrzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHAT???? karusię moją? wierszokletą? co za obraza!!! dzieczyneczki! szymborska to mało powiedziane, to co tu karaani płodzi toż przecież i mickiewicz blednie!!! jej porazajace dzieła są namiastka tego co najlepsze w nas, taką mała soczewką skupiajaca pozytywy tego quasi świata!!! jej twórczość wywołuje w sercach ludzi niebywałe uczucia miłości, tolerancji, przyjaźni! toz ona to dla nas robi! mogłaby noble za noblami zgarniać. ale nie ! ona poświęciła sie dla nas! dla szaraczków, malutkich bidulek potrzebujących dobrego słowa! jej szlachetny cel zasługuję na najwyższy szacunek! karaani! jesteś wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia przyłaczam się do pokłonów nad naszą Mistrzynią. Jej inewncja twórcza działa jak magnes, codziennie przyciąga mnie do tego naszego dołko - kaca niesamowita nieziemska siła. Karaani, noblem to nie musisz się dzielić, ale na wycieczkę byś nie zabrała, no co ty chyba żartujesz. Bez nas wróciłabyś zaraz na drugi dzień. To chlup za talent i karierę Karaani. lalal. niech żyje nam a kto Karaani..............................lalla.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu! inguś! piijemyyyyyyyy za błęęedyyy!!! za błędyy natuuuuuuuuryyyyy........ hik! nie ma to jak raz na jakis czas zrobić z siebie ........ no wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijmy za błędy za błędy nagórze Takich jak mój szefcio, głupcio. chlup................. oj danandanana do białego rana i na zaliczenie .....................llalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hikk................. upiły się i poszły czy co hik..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiii nadejszła chwila....hik.... rozstania! żegnajcie! ciał!!!!............. do następneho!!!!.....poniedziałku! ........hik! mordy wy moje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzniedługo do domu, ale ulga nareszcie. jeszcze przezzyć te głupie 25 minut. PAPA do poniedziałku. Pozdrówki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich... Ja dzisiaj ide do szkoły... ;( 😭 ech... miłego dnia...papsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jjejku , Malutka >>>w sobotę do szkoły .....to chyba najgorsza rzecz dla ucznia :( ja siędzę w domku i obmyślam , gdzie się dziś wybrać z moim Kochaniem , wreszcie się zobaczymy i jestem happy :) Za oknem takie śliczne słoneczko - bardzo zachęca do życia i chyba do wszystkiego ;) W niedzielę szykuje się duża imprezka , więc już nie mogę sie doczekać :) Dziewczynki >> dzięki z mailiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki Ja też na razie siedze w domku, ale póżniej zamierzam gdzies się wyrwać, faktycznie pogoda jest taka piękna że aż sie człowiekowi jakoś radośnioej na duszy robi. Leticia w końcu szczęsliwa co? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz pa szkole..zwolnili nas z 2 ostatnich lekcji.. Jejku..Leticia..ale masz fajnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej -------fajnie , że zaglądacie tu w sobotę , bo ja jakoś w tygodniu nie mam czasu , a szkoda , bo tu dzieje się tyle ciekawych rzeczy .....;) Kalia & Malutka >>> witajcie :) Może ktoś jeszcze się przyłączy do nas w ten weekend ;) Na razie nie mam jeszcze dokładnie sprecyzowanych planów , ale chyba \" poandrzejkujemy sobie \" , bo za tydzień wiem , że choćbyśmy chcieli , to i tak nic z tego nie wyjdzie....[ pechowiec] Pozdrowionka >> częstuję Was pysznymi pierożkami ....mniam ...... 🌻🌻.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja narazie nic nie jadłam i właśnie usłyszałam smutna wiadomość i poczułam się żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malutka, muszę jechać dzisiaj do mamy, bo się rozchorowała i właśnie z tego powodu jest mi smutno. Martwię się i smutno mi, że nie jestem teraz z Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś...bedzie dobrze..napewno..I nie martw sie,zaraz przeciez pojedziesz do Niej..Trzymam kciuki za Twoją Mamę...Główka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że zaraz do Niej pojadę, ale posiedzę i wieczorem będę musiała wrócić, a Ona znowu zostanie sama i dlatego mi bardzo smutno. Jeszcze nie przyzwyczaiłam się do nowego mieszkania i zawsze z wielkim żalem wyjeżdżam ze swojego rodzinnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×