Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj do艂a. Buuu...

Polecane posty

bry malutka 馃憚 hmmm dobry pomys艂 - tylko nie wiem czy w艂a艣nie w prezencie og贸lnym nie dostanie srebrnego \"zestawu\": 艂a艅cuszek + wisiorek + bransoletka ... sama taki pomys艂 podsun臋艂am, bo chcieli艣mu z艂oty 艂a艅cuszek ale dyr pozwoli艂a na to niewiele wyda膰 .... a swiecznik ... c贸偶 - ona mieszka w jednym pokoju z mam膮 i chyba 4 rodze艅stwa ... nie wiem czy bedzie mia艂a gdzie to postawi膰, czy ma w og贸le jakis tylko sw贸j k膮cik .... ale je艣li wsp贸lny prezent bedzie jakis inny to dobrze mi podsun臋艂a艣 z ta bransoletk膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elffik..jezeli pisze pamietnik to mozesz jej jakis kupic..taki ladny..w sklepach NICI sa takie bardzo 艂adne..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wys艂a艂am co艣 wam na @ - tzn tym, kt贸rych mam adres ... aha - mam pro艣b臋 - czy m贸g艂by mi kto艣 napisa膰 na jaki adres pisa膰 do behemotka ??? bo ten, z kt贸rego ja od niej cos dosta艂am nie dzia艂a (tzn. wracaja maile)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczynki, eh...dopad艂a mnie filozoficzna nostalgia...behemotka nie ma...buuu... by艂am wczoraj na zar膮bistej imprezce...no i....dzi艣 nie by艂am na zaj臋ciach...(nie pytajcie why)...teraz siedz臋 sobie, pij臋 drug膮 ju偶 dzisiaj kaw臋 i zastanawiam si臋 dlaczego tak jest, 偶e z niekt贸rymi lud偶mi dogaduj臋 si臋 bez problemu, prze偶ywam z nimi wspania艂e chwile...a z innymi za choler臋 nie potrafi臋 doj艣膰 do 艂adu (chodzi tu konkretnie o $%^&&%%$ kt贸ry si臋 nie odzywa...) tak wi臋c poimprezowe rozwa偶ania wype艂niaj膮 mi jeszcze nieco pijan膮 g艂贸wk臋... pozdrowienia ps. bardzo bardzo bardzo dzi臋kuj臋 za maile 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Kitty... Czemu nie mo偶emy si臋 dogada膰...Mo偶e poprostu nie chcemy..wystarczy zeby jedna ze stron nie chcia艂a..Czesto jest tak,偶e nie potrafimy zaakceptowa膰 poglad贸w drugiej osoby..Mo偶e dlatego,偶e myslimy inaczej..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj itty. Tak dzisiaj tutaj pusto, nie ma Behemotka, i Madusi i Efciusi, inni pokazali sie i znikn臋艂i.\\ Kitty w 偶yciu niestety tak jest, 偶e z jednym si臋 dogadasz, a z drugim za nic nie mozna. Mo偶e czas wyja艣ni Twoje w膮tpliwo艣ci. Pozdrawim. nie zadr臋czaj si臋 zbytnio myslami, bo zaliczysz jeszcze jakiego艣 do艂ka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj malutka, wiesz, tu nie chodzi o pogl膮dy, bo wi臋kszo艣膰 moich znajomych ma zupe艂nie inne charaktery i za ich lubi臋. jestem tolerancyjna, i cho膰 mo偶e za bardzo uparta dam si臋 ug艂aska膰 na kompromis. tu chodzi o szczero艣膰 i trosk臋. najzwyczajniej...zawsze mi si臋 wydawa艂o, 偶e przyjaciel to osoba, z kt贸r膮 zawsze mo偶na rozmawia膰 szczerze i otwarcie, osoba o kt贸r膮 si臋 dba...niekt贸rzy sprawaij膮, 偶e zaczynam w te proste prawdy w膮tpi膰...robimy dwa kroki do przodu i jeden w ty艂...m臋czy mnie czyja艣 nieczu艂o艣膰 i niezaanga偶owanie, a przede wszystkim rani.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitty...nie wiem co mam Ci powiedziec.. :(...Ja zawsze o wszelkich nieporozumieniach staralam sie mowic..wyjasniac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitty...nie wiem co mam Ci powiedziec.. :(...Ja zawsze o wszelkich nieporozumieniach staralam sie mowic..wyjasniac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
malutka -> dzi臋ki za wsparcie...widzisz, ja jestem zazwyczaj szczera a偶 do b贸lu, ale jak mi kto艣 wyje偶d偶a z tekstami typu \"nic si臋 nie sta艂o\" a ja wiem, 偶e si臋 sta艂o, albo jak po prostu mnie unika, to ja ju偶 rozk艂adam r臋ce i nie wiem co dalej...je偶eli ta druga strona nie potrafi powiedzie膰, co czuje, to dlaczego ja mam opowiada膰 o swoich uczuciach?..i w ten spos贸b 偶yjemy w zawieszeniu mi臋dzy zrozumieniem a rozczarowaniem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
Zagl膮dam z niepewno艣ci膮, czy wtr膮ci膰 si臋 mog臋, ale... mo偶e akurat... Kitty Jane wiesz do czego dosz艂am ostatnio??? 呕e nie warto.. zwyczajnie nie warto zatruwa膰 sobie zycia tym co kto艣 inny ma (...) Jesli nie chce rozmawia膰, je艣li nie chce wyja艣nia膰... trudno... widocznie taka sytuacja tej osobie odpowiada... A 偶e Tobie nie odpowiada??? C贸偶, nie znaczy to 偶e powinna艣 koniecznie d膮偶y膰 do rozmowy i b艂aga膰 o wyjasnienia... Wydaje mi si臋, 偶e to co prawdziwe wychodzi od cz艂owieka samo, a wszelkie naciski i tak nie pomog膮... Nie warto... Trzymaj si臋 Ty i wszyscy tu zagl膮daj膮cy;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm....masz racj臋, ale mi zale偶y na tej osobie, mimo wszystko nie chc臋 jej straci膰...i to jest problem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
No to opowiem Ci histori臋... By艂 sobie w moim 偶yciu Kto艣... By艂 i dawa艂 mi poczucie szcz臋艣cia.. Przez kilka miesi臋cy... Potem po偶egna艂 mnie na dworcu bo musia艂am na kilka dni wyjecha膰 i ... okaza艂o si臋, ze po powrocie ju偶 Go nie ma... Zamilkn膮艂, znikn膮艂... Pr贸bowa艂am... Nawet nie wiesz jak bardzo chcia艂am dowiedzie膰 sie "co si臋 sta艂o" I... te偶 s艂ysza艂am, 偶e NIC, wszystko jest w porz膮dku... Uwierzy艂am... Uwierzy艂am, ze potrzebuje czasu, 偶e kiedy艣 mi wyja艣ni... 偶e ja powinnam cierpliwie poczeka膰... Nie doczeka艂am si臋 na to do dnia dzisiejszego, czyli przez 4 miesi膮ce... I dlatego nadal b臋d臋 twierdzi膰, 偶e aby by艂o dobrze musz膮 tego chcie膰 DWIE osoby... Musi im OBU na sobie zaleze膰... Inaczej si臋 nie da... Nic na si艂e.... Przepraszam za m贸j chyba zimny stosunek to tego, ale... to moja ostatnia 偶yciowo nauczka i wierze w nia dojs膰 mocno:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitty przykro mi...Rzeczywiscie ciezko tak rozmawiac..gdy druga strona jest zamknieta...Ech..ale musi byc jakis powod tej skrytosci..tej niecheci do mowienia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zgadzam si臋 z wami, macie absolutn膮 racj臋...ale chc臋 jeszcze mimo wszystko poczeka膰 zanim zerw臋 znajomo艣膰, kt贸ra tyle dla mnie znaczy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej :):):):): Ju偶 wr贸ci艂am do domku , id臋 co艣 podje艣膰 i nied艂ugo tu wr贸c臋 ;) Witam wszystkie , aczkolwiek kilku os贸b dzi艣 brakuje na naszym posterunku ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej :):):):): Ju偶 wr贸ci艂am do domku , id臋 co艣 podje艣膰 i nied艂ugo tu wr贸c臋 ;) Witam wszystkie , aczkolwiek kilku os贸b dzi艣 brakuje na naszym posterunku ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitty poczekaj...(ja kiedys poczekalam..i wysz艂o mi to na dobre), tylko nie anga偶uj sie tak bardzo..Postaraj sie miec dystans do tego...Buziaki Leticia Slounko moje..witaj :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
Kitty Jane... czekaj, oczywiscie, 偶e poczekaj... i 偶ycz臋 Ci baaardzo mi艂ego rozwi膮zania tej sprawy:) Leticia... a czy ja te偶 mog臋 si臋 z Tob膮 przywitac??? Mimo tego, 偶e do Waszego posterunku nie nale偶a艂am wczesniej?;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
Malutka ja te偶 witam Ciebie... Widzisz jaki ze mnie roztrzepaniec... tak zaje艂am si臋 Kitty Jane, ze uznalam Ci臋 za wsp贸艂walcz膮c膮 w tej sprawie od razu... No to specjalny dla Ciebie na powitanie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
Hmm... co艣 mi chyba ten cmok nie wyszed艂... ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozczarowanie...
No prosz臋, jakie偶 to wszystko proste;) Uwaga, uwaga.... 馃憚 Dzi臋ki 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:( :(:( :(Znowu pomara艅czowy po mnie pojecha艂.Chyba uciekn臋 z tego forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kotku kochany..S艂o艅ce..nie przejmuj sie takimi prymitywami!!!Prosze Cie..nie warto tym co oni m贸wia si臋 przejmowa膰..nie bierz tego do serduszka..dobse?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×