Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

biedactwo ... aco by ci poprawiło ten humorek, powiedz bo leczyc to jedynie słowem możemy ael dla Ciebie mimo wszystko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 👄 mam nadzieję, ze zwierzaczka już aż tak nie boli ..... nie mogę patrzeć na cierpienie dzieci z zwierząt - nawet jak w filmach coś sie dzieje zwierzakom (np. padające konie na wojnie) to odwracam wzrok - i nikt mi nie przetłumaczy, że to specjalnie tresowane konie czy cos takiego .... jak mojej mikuśce cos jest to chodzę za nią jak struta i ciągle ją tulęm masuję (miała zapalenie stawów - i czasem wraca jej ból łapek) Zresztą - ona sama wtedy szuka mojego czy rodziców towarzystwa .... ehhh jak smutno i pusto bez niej w tym moim domu ..... bardzo za nia tęsknię - ona zreszta za mna chyba jeszcze bardziej ... kaliuś bryyyy 🌻 ja mam na szczęście ten weekend wolny - zjazd za 2 tygodnie ... i zaliczenie z audiologii :0 już sie boję na samą myśl ... karaani - cieszymy sie z Tobą na wizyte w domku :)) Kitty :) miło Cię widzieć zaganiana kobietko ... tak zadko dla nas znajdujesz czas ... Majaj 🌻 katar i leczony i nieleczony trwa poniekad 7 dni ... duzo Ci jeszcz ezostało ?? ;) a gdzie obiecany mailik ?? Magja :) to cuudnie, że troszkę lepiej sie juz czujesz ... Tori :) witajjj 🌻 ufff - chyba nikogo nei pominęłam ?? u mnie humorek kiepski .... pokłóciłam sie wczoraj z miśkiem - i ani myślę mu popuścić - tym razem to on mnei musi przeprosić ....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! .........🌻........ spod sterty papierów macha do was madusia......🖐️ zaraz weznem i umrem........praca jaga jest bezlitosna :( jest termin? jest! ma być zrobione!!!!!!! dziś jade do domku. wreszcie mi mamusia obiadek zrobi.....i nie bede musiała zmywać....:) puszek też do rodziców pojechał.....troche to przykre, że jak wróce wieczorkiem do domu, to nikogo nie bedzie......smutno....ciemno.....nikt nie czeka... puszek dopiero ok północy wróci..... dobrze, że wróci....przytuli i znów bedzie bezpiecznie i ciepło...i usniemy......przytuleni....... .........................................🌻.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani ...... ja ci nie wrócę !!!!! no chyba, ze tam tez masz dostep do neta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) wypijmy z okazji powrotu behemotka...mam nadzieję zalać się w trupa, bo wszystko mnie dziś wkur&^%$^^& ... gdyby ktoś miał inny pomysł na chociaż chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, to czekam na propozycje (nie wiem...na przykład szybki rzut młotkiem w głowę albo coś....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! no normalnie cię uduszę! jak nie wrócisz, to cie znajdę i .....zatłuke!!! - tłuczkiem do miesa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to były sposoby na zupełne i nieodwracalne oderwanie sie od rzeczywistosci... tfu! tfu! nie próbujcie tego w domu!!! może dobra trawka, mocna wódzia............i jaki sobie zażyczysz sexik?...:) a na seri to kocyk, herbatka i książeczka.......nie lektura!!! albo persenik i do łózia! SPAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani- hehehehe! ty ...lady makabro!!! albo polać sie benzyną , przejść po rozżarzonych węglach i na końcu skoczyć z trampoliny w mała przepaśc na powbijane nw dno ostre pale..... poskwierczeć odrobinke i do domku!. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo..... zdjąc sobie skóre z twarzy i iśc na zakupy....... albo... powiesić sie za włosy nad stadem wygłodniałych........wilków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo........ wskoczyć do przenosnego toi toia a potem wejsci i zaciac sie w windzie z pasażerami którzy uraczą cie kapielą z własnych rzygów....... albo... pójści do dentysty...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A jak mi pomogłyście wy makabryczne kobietki!! :D Dziwne bo ja się czuję jak bym te wszystkie rzeczy ( z wyjątkiem tatuażu ) już na sobie wypróbowała :) Malutka> jak się czuje IIi? Mam nadzieję że już lepiej. Idę sobie usiądę na igle - może jak w dupcie będzie mnie kłóć to nie usnę :D Elffik> witaj słonko, co słychać? 😘 Kitty> bardzo się cieszę że cię \"widzę\" kochana 😘 Jak w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wysłałam do was zdjęcia z soboty i nie wiem czy one do was przeszły czy nie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie dziewczynki..:P Ili tak srednio...mamnadzije ze sie jakos zrosnie.. W głoffie mi sie kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie dostałam behemotqq .... :( a słychać u mnie tyle co wyżej ponapisywałam ;) jeśli cośkolwiek czytałaś - to jesteś na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 behemotku..... fajniusio, że jesteś! :) poodrywasz sie z nami od rzeczywistości? :) albo zjeść kanapke z włosami.... łonowymi szefa/nauczyciela....... jeju.....już!..basta!......jestem taka obzydliwa, że az mi wstyd!!! karaani, gdzie te delikatne dziewczatko, wierszem mówiace!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej napisz co u Ciebie ................... ?? i wiesz - czemus nie mogę do Ciebie wysłać maila - na ten adresik, co kiedyś cos z niego dostałam próbowałam - i wracało ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko :) karaani :0 tytm razem przsadziłaś :0 ............................ ja jemmm :0 bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam!! mam!! mam zdjęcia! dziękuję! jeszcze bym chciała takie parę godzin poźniej, jak behemotek, leży pod stołem.... hyhyhyhyhyhy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co .................................................................. to już tuż tuż ............................................................. nowe swięto ............................................................. i okazja do picia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochane - zaraz będzie 100 stronka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! wpadne przez was w alkoholizm!!!! no ale okazja to okazja! 100 stronka! no...no....! karaani!! w nikogo nie bede rzycała lotkami!!!!!! 😠 co to za przyjemnośc, kiedy nie słychoć kociego zawodzenia!!!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego elffik nie dostał fotek ?????? buuuu 😭 przecież byłam grzeczna 😭 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hik!.....hik! a aa...buuuu na rocznice...hik!...dostałam....hik!........żelazko!!!!!! buuuuuu co by mi się....hik!.........koszule lepiej prasowało........hik!.....hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie z wami napije..dawno nie pilam...trza se odbic...gul gul gul...aaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi ??????????????? guulllllllllllllllllllllll dlaczego ja nie dostałam rtajstop ani zelazka ??? hikkk gdzie karaania ?? czemu leży pod stołem ??? ojjj danaaaa danaaaaa od samegoo raaaaaaaanaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz ................. cos kojarzę ....................... gullll opijamy chyba czyjeś urodzinki ........... gulll gull guuulllllllll czy cóśśś ....... hikkkkkk zaraz zaraz co to ja miałampowiedzieć .... guulll ahaaa stooo latttttttttttt stoo latttttttttttt guullll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×