Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Hihi..nio...śmiać mi się chce z nas :P No..ale jakby sie okazalo co innego to by mi pewnie nie było do smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhyhy! malutka! ale jazda! aż mi sie goraco zrobiło.....:) hihihihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fajne fajne..to trza im przyznać..jeszcze lubie Wojtków..Grzegorzów..Krzysztofów i Filipów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia..wiecej mnie tak nie starsz..jade do sklepu z Ojcem...bede później..Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłych zakupów! bedę...może....po 20! :) karaani! jak bys tu jeszcze gdzieś straszyła, to maila ci posłałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wpadam na chwileczkę zobaczć co się dzieje, :D Maduś pózniej ja to chyba dopiero po 22, moja przy komputerze jest druga zmiana, która zaczyna sie po 22. No niestety nie rozerwiemy komputra na dwie części, a każdy chce posiedzięć. Buuu.. 😭 Ale może jeszcze ktoś będzie. :) Buu... dzzisiaj była rozmowa o kwiatuszkach, uwielbiam, nawet dzisiaj planuję zakup jakiegoś, bo właśnie jednego wredaśne, okropniaste robale mi zeżarły. Wredoty jedne, nic tylko łopatą w nie przyłożyć. Nie wyczytałam jeszcze wyszystkiego co tam dzisiaj naskrobałyście. No Maduś to bądż po 22, jakieś piwko rąbniemy wirtualnie, bo dzisiaj mam niesamowitą ochotę. A ja dzisiaj byłam na nieplanowanych zakupach i kupiłam sobie bluzkę i taki nawet fajny płaszcz. No to do wieczorka. 🌻 i 👄 dla moich kochanych internetowych przyjaciółek. haahaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wpadam na chwileczkę zobaczć co się dzieje, :D Maduś pózniej ja to chyba dopiero po 22, moja przy komputerze jest druga zmiana, która zaczyna sie po 22. No niestety nie rozerwiemy komputra na dwie części, a każdy chce posiedzięć. Buuu.. 😭 Ale może jeszcze ktoś będzie. :) Buu... dzzisiaj była rozmowa o kwiatuszkach, uwielbiam, nawet dzisiaj planuję zakup jakiegoś, bo właśnie jednego wredaśne, okropniaste robale mi zeżarły. Wredoty jedne, nic tylko łopatą w nie przyłożyć. Nie wyczytałam jeszcze wyszystkiego co tam dzisiaj naskrobałyście. No Maduś to bądż po 22, jakieś piwko rąbniemy wirtualnie, bo dzisiaj mam niesamowitą ochotę. A ja dzisiaj byłam na nieplanowanych zakupach i kupiłam sobie bluzkę i taki nawet fajny płaszcz. No to do wieczorka. 🌻 i 👄 dla moich kochanych internetowych przyjaciółek. haahaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziekuje naprawde wszystkim z amile przyjecie. Elffik, czy moge napisac do Ciebie maila? A moze ktos chcialby napisac do mnie - bedzie mi bardzo milo. Zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , jestem już przybyłam do domku po trudach podróży powrotnej .........:0........... Jak dzisiaj opowiedziałam koleżankom z uczelni ten kawał , który chyba przytoczyła effik ( jeśli to ktoś inny , to mnie nie mordujcie ..... studencka skleroza......) , to ten kawał , który kończy się \" nigdy Cię nie zapomnimy - chłopaki z Radomia \" , to mało bufetu nie rozwaliły , kiedy zaczęły się śmiać ........ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D......... Dziewczynki , a ja dziś zapomniałam szalika i troszkę brrr....było , trzeba było posłuchać mądrych koleżanek ......:0 ............. No to kto wpqadnie tu wieczorkiem ????????? 👄................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , wysłałam Wam owieczkę , ale ona trochę wolniej biegła , teraz to nie biegnie tylkko zapier........ ( sor za wyrażenie ...... ale ona naprawdę wolniej biegła .....:0.................) Teraz to się nie moge przestać śmiać ............... .........jejku głupawka z powodu głupiej owieczki .......... .......ale ja nic nie piłam ....................:0.............. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Ufff... Biegnę do Was tak szybko jak tylko jest to możliwe... A nim jeszcze przebrnę przez te całoodniowe debaty to... ;) Wczoraj padł mi net i nie udało mi sie pozegnać... Mam nadzieje, że dzisiaj nadrobię;) Kalio 'tochana" Tyś dusza jedyna, która mój brak zauważyła :) 🌻 dla Ciebie specjalny... Nie ma mnie cały dzionek na necie, bo siedzę w pracy... A tam komputerka niestety niet...:( Kurcze, muszę cos z tym moim nickiem wymyslić, bo świecę tu na pomarańczowo jak neonówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wieczorkiem :) 🌻 madusia, malutka - ale fajnie wyszło z tymi Waszymi Tomkami :) też sie uśmiałam :) - a to dlatego, ze jakos od początku wiedizałam, ze to są dwa inne Tomki ;) takich fajnych kobietek sie nie roluje !!! :) ja tam lubię piotrków - to wersja oficjalna dla miśka ;) a poza tym lubię kacprów i grześków hmmmm Majaj - witaj :) oczywiscie, ze mozesz pisać - będzie mi bardzo miło :) leticia 🌻 to nie był mój kawał - ale w sumei bez różnicy :) owieczka całkiem fajna -rzeczywiście zapierdziela przez ten płotek ;) rozczarowanie :) bryy wieczorek 🌻 ja dizś byłam u chrześnicy - ale sie wybawiłam z małymi - i domek z klocków budowałam, i bajkę czytałam i nawt bawiłam sie w pająka i muchy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffiku..miło Cie widzieć..ale sie obżarłam!!! Bylismy z Ojcem i Adasiem w pizzy hut..a potem poszlismy do znajomego turka na gyros..ale sie objadlam..a teraz...walnelabym sie na lozeczko...i przytulila do Tomusia...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz malutka - ja wczoraj tak sie objadłam ..... ale pierożkami ruskimi prrodukcji teściowej - pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja tylko na chwilkę bo muszę już lecieć do kumpeli, ale jak tylko wrócę za jakieś 1,5 godzinki to niezwłocznie do was dołaczę. Malutka rzeczywisci dzużo tych zbiegów okoliczności z Waszymi Tomakami he, he:) Rozczarowanie bardzo cieplutko cię pozdrawiam mam nadzieję że jeszcze się dzis zobaczymy, łączę się z Tobą w bólu, z tym necikiem w pracy ja niby go mam ale na modemik i ściśle rozliczany takze tak jakbym nie miałą go wcale Buu muszę iść a już za wami tęsknię....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Jeszcze trzy wpisy o jedzieniu, a idę na polowanie;) Retyyyyy... jak mi się nic nie chce!!! Zajęłam się pisanie maili i utknęłam na tym przez ostatnie dwie godziny... CZyżbym z tym przesadzała???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...ale doznałam szoku!!! Moja siostra przyrodnia zaprosila mnie na andrzejki...AAA!!!...Nie wierze..poprostu nie wierze!!! Dodam ze bardzo sie nie lubimy..tzn..ja za nia nie przepadam..podpadla mi kilka razy bardzo..no ale w sumie ludzie sie zmieniaja..jejku..no nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robi albo mama albo teściowa - nie mieszkam z żadna z nich, ale żeby wpaść na pierożki zawsze znajdę czas ;) hehe rozczarowanie - chyba nie przesadzasz - bo ja np. nie dostałam jeszcze od Ciebie ani jednego ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Malutka - zabierz mnie ze sobą... U mnie wygląda na to, że i andrzejki spędzę w domu i sylwestra... A wtedy chyba będę gryzla ściany ze zlości... a może z rozczarowania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowanie...jasne wpadaj :)... Własnie mi Tomus powiedzial,ze nas sylwester..planowany..nie wypali..musimy cos innego znalezdz..wrr.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Dwa razy nie mów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Tajemnica;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Elffik gdzieżeś zwiała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×