Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień dobry słoneczka! :) Rozstałam się z Tomkiem i dlatego nie chce więcej słyszeć tego imienia :D Madusia i Malutka rozumie się? ;) Nie będę więc przynudzać bo mi troszkę źle. Dlatego tylko życzę wam miłego dnia i 😘 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot? z TOMKIEM sie rozstałaś? serio? już nie jesteś z TOMKIEM?? jejeu...ale pewnie kubus cie pociesza... moje biedactwo! pewnie to przezyłaś....i co? wyprowadził sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzień dobry! ......................🌻.................. witam drogie kobieciny ! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszej wizycie przyszłych teściów jestem jeszcze trochę.....zesztywniała...:D :D :D i na baseniku wczoraj byłam z tym małym potworem - siostrzeńcem TOMUSIA...i popływałam w bąbelkach posiedziałam, poszalałam w serpentynowych zjeżdżalniach...ach! jak bosko było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś cóż....znowu oklapłam jak ta mucha pod gazetą...jak mały, zielony groszek pod prasą, jak ślimak pod podeszwą, jak żaba pod oponą..............żyć się odechciewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia sisia
ja tez mam doła, a w zasadzie chyba powinien sam przejsc... Poprostu widzę przed soba beznadzeije.... Nie widzę dobrej przyszlosci....chce mi sie wyć.... I wiem ze nikt tu na to nie poradzi, nawet ja sama.... Totalna padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia sisia :D ja mam tak samo...może w naszym przypadku wizuta u psychiatry jest mocno wskazana? yyyyyyyyy nic mi sie nie chce.....rzucic to wszystko w cholerę i zaczać jeszcze raz...cóz....nie dosc, że nie mam odwagi to jeszcze mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia sisia> bardzo chciałabym cię pocieszyć ale nie czuje się na siłach. :( Ale i tak główka do góry. Jesteśmy z tobą. Madusia> prosiłam? Prosiłam! A ty dalej Tomek i Tomek i Tomeczek :D Jakoś to imie działa na mnie jak płachta na byka.. Kubuś mnie nie pociesza bo nic nie wie. Nie mam zamiaru narazie się z nikim spotykać. To by było nie w porządku w stosunku do tego kogoś bo narazie nie przeszło mi jeszcze do T. Ale czas ponoć leczy rany :) Nie chce się rozsypać dlatego staram się utrzymać siebie w dobrym humorze. Maduś nie wyprowadził się. Zresztą nie wiem. Ostatnio było różnie. W piątek pokłóciliśmy się i nie odzywaliśmy się do siebie przez całą sobotę (byliśmy u jego mamy). W nocy przytulił się do mnie i stwierdził że mnie kocha. hm... W niedzielę wstał wykąpał się, posiedział trochę i wyszedł żegnając się tylko ze swoją siostrą. Podejrzewam że spotkał się z kolegą a później wrócił do domu. Ale dla mnie to koniec i to głównie przez to że tak mnie olał. Nie chciało mi się wracać do domu więc zostałam u jego mamy i spędziłam przemiły wieczór z jego siostrą. A dzisiaj dotarłam prosto do pracy. Nie wiem czy pojechał do domu się spakować czy coś ale nic to nie zmienia. Dla mnie to koniec i nie chce mi się już z nim nawet rozmawiać. Może jestem zbyt dumna ale teraz ja go oleje, totalnie. ale i tak mi smutno. No, to kto dzisiaj na pifko się ze mną wybierze? :) Madusia, czemu jesteś sztywna po spotkaniu z teściami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy :) Behemotqqq 👄 skarbie !!!! czy to juz ostateczne rozstanie ????? Cóż sie stało ????? przytulam Cie mocno ..... i niech Ci już nie bedzie źle ...... 👄 wczorajszy egzamin zaliczyłam na 5 :) nawet mnei pani nei pytała - bo miałam same piatki z prac zaliczeniowych :P kujoni maja lżej :P :D :P tylko sobie porozmaiwałyśmy troszq o wyzzości pracy ijndywidualnej z dizeckiem nad pracą w grupie - przynajmniej ja wolałabym pracowac indywidualnie :) Normalnie zabłysłam - bo mnie pani zapytała, czy mam szansę pracować jako logopeda - a jak usłyszała, ze nie - to stwierdział, ze szko9da, zeby sie tacy ludzie jak ja marnowali :P prawie mnie dowartościowała .. ale tylko prawie .. bo co mi z pochwał - i tak nie mam szans na wymarzony gabinet logoped z moim nazwiskiem na drzwiach ... juz nei marudzę - zaraz muszę zbierać sie do pracy - i całe szczęście, ze mam gdzie sie zbioerać Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotqq - juz widzę co sie stało ... :( przykro mi bardzo .... w zasadzie niby to nie wiele ... ale jeśli to była kropla przepełniajaca czarę - to swietnie Cie rozumiemy .... ehh jak to zycie dziwnie sie układa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku gratuluję! Pięknie się nam spisałaś :) Oby tak dalej. Zapisałam się właśnie na kibicowanie naszym chłopakom w marcu. A so, czasu i tak teraz będę miała więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotek...chlip...przytulam..wiem, że cie serduszko bardzo boli...moje biedactwo! faceci są durni!!! wszystko przez nich! nie przejmuj sie bedzie dobrze....poboli, poboli i w końcu musi przestać....moje biedactwo....bardzo ci współczuję! gupi T.!!! a może się jeszcze dogadacie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zesztywniała po wizycie teściów, takl mnie ściskali i chwalili, że taka piękna panna i taka miła...(to sie jeszcze okaże :D ) no i obiadek był i w ogóle usmiechy i te inne....yyyh...w sumie spoko ludziska, mili i normalni...ale ja nie znoszę rodzinnych spędów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 robalu! w żadnym wypadku nie pokazuj mi ciastek! wiosna niedługo a ja tu 57 kg waże i muszę z 5 zrzucic a ty mi tu ciastkami wymachujesz i ja sliną kapie i muszę zjesc te ciastko bo umrę a nie powinnam i jestes taki niedobry.....buuu! .........dawaj ciastko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> no nie sądzę! Nie po tym jak potraktował mnie jak powietrze. :( A jego ( w sumie to i mój) kumpel (ten z którym pewnie się spotkał) pyta się co u mnie. Hm.... Nie wiem czy się z nim widział czy nie ale nie dam po sobie poznać że mnie to tak bardzo boli (kuźwa znowu łezka się w oku zakręciła). Prowadzę z nim właśnie miłą wesołą rozmowę mailową. A so, niech wiedzą że mam humorek. :D A ty co byś zrobiła? Po główce pogłaskała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale sie wydarzyło Behemotku, nie smuć się, jesteśmy z Tobą, ja chetnie ybrałabym się z Toba na piwo ale mam za daleko niestety buu... Może jeszcze jakoś się dogadacie, w końcu tyle razem przeżyliście róznych chwil i tych wspaniałych i tych trochę gorszych. Elffiku, no jak wuidać jest wprost stworzona do tych studiów i do przyszłej pracy jako logopeda. Bądź dobrej mysli i nieskreslaj od razu tej wizji z własnym gabinetem. Powodzenia. Madusia, no niedziela była przyanjmniej w pewnej częsci relaksująca baseny i te sprawy, jeszcze tylko 5 dni i znowu weekend, Główka do góry. Karaanii, zadbaj o swoje zdrówko, bo rzeczywiscie teraz nie czas na chorowanie. 👄 dla wszystkich. W srodę muszę oddać pracę a jeszcze nie skończyłam jej pisać, więc dwa dni pełne pracy, chyba raczej do Was nie zagladne juz. Trzymajcie sie i niech usmiech gości na waszych buźkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację! ja tez nienawidzę jak się mnie ignoruję! podziwiam cie, że jesteś na tyle silna że potrafisz kopnac go w tyłek!!! bedzie dobrze! może weż się umów z tym jego kolega na piweczko? hehehe! a co!? inguś 😘 przybywaj jak tylko bedziesz mogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację! ja tez nienawidzę jak się mnie ignoruję! podziwiam cie, że jesteś na tyle silna że potrafisz kopnac go w tyłek!!! bedzie dobrze! może weż się umów z tym jego kolega na piweczko? hehehe! a co!? inguś 😘 przybywaj jak tylko bedziesz mogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku ooo..moje biedne kochanie...nie smutkaj sie, jak da ci odejsc to jest dupa wolowa.....i to bedzie jesgo wieeeelka strata.....przytulam cie mocno sloneczko Elffiku...jestem z ciebie dumna baaardzo....❤️ Madusiu ja tez nie cierpie spedow...rozszarpalabym wtedy wszystkich Kitty bidulko ucz sie ucz..:D:D Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinuś??? No dajcie mi drunusia! Chlapne sobie jednego, albo i dziesięć... Mam ochotę się dzisiaj w pestkę zalać. :O Madusia> kurcze ciężko mi. Bo trudno jest okazywać obojętność osobie którą się w sumie mimo wszystko jeszcze kocha. Piwko z jego kumplem odpada (znaczy pifko może nie, ale on mi nic nie powie bo to bardzo dyskretne bydle jest :D i moich wywodów Tomkowi jestem pewna że też nie powtórzy bo bbb dobry z niego kumpel). Karaani> nie wiem, ale podejrzewam że okaże się dupą wołową :D :D tym bardziej że ja mu nie ułatwię zadania a raczej utrudnię (he he wiem jak on reaguje na moje milczenie). Ingusia> dużo było różnych chwil ale nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Ponad to to nie jest tak że ja po jednym wybryku stwierdzam że to koniec i nie chce zmieniać decyzji. On na to o wiele dłużej pracował :( Robal > 😘 a ciasteczko dla mnia? do drinusia by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Madus ale na drinusia przychodze z Kara...ona uuuwielbia alkohol..mam kocice alkoholiczke i podejrzewam ze niedlugo bedzie chciala sie zaczac puszczac......nooo wiecie wiosna i marzec...hehe Jak nie zniesiesz kitki to niestety nie moge sie z toba napic....:D:D Behemotku hlup w ten glupi dziub ....go oczywiscie..jak zapracowal i nie docenia mojego Behemotka to ...to...jest swinia i jest nie wart naszego spluniecia..hihihi -- - mojego i Madusi po trzech drinkusiach Swin!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, behemotku >>> pewnie masz dość biadolenia, ale też chciałabym cię pocieszyć :) :) :) jestem dziś tak wkurzona, że nie mogę sobie miejsca znaleźć... chodzi o całokształt... już trzaskałam drzwiami, rzucałam gazetami i wrzeszczałam na wszystkich dookoła... nie pomaga... madusia >>> masz dla mnie lekarstwo??? dziewczynki i chłopaku 🌻 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup! Utopie smutki w butelce wódki :D :D Robalek> dziekuje, no pyszne ciasteczko. Pyszniutkie. Masz cosik jeszcze dla nas? :) Dzięki że jesteście. Jakoś mi lżej. Nie chce na Tomku wieszać kotów ( he he) ale trochę jego ostatnie zachowanie wyprowadziło mnie z równowagi. Przecież można normalnie się rozstać. Ja się tak zawsze rozstawała. Druga osoba wiedziała że to koniec i dlaczego (no mniej więcej) a nie niby już lepiej i olewka totalna. Poczułam się jak zeszłoroczny śnieg i dlatego już sobie obiecałam że jeżeli będzie cokolwiek ode mnie chciał to mu się pięknie odwdzięcze. Wiem że to brzydko bardzo ale nie mogę sobie tego darować. A jestem prawie pewna że coś tam ode mnie będzie potrzebował :D Strasznie mściwa się zrobiłam :( Urażona duma, ot co. Niech mnie ktoś przytuli :( No to chlup jeszcze jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
dla Ciebie Behemotku vodka stolnicznaja :D. i konec smutkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepiej mi :) Umówiłam się z przyjaciółką dzisiaj na pifko. Jutro idę z kolegą. Środę mam wolną ale też muszę kilka spraw załatwić. Tylko jeszcze nie mam planów na czwartek ale znajdę sobie. :D Moja 30 letnia koleżanka doradziła mi abym nie siedziała w domu bo tylko będę się smutkać. A druga sprawa że lepiej niech on nie widzi że krzywdę mi zrobił. Niech ma do myślenia że bez niego też bardzo fajnie spędzam czas. To są rady starszej koleżanki więc wolę posłuchać bo bardziej doświadczona z niej kobietka. Kazała poczekać i absolutnie nie zaczynać rozmowy. :) Chlup jeszcze jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, bardzo dobra ta wódeczka. Literki zaczynają falować :D T25> dziękuje! Robie zapasy na przyszłe dni. Jeszcze alkoholiczką zostane przez faceta :D :D ;) Może trochę opium ktoś podeśle mi? Wypróbuje czy dobrze go uprawiacie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, behemotku opium w najwyższej jakości, sama dziś próbowałam... widzisz madusia nadal próbuje, bo coś jej długo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×