Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Hej wszystkim! :) Trochę mnie nie było. To przez fstrętną pracę :( Zajmuję się teraz czymś zupełnie innym i nie mam na nic czasu buuu.... W skrócie u mnie tak: duuuuuuużo pracy i stresu, treningi codziennie (dzisiaj ostatni już z próbą generalną ufff... ), z Tomkiem nie mieszkam ale się spotykamy i nawet zabawnie jest, jutro wyjeżdzam do Belgii i mam nadzieję że po powrocie będę już robić w pracy to co zwykle i będę mogła do was częściej zaglądać (będę się starać). :) Elffiku> jak się słonko czujesz? jak dzidzia rośnie? przeczytałam że zdałaś i prawko będziesz mieć :) Gratuluje!!! 😘 I o połamanych kończynkach sobie trochę poczytałam :( Leticia, Robal> jak wy sobie taką krzywdę wyrządziliście? :( Buziaczki i uściski dla wszystkich. Stęskniłam się za wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotko...jak dobrze ze jestes....kochanie moje trzymam kciuki aby wszystko dobrze poszlo.........buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku > my też ! my też ! my też ! Matulko nasza kochana :) Dobrze , że jesteś . A na ile jedziesz do Belgii ........? 👄 A moja nóżka się 3ma :classic_cool: ....... Robal , Madusia > niech wszystkie dolegliwości trzymają się od Was z daleka ...... i te kobiece ..... i te męskie ;) hih :D Karaaniu > humorek mi dopisuje , jestem w miarę wesoła ( tak ani za dużo , ani za mało ) , tyliko mi się powoli włos jeży na główce , bo jadę dziś na zaliczenie ....:0 trzymajcie kciuki ..... a gipsik .... jeszcze 2 tyg :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Hey Behemotku ;)🌻no ale sobie przerwe urzadziłas heh ,wiem jak jest tez czesto pracuje bez przerwy i mnie nie ma .damy rade no nie??? ;) A noga boli ciagle to przez ta rane na kolanie .ale jeszcze 10 dni i zobaczymy co daley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot! no fajnie, że żyjesz! my sie tu zamartwiamy, ja juz tu sieje ploty, że w alkoholizm popadłaś i ciągle w krzaczorach leżysz a ty se do belgii wyjeżdżasz! no jakąs pocztówkę przyślij czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, a czy on będzie taki dobry to sie zobaczy. Milunia trzymam mocno kciuki za Ciebie, pewnie już jesteś po wszystkim. Czekamy na relacje Pani Magister. Behemotku, udanego pobytu w Belgii(ale Ci fajnie). Zaglądaj do nas częściej. Sprostowanie - prawko to ja zdobyłam i ostatnio zdawałam egzamin, Elffik, ma prawko juz kilka latek. Pozdrowienia z chmurzastej części Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> buziaczki ty koteczko nasza. Będzie dobrze :) U wszystkich. Leticia> ufff... dobrze wiedzieć że też wam się tęsknić za mną zdarzyło :) Kofani jesteście, tego mi brakowało ostatnio. Pozdrów nóżkę ode mnie :D Robal> jasne że damy radę. Zawsze i wszędzie. Tylko jak to zrobić żeby mniej robić? :O ;) Trzymam kciuki za twoją nogę. Musi być dobrze. Madusia> oż, ty wstrętny plociuchu, ty... Jak możesz o mnie, takiej spokojnej, słodkiej, miłej, niepalącej, niepijącej itd. dziewuszce takie niestworzone historie opowiadać. Że niby ja z Kitty w krzaczorach całe dnie spędzamy i opium sprawdzamy :D Cóż... niewiele się pomyliłaś ;) Pocztówki nie wyślę bo jadę służbowo z firmy i cały czas spędzę na turniejach i głównie w naszym ośrodku, a poczty na oczy nigdzie nie będę widzieć :( Wyjeżdzam jutro a wracam we wtorek. Muszę jeszcze dzisiaj jakieś zakupy zrobić - trzeba się przygotować z napojami :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> ups ale obciach. To w takim razie tobie bbbbbb gratuluje i mocno ściskam i przepraszam za pomyłkę. (ło bosze jaka ta pamięć na starość :D ) Jak się miewa nasz skarbek Oliwka? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, Oliwka miewa sie dobrze, szaleje na całego. Cały czas chodzi w krok krok za mamusią, bez chwili wytchnienia. O posiedzeniu przy komputrze w domu moge pomarzyć kiedy nie śpi, Tatus może siedzieć, ale mamusi nie wolno od razu płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..Behemocie.!!! W koncu sie zjawilas :) A ja wracam do ciezkiej nauki...:(..jutro wazny spr z histr :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm :) przede wszytskim witam nasza mamuśkę :) 🌻 - nareszcie sie zjawiłaś ... zaczynałysmy sie juz martwic .... ingusia juz sprostowała z prawem jazdy wiec napisze tylko ze dzidziuś rośnie w przerażajacym tempie - a mamusia juz przytyła 2 kg - po dzisiejszej wyżerce mam pewnie nawet wiecej o jakies 2,5 :P dopiero wróciłam z pracy ... od 6.30 z 25 dzieci ... :0 popołudniu mielismy piknik na dzień mamy .... mimo pogody było na prawdę fajnie :) i dzeszcz nas na szczęscie ominął ... mi najbardziej podobał sie ogród, innym strusie czy pawie a dzieciom .... cóz - głównie hustawki :P nie obyło sie bez małych przygód - ale cóz - dzieci były z mamami, wiec nasza odpowiedzialnośc jakby spadła .... i wiecie czego sie dowiedziałam - strusie emu znoszą zielone (ciemne) jaja - to wiedziałam - ale otóz samica je tylko znosi - i sobie idzie .... a wysiaduje je samiec ..... wyemancypowane te strusiowe co nie ;) normalnie tylko przykład z nich brac :P Karuśśśśs jak cuuuudnie by było :) :D ........ wiecej nic nie napiszę - chyba, ze dolegliwoście dalej nie bedzie :P Milunia - i jak poszło ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiłem sie po inspekcji tescia ;) heh ale mnie rozbawił heheh a mówia ze tesciowe sa zajebiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) zdobyłam dziś zaliczonko :D Jutro zapoluję również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...gratulacje...i powodzenia jutro! A ja wracam..do tej kurza twarz...durnej...i ble..historii..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ... trzymam kciuki za Twoją historię ;) a mi się tak nie chce uczyć ......:0 ... buuuuu....... powoli przysypiam , więc może pójdę lulu a nauczę się jutro .....? heh :) jeszcze się odezwę rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej potworzaki jak dobrze mic was znowu w komplecie...no prawie bo Ktty nie ma i Kalii:(:(:( Behemotku baw sie fajnie na wyjezdzie...❤️ Madusia moje cholirstwo co ty za ploty o matce rozprzestrzeniasz???...👄 :):):) Leticia gratulacje z zaliczonka dobrze ze humorek dopisuje ....:D:D Elfficzku + malenstwo...ty juz lepiej nic nie mow.....bo sie jeszcze spotkamy ......wiesz gdzie..;);););) Robalku, robalkowaty cesc...:):):):):) Miluniu i jak tam obrona???? Ingus caluski dla Oliwki ......jej juz ja widze jak ona za toba drepce slodko...uuuiiiii...👄 Molly, Taniuszka...❤️ ........................................... choc nam doly dokuczaja sprawy czasem sie zbieraja to na buzkach usmiech trwa lalalalalalalalalalalalalalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak wrocisz to napiszkoniecznie jak ci poszla ta historia....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ brzydoki leśne! 😘co tam? u mnie wciaz okresowo..🌻..spaaaaaadam do jagi :D pa-a-a-a-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziś podpisuję tylko listę i mykam się zbierać , bo dziś znów uczelnia wita ;) 👄 dla wszystkich i miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gratuluję Tobie Inguś zdania egzaminku - prawko za pierwszym razem to w obecnych czasach niebywały sukces !!!!! Wszystkim innym niedługo zdającym życzę powodzonka :D .... a ja ufffff!!!! - obronę mam już za sobą zdałam na 5 na dyplomie będę miała 4,5 - także jak widzicie podtrzymuję łańcuszek naszej dołkowej dobrej passy :D:D obronę miała wczoraj (ja wchodziłam do sali ok g.10) pytania mi podpasowały i było super, miło, przyjaźnie i sympatycznie (chociaż jak weszłam ogarnął mnie blady strach, że ledwo wydobywałam z siebie głosik) :D:D ->>>> acha jak już wracałam z poobronnego obiadu wywaliłam się i skłułam sobie kolanko (na szczęście nie złamałam nóżki) zablokował mi się obcasik i chodnikowej szczelinie i bęc !!!! :D:D ale byłam dzielna i nie płakałam ;) .... za to dzisiaj boli mnie nózia i inne elementy mojego ciała.... ale co tam JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA, że się obroniłam, że ho, ho :D ;) ....a piszę dopiero teraz bo w pacy miłam urlopik i mam teraz stertę zalełości ->>>> be!!!!! :( -> 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER wiedziałam, że dobrze Ci pójdzie. Wreszcie zeszło Ci to z glowy i masz już spokój. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kwiatuszki dla Ciebie należą Ci się za to 4,5. Jak uporasz się już z praca to wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilke zeby powiedziec Wszystkim hello kochane kocurki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluna ,Milunia.....SUPER,,,,,,,...ja wiedzialam ze ty madra jestes...ja wiedzialam, ze zdasz...w koncu juz dzien wczesniej trzymalam kciuki.......;);););) 🌻❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄kwiat]❤️👄 Ingus buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopoki wszem i wobec ogłaszam, że wkrótce udaję sie w kierunku miejsca zamieszkania. Nareszie. Żoładek domaga sie już jakiegos ciepłego posiłku. Zimno i wieje, znowu nie pospaceruje, buu................ i co i znowu pokłoce się ze swoim wspólmałzonkiem. Cziężkie czasy nastały. Trze se jakoś radzic. Do jutra. Jutro wekendas się zacznie wreszcie ufff............. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Milunia!!!! GRATULACJE!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A historia...nie poszła mi wcale..bo nie było!!! uff....:P...głupi ma zawsze szczęście...hm..a raczej nienauczony. Dzisiaj Tom przyjeżdza..:D..jejciu...!! tak sie ciesze! 😘 dla Wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malutka, wekendas wkrótce czas zacząć. Tom Tomek, ale za ta historyje to Ty tez się weź, bo drugi raz może juz Ci nie przepaść. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Heh ... nasz dołkowa dobra passa niech trwa jak najdłużej ;) Milunia - gratuluję serdecznie 🌻 A ja wczoraj zaliczyłam na co miałam zaliczyć ... i nawet z ocenek jestem bardzo zadowolona /... teraz tylko jedno koło jeszcze napisać ... reszta zal to formalności ... a potem examki ....... Moje kochanie dzielnie mnie wspomaga i towarzyszy ...❤️.... Buziaki dla Was na dzień dobry 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam 👄 wikendas już tuż, tuż uffff!!!! :D ale mam duzio placi :( Leticio gratuluję i życzę dalszej dobrej passy, Malutka no, no!!!! proszę mi się historii naumieć - co to za obiboctwo tylko Tom Ci w głowie :D:D:D Inguś, a dla Ciebie mam zadanie specjalinie pilnuj słonka, żeby nigdzie nie uciekło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×