Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Narazie do 1rwszego czerwca;) a pozniej si eokarze co daley.teraz juz zmykam sie połozyc bo hm ciezko mi sie to mówi ale boli bardzo . wiec Całuski 👄i papatki jutro bede z rana .a moze jescze z wieczora kto wie ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka 🖐️ !! Mi może ściągną za 3 tyg :0 Życzę zdrówka i cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki taniuszka, tak jakby mi lepiej jak przeczytałam Twoje słowa. A co do wyluzowania przy chłopaku, to wiesz co problem w tym, że przez tą cholerna prace ngr nawet nie mamy czasu sie spotykać:( no i wszystkie żale wylewam na tlenie. Wiem że byłoby lepiej przytulić się ale niestety ostatnimi czasy nie jest nam to dane. Ale przynajmniej wiem że nie jestem sama ze swoimi zmartwieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann_24 > zobaczysz - wszystko będzie dobrze :) Uśmiechnij się :) Ja też miewałam tygodnie , że razem z moim kochaniem mieliśmy bardzo dużo zajęć i było cięzko , ale wtedy zawsze myślałam sobie , że : później ( za jakiś czas ) będzie dobrze i z niecierpliwością czekałam na te chwile .....:) a one same po jakims czasie same przychodziły :D Nie warto sie poddawać :) U Ciebie będzie tak samo , zobaczysz :) Uszka do góry :):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) ann witaj u nas :) i nie przejmuj sie - wszystko sie ułoży :) musi :) gdzie jest nasza matka ????? co ona sobie mysli tak nas zaniedbywać !!!! :0 😠 nio i gdzie inga ..... i obiecany mail .... czekam i czekam na niego a w skrzynce pustki ... :( całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dziewczynki , gdzie jesteście ..........? Ja sama :( samotna na dużurze ....buuu ..... Wspomóżcie duszyczkę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dalej nie wyrabiam na zakrętach. Po niedzieli nadrobię wszelkie zaległości, wiem Elfficzku, że obiecałam mailika, ale w pracy nie mam czasu teraz nic skrobnąć. Własnie pracuję nad przemówieniem dla swojego szefa na niedzielną imprezę. No i w piątek mam egzamin na prawo jazdy, więć codziennie cosik tam jeżdzę, dlatego w domku też nie mam czasu nic skrobnąć. Ale obiecuję, że wszystko nadrobię. Co do prawka to będzie chyba nie jedyny mój termin, już mnie to załamuje jak słyszę wszędzie, że prawie wszyscy załatwiają. No więc kogoś muszą uwalić, ale kto nie próbuje ten nic nie traci. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby mnie nerwy nie zeżarły. Pozdrowienia dla naszych Kochanych Połamańców, wracajcie szybko do siebie, no i dla całej reszty też oczywiście. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuter-noga melduje sie do dyzuru ;) Witam Kofane Kobitki🌻 Jak tam nozka ??? bo ja byłem teraz na opatrzeniu rany oy nie delikatna ta pani ortopeda.Rozcieła gips i zerwała brutalnie razem z połowa kolana;) he w piatek znowu do niej hm chyba sobie cos golne przed wizyta u niey ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś > życzę , aby Twoje sprawy zwolniły tempa , żebyś odetchnęła :) A poza tym , to oczywiście w piątek 3mam kciuki :D rOBAL 🌻 Moja noga oki :) Muszę ją trzymać często w górze :D Jjejku , ta pani to powinna być bardziej delikatna :) Ja miałam zakładany gipsior przez miłego pana .... heh ciekawe jak to będzie ze ściąganiem ... :D jakaś piła ....i .... bizizizizizizziummmmmm............. :classic_cool: .........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna tym sie nie przejmuj to sa trzy naciencia w okolicy stawu w pachwinie i samo odpadnie ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ;) mam nadzieję , że będzie dobrze :) I tego się trzymam . Ty też się 3maj cieplutko . A jak Ci idzie przemieszczanie się po domu ..? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie spox mam wprawe w zeszłym roku 19 czerwca miałem złamane sród stopie w 3 ,iejscach i dwa paliczki wiec zostały mi kule tey jednej sobie uzywam coby sie nie przesilac .;) Pije duzo wapna i magnezu to jest dobre wiec i Ty spozywaj miedzy pifkami ;) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaa
Pierwszy raz tu wchodze i jestem mile zaskoczona,ze wszyscy sa przesympatyczni i fajnie nastawieni do siebie a myslalam,ze tu same smuty beda takie jak ja w tej chwili.Troszke problemow mi sie skumulowalo i jestem troszke unhappy.Mam ten komfort,ze potrafie jakos sobie poradzic prawie z kazdym problemem ale jezeli chodzi o mojego faceta jestem bezsilna.Rok bawilismy sie w podchody i od niedawna jestesmy razem i w pewnym momencie sie odkochalam,widze coraz wiecej Jego wad i szczerze mam juz Go dosyc.To jest zajebisty facet i moze to kwestia czasu,przyzwyczajenia ale czy jest sens ciagnac cos na sile jesli zaslepienie juz minelo i pozostaje zwykla kalkulacja czy jest warto czy nie?Nie wiem co mam robic,moze zerwac? :( Potrzebuje troszke pozytywnej energii,moze ktos mi jej troszke pozyczy? Plissssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Martusiaaa🌻Witamy Cię w Gronie Dołowiczów ;) Ja jestem facet i ciezko mi cos poradzic na Twoje problemy dziewczyny na pewno mnie zastapia. Ale jedno jest pewne jezeli jest sie z kims jakis tam czas to nie warto kreslic tak od razu zreszta nie wiem jak fobrze go poznałas i co on prezentuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wapno oczywiście .... magnezik - taaak .... już parę dni je łykam :) Piwko .... taaaak ..... ale jak bedzie gorąco i słoneczko , albo jak będzie dobre , naprawdę dobre towarzystwo ;) w innych okolicznościach mi nie smakuje :) A w domku z poruszaniem się jest różnie ... najgorsza jest klatka schodowa ... ale praktyka ...he he ... opanuję i to ;) Martusiaaa > trudno jest mi doradzić , bo to Ty podejmiesz decyzję :) Najpierw musisz sama z soba ustalić , czy go kochasz i czy chcesz z nim być . Bo najważniejsze , żeby żyć w zgodzie z samą sobą . Albo pogadaj z nim , tak szczerze , powiedz , że przechodzisz mały kryzys i chciałabyś , żeby Ci pomógł . Bo jeśli nie ma szczerej rozmowy , to ze związku prędzej , czy później - nici .... :0 A jeśli chodzi o wady - to każdy je ma - i w zwiąku , z czasem , poznaje się wady ukochanej osoby . Można próbować je zmienić , a można je zaakceptować lub się przyzwyczaić , można je też pokochać . Bo to przecież czasami miłość każe nam myśleć tylko o dobrych rzeczach :) Chyba , że to wady , takie z którymi nie mogłabyś się pogodzić , ale to juz inna sprawa ... Pogadajcie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio w takim razie czy napijesz sie ze mna pifka ;)stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo....czesc.......nooooo....w koncu jestem.......buzka...noooooo.....❤️👄...niestety praca wciaga mnie pod szafe i nie mam na nic czasu wiec nie przezczytalam waszych wypowiedzi...przepraszam bardzo nadgonie napewno ale potem.....buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o humory moich dolkowiczow pytam :D leticia dostalam od Ciebie maila i bardzo mi sie spodobal. od jutra trenujemy z Marcinem akrobatyke artystyczna :D :P hihihihi robal a dla mnie piwko sie znajdzie? ingus bedziemy trzymac kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze sie znajdzie ;) juz nalewam Obywatelko Taniuszko 🌻i dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Robal ;) Warka jest dobra na wszystko :P \"chcemy pic Warke, chcemy pic Warke jeszcze\" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Warke ;) ja pije to co mam w opisie heh ulegam temu . To hlup po browarze jak tradycja karze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani , Taniuszka 👄 mordki moje kochane 🌻 Robal , dzięki , ja też żywca ;) dobre towarzycho się zbiera ;) ps byłam przedtem na spacerze ... zmęczyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez zimny prysznic ,a my czekamy na Ciebie z browarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek.. Cio slychac? Leticia...Robal..podpis mój na gipsikach Waszych składam.. :P Ann...bedzie ok...niedlugo skonczysz pisac..!!Uszy do gory! Elffik 🌻 Inga...bedziemy trzymać kciuki :) Martusia...Leticia dobrze radzi...rozmowa to bardzo dobre wyjście...niestety decyzje musisz podjąc sama..zgodnie z własnym sumieniem... Karaani...nooooo buzka...😘..noo..... Taniuszka..a nawet..dziekuje..a jak Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -> może później uda mi się cosik więcaj napisać do Was moi Kochani 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, czesc.....Leticia Robal!!!!!!...WSTAWAC...kuternogi......nie ma spania czuwac przy dolkowie.....nooooo.....a Robal to nas w ogole zdradza bo jeszcze gdzies tam pisze z dziewczetami...i napewno sa powabne...noooo:):):););):):D:D:D......buziaki kuternogi kochane❤️ Miluniu znajdz czas:):):) Taniuszka, Madusia, Behemot, Elffik, Ingunia, Kitty, ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trochę mnie tu nie było i co??? -> wpadam a tu tyle się narobiło :D:D:D -> biedny Robal i jeszcze biedniejsza Leitcja w gipsik Was zapakowali i teraz nici z szalonych imprez do białego rana szkoda mi Was bo za oknem co raz to ładniejsza pogoda, a wiem coś o tym jak to się superancko w gipsiku czuje bo kiedyś miałam złamany obojczyk i gips przez 2 m-ce (i to na dodatek upalnych wakacji) dlatego przesyłam Tobie Robalku moc buziaczków 👄👄👄 i Tobie Leticio moc całusków 👄👄👄 Ann -> musisz się wziąć za siebie i zmusić do pracy .... -> im szybciej to uczynisz tym lepiej:D:D.....ja już pisanie mam za sobą .... a 26 maja ->>> obrona !!! .... jeszcze dodam, że wczoraj zaczęłam się (w końcu) uczyć => JESTEM Z SIEBIE DUMNA :D:D:D Inguś –trzymam jutro za Ci ę kciuki !!!! 🖐️ karaani -> tak między nami ale ten Robal to jest ...jak on może nas zdradzać :D:D ... i dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×