Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

No wylazła juz nowa stronka i widzę. to super, że Efciusia ma sie dobrze, Ma-dziku pozdrów ja ode mnie. NO to dobra wiadomość z tym basenem. Tak trzymaj. :D A i u mnie słonko świeci, może będą z tego wakacyjne dzieci (nie u mnie!!!!!!) Buziaczki dla Was Karaanii hmmm cóz tu dzisiaj na froncie słychac. No dzisiaj zaspałam, a że ja niestety długo sie wybieram, więc czem prędzej zadzwoniłam do pracy, że proszę o wzięcie klucza i zastapienie mnie na stanowisku pracy, bo siem spóxniem z 15 minat. No i czym prędzej głowa pod kran, akurat dzisiaj wypadł na nieszczęście dzień mycia, a tu suszara odmówiła posłuszeństwa, ale całe szczęście, że się zaraźnica w porę opamietała, że nie dzisiaj te numery, miałaby tragiczną śmierć, jak wzięłaby mnie nerwa. No i że wczoraj prałam i wieczorem padłam to i lakier na paznokciach z rańca miałam do połowy, ale już doprowadziłam się do porządku po tych tragicznych rannych wydarzeniach. A Oliwia ma się dobrze, tylko nie cierpi sie ubierac, i jak chcę ją przeprać, albo nawet ubrać buty to drze sie w niebogłosy, kopie, wyrywa sie. Dziwne, a wydawać by sie mogło, że kobitki to lubia ciuchy, ale pewnie przyjdzie z czasem. No i co jeszcze u mnie słychać. A no umówiłam się dzisiaj na wypad z koleżanką i na piwko, Olwikę zostawiam tatusiowi, co by u sie nie nudziło. No to tyle z mojego dzisiejszego życiorysu. Pewnie nikt nie dobrnąl do końca. Pozdrowionka i duzo słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mądra jestem \"ubrac buty\". Po polskiemu piszem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ingo -> jak to nikt 👄 ja przeczytałam w całości, a co do ubierania to widać jeszcze jest za tycia, żeby stroić się chciała ale poczekaj jeszcze ten czas stroinisi nadejdzie i wtedy też będą cyrki bo takiej pannicy to nie zawsze i wszystko pasuje :D:D:D ale taki już jest los mamusi dorastającej dziewusi :D:D:D:D 👄 dla Ciebie i Oliwci 👄. Ps. ja wczoraj myłam głowkę - a po nałożeniu odżywki na włosy okazało się, że wody niet :( i co musiałam czekać taka wypaciana przez ok 1 godz. za to jak mi się włosy odżywiły :D:D:D ho,ho :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus ja ja....doczytalam:):):)...Oliwia ma wazniejsze sprawy na glowie niz jakas tam sukienka...to kobitka;);)...z klasa...i poza tym piekna:):)...a wiadomo ze pieknej kobiecie we wszystkim ladnie...wiec malutka nie przejmuje sie strojem bo wie ze i tak wyglada urrroczo:):):D:D Milunia hihihi..ja tez wczoraj kladlam odzywke na moje kudly...ale woda byla;););)..... Ma-dziku...twa moc sprawcza powala mnie na kolana:):)...wez tak wyslij mojego prof. na wakacje w szybszym terminie;););)...mysl o tymi intensywnie moze sie spelni;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 🖐️ i ja skupiam swoje myśli na Twoim sorku aby np. wygrał wycieczkę do Chin i tam w ekspresowym tempie udał się :D:D:D:D ...hym, hym taka wygrana to i by się przydała oj bardzo :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę Inga- też przeczytałam do końca, cóż takie dni zdarzają się każdemu, miłego dnia 🌼 ma-dzik- mam nadzieję, że nastąpiła poprawa w relacjach z effciusią- Buźka dla Was 👄 kaarani- Ty nasza „wierszokletko”, serce się raduje gdy się kaarani tu wpisuje :D u mnie słońce pełną mocą świeci.... także w sercu i na duszy...oby tylko jak najdłużeeeej...obwieszczam wszem i wobec,że za 2 tyg wyjeżdżam na wakacje , więc raduje się me serce ...:D:D Pozdrowionka dla Wszystkich Gdzie się podziali: Behemotek, ellfik,malutka,taniuszka,Leticia, cleo, i pozostali dolkowicze milunia- pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, pochwal sie nam gdzie sie wybierasz na wakacje, bo ja tez za jakieś 2 tygodnie wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello molly! ja też juz za dwa tygodnie mam urlopik :) i ruszam nad morskie morze falami falujace :D yuuupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam :) karuśśś 👄 mój termometr pokazuje właśnie 25 stopni ...a Tymówisz, ze ein za ciepło ??? moze o 7.00 było - ale o tej to ja spałam :) ma-dzik :) jesteś wielkaaa no no no ... zeby przez Ciebie basen zamykali .... to się nazywa moc zazdrosnej kobietki :P :D dobrze, że z Ewą wszystko w porządku ..... 🌻-uszek dla niej inguś ..... jak tak piszesz o Olivci to sama buźka mi sie śmieje ...:) od razu widzę ja taką rozkrzyczaną ... i i tak słodką i prześliczną :) ehhh ciekawe jaki mi łobuz wyrosnie :) milunia 🌼 pozdrawiam molly - elffik cieżko pracuje :) a ze dzis wyjatkowo mam południe w pracy (zaraz musdze isc buuuu) to szybciutko tu zajrzałam 🌻 a gdzie to znowu nasza mama ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziki kochane :) Dziś Leticia wyspana i szczęśliwa :) Zaliczyłam examek na cztery i połóweczkę :) Tylko radość popsuło mi to , że oblała moja kumpelę :( Nie wiedziałam jak ja pocieszyć , bidulka kochana ... dlaczego tak czasami jest ...? Ż nie ma właściwie powodu , no ale przecież ktoś musi pokazac , że jest kimś :0 Okropnie ....... Wakacje ? Chyba nie mam Wam sie czym pochwalić ... bo po pierwsze - moja nóżka ... no i ograniczone mołżiwości w poruszaniu ... ale mam nadzieję , że będzie malutka szansa na wyjazd z lubym ... tylko trzeba pokonać kilka przeszkód ( m.in. rodzice ... ) . Oby się to udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffiku, Ostatnio czytałam Twoje wypowiedzi na jakimś topiku, te o dzidzi, tak sie przyjemnie je czytało, że nie mogłam sie oderwać. A Oliwka, urosła, że ho ho, musze przesłac jakieś jej aktualne zdjęcie. Robal Ma-dzik, a gdzie dokładnie sie wybierasz, bo może się gdziesik nad morzem spoktamy, bo ja tez za jakieś 2 tygodnie wybywam na wybrzeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło Wam u mnie po nocney burzy spoko jest słoneczko swieci wiec sie wybiore troszeczke popływac nad jeziorko czy ktos ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu o pływaniu mysleć, jak ja teraz o Tych Twoich gołabkach rozmyślam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczam się do pływania - też kcem :D Ma-dziku > nieźle wyszło z tym basenikiem :P Inguś 0 i niech Oliwcia rośnie :) Mam nadzieję , że u Efciusi już wszystki OK :) Buziaki dla Was :) Milunia _ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw jade wyobraźcie sobie do Łeby z tomem, jego ukochaną siostra i uwielbianym siostrzeńcem :D a na drugi tydzień jedziemy sami z kumpelostwem do........łeby! alez ja urozmaicone zycie prowadzę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo to gołabki zabierzemy nad wode ;) mam lodoffke w aucie wiec bedzie ok jescze iejsce na pare browarqow bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ 👄ma-dzik a może raz zamiast do łeby to do ustki skoczycie albo do przewłoki k.Ustki jset tam taki fajniusi pensjonat co ma w pokojach i jadalni kominki, stadnine koni na swoim terenie i jest tam ogólnie cudnie tylko do morza jakieś 7 min. ale samochodem :D:D:D:D ...a ja to raczej pływać nie bardzo potrafię i nie bardzo lubię chyba, że jakiś rowerek wodny tam się dla mnie znajdzie (to lubie i to barrrrdzo:D ) Leticio 👄 Inguś 👄 Robal 👄 i wszyscy inni 👄 ....a gołąbeczki pycha ale bez sosiku sosik lubię ale bez gołąbków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byk smażona a nie \"smarzona\" ja już sobie chyba pójdę :( do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze milunia co sie da zrobić....:) ustka to podobno fajowe miejsce...a ja tylko łebe i łeba....piwo, pizza z krewetami, lody krecone, wszelka rybka, zimne wieczory wśród masy ludzi zmierzajacych nie wiadomo gdzie, zabójcze bo piaskowe ściezki rowerowe, ciasnota na plazy i ...chata góralska gdzie można wreszcie kawał mięcha zjeść a nie rybsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, moze byc i tak, ale nad tym jeziorem to chyba jakies lekcje musiałby być z pływania, bo u mnie z tym kiepsko, a właściweie to ja wogóle nie potrafie pływac. Dla mnie to taka woda jak dla dzieciaków, jestem na poziomie mojej Oliwki z plywaniem. Och te gołabki, no i jeszcze browarek. mhm........................... Ma-dzik to pierwszy tydzień masz przeurocze towarzycho. Ale wytrzymasz, może podtop tego małego potworka co by mu sie odechciało jeździć z Wami na wakacje. Milunia nie uciekaj. Cosik Wam miala jeszcze napisac, ale zamoniala co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo ja też na te lekcje to z chęcią:D:D:D chociaż już kiedyś calutki roczek chodziłam na naukę, a efekty marne :D:D taka to ze mnie lądowa panienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się panicznie boję, zanurzyć całej głowy w wodzie, od razu wydaje mi sie, że sie topie i umieram, także chyba już się nie nauczę. Od juterka jakas pannica przychodzi do mnie na staz, także nie będe mogła juz do Was pisać, tylko czasami. No bo jaki bym jej przykład dała siedząc w pracy na kafeterii. Buuu................ chlip, chlip. I tak juz miała przyjść 2 miechy temu, dobrze, że trwało to tak długo. Żeby jeszcze chociaz względna była ta osóbka, bo ostatnio miałam fatalną, myślałam, że nerwicy dostane, ale jeszcze wcześniejsza była super i do dzisiaj utrzymuję z nią kontakt. Sie zobaczy, to Wam napisze, co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miły dzień - ciepły , jasny , słoneczny , a ja cieszę ze zdanego egzaminu :) STAWIAM BROWARA !!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo życzę Ci fajowej dziewoi :D ja też z taką jedną praktykantką to już chyba z 6 lat się przyjaźnie, z nią i jej mężem również - super ludziska chodziaż dużo młodsi od nas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Leticio od tych browarków to już mam zawroty głowy, a Ty Inguś jak pannica będzie nie tego ten to jak najczęściej gdzieś ją wysyłaj cobyś mogła do nas cosik skrobnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jak będzie leniwa to jej czegoś na rozwolniene do picia dosyp to będzie musiała w kibelku urzędować :D:D:D:D (ale ze mnie jaga!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×