Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Elffik...hihi..uroki maciężyństwa :P hihi..moja matka to dopiero miała jak jej dwójka nagle zaczeła ryczeć :P + ja ktora sie darła,zeby w koncu byli cicho,bo nie moglam sie uczyc :P... Pozniej to było ganianie po całym domu...bo te dwa małe robaki robiły mi różne psikusy..wrr :P U Wojciecha nadal głucho... :/ .. mam andz.ze zostawił kom w domu i dlatego nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie piękne dzidzi !!!!!!!!!! Amelcia jest boska !!!!! Jakie ma pyzy na buzi :D Cudowna 🌻 Dzięki Elffik za fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffciu > ciocia Leti nie dostała zdjątek :P a pochwale się Wam .... miałam cudownego Mikołaja , osobiście do mnie przyjechał - mój prywatny Mikołajek i było cudownie :) Już zaczęłam tęsknić :D Zima chyba zniknęła , śniegu nie ma . Ale przynajmniej nie dokucza deszcz i błotko :D Byłam u fryzjera , skróciłam włoski :P Nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku gratuluje, śliczna dzidzia, mlodsza siostrzyczka Oliwki. 🌻 Ostatnio nie pisałam, ale mam pewne problemy, dlatego pojawiam sie i znikam. Buziaczki dla Was i wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka dla Cleo. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!! jak cie kopne w tryłek to sie z butami rozwiedziesz!!!! 😡 co ty w ogóle opowiadasz! przygrzało ci na tym morskim wygwizdowie czy mi sie wydaje! czubie ty jeden! w tej chwili mów co się stało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiiiiiii....śliczna...mała malpecka taka slicna!!! 😍 chlip....ślicna...😍,..cacana..😍.pikuśna...taki malusi śkalbuniek mamusi! 😍 cudna cudna cudna....😍 ja tez chce takie cudenko!!! 😭!!! 😭!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu , jak to , przeciez to niemożliwe !! 😭 przecież dopiero braliście ślub , przecież tyle lat już jesteście ze soba !!! Jakoś nie moge w to uwierzyć :( Może nam powiesz co się stało bo jak na razie to ja jestem w ciężkim szoku ............................ ps piszę o tej porze bo mam nata w czytelni i teraz będę częściej wpadać do Was !!! Buziaczki dla Madzika ............. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu , jak to , przeciez to niemożliwe !! 😭 przecież dopiero braliście ślub , przecież tyle lat już jesteście ze soba !!! Jakoś nie moge w to uwierzyć :( Może nam powiesz co się stało bo jak na razie to ja jestem w ciężkim szoku ............................ ps piszę o tej porze bo mam nata w czytelni i teraz będę częściej wpadać do Was !!! Buziaczki dla Madzika ............. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu , jak to , przeciez to niemożliwe !! 😭 przecież dopiero braliście ślub , przecież tyle lat już jesteście ze soba !!! Jakoś nie moge w to uwierzyć :( Może nam powiesz co się stało bo jak na razie to ja jestem w ciężkim szoku ............................ ps piszę o tej porze bo mam nata w czytelni i teraz będę częściej wpadać do Was !!! Buziaczki dla Madzika ............. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ciężko o tym pisać....ale ja nie umiem wybaczyć ....a dowiedziałam sie trzy dni temu....dopiero co braliśmy ślub.... ja on mógł?????? wytłumaczcie jeżeli potraficie bo ja nic nie rozumiem....z moją najlepsza przyjaciółką!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani...jaja sobie robisz.......powiedz, że tak. powiedz, ze TAK!!! ty franco, tak sie zgrywac..... jak to ......? nic nie kapuje, od poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś -> o rany!!!! to już nie jest Twoja przyjaciółka to jak ona mogła, a co do niego to może.... a nic nie powiem ale 😭😭😭 moja koleżanka też będzie rozwodziła się z tego samoego powodu z tym, że ta pannica to jakieś obce babiszcze ale u niej ta sytuacja powtórzyła się drugi raz nie wiem co mam napisać jest mi przykro, jestem zła (oczywiście nie na Ciebie) dlaczego takich wspaniałych ludzi spotkają takie przykrości :(:( 😠 .....buziaczki dla wszystkich 👄 Kocham Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś -> o rany!!!! to już nie jest Twoja przyjaciółka to jak ona mogła, a co do niego to może.... a nic nie powiem ale 😭😭😭 moja koleżanka też będzie rozwodziła się z tego samoego powodu z tym, że ta pannica to jakieś obce babiszcze ale u niej ta sytuacja powtórzyła się drugi raz nie wiem co mam napisać jest mi przykro, jestem zła (oczywiście nie na Ciebie) dlaczego takich wspaniałych ludzi spotkają takie przykrości :(:( 😠 .....buziaczki dla wszystkich 👄 Kocham Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaanii, przeczytaBam i jestem w szoku, moze to jakies glupie nieporozumienie, przeciez byliscie tak wspaniala para, tyle wspolnych lat, to napewno niemozliwe. Trzymam kciuki, aby to wszystko okazalo sie nieprawda. Buzka trzymaj sie Aniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ingus 😘 prawda,ze tez masz przeczucie, ze to nie jest prawda :)? karuśka, masz wredna kumpele i tyle, pewnie sie przystawiala do tweo chlopa i nic jej z tego nie wyszło, gul jej skoczył i napeplala ci jakis glupot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ingus 😘 prawda,ze tez masz przeczucie, ze to nie jest prawda :)? karuśka, masz wredna kumpele i tyle, pewnie sie przystawiala do tweo chlopa i nic jej z tego nie wyszło, gul jej skoczył i napeplala ci jakis glupot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, a ja ostatnio sie dowiedzilam, ze ta malpa, wiecie jaka sobie uknula intryge, ze jakos pusci anonimowo plote do mojej kolezanki, ze ja mam romans z jej mezem, juz uprzedzilam swoja kolezanke, ze moga do niej dojsc jakies potencjalne ploty, albo jakis anonimek. Ale sobie uknula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, a ja ostatnio sie dowiedzilam, ze ta malpa, wiecie jaka sobie uknula intryge, ze jakos pusci anonimowo plote do mojej kolezanki, ze ja mam romans z jej mezem, juz uprzedzilam swoja kolezanke, ze moga do niej dojsc jakies potencjalne ploty, albo jakis anonimek. Ale sobie uknula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani...może to jakieś nieporosumienie? Może ktoś nagadał Ci jakiś głupot, bo Wam zazdrości?! Przecież wyście dopiero co.. Nie..to na bank jest nieprawda! Inga..żartujesz sobie? Co za dupiszon! Wurwa! Takie to tylko za łechty powiesić.. wrrr.. ąż sie normalnie patelnia chce poubijać.. Wiecie co.. a ja tez nie wiem co mam począć..mam pojechać do Wojtka..kurka..a dzwonie do niego od wczoraj co 15 minut!!!!!! i nic...głucho..telefonu nie odbiera...ja już nie wiem..boje sie,że cos mu sie stało..albo spotkał kogoś i teraz wielki olew na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła na swoją głupotę
...,ale mająca dobre intencje... Zapłaciłam dzisiaj karę w autobusie , bo nie kupiłam biletu odkładając na swiąteczne prezenty! ;(;(;( No to sobie oszczędziałam!KUUUUUUUUURWAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła na swoją głupotę
nie wyswietliło całej wypowiedzi ... Przepraszam za słownictwo,ale ten topik powinen słuzyc wyładowaniu negatywnych emocji!Kurwa mac;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia, tak że widzisz, że to prawdą być nie może!! inga, normalnie ta kobieta mnie irytuje...i nie ma na nią mocnych??? wściekła nawłasna głupote :) bardzo ci współczuje. nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale w wawie np sa tzw plastykowe karty miejskie i jak nie mam biletu to mowie, że zapomniałam karty. pan wypisuje mi mandacik a ja pozyczam karte od kolezanki, zmywaczem do paznokci ścieram jej nazwisko i wpisuje swoje. ide do urzedu, mówie, że nie wziełam wtedy karty, ale posiadam takową i tam płace tylko 6zł 50 gr opłaty manipulacyjnej i anulują mi kare :) potem ścieram swoje nazwisko i oddaje karte kolezance :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka.... wiesz co....chyba ten wojtek to se jednak w kulki leci....iesz co...albo zgubił telefon albo....wiesz....tylko że kurde o to chodzi, że zawsze sa jakies sposoby zeby sie porozumieć! zalewa cos i juz! przecież są jeszcze inne aparaty telefoniczne w jego pobliżu, nie? może juz nie dzwoń do niego....albo napisz, że jak nie oddzwoni to ty tam wpadasz na swięta i robisz dziką awanture i bedzie miał na sumieniu twoje zepsute dni swiateczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła..Madzik dobrze gada:) Madzik..ale wiesz co..zawsze dzwonilł..a to juz 5 dni! Wurwa macia! nie wiem co jest!! chce mi sie 😭..ale mam pomysl..zadzwonie dzisiaj w nocy!! TAAAAK!!! w SAMYM ŚRODKU NOCY!!!! i wurwa zobaczymy! Madzik..nie wpadne do Niego..bo nie mam adresu..wrr..bo wlasnie mieszkanie zmienil..ech..zreszta niepotrzebny byl mi jego nowy adres..wiec nie pytalam..ech...co za życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×