Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

sylvi 👄 a może tak gowę pod kran z zimną wodą następnie zawiń w ręcznik siadaj przed kompem i pisz ...oczywiście żartowałam :):):):):) fajnie że znalazłaś chwilkę na bazgranie do dołkowa w ten słoneczny dzionek :):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilunia
🌼 -> specjalnie dla sylvi, której komp jest żarłokiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia b.
dzięki za słowa otuchy! Problem w tym, że nie mogę się zebrać, żeby coś zrobić, mimo, że wiem, że muszę! Dobija mnie to strasznie i chyba niedługo nabawię się depresji albo nerwicy. Macie może jakieś sposoby na taki stan?? coś co człowieka zmobilizuje do pracy umysłowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wandziu może zakup sobie jakiś magnez albo inne tabletki witaminowe może to tylko chwilowe przesilenie albo trochę pomęcz się fizycznie (poćwicz, pobiegaj, zrób porządki...) takie zmęczenie fizyczne czasmi zachęca umysł do pracy ...acha koniecznie idź na długi spacer 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, buuuuu Taki dobry dzień miałam od rana. Ale co tam nerwy w konserwy i na export. Pisze od nowa: U mnie też słoneczko pięknie swieci, ale po wyjściu do sklepu okazało się że mrozik jednak trzyma i snieg napadany nocą klei się do butów, tak że mało nóg nie połamałam jak weszłam do mieszkania. Ja chce wiosne po raz tysięczny. 🌻 🌻 🌻 Sprzątac nie lubie, robie to bo musze. Za to lubie piec ciasta, różne łatwe i wymyślne. Ale jak cos nie wyjdzie to dre się tak że wszyscy uciekają na odległość rzutu łyżką lub blachą z ciastem hi,hi A słodycze....hmmm przyłączam się do obżartusków, kocham jeść słodkości. Wandziu witaj i nie przejmuj się , każdy ma lepsze i gorsze dni, a depresji się nie daj to straszna choroba, znam ją z każdej strony. Dużo uśmiechów, idź na spacer, do koleżanki na kawke albo pisz do nas co Cie gnębi. Tylko nie zakopuj się pod kołdrą bo wtedy przepadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi sylvi dobrze, ze zima i nic nie pełza. :D :D a ten...a wandzia 🌻 słuchaj, ja mam to samo. moje lenistwo poraza swym ogromem :) przez to popadłam w olbrzymia flustracje bo dobiła mnie jeszcze jedna sparawa i tak oto wpadłam w depreche total :) ale jedna pani doktor powiedziała mi, ze powinnam zaczac od stałych obowiazkow domowych, a potem to już się rozkręcę. i zeby zawsze sobie porządkować to co mam zrobic :) :D i troche jednak trzeba sie kopnac w tyłek! ja jeszcze się nie kopnełam, a jak tak dalej pójdzie to w głowe się kopne, bo juz wytrzymac ze soba nie moge! :D własnie zjadlam ogromniasta sucha grachame z wedlinka i papryka :) he....ale sie obzaralam...ledwo siedze! serio! dzis jeszcze tylko pomarańczka ok 16 o 18 chuda zupka....[ale chyba niestety flaczki beda, wiec wyzlopie sobie sam wywarek :)] i jakos przez cały dziweń zapcham sie mandarynami albo pestkami dyniowymi :) o jeju naprawde sie najadlam :) a to był mój pierwzsy posiłek w dniu dzisiejszy. inguś, lisciem sałaty rzuc w moja strone...chlip...a nie tam ....chlip ....chlip jakas....chlip pfyyyyyyychlip czekoladką....buuuuuuu!!! 😭 leti! nie chce być nie miła, ale te rurki to se.................................................schowaj do szafeczki...na póxniej :) 😘 dobra spadam do roboty, bo cholerka przerwa mi sie nieco przedłuzyła! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, jak nie chcesz rurek....rureczek.... to Cię poczęstuję słoneczkiem - mam go bardzo duzo , a może nawet za dużo ) ale wcale mi to nie przeszkadza ) . Mila - na dziś dość sprzatania , ale jak znam zycie , to mój tata dziś też się za coś zabierze i wszystko zacznie się od poczatku - ale ja się nie poddaję !! Ja też jestem leniwa - miałam zrobić zadanie z angielskiego - no i pewnie odpiszę je sobie od dziewczyn na wykładzie ;) Życzę miłego popołudnia - ja spędzam je na uczelni :0 i powoli się zbieram :D pa ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellecia
Witam miłe panie:) Ja tez mam czasem depreche,jem wtedy jak opętana:) Szczególnie pomaga mi czekolada,ale taka "wypasiona" z orzechmi,zaraz czuję się lepiej:)Czasem zbiera mi się na porządki.Mój mąż mówi,że mam bzika na tym punkcie,ale to nie prawda:p Własnie spałaszowałam całą tabliczkę czekolady i wcale nie dlatego .ze mam doła.Wczasie postu postanowilam nie jesc nic słodkiego i wytrwalabym w tym gdybym sie wczoraj nie zważyła.Przytylam 2,5 kilo(!) ,dlatego zrezygnowalam z postanowienia:)Teraz przynajmniej nie bede tak podjadac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam następną nowa koleżankę, ale fajnie niedługo na okrągło będzie mozna czytać i nie będę sie nudzić! A Wy już przestańcie z tymi słodyczami, bo ja nic nie mam w domku i chyba zaraz pobiegne do sklepiku bo mnie już skręca na samą myśl o czekoladkach rureczkach, mniammmmmmm HURA snieg topnieje w szybkim tempie, jakże sie ciesze. Oby całkiem znikł do około 23 grudnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi 23 grudnia, to lepiej niech ten śnieg znowu będzie, a niech si ę stopi w ciągu najbliższego tygodnia. Mnie czsami tez nic sie nie chce, ale dzisiaj jakos mam dobry humor i nawet jakies przedziwne polecenia szefa nie wyprowdza mnie z ruwnowagi, każe pisac, to trza pisać i nie gadać. Wandzia, głowa do góry i zapuiść usmiech na twarzyczke. Wiecie, ale dzisiaj miałam świetny sen, może to on mnie wprowdził w taki dobry humorek, chociaz przyznam, że był troche niemoralny, ale psst .. . cii........... to tylko sen. Jak to miło jak się przyśni tak człowiekowi cosik od czasu do czasu. Pozdrowionka, jak się zmęczę pisaniem to znowu do Was zaglądne./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki :) Czy ktos zauważył że mnie nie było od piątku?Buu...chyba nie....:) No i Cleo sie rozchorowała....jak w piątek do was pisałam,to juz dreszcze miałam,wracam do domu,a tu 39 stopni gorączki :( No i położyło mnie :P No i dziś dopiero wstałam,i poszłam do pracy.I tak jeszcze nie jestem tryskajaca zdrowiem,nadal mam 37 stopni,ale to juz pryszcz :) Piszecie o smakołykach,jedzeniu....niedobre kobieciska :) Ja uwielbiam się objadać,zwłaszcza czekoladą ,chipsami i lodami. Ma-dziczku --- powodzenia w odchudzaniu,chociaż po co Ci to słoneczko śliczne?:) Buziaczki dziewczyny,i nie chorujcie,bo to nic przyjemnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Cleopatro , dużo zdrowia. Nie choruj nam. I przeproszonka ze niedobre dziewczynki jesteśmy, ale wiesz sama że co jakis czas któraś znika i się pojawia po chwili. Teraz będziemy liste obecności rano podpisywać, hi,hi. A tak poważnie to dobrze że wróciłaś. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzisiaj jako 1 wpisuję się na listę obecności :) 👄-> babeczki->👄 i Robalu 👄 ...w związku z tym, że wczoraj w pracce nie miałam nic słodkiego nadrobiłam w domciu zjadłam prawie całą czekoladę wawel-kasztanowa, któraś z Was o takiej pisała, że pyszna więc chciałam spróbować :) i faktycznie smakowała mi .....zaś dzisiaj z rana dojadłam pozostałe cząsteczki :D:D:D i jestem happy bo dzień rozpoczął mi się co najmnie słodko, a do tego za oknem słonko :):):) ....moja koleżanka z działu ma dzisiaj urodziny mam nadzieję, że przydzwiga dużo ciasta :):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jako druga melduje się na straży ładu i porządku na topiczku ipodpisuję listę obecności. macham do wszystkich Mysle, że dzisiaj tez frekwencja dopisze na Dołkowie. U mnie dzisiaj juz nie ma słoneczka, no i zimno, a tak poza tym to wczoraj spotkalismy się ze znajomymi i jakos dzisiaj jestem w nienajlepszej formie do pracy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś 👄 ja wczoraj wprawdzie nie spotkałam się ze znajomymi ale sączyłam sobie winko w domciu, zresztą z wodą mineralną i tak sączyłam, że aż z lekka się upiłam ale dzisiaj jest ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na miejscu 3. Melduje się w chumorze hmmm średnim narazie. Za oknem słonecznie, choć mroźno. Coś mnie od wczoraj oczka bolą od komputera więc nie obiecuje że będę bazgrać w ciągu dnia. Chyba musze umówić się na wizyte do okulisty po jakieś szkiełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi 👄 to faktycznie jak oczka bolą to do okulisty tymczasem oszczędzaj się, a my będziemy za Tobą tęskniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellecia
hmmm....juz troszku pozno ,ale tez sie melduje.Mialam rankiem troszke zajec. Pogode mamy cudowna,wlasnie wrocilam ze spacerku i czuje sie cudownie:):) Zaraz pojde poszukac czegos slodkiego hihihihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellecia :) zazdroszę Ci tego spacerku, ja niestety muszę gnić w pracce ale już niedługo bo od 14 mam urlop i wtedy będę mogła spacerowac do woli oby mi tylko pogoda dopisała :) -> miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista obecności sprawdzona licza osób naliczona -> 4 a tych co się dzisiaj nie stawili prosż by następnym razem z usprawiedliwieniem przybyli :) ...udanego wieczorzyska :):) bo jutro już piątek :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Miluniu że wszyscy policzeni, hi,hi Melduje że żyje i widze wszystko, ale okulista mnie nie minie, musze sie wybrać na sprawdzenie i ewentualnie po jakieś szkiełka, bo coraz więcej czasu spędzam w necie. Dziękuje Wam za wsparcie i miłe słówka, ale mam nadzieje że tak długich przerw w odwiedzinach nie będzie i nie zdążycie (niestety) zatęsknić. 👄 Do jutra. Aha i przyłączam się do Milunii, jutro obiboki usprawiedliwionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podpisuję listę ;) i mam usprawiedliwienie (na dziś i na jutro i na jeszcze pewnie wiele dni :O ), bo jestem ślepa z racji zapalenia siatkówki i nerwu wzrokowego, ledwie Was widzę, mam przed oczami rój muszek i ogników, a do tego pełno mgły, a o bólu głowy i oka to nie wspomnę, więc się oszczędzam :O chocioaż akurat to oszczędzanie raczej niewiele mi pomaga :( I będę płakać, a raczej wyć... 😭 😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi biedactwo - zdrowiej ! Cleo - Ty też szybko przychodź do siebie - wygrzej się dobrze :) Idzie wiosna - no może jeszcze nie teraz , ale wkrótce i wszelkie dolegliwości trzeba wygonic w kąt !!!!!!!! Inguś - ja to bym sobie też drinknęła - ale czekam aż się post skończy - moje postanowienie - i czekamy też kiedy nasza koleżanka zda ostatni egzamin - to wtedy kupimy szampanka i oblejemy wsio :) Miluniu - czekolada kasztankowa naprawdę jest pyszna ! Mniam . A ja dziś miałam swój nauczycielski debiut . Prowadziłam lekcję z czwartakami . Nie było źle , nawet sie zbytnio nie denerwowałam . Zobaczymy , jak moją lekcję oceni metodyk. Przedtem też dopadły mnie jakieś dolegliwości - bolała mnie głowa i miałam mdłości - musiałam wziąc tabletkę , bo mam w planach zasiąść dziś do książek .... na szczęście zaczęła już działać - czuję się lepiej . :) Więc jak juz mówiłam , lecę do książek - wielkie buziaki !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi 👄to dobrze, że nas nie opuszczasz wystarczy, że Emi i Cleo nam się rozchorzały Emi 👄 ty się lecz, a my tu sobie cierpliwie na Ciebie poczekamy :) -> w związku z chorobą Twoje zaniedbania topikowe są usprawiedliwone Leti👄 jak zwykle jestem z Ciebie dumna, cieszę się, że lekcja wyszła ok i że masz dobry nastój :) miłego piąteczku babeczki 👄 i Ty Robalku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do tresci Milunii, EMI -nie zazdroszcze Ci, mnie bolą oczka i mam dość, a u Ciebie do koszmar, też bym ryczała. Leti- ciesze sie że lekcja sie udała, mam nadzieje że zostaniesz oceniona na conajmnie 6 z +. A ja miałam koszmarną nocke, 0 północy zadzwonił budzik w telefonie (choć go nie nastawiałam), wystraszyłam się a potem nie mogłam zasnąć. Miałam jakieś wrażenie,że to jakiś znak(brrrrr) że zaraz umre, że jakiś zawał dostane czy coś. Okropieństwo, nie mogłam zasnąć a mężulek spał w najlepsze. Nie żecze nikomu. Życze Wam dobrego dnia i żadnych stresujących sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 👄 🌻 Ja wczoraj miałam straszne sny ... śnił mi się egzamin ... który zdawałam 4 lutego ... zdałam go więc dlaczego śnił mi się egzaminator-postrach całej uczelni :0 uff ... a dziś mam dopiero na 15 i to jest bardzo miła perspektywa ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy weekend i sprzątanko, pranko, prasowanko. 👄 dla wszystkich zapracowanych i uczących się w weeekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy...bez komentarza plisssss... a mialam sprzatac, gotowac, prasowac, ścierac... a tam...na piwo poxniej ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×