Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

może i się rozpogodzi -> oby u mnie za oknem też nie widać słonka :( ale chyba zimno nie jest tak dodładnie to nie wiem bo z domu do auta tylko przemknęłam ale ja już wolę jak jest mróz byle słonko było tak się za nim stęskniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........a sylvi -> Twoja stopka to szczera prawda, na problemy najlepiej się wygadać :) a jak nie da rady to zawsze można napisać co na sercu leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miluniu ,nie wiem jak Ty, ale ja mam problem ze znalezieniem przyjaciółki, jakoś mi się to nie udało. Nie wiem czy wina tkwi we mnie, czy poprostu nie miałam szczęścia znaleźć takiej osoby. Dlatego tak ważne jest dla mnie utrzymywanie wirtualnych \"przyjaźni, wiem że to nie to samo ale jest taka świadomość że moge się Wam wygadać, znaleźć wsparcie i jednocześnie moge dać soć od sieb ie, jeśli któraś potrzebuje zrozumienia lub moich \"starych\" doświadczeń życiowych. Całuski dla wszystkich przyjaciółek z topika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili piwnicy nie mam.... normalnie znowu mam jakies chore akcje.....nerwuwy, bezsennośc i ....marian! kurwa jak w przyszłym tygodniu będzie u nas mieszkał to na stówe wynosze sie do matki! tom przynajmniej mam spokój! co za palnat! kutas złamany! oczywiście z budowy wraca wiecznie nawalony.....kurwa, nie poto z patologi się wynioslam zeby teraz sobie fundowac druga do kurwy nędzy!!! 😡 😠 a poza tym wszystko super :) po pracy ide sie narąbać! a co jak marian moze to ja tez! jutro marian do roboty...z tomusiem który później musi mu tyłek zawieźć do W. bo se sam królewicz nie pojedzie! a ja z kumpela jakaś falaszunie obalimy! a co! no a poza tym to sielanka :) mieszkano juz cudne :) kolorki na scianach :) jutro bedzie druga warstwa :) pięęękna dębowa podłoga :) coś tam skwasili i jeszcze raz będa lakierować ale i tak jest piekna! łazienka ....no ładna ale taka....jasna...bez wzorków :) ja to bym jakis styl chiszpański zarządziąła, z rozgwiazdami, muszelkami i szkiełkami w scianach :) pełno wikliny i ciepłe kolorki :) no ale tomuś beżowo kakoawa woli :) siuper. sypialnia kolor słoneczka, salon kolor bardzo jasno bardzo bardzo jasno beżowo-brudno -różowo :) hi :) kuchni niet :) bo kasy niet :) może kuchnia będzie w ....czerwcu no i dobrze! schudne! :):D albo przytyje od fast fudów :( :D a tam! najwyżej bikini nie założe :) he teraz tez bym nie założyła...hehehehehehrechrechrrrechhhhhrr :D eh! wakacje niech juz będą :) urlop znaczy :) he! biore 3 tygodnie i go! dwa tygodnie z tomkiem - morze i mazury :) a potem on chce z siostra gdzies wyjechać, ja mam to gdzieś i z nimi nie jadę tylko z dziewczątkami z pracy może na mazurki :D hyhy! a tomus niech tam sie zanudzi z ta przygłupiastą mimozą! hehehe!] no ale ja tu o lecie a tu wiosna jakby schize jakas miała i jej się wszytko po....myliło. no jak dla mnie to to na zime kurna wygląda ....:) biadna ingusia...taka zarobiona biedactwo 😘 mili...dawaj tu kochanieńka troche tej babeczki! no juz nie badź taka! eh! zeżrę kanapkę :) i tak oto człowiek zbija kasę siedzac i jedząc :) miłego dnia! praca jaga wciaga mnie w swe pracownicze szpony!!! ciaauł!! czjest!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w tym necie i siedze, czytam i czytam i jakoś umknęło mi że remoncik jakiś masz. Zazdroszcze Ci, ja uwielbiam remonty. W grudniu zrobiłam remont kuchni razem z nową zabudową mebli, suuuuuper jest teraz, nawet gotować żal żeby nie pobrudzić :) Czeka mnie jeszcze w tym roku remont pokoju, sufit musze zmienić z paneli na regips. No a potem normalka malowanie, nowe kanapy i takie tam dodatki. Doczekać się nie moge. Jak remont w domku to i sprzątać nie trzeba, hihi A tak wogóle to nowego mieszkanka szukamy dość daleko ztąd. Zawsze marzyłam żeby wynieść się do miasta i może wreszcie się spełni. Ale żeby nie zapeszać (puk, puk w niemalowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dzisiaj też tylko na moment wpadam, jasne, że pamiętamy, jeszcze nie tak dawno Cie tutaj wspominałam, że nic a nic się nie pokazujesz. Znikam, bo szef ciska gromami w każda stronę i tak samo swobodnie rzuca kurwami. Ech... jak cudnie, że już dzisiaj piątek i dwa dni luzu od tej wstrętnej pracy. Buu.... Buziaczki i pozdrowionka, dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusiu, no pewnie,pamiętam(y) Cię - tylko szkoda, że tak rzadko u nas bywasz :( Odwiedzaj nas częściej, już nie raz Cie o to prosiłam ... buźki ciepłe :) Ellecia 🌻 Emi-super, że jesteś szczęśliwa i znalazłaś odpowiedniego faceta ❤️ W życiu trzeba walczyć o swoje szczęście :D macie plany - to wspaniale , jesteś już 3 dzieweczką na Dołkowie , która ma podobne plany co do przyszłości ( myślę , że nie aż takiej dalekiej ). PS. Z moją mamuśką też czasami nie jest wesoło, ale jeszcze na razie staram się trzymać ( choć czasami to bardzo trudne i często jestem bliska załamki :0 ) A co do Dnia Kobiet, to co prawda nie widziałam się z lubym, ale mi takie wierszyk strzelił na gg, że aż mi gałki wyszły z radości i o mało co się nie rozpłynęłam. Kochany jest ❤️. Sylvi 👄 Masz nas , a my mamy Ciebie - i to jest wspaniałe :D Madzik - Ty jesteś sprytną dziewczynką i jak poradziłaś sobie z rodzinką , to z Marianem też sobie jakoś dasz radę :classic_cool: wytrzymasz ! A co do lata ..... to chyba jeszcze daleko , ja myślę , ze w lipcu i w sierpniu pojadę z orkiestrą do Francji ... no i chciałabym gdzieś z lubym ....ale rodzice .... no poczekam do lata. Miluniu 🌻 mam do Ciebie pytańko, bo pewnie dobrze znasz się na lakierach do paznokci - czy jest jakiś lakier ( w miarę normalnej cenie ) który trzyma dłużej niż 2 dni , bo u mnie czasem 1 dzień , ew. 2 potem się albo ściera albo odpryskuje 😭 Chodzi mi o firmę , bo naprawdę wielu lakierów już używałam ( też uwielbiam malować paznokcie :P ) . A może sprawę załatwiłby utwardzacz nałożony na lakier >? Sama nie wiem - będę wdzięczna za poradę . Buźki !!! 👄 Inguś >>>>> ❤️ niecierpliwie czekamy , kiedy pokonasz jagę pracę 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja mam lakier do paznokci chyba za 3 zł, jest dość dobry i bez utwardzacza pzry myciu garów wytrzymuje jakieś 3-4 dni, jest na buteleczce napis: dor , a niżej: nail color. Jestem też ciekawa może są jakieś tanie i wytrzymale lakiery. Nie polecam z AVON-u beznadzieja, kupowałam też z Oriflame te droższe troche dłużej sie trzymają, ale znowu zostało pół buteleczki a nie moge go wydłubać. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hej!!! :D A ja jestem smętna i wszystko mi wisi... Dosłownie wszystko... Miałam sprzątać, bo jutro wybieram się do dziadków, ale doszłam do wniosku, że moje dziecię i tak zaraz czegoś nawali, więc po co???? Będę się lenić! :D Muszę zszyć tylko spodnie dla mojego misia, bo mu pękły... w kroku... Bez skojarzeń bardzo proszę. ;) U mnie znowu zawieja jak na końcu świata 😠 Non stop wieje, pada śnieg, zimno... Nawet psa wygonić na podwórko to grzech :( Leti plany-planami... Nawet nie wiem jak to się skończy... Bo ja mam wielką wadę-jako rozwódka z dzieckiem nie zasługuję na swojego misia-wg jego mamy. Jeszcze sprowadzę go na złą drogę i co będzie...???? A na walkę przez całe życie z teściową to ja nie mam wcale ochoty! On bardziej chce być ze mną niż ja z nim, więc żyjemy sobie w \"zawieszeniu\" i liczę chyba na cud, że jej się domieni. Pobluzgam może innym razem, bo mój misio jeszcze to przeczyta i mnie rzuci ;) Ostatnio mam na tym punkcie totalnego hopla i jakoś nie mogę o tym przestać mysleć... Chyba zadręczę samą siebie... Malować paznokcie... Hehehehe... ja właśnie obcięłam to co z nich zostało na króciutko :( I już nie wiem co mam z nimi zrobić, żeby nie łamały się, rozdwajały, wyginały, itp. Zrobię sobie chyba akryle :) Idę leniuchować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dołkowo co takie pustki? znowu się lenicie? A ja dzisiaj zmarzłam u koleżanki na kawce i mnie jajnik boli 😭 :( Nie lubie jak tak boli i nic nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać, dzień dobry. Ide sprzatać i gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! ❤️❤️❤️ a ja dziś jestem \"cała w skowronkach\" ... a dlaczego ?? .....?? Bo wczoraj odwiedziło mnie moje kochanie ... i odżyłam :D i widzimy się w niedzielę - ależ jestem szczęśliwa !👄 ja też dziś od rana w kuchni , bo robimy z mamą pierogi, coś-tam z pieczarek- tzn. taki sos , zupę pieczarkową też i może by coś dziś upiec ? ( chociaż przyznaję się , że sama niestety nie umiem , na razie się uczę , a to znaczy , że głównie pomagam w rzeczach pobocznych :D ) wczoraj jak był luby to zrobiłam bardzo skomplikowaną przekąskę :P:P:P hihi........ budyń - ale bardzo go lubimy i to się liczy ;) a lakiery .... cóż .... ja też często myję \"gary\" i wkurza mnie wygląd paznokci po tej pracy ... a główny powód ich malowania ... ech, przyznam się - gdy są niepomalowane to wygladają bardzo brzydko-mają chmurki i wogóle są takie dziwne - gdy jest na nich lakier wygladają o niebo lepiej :D Sylvi, nie słyszałam o takim lakierze, ale poszukam . Ja ostatnio najbardziej jestem zadowolona z lakieru Vipery , nie ma smug i nawet się trzyma 3 dni , jedyny minus : nie ma w tej palecie cienych, kryjących kolorów, a takie lubię ( chyba , że takie są , a w sklepach nie zauważyłam :0 ) . Ale ciągle szukam czegoś fajniejszego . Jak na razie zawiodłam się na : Simple Beauty , Constans Carrol , Karo-Verona , Ados . Obecnie jestem na etapie testowania Golden Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI , ale jeśli się pobierzecie , to chyba nie będziesz musiała mieszkac z tesciową ? PS nie wiem dlaczego matka Twojego Miśka tak myśli .... przecież już długo ze soba jesteście :) i to , że chcecie ułożyć sobie życie jest wszpaniałe ❤️ a ten lakier Vipery jest z serii LAQuer and Care .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misie :) Nie było mnie kilka dni,bo znowu zapracowana....czy moje wątłe ciałko to wytrzyma ??? :D Ja tez lubię malować paznokcie,bo mam brzydkie :P Lubię kolorki ciepłe,typu złota brzoskwinia.Teraz mam obsesje na jasną czerwień,mieszam ciemną czerwień ze złotem,i wychodzi mój ideał :) Jutro jadę po wiosenną kurtkę z kuzynką,mam nadzieję ze coś kupię,bo pieniążków duzo wydać przed świetami nie chcę;) Pozdrawiam was gorąco żabki,jak dobrze jest Was czytać po tylu dniach,czuję sie przy Was cudownie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś cały dzień byłam u dziadków i robiłam za krawcową ;) bo babcia nieco sie poprawiła i żadna kiecka na nią nie wchodziła ;) Ale dzięki temu jutro fundnę sobie moją wymarzoną spódnicę, a co!? :D Poprawiłam sobie też humor nową torebką z allegro, ale kosztowała kosmos... i właśnie to spędza mi sen z powiek - dosłownie. Jakby mój misio się dowiedział, to by mu mowę odjęło :O Ale jest przynajmniej śliczna i dokładnie taka jaką chciałam :D :D :D Z teściową mieszkać nie mam zamiaru ani nie muszę! Dzięki Bogu!!! Ja mam swój domek, w którym rządzę ;) i ogródek 🌻 jaki zawsze mi się marzył. Mój misio też ma nowe, swoje mieszkanie, tyle że ja nie wyobrażam siebie mieszkającej w bloku na 60m2. Klaustrofobia i depresja murowane! 😭 Dom mam od rodziców, ale za wiele włożyłam tu mojej pracy, żeby ot tak sobie go zostawić. Nie ma bata-nikt mnie stąd nie wygoni! ;) W związku z wczorajszym totalnym leniuchowaniem dziś muszę nadrobić zaległości :O bo śmieci na dywanach dosłownie kłują w nogi :( A kiedyś byłam taka pedantka... ;) Dziewuszki a może zancie jakiś dobry krem do rąk? Ja jestem w trakcie testowania przeróżnych i żadnym sposobem nie mogę trafić na taki, który doprowadziłby do porządku moje ręce. skórę mam tak suchą, jakbym pracowała na zmywaku :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI miałam super do rąk, pomógł prawie odrazu, ale nazwe kurde zapomniałam. Jutro skocze do sklepu i zapisze. Taki w tubce, brązowe chyba opakowanie jakoś tak się nazywał na Q. Nie będę kłamała jak nie zapomne to jutro dam znać. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawno tu nie pisałam -ale zawsze zaglądam i czytam co u Was :) sama nie piszę tak często - nie chcę Was zanudzać opowieściami o moim skarbq hehe A że siedzę w domu i w sumie prawie nigdzie nie chodzę a przy tym jestem rozkochana w małej na maxa - to o czym innym mam pisać ;) :P :D jeszcze Wam nie napisałam, ze pokęciło mi sie troszq z pracą - nie wracam na razie .... ponoć mają mnie przyjąć od września .... jak nie to bedzie dół - jak tu zyc z jednej pensji ?? :0 jak jednak wrócę to lepiej dla mnie - Amelka bedzie miałą wtedy juz skońcozne 9 miesięcy - zawsze to juz spore dziecko .... co do kremu - dołączam sie do prośby Emi o podanie jakieghoś dobrego na przesuszone wręcz dłonie !! masakra z tymi moimi rękoma .... wiem, ze neutrogena jest rewelacyjna ... ale ta cena :0 a czy któraś może używała Dove na noc ??? warto kupić ? aha - jakby kogoś to interesowało to zajrzyjcie na stronkę www.zimowemaluchy.mgt.pl :) z czasem będą tam aktualne gotki Meluchny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Elffik ja już przetestowałam Dove i więcej go nie kupię-krem jak krem, nic rewelacyjnego.Glicea i Kamill-też. A ziaję, o której pisze Sylvi kupiłam wczoraj w oszołomie za nieco ponad 5 zł, bo powiedziała mi o niej koleżanka. Po niecałych dwóch dniach stosowania jest nieco lepiej, skóra się wygładziła znacznie i nie jest tak szorstka.A poza tym ślicznie pachnie :D Wg mnie najlepszy był Vaseline Intensive Care (chyba tak to się pisze) różowy, ale nigdzie nie mogę go spotkać, pytałam się w wielu drogerich i nie jest już do kupienia. Mam dzis super humorek :D a zamiat spódnicy kupiłam sobie następną torebkę, na wieść której od mojego misia usłyszałam: KUR... ;) i taką śliczną białą bluzeczkę :D. I na tym koniec do końca miesiąca :( bo i tak już jestem bankrutem ;) No ale cóż... jak ktoś ma hopla na jakimś punkcie to trudno jest to wyleczyć ;) Mój misio to fan tuningu i nieprędko go pobiję w jego pasji. Niemal wszystko co zarabia to pcha w samochód. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja z kremów do rąk lubię glicerynowy z silikonem z Avonu,jest zbawienny do moich rąk,no ale nie jest tak dostępny jak w sklepie :P Byłam dzis na zakupach,kupiłam sobie płaszczyk wiosenny :)Tylko kiedy wiosna??? Podobny jest do tego ponizej : http://www.bonprix.pl/katalog.php?st=&idprod=13395&menu_lewe=9&page=&proc=&idkat=1&idrodz=14&ileprod=92&licz=3 ....jasno-różowy...i z paskiem w talii.Nie chodzę w różach,mam nadzieję ze dobrze sie będę czuła.:) Pozdrawiam Was w tą snieżną ( 😡 ) niedzielę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopatra- płaszczyk no pierwsza klasa. a przy okazji dzięki za link z Bon Prixu, jak masz jakieś fajne stronki z modą to możesz podesłać na e-mail albo tu na topik. Będę wdzięczna. Lubie oglądać takie różności. Choć sama, hmmm no cóż musze się przyznać wole luźną i młodzieżową modę. Ale może czas coś zmienić. EMI- Ty też zakupki,torebeczka, bluzeczka, ale szalejecie. Elffik- nie martw się nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja poszłam też prędzej do pracy jak syn miał 7 miesięcy, dawalam go do nianiek. A jak poszedł do pzredszkola to zrobili redukcje etatu i tyle było. Sama na siebie byłam zła że biedne dziecko tułało się po obcych a teraz siedze w domu. No ale to było daaaawno temu, choć te czasy wtedy się zaczynały. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku ---- właśnie obejrzałam zdjecia Twojej ślicznej Meli na tej stronce,co podałaś :) Ale piękna z niej babeczka :) Sylvi ---- narazie juz nie mam nic o modzie,ale jakby co,będę pamiętać o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku 👄 zdjęcia Twojego skarbeńca są prześliczne :D Emi - tuning -> hym wiem coś o tym, no może nawet nie coś tylko duuużo, mój luby ma bzika na punkcie swojego samochodu, ciągle coś w nim robi :) Cleo płaszczy rewelacyjny, bardzo mi się podoba a zamawiałyście coś kiedyś z bon prixa bo moja koleżanak tak zamówiła 3 rzeczy (jednocześnie) i nie była z Zadnej zadowolona, albo miała pecha albo ogólnie tam takie fajne rzecz nie są tzn. np. sweterk na zdjęciu wydawał się taki puszysty, gruby, i cudowny, a w rzeczywistości jest cienisieńki i taki nie bardzo, nie wart ceny jaką za niego zapłaciła ponad 90 zł ja kiedyś kupiłam w neckermanie sweterek i byłam z niego bardzo zadowolona, ale sweter to jeszcze można bo nie musi być dopasowany np. garsonki lub spódnicy nie odważyłabym się kupić, chociaż często dużo rzeczy z neckermana podoba mi się :) ale kończy się tylko na oglądaniu katalogów, które moja koleżanka przytaszczy do pracy 👄 .....ale mam dzisiaj nawał roboty - cała sterta papierów na mnie czeka a ja sobie tutaj pisze o pierdołach :):):) ale przecież trzeba zacząć dzień miło i w miłym towarzystwie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł laseczki :) kurde, jak w nowym domku nie bede miała szybko kompa to w łeb se strzele. cała ranną sobote zapieprzałam i sprzatałam, bo kumpela miała do mnie przyjść....wynudziłam sie czekając na nia jak mały mops....po godz 17 wysłała sms że ma handre i idzie spać...cóz zadryndoliłam do innej że jestem sama i żeby przybywała....no i czekam,,,,czekam,,,,czekam,,,,godz 22 dzwoni....że usnęła przed tv i juz chyba za późno i jej sie nie chce ruszać tyłka...dzwoni klusek i mówi, że zostaje na noc w W. bo jest taki zmęczony ze ręka noga mózg na scianie....no i kurna fajnie, cały dzień upłynął mi na czekaniu....normalnie puste gapienie się w tv. tragiedia!!! a jak bym się podłączyła to zupełnie inny swiat. pogadałabym sobie jak człowiek z wami moje drogie chlip tak załowałam że was nie mam pod klawiaturka chlip :) nmo i nie mogłam napisac ze najlepsze lakiery na świecie to inglot :) i ze ja kupiłam sobie taki płaszczyk, tylko w kolorze ciepłego beżu i z jednym rządkiem guziczków :) http://www.bonprix.pl/katalog.php?st=&licz=2&idprod=13844&fot=1&proc=0&idkat=1&idrodz=14&st=&ileprod=92 i że krem do rąk to najlepszy zwykły glicerynowy :) i że elffikowy elfficzek jest cudny:) dobra spadam, bo tyle jeszcze mogłabym napisać, że dnia by nie stykneło :) papapa:) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 ja w weekend też nie miałam kopa, dysk C nam się rozsypał i wszystkie dane poszły precz dobrze, że zdjęcia miałam na dysku D już mamy naprawiony, ale nie mamy dużej ilości programów, które przepadły bezpowrotnie, no i tv sat się rozsypała, bo mamy ją przez kompa :0 ale to nic grunt, że mi zdjęcia nie przepadły bo nie miałaam ich zgranych na płyte za to teraz mam :):) ...a co do lakieru to ja też lubię inglota trzyma mi się ok tygodnia, oczywiście pod spód używam podkładu, a na wierzch utwardzacza ...a ostatnio tzn. w zeszłym tyg. złamałam sobie paznokcia i nad czym bardzo ubolewam, teraz mam takie króciaki :0:0 nie cierpię krótkich paznkoci :0 no ale może jakoś to przeżyję :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak miło że nowy tydzień i WRESZCIE wszystkie stawiacie się w topikowie. Wczoraj jak durna co chwila wchodziłam do neta, sprawdzalam że żadna nic nie napisała, wyłaczałam kompa, potem włączalam i tak w kółko. Mąż się patrzył jak na durną, ale co mi tam. Nie cierpie tych cholernych weekendów. A może chora na umyśle jestem i uzależniona od Was???????? Ide sprzątać znowu, ojjj nie chce mi się. Ale raz dwa i zaraz znów wróce, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi :) 👄 jak miło Cię \"widzieć\" niestety dzisiaj mam multum pracki i nie mogę za często i za długo się netować ale ja chyba też się od Was uzależniłam bo mimo, że wiem, że nie bardzo mam czas i tak tu włażę :) 👄 i jak nie piszę to chociaż Was czytam :):):) miłego poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi :) 👄 jak miło Cię \"widzieć\" niestety dzisiaj mam multum pracki i nie mogę za często i za długo się netować ale ja chyba też się od Was uzależniłam bo mimo, że wiem, że nie bardzo mam czas i tak tu włażę :) 👄 i jak nie piszę to chociaż Was czytam :):):) miłego poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×