Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Tak właśnie wczoraj myślalam Milunia gdzie się podziewasz, fajnie że się odezwałaś. EMI- co to za dołek??? Szybciutko uśmiechaj się i pisz co tam u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ! Wreszcie jesteś - my myślimy co się z Tobą dzieje - OPOWIADAJ 👄 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Karusiu, Aniu! Brakuje nam Ciebie - ja już po pierwszych dwóch linijkach wiedziałam , że to Ty - nasz wspaniały talencik 👄 Mam nadzieję , że u Ciebie już lepiej i cudownie , że do nas wpadłaś ! Życzę Ci dużo optymizmu i żeby Ci sie dobrze w życiu działo ! ❤️ Taniu (wiad.gg) tak.... :0 ....miałam wysłać dziewczynom fotki , ale jakiś czas później gdzieś mi je wywiało z kompa , nie wiem , czy ktoś mi je skasował :( , bo z tego kompa korzystam nie tylko ja ... No nie wiem , co się stało i przepraszam wszystkie , bo przecież Wam obiecałam :0 Taniu, czy zostajesz w Polsce na Wielkanoc ? 👄 Milu 🌻 chyba na takie okazje jeden szampan to za mało :P:P Elffciu - ja też mam dosc zimy 😭 Sylvi i jak zakupy ? Emi ,(gg), ja raczej wszytko kupuję w sklepach lub na różnych \"budkach\" , wtedy gdy coś kupię niespecjalnego , moge winić tylko samą siebie ;) Buźki i dużo uśmiechu Ci życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jak milo widziec tak prawie wszystkich w komplecie, to tak jakgdyby topik na wiosne na nowo odzywal i tetnil niesamowita energia. Behemotku, opowiadaj jak Ci sie wiedzie, wszystkie jestesmy tutaj chlonne takich informacji, podobnie zreszta jak i o Karusi naszej, czy tez Taniuszce, z niecierpliwoscia czekam na dlugie posty od Was. Mialam nadzieje, ze wczoraj wieczorem z kims popisze, a tutaj pech akurat kafeteria odmowila mi posluszenstwa. pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta? Chyba porządki przed świąteczne, oj oj chwile prosze znaleźć i wpisać się ładnie, Milunia mialaś listy pilnować. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki misiulki 😘 Ja znowu mam dużo pracy...jutro mnie chyba z Wami nie będzie :( Będę tęsknić bo was kocham ❤️ :) Po tej mojej grypie pozostał mi kaszel,który za nic nie chce przejsć :P Chyrlam i chyrlam,juz dwa syropy wypiłam i nic :( Co do wiosennych porządków to chyba dopiero w Wielkim Tygodniu...ale okno pasowałoby umyć już :)Byle wiosna juz była...śniegu u mnie coraz mniej-na szczęście :) Pozdrawiam i całuję kazdą z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Cleopatra nie chce Cie straszyć, ale ja cały miesiac po chorobie kaszlałam, jeszcze teraz czasem. Jakieś takie pioruństwo takie. I nie piłam syropów juz bo moja szwagierka też była chora i też kaszlała długo i do lekarza łaziła to ja wyśmiał i mówił że przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam mówię: świat przez czyste okna jest o wiele piękniejszy :D Ale na razie mam dość tych porządków :P reszta poczeka ;) A tak poza tym to stare biedy, czyli smętnie, deszczowo, ponuro... ech same wiecie, więc co będę marudzić... :( Jakieś wirusy tym razem mnie napadły i drapią gdzieś w krtani, a jeszcze nie wyleczyłam oczu :( Muszę znależć sobie zajęcie, bo marudzę jak stara baba... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Sylvi,to muszę czekać aż samo przejdzie,nie ma wyjścia :P EMI---fajnie jak marudzisz :) Przecież tutaj jest topik od marudzenia,wypłakania,dobrego nastroju...po prostu do wszystkiego :)A choróbsko od razu lecz,zanim sie rozwinie. No nic kochane,ja sie zbieram do domu,zajrze do Was w piątek. Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co zrobiułam właśnie ale wszystko co napisałam mi wcięło widzę że nawet komputer odmawia mi posłuszeństwa. Oj jak mi się nic dzisiaj nie chce, zmywać tego lakieru z paznokci, nawet myć mi się dzisiaj nie chce... Emi, a ja mam takie brudaśne okna, że szok, cóż to są uroki mieszkania tuż w pobliżu jednej z naruchliwszych ulic mojego miasteczka, wiecznie brudne. No to pomarudziłam sobie trochę i wiecie co nie mam co na siebie włożyć jutro do pracy. No już idę, bo jak tak dalej pomarudzę to napewno nic dzisiaj nie zrobię. A gdzie relacje Behemotka i Taniuszki i Karusi?? Pojawiaja się i znikają, nasze tajemnicze kobitki! Buźki i pozdrowionka i dużo jeszcze jutro słonka i przyjemnej nocy, pełnej pięknych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi to Ty tak wcześnie chodzisz spać? No.... chyba, że... ;) No to rozumiem... ;) ;) ;) Ja to mogę siedzieć pół nocy, tylko że rano to mam dopiero problem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurujcie się dziewczyny !!!!! Życzę Wam DUŻO ZDROWIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam pisanie scenariuszy zajeć na zalkę na studia ... oczywiscie tradycyjnie pisałam na osattni dzownek ...a że w dizeń mały szkrabek mi nie daje pisać pozostało siedzenie po nocahc hehei tak się zastanawiam - jest sens iść spać ??? za jakąs godzinkę Amelka bedzie wołała jeść ..... emi - ja tez jestem raczej sową :) w nocy mogę siedzieć - a w dzień spałabym powiedzmy do 11.00 - oczywiscie jeśli mam co odsypiać - bo jak wcześnie sie położe (tzn. ok. 22.00-23.00) to do 9.00 wystarczy ... tylko, ze teraz tak mi sie nie udaje .... musowa pobudka ok. 7.00-7.30 dzien w dzień ... + 2 nocne ... inga - odpocznij skarbeńku i .. zostaw ten lakier - a co ! raz kiedys mozesz mieć nieco brzydsze paznokcie ;) idę jednak pospać choć godzinkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też -> ja tez mogłaby siedzieć do rana ale później rano nie mam siły wstać dzisiaj (...😠 jak zresztą ostatnio) znowu miałam problemy po budziku jeszcze 30 min sie turlałam po łóżku, dobrze, że ostatnio jestem zmotoryzowana bo inaczej codziennie spóźniałabym się do pracy, a tak jakoś wyrabiam się :):):) ...dzisiaj przyjeżdża mój luby :) zmęczona jestem tym tygodniem ...ciągle coś 😠 i w pracy taki nawał roboty -> nie mam siły byle do piątku ...a od poniedziałku mam urlop i czekają mnie wiosenno-świąteczne porządki.... oj moje okna też są brudaśne -> aż wstyd ale było zimno i nie myłam bo nie chciałm się przeziębić .... pogodnego i słodkiego czwartku 👄 może tak koło południa wpadnę :classic_cool: ...a listy nadal pilnuje i faktycznie gdzieś mi się co poniektórzy zapodziali😠 np. taka ma-dzik lub malutka nie wspominając już o tych zjawiskowych duszyczkach co to się pojawiły ale swojego nowego życiorysu złożyć nie zdążyły ;) ❤️ - > dla tych co są, były i będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu👄Witam Ciebie I Wielkie Nie Obecne🌻 Lepiej sie nie kłasc jak wstawac;) Miłego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal- jestem wciąż za Twoimi plecami, hihi Ciesze sie że piszecie, ja niestety jestem spioch wieczorowy, za to rano o 7.oo latam, z piesami na dwór, syna do szkoły, kawke i necik. Wpadne później, bo jade na .... zakupy ciuchowe. Tyle piszecie o świętach i takich tam, jade pooglądać może co wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu to ja bede z tyłu;) Pozdrawiam🌻 skocz na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi są !!!!!! Postraszyć Cię i prosze odrazu efekty widać. (Jest małe ale bo nie moge otworzyć \"bramki\"), ale nic pojęcie mam jaki z Ciebie fajny gość. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jestem tu 🖐️ hello widzi mnie ktoś ??? ale jestem dzisiaj padnięta oczy mnie bola od kompa spłodziła ok 60 pism w pracy i wiele innych rzeczy a na biurku pozostała mi jeszce big sterta papierów 😠 jutro muszę wszystko skończyć bo od poniedziałku idę na urlopik w końcu będę mogła spać do południa i nic nie robić :) no może nie tak nic bo w domu nazbierało się zaległości i przydały by się jakieś porządki przedsiwiąteczne chociaż nie jestem zwolenniczką sprzątania na święta sprzątam wtedy kiedy mam ochotę no ale jak będę miała wolne a nie mam specjalnych planów to może się zmobilizuję i coś tam poczyszczę i wypucuję ....życze Wam miłej nocki :) jakby co to jeszcze chwilę jestem na necie i czekam na życzenia kolorowych snów :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia- kolorowych snów a najpierw smacznego. Ale czy dobrze napychać się na noc??? Chyba skocze po kanapke, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co u Was słychać, więc idę spokojnie spać ;) Normalnie już padam :( U mnie stare biedy, więc marudzić nie będę ;) 😘 & kolorowych snów dla wszystkich, a szczególnie dla Miluni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu , smacznego - 👄 ja wybieram się spać , choć nie ukrywam , że z ponurą miną , bo luby nie dzwoni i nie pisze ... pewnie praca .... :0 ...................😭 Dziś wieczorem wzięłam się za siebie i zaczęłam przepisywać i uzupełniać jakies notatki ... jestem z siebie dumna !!! :classic_cool: Jutro trzeba bedzie uważać, aby się nie utopić na chodnikach w mieście, bo breja będzie niesamowita - wszystko topnieje, a na dodatek pada deszcz :( Dobranoc ! 👄🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi, emi -> wiedziałam, że na Was można liczyć :) 👄 sylvi wiem, że na noc nie powinno się jeść ale ja lubię iść spać z pełnym brzuchem :classic_cool: bo, żeby mieć kolorow sny to trzeba zjeść coś dobrego ;) ...a że zjadłam i Wy mi takich snów życzyłyście to na pewno będzie mi się śniło coś cudownego :classic_cool: napchałam się niesamowicie :):):) zjadłam resztki obiadowej zupy i dwie bułki z czekoladą teraz mogę szykować się do snu, tzn. przyszykowac ubranko na jutro, wykąpać się ...i może jeszce coś tam po drodzę zrobię emi -> ja też jestm padnięta ale cieszę się może szybko usnę bo tak ogólnie to nie mogę zasnąć (zazwyczaj) 👄 ...spadam bo już bredzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zemną coś nie tak, jeszcze nie spie, hmmm Chyba za mało tej kanapki zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak się wczoraj grzebałam, że poszłam spać o 23.35, a myślałam, że uda mi się wcześniej ale na szczęście dzisiaj nie mam ataków senności oczywiście jak do tej pory bo później to może być różnie mam za to ataki wymiotne jak się patrzę na tę stertę papierzysk, która czeka na obróbkę 😠 niestety trza wszystko dzisiaj zdrobić więc jeszcze się grzecznie przywitam -> WITAJCIE 👄 ........i do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Wam życzę udanego piątku :classic_cool: ...o widzę sylvi, że Ty też już na chodzie -> dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podpisuje liste i tez zabieram sie za prace. U mnie juz w powiecie jest powodz, moj kolega z biura pojechal do akcji przeciwpowoidziowej, mam nadzieje, ze bedzie w najblizszych dniach chociaz kilka stopni mrozu, bo jak narazie to powylewaly lokalne rzeki i az strach pomyslec co bedzie za kilka dni jak przyjda najwieksze fale na tych wiekszych rzekach. Pozdrowionka i buziaci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×