Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ Dołowiczki Pokremowane jak sadze:P Słoneczny mamy dzis dzien,snieg topnieje bardzo szybko z tego tytułu zycze udanego poniedziałku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dalej zima, mam katar i jakis podly nastroj do tego. Wreszcie udalo mi sie przeczytac co u Was sie dzialo, fajniue sie czytalo, bo ostatnio duzo pisalyscie. Elffik Amelka jet sliczna. Efciusia, dalala znak i znowu zniknela bezpowrotnie na jakis okres czasu, aby znowu pojawic sie i napisac nam dwa slowa. Ma-dziku musisz przywolac ja troche do porzadku. Ale Wam zazdroszcze tych zakupow, musze sobie tez cos kupic na poprawe humoru i zrobic cosik z wolosami, bo juz doprowadzaja mnie do szalu. Przez weekend moja tesciowa swietowaBa swoje imieniny wiec mi ostatnie dni uplynely w zasadzie na myciu garow, mpieczeniu i przyrzadzaniu salatek. Coz, a teraz czas zabrac si e do papiarow, mam wstret do pracy i juz nie moge sie doczekac wakacji, takich slonacznych z daleka od domu, spedzonych na lezeniu i piciu piwka. Buziaczki zagladne pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś Was ciepło pozdrawiam - znów siedzę w czytelni , ale obiecuję , że jak wróce do domku , to napiszę więcj - buziaki dla całego Dołkowa !!! 👄 i dziś tak jakos radośniej ...........może wiosna idzie , bo na polu takie piękne słoneczko :D a ja zakochana ...............................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal 👄 Inga 👄 Leti 👄 ...a u mnie wiosny niet :( rano było na minusie teraz się nieco ociepliło ale słonka brak :( a ja tak czekam na ciepłe dni i podobnie jak Tobie Inguś marzą mi się wakacje ..tak czy siak od 21 mam urlop i może nie poleże sobie na leżaczku ale chociaż odpocznę od pracki dlatego teraz musze trochę nagdonić roboty, :):) miłego popołudnia, ja będę miała miły (zapene) bo dzisiaj biegnę na anglika, a tam zawsze się uśmieje bo lekcje prowadzone są w sosób zabawowy, a i ludziska przesympatyczni :):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :D A u mnie piekna wiosna....8 stopni ciepła dzis było.Mam dużo wigoru w związku z tym :) Nie trzeba mi duzo do poprawy nastroju,tylko słoneczko :) U mnie nic ciekawego.jutro chyba będzie mała imprezka w pracy,bo koleżanka z pracy właśnie została babcią :)Mówiła że jak to sie stanie,to będziemy pić :D No,zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :D A u mnie piekna wiosna....8 stopni ciepła dzis było.Mam dużo wigoru w związku z tym :) Nie trzeba mi duzo do poprawy nastroju,tylko słoneczko :) U mnie nic ciekawego.jutro chyba będzie mała imprezka w pracy,bo koleżanka z pracy właśnie została babcią :)Mówiła że jak to sie stanie,to będziemy pić :D No,zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 praca jest do wytrzymania, byle tylko mieć czas na odpoczynek i odrobinę przyjemności :classic_cool: A wiesz, że ja też czasami mieszam kolor złoty z czerwienią lub nakładam jeden na drugi ... a płaszczyk masz śliczny :D Za rok chyba też będę zmuszona zrobić podobny zakup . EMI 🌻 ja parę dni temu znalazłam w domu ładną spódnicę , tylko muszę ją przerobić ;) i będzie w sam raz . Jeśli możesz , to zdradź tajemnicę, jakie to cudo - tzn. torebka . Elffciu - Melcia śliczna ! Wszystkie małe dzieci są kochane, ostatnio podobają mi się małe dzieci ....hi hi .... tylko sobie nie myślcie .....:P:D Oj , biedny Madziku , 👄 Mam nadzieję , że przynajmniej niedziela Ci się udała :) Inguś >> u mnie słońce , ale śniegu dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja jestem :D Sylvi mogę Ci podrzucić linki do stron z bielizną ;) Sporo się ich nazbierało :D A co do zakupów z katalogów: kiedyś zamówiłam kilka rzeczy z bon prixu i prawdę mówiąc żadna nie spełniła moich oczekiwań. Teraz często dostaję katalogi, ale tylko je oglądam i patrzę co jest na topie. A jak coś wpadnie mi w oko to raczej szukam podobnego modelu w sklapach. Torebka jest tu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44274410 A wiosenny płaszczyk też jest mi niezbędny ;) Tylko, że wiosny u mnie też niet 😠😡 Małe dzieci są och i ach!!! A ja to już mam obsesję na punkcie małych bobasków płci żeńskiej, bo z jeszcze jednym męskim szataniątkiem ;) to bym chyba nie wyrobiła. I już skupiam się nad różnymi zabobonami jakim to sposobem zrobić sobie dziewczynkę :P Chociaż mój kochany chce chłopca... jeszcze jednego tuningowca????? Nieeee, tego też nie przeżyję...... 😠 😘for all! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo allo, czy jeszcze ktos tu o mnie pamieta? :P jestem juz w domciu i obijam sie strasznie :) (lubie troche poleniuchowac). calymi dniami siedze sobie z mama i plotkujemy, szkoda ze nie mam neta w domu bo moglabym z Wami poklikac (bardzo mi tego brakuje). teraz siedze u lubego wiec serfuje na maxa :D. nie wiem czy leti wysylala Wam moje fotki z irlandii, jesli nie to oczywiscie moge podeslac, mam tez nowe zdjecia w wycieczki. przyznam sie ze nie mam ochoty wracac do irlandii, jednak w domu jest najlepiej. nidgy nie myslalam o tym ze bede kiedys tesknic za ojczyzna. najbardziej brakowalao mi tam chleba i prawdziwego slaskiego zuru. no i oczywiscie trasznie tesknilam za rodzina i znajomymi, kazdy sms byl dla mnie duzym wydarzeniem. az strach pomyslec ze czas tak szybko ucieka i juz niedlugo bedziemy musieli wracac a nastepny powrot dopiero w grudniu. 😭 pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI- no to torebka super. Masz guścik. Stronki z bielizną bardzo chętnie, daj na topik, na e-mail albo na gg. Dzięki Taniuszka- witaj, my sie jeszcze nie znamy. Niedawno tu zagościłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mordki moje kochane. Co u Was wszystkich slychac? Jutro sobie poczytam. Juz nie moge sie doczekac tej lekturki. A dzisiaj spadam bo spozniona juz do szkoly jestem :( nie moglam znalezc dolkowa :( buziaczki 😘 i do \"zobaczenia\" jutro mam nadzieje :) Pozdrawiam goraca mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wydarzenie mamunia się pojawiła :):) i taniuszka :) to może z tej okazji wypijemy szampana :D EMI torebka super elegancka :) ...a dobrze, że te strony wypisałaś pooglądam sobie, a może też coś kupię :) 👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w (u mnie) wiosenny dzionek, ptaszki śpiewają i teraz czekam jeszcze na słonko bo spi jeszcze. Emi jeszcze nie pooglądałam stronek, ale dziś to nadrobie. Dzięki Lece na zakupki i mam dziś prasowanko, buuuu nie lubie, (a jeszcze na dodatek mam pościel do prsowania). No to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkaaaaaa 👄 🌻 jesteś nareszcie !!!!! pisz szybko nam ze szczegółami co u Ciebie i jak się żyje w wielkim świecie :) taniuszka - na jak długo rpzyjechaliscie do kraju ?? Cleo - jaki cuudny płaszczyk !!!!!!!!!!!!!!! Ja też chcę taki !!!! tylko może nie z rózem ..... kupiłaś go wysyłkowo czy gdzieś w sklepie ??? Dla mnie w tym roku zakupy wiosenne będą chyba koszmarem .... zwykle jakiś tydzień chodzę po sklepach za kurtką czy płaszczem potem kolejne 2 za butami hehe Ale teraz - z racji posiadania małej istotki nie ma o tym mowy .... i jak ja sobie mam cos kupić skoro w moim mieście w sklepach albo pustki aby wszytsko na jedno kopyto i nieźle sie trzeba namęczyć, zeby znaleźć coś ładnego :0 czeka mnie tez wizyta u fryzjera .... zacyzanja mi włolsy wypadać z rędkoscia światła i jak cos z nimi nie zrobię zostane łysa :P Chociaż trochę mi ich szkoda - niegdy jeszcze nie miałam takich długich ... a ze do łask wróciły długie, proste i jednokolorowe włosy jestem na topie heheh (nie jestem farbowana tylko natural :P ) u mnie dzis 7 stopni ciepła ale niebo zachmurzone .... ja chcę wiosny !!!!!!!!!!!!!! takiej ze słonkiem i ptaszkami :) wczoraj na spacerze w parku co prawda świeciło słoneczko i cwierkały ptaszki - ale dookoła był śnig - wiec co to za wiosna ??? A dzis słońce sie leni .... nie mogę sie doczekać cieplejszych dni .... a wiec WIOSNO PRZYBYWAJ ... chociaż jak mają być od jej zbyt szybkiegf przyjścia powodzie na południu Polski to ja juz moge poczekać jeszcze jakieś 2 tyg - i niech przybywa powolutku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Miło Was widzieć znów :) Elfficzku---płaszczyk kupiłam...hmm...na takim wielkim placu targowym w Krakowie :)Jest podobny do tego ze zdjęcia.Też nie lubiłam nigdy różu,niewiem co mi odbiło :P Jakoś przymierzyłam i mi przypasował :) Sylvi--- a ja mam taką pracę,ze prasuję ok. ...5 godzin dziennie :)A resztę szyję :) Milunia---masz rację,trzeba szampana wyciagać :) Nasze \"stare\" kumpele sie pojawiły. Behemotku,Taniucha---cześć !!! 🖐️Właśnie sobie zerkam na Wasze fotki :)Fajnie ze jesteście :) EMI---torebka swietna.Ja ostatnio poluje na torebkę w kratke Burberry,juz sobie upatrzyłam w sklepie,muszę tylko zapytać o cenę :P Kobietki,buziaki Wam śle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, ja też chce popatrzeć na fotki Waszych znajomych, Behemotka i Taniuszka prosze o zdjęcia. Podajmie e-maile to się zrewanżuje. Cleo- róż teraz bardzo modny a Ty czarnulka więc pasuje ten kolor do Ciebie. Ja troche bym się cziła czy taki kupić, cholerka staro się jakoś czuje gdy na zakupy ide i zawsze wydaje mi się że nic mi modnego nie pasuje. Brrr Prasujesz 5 godzin- jejku to podziwiam, ja niegdy nie zbieram ciuchów, prasuje odrazu jak popiore bo inaczej koniec. Elfficzku- mi też włosy wypadaly po porodzie i musiałam podciąć, czy pomogło na troche, ale one tak mają bo wiesz stres i zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka
wchodzę ......... rozglądam sie.......... niepewnie stare kąty ogladam............. kiedyś.........dźwięczy mi w uszach kiedyś....gdy było mi źle znalazłam tu przyjaciółki nie tylko dwie................. chciałam dziś podziękować................. i przyznac się, że tęskniłam zaglądałam.......czekałam na chwilę czekałam na dreszcz............. nie będzie go jeszcze długo............. lecz czas się wypełnił........znów.............. podziękowania dla wszystkich kochanych dzieweczyn (no dla Robalka też) chciałabym złożyć tu pozdrowienia ślę....................... obyście były tak szcześliwe.............. na zawsze i zawsze.......... wasza A. dziękuję za to że byłyście.jesteście i wciąż nasz topik trwa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuśkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 👄 👄 👄 !! Ty nam tu wierszem oczu nie zamydlaj tylko pisz co u Ciebie !!!!!!!!!!!!!! Wyjasnilo sie całkiem z mężem ??????? Jak żyjesz i czemu nic ostatnio nie piszesz ???? Nawet ja w natłoku obowiązków macierzyńskich zagladam - a Ty znikłaś - nieładnie ..... Pisz skrabq co u Ciebie bo nieco melanchonią zawiało w tym wierszyku .... i pamiętaj, ze ciągle Cię koffamy i rtęsknimy !!! 🌻 ale sie zebrały no ... jak nie pisały to żadna - jak sie pojawiły to niemalże wszystkie na raz :) i mamuśka i taniucha i karuśka :) sylvi - mam nadzieję, ze podcięcie włosów też im trochę pomoże .... niestety muszę z tym poczekać jakieś 2 tygodnie - w ten weekend mam szkołe, w nastepny święta a możliwości obcięcia sie poza weekendem niewielkie (plan jest następujący - Amelka podrzucona do babci a mam u fryzjera :) ) Cleo - płaszczyk jest prześliczny .... normalnie chyba nawet sama bym sobie taki wzięła - w końcu tego różu nie jest na nim tak dużo .... ehhh dawno juz mi nic tak w oko nie wpadło ..... ale gdzie ja taki znajdę ?? :( marne szanse, bo do Krakowa za daleko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka
dzieki Elfficzku...Amelka sliczna jest....taka jak mamusia......tak się cieszę, że zycie sie dalej toczy, że jesteście....... No matka nasza to nawet za oceanem dalekim a sie odezwała....... buziaki dla mamusi.........mamy juz tatusia nowego???;);) wszystkim wam kochane moje dziękuję,jesteście wspaniałe....postaram się wyrywać z marazmu i częsciej zaglądać...... nie czułam się najelpiej ostatnio....hmmm..no wiadomo....ale nastąpił powrót zywych truposzczaków i chyba będe żyła dalej..lepiej lub gorzej ale zawsze.......... jeszcze raz buziaki dla wszystkich dla naszych dzieciaczków kochanych Amelki i Oliwki.dla mamus szczęsliwych i przyszłych.....dla róznorakich Ma-dziczków i Leticii...dla Ingusi, Efciusi, Cleo - jak tam nasz topik z kafką? kręci się jeszcze?...Behemocicę to jeszcze dorwę.....Milunia kochana machasz jeszcze na topiku?.....ehhh....jak dobrze że jesteście i oczywiście dla nowych dziewcząt których nie udało mi się jeszcze poznać..... Taniuszka też daleko.....ale wszystkie tu wracamy...cóz taki nałóg malutki....ten nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego ja mam dola moj piesek dziesiaj umarl 4 letnia suszka owczarka niemieckiego, byla wciazy i miala dziaj termin rozwiazania, ale wystapily komplikacje i juz jej nie ma :(((( taka fajna suczka iko miala na imie caly dzien tylko placze i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu słońce!!! :) Wieki czasu Cie nie było ...nasz stary topik juz chyba przepadł....ale tutaj się teraz mozemy spotykać.:) trzymaj się,nie smutkaj się,tutaj masz psiapsiółki którym sie mozesz wygadać.Zagladaj do nas,a my dodamy Ci zawsze otuchy :) Buzi dla Ciebie 😘I zagladaj często!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskia---współczuję bardzo...:( bo ja też kocham bardzo zwierzątka,a mam królika.Jak pomyślę ze zdechnie,to od razu mam łzy w oczach :( Może ratunkiem jest... nowe zwierzątko..?Wiem że za wcześnie bo tęsknisz za Iko...współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saskia- ciężko slowa dobrać w takiej chwili, 3 tygodnie temu umarła suczka mojej teściowej i widzialam jak to przeżywa, ja kiedyś też mialam suczke którą sami musieliśmy uśpić po szczeniakach bo rozchorowala sie bardzo. I wiesz co myslałam że nigdy juz nie będę psa miala bo to cios jak zdechnie, ale teraz mam 2 psy, w tym jedną suczkę taką samą jak tamta i nawet takie same imie ma i jej łańcuszek na szyi. Wiesz często teraz wspominamy tamtą bo przekochana byla, ale ta jest bardzo podobna charakterem i wyglądem i kocham ją równie mocno. Kiedy przyjdzie czas i rany sie podgoją będziesz znów kochala jakiegoś sierściuszka. Ja mam drugiego znalezionego z ulicy i czasem jak tak patrzy na mnie smutnymi oczami (musial wiele przejść) to mysle że tak juz w życiu jest, że jedni muszą odejść żebyśmy mogli nastepnych kochać i dać im dom. ka- witaj, jestem nowa na tym topiku, ale mysle ze polubie Cie równie mocno jak pozostale dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja w pas się kłaniam starym-nowym ;) Mam nadzieję, że mnie też polubicie :) :) :) A myślicie już o porządkach świątecznych? U mnie właśnie jest siostra, bo mały ma rekolekcje i go pilnuje , więc ją wykorzystałam i kuchnię mam posprzątaną na tip-top :D :D :D I jeszcze prasowanie czeka... :( Ale jeszcze tu zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale super :classic_cool: pojawiły się zguby :) pobierznie Was \"przeleciałam\" ale niestety tak to już u mnie jest jak na topiku ruch to ja bez czasa jestem, więc napiszę do wszystkich ogólnie cudownie , że jesteście ❤️ ......Karuś macham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×