Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

witajcie 👄 wpadłam na chwilkę, żeby nie było, że w sobotę listy nie podpisałam 👄 ...chwilowo się lenię ale muszę zebrać siły i zabrać się do pracy czekają mnie takie tam małe porządeczki, a jeszcze muszę zrobić sałatkę dla gości którzy przybędą wieczorkiem :) miłego dnia i udanego wypoczynku wieczornego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny 🌻 Tobie Miluniu zycze udaney imprezki i sałatki;) A Wam wszystkim kolorowego wekendasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Robalku też miłego weekendasa,i pozostałym dołkowiczom również :) Ja sie melduję w sobotę.:) Zdrowie w porządku,humor w porządku,byle wiosna była 🌻 No to buźka i wypoczywajcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ani wczoraj , ani dzisiaj nie udało się spotkać z lubym - tylko dopiero jutro ... ale dobrze , że chociaż jutro - jakoś przez cały tydzień nie mieliśmy czasu ... to życie czasami jest nieźle zaplatąne :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwe jest to , że długo wyczekiwane \"jutro\" zmienia się w \"dziś\" :D a w ogóle dziś jadę do rodziców lubego , bo mają imieninki 🌻 a na naukach ma być dziś jakis doktorek ... ciekawe czego się dziś dowiemy - BUŹKI PRZEOGROMNE !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam Moje Dołkowiczki;) Całuskow 100.000 na tyle starczy mi sił..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti aż blask bije od Twego dzisiejszego wpisu, to chyba jest mił..... Robalku dzięki za całuski, och..... Nie ma to jak niedziela, otwierasz oczy a tu na dworze ZIMA!!!!! Znów mnie zasypało, brrrrr a tak miałam nadzieje na wiosne. Kurde i prognozy pogody też nie zbyt optymistyczne na jakieś dwa tygodnie. Ale co tam, ja mam w planach na dziś wyjazd na basen z rodzinką i obiadek na mieście. Jak ja lubie takie wypady po za wioche.(ale dodaje że zimą- bo latem kocham mój trawnik i nasiadówki pod parasolem). I znów melancholia, och to lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Robalku, w takim razie wpadniesz na piwko albo kawke pod parasol???? Wpisuje że przed chwilą pan od pogody zapowiedział że wiosna najwcześniej od 18 marca 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze na pifko wpadne;)Ciebie zaprosze na rybki w pieknych okolicznosciach natury🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi --- żeby chociaż na Świeta była juz wiosna..🌻 Ja też już strasznie na nią czekam....u mnie też śnieg sypie prawie cały dzień...jakby grudzień był :P Ogólnie jestem dziś śpiaca i leniwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, Leti, Cleo, Robal -> 👄 i wszyscy inni dołkowicze też 👄 ...a ja mam dzisiaj jakiś kiepski nastrój może przyczyna leży w śniegu, który ponownie do mnie zawitał i słonko gdzieś się schowało, a przeciez było go tak mało :( .... tak bym chciała by wiosna do nas chociaż od 14 zawitlala bo wtedy zaczyna mi się urlopik miała różne z nim związane plany, a tak pozostanie mi lepić tylko bałwany 😠 do tego wszystkiego zastaję od jutra w domciu sama :(:(:( mój luby jedzie do pracki do miasta innego i nie będę go widziała do piątku :( i tak będzie sobie jeżdził i na weekendy wracał, może miesiąc może dwa, a ja będę w domciu sama, taka malutka i bezradniutka..... JA CHCĘ SŁOŃCA!!!! -> (...i zawyłam ku niebu ...) 👄 oby wasza niedziela była bardziej radosna od mojej .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, jak Ty możesz tak siedzieć godzinami i w spławik spoglądać, sorki ale na rybki to ja sie nie pisze. Nerwowa jestem i chyba te rybki to bym z nerwów rękoma powyciągała jak by nie chciały na haczyk wskoczyć. Mi niedziela minęła super fajnie, a juz myślałam że bedzie nuda. Rano Wam pisałam że wybieramy się na basen itp., ale mój mężuś jak zobaczył ten śnieżek to troche chciał plany zmienić, bo droga nie tego. Oczywiście wszyscy poobrażani, synek drzwiami trzaska i sie drze że z nami to tak zawsze. No ale koło 14.00 namyślił się mój luby (bo z nudów już zaczęłam jakieś remonty i zakupy planować, hi,hi) i pojechaliśmy na basenik. Och było super, pływanie, jazzuzi, masaże wodne. Pełny relaks. Jak ja kocham miasto. Potem jedzonko, espresso i do domku. Jestem wypoczęta, umyta hi,hi, i moge spokojnie następny tydzień na kanapce spędzić. Czego i Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi 👄 jak pomyślę o saunie to aż mi się lepiej robi :) ...a za oknem wielkie g... pada śniek, wieje wiatrzysko, jest nieprzyjemnie i ślisko 😠 żeby chociaż słonko świeciło to by mi się lepiej zrobiło ....podpisuję listę jako 1 :):):):) i poproszę o order z ziemniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu do sauny to ja nie wchodze, raz spróbowałam o mało nie zemdlałam więc więcej się tam nie wybieram. Mój mąż uwielbia saune ale on może(hi,hi). Ja delektuje się bąbelkami i pływaniem. Choć dziś troche bolą mnie rączki. Tak to jest jak się lenie przez miesiąc. Chyba zaczne znów chodzić na aerobik, bo coś kondycja sie robi nie tak i jakaś fałdka na brzuszku i +2 kg na wadze. brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mi również przydało by się trochę ruchu ale pogoda temu nie sprzyja, a co do sauny mogłabym siedzieć w neij \"godzinami\" :) uwielbiam się grzać ...za to nie przepadam za pływaniem, a zwłaszcza za basenową wodą - be... i tak teraz woda w basenach jest lepsza pamiętam jak chodziłam na basen gdy miała lat naście to po godzinie pływania moja skóra była biała.....be..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Sylvi ... to jest m... ❤️. Wczoraj na naukach było krótko, ale treściwie, szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego, księża próbowali nas przekonać, że im więcej się ma dzieci tym lepiej...w każdym razie kursanci ( my też ) tak to zrozumieli - przemawiało do nas małżeństwo z siedemnastoletnim stażem (on-40, ona-38), którzy oczekują na 9 dziecko.I oczywiście, że każda antykoncepcja jest zła-i chyba nawet planowanie potomstwa ( np. dwójka czy trójka dzieci ) też jest złe. Duchowni nigdy nie zrozumieją problemów dzisiejszego świata, szczególnie warunków, w których żyją ludzie i jak żyją, i że rodzinę trzeba utrzymać jakoś. No to na tyle mojego marudzenia-takie są moje wrażenia po wczoraj. Ale u rodziców lubego było milutko. Wybawiłam jego siostrzenicę :D a co do ZIMY - jest STRASZNA !!!!!! Zaspy , zawieje , zamiecie , nic nie widać , wszystko zasypane ... teudno się poruszać - moja droga na przystanek to udręka :0 Buźki wielkie i malutkie też ! 🌻 A jutro dzień kobiet :P chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti szkoda że rozczarowałaś się wczorajszymi naukami, ale tak to jest że nikt z księży dopóki sami nie będą mieli rodzin, nie zrozumią jak to jest. Nie chce za dużo pisać żeby kogoś nie urazić. Myśle że to tylko sumienie każdego rozstrzyga czy jest to grzech czy nie. Ja mam tylko jedno dziecko z wyboru i może z mało, ale wiem że nie mam ani cierpliwości ani ochoty na kolejne. Lepiej chyba więc że nie zaliczam wpadek i dziecko zamiast miłości dostaje w spadku rozczarowanie i żal że wogóle się narodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Popieram co do dzieci,każdy ma prawo mieć ile chce,zaplanować sobie.Oczywiście w razie wpadki nie uznaję aborcji.Ja też kiedyś chcę jedno :) Ale zima :( Do cholery,dosć tej zimy 😡 A jutro nasze babskie świeto :) Spodziewacie się prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie spodziewam, bo mój luby nie lubi takich świąt i żadko je obchodzimy. Rok temu nawet wpędzili mnie z moją mamą do pasji. Bo ona wieczorem zadzwoniła z pretensjami że zięć nie zadzwonił z życzeniami, cholera i to ja miałam wyrzuty sumienia że nie obchodzimy takich świąt. Mój mąż twierdzi że codziennie obchodzi moje święto i niepotrzebny mu kalendarz. Więc z jednej strony czy to nie lepiej? 👄 dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też jestem zdania , że każdy ma własny rozum i wolna wolę - może decydować o swoim życiu ( no może nie tak całkiem , bo \"góra\" tez ma dużo do powiedzenia :) ) . Cleo,ja też - nawet - jeśli chodzi o nieplanowane zajście w ciążę - nigdy przez myśl nie przeszła by mi aborcja . Wy myślicie o jednym dzieciaczku , a ja myślę w przyszłości nad dwójką . Zawsze to naczej . Jestem zdania , że trzeba dać dziecku szansę - mówię o rodzeństwie - nawet jeśli to rodzeństwo się kłóci i za bardzo nie żyje w zgodzie ( tak jak ja z młodszą siorą ), to dziecko nie jest samo w domu. Ale oczywiście każdy ma swój pogląd na ten temat :D A z tymi świętami to jest różnie . My np. jak już tu kiedyś pisałam , nie obchodzimy Walentynek , inne święta? Różnie. Ja jestem oczywiście romantyczką i pamiętam wszystkie daty itd. Mój luby jest bardzo zakręcony i zawsze zaganiany , więc czasami nie ma głowy do takich rzeczy-w sumie to mu się nie dziwię . Wiem na pewno, że jutro się nie widzimy, szkoda- a tak wogóle to jestem ciekawa, jak to jutro bedzie- pewnie się zdzwonimy-ale czy będzie pamiętał-takie pamietanie jest zawsze bardzo miłe, żadne jakieś tam prezenty, czy coś - mi by wystarczyło jedno przytulenie , takie mocne ... jejku, ale mi się zebrało i plotę dużo,ale to przez to, że wczoraj spedzilismy miły wieczór i smutno mi, że to tylko tak raz w tygodniu ostatnio 😭 czasami już wkurza mnie fakt, że idę sama spać-a dziś mam taką ochotę pobyć blisko i się przytulić i poczuć ciepełko mojego mężczyzny.........................wybaczcie :P musiałam się wygadać.................................👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu duzo gadac;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane Panie Sam Nie Wiem Jak Sie Ustosunkowac Do Tego Swieta ,Ktore Juz Od 3 Godzin Macie,ale Lepiej Nie Bede Polemizowal Na Ten Temat!!! Mysle Ze Po Kwiatuszku Kazdej Sie Nalezy;) Z Całego Serca Zycze Samych Radosnych Chwil I Spełnienia Wszystkich Marzen Nawet Tych Najskrytszych👄 zyczy ROBAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry! witam Panie, które świętują :D I również dziękuję za życzonka 🌻 Milu, mówiłaś,ostatnio, że luby opuszcza Cię na jakiś czas- dla Ciebie dużo buziek-i życzę Ci, aby te dni rozłąki bardzo szybko minęły !!! 👄 Wstałam i jak zobaczyłam,że to co dzieje sie na polu przypomina mi wczorajszy dzień :0 westchnęłam ............smutno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku 👄 A mój mąż dziś rano siedzi, pije ze mną kawke, jemy pierniczki (takie duże serca) i mówi: \"dziś ten dzień, nie? musze też jakieś serduszko kupić, he,he\" , a ja na to: \"jak musisz to lepiej nie kupuj\". No i jak go nie kochać????? (oczywiście to takie żarty były). Leti oj wiem coś na ten temat, my bardzo długo byliśmy małżeństwem na odległość (może dlatego tak długo ze sobą wytrzymaliśmy, hihi). Mąż ciągle pracował gdzieś daleko, a czasem nawet bardzo daleko. Dobrze że teraz jest częściej w domu, zwłaszcza zimą. Dlatego musisz to przetrzymać optymistycznie, choć wiem jak to ciężko. U mnie za oknem dość fajnie, wreszcie nic z nieba nie nasypało, śnieg leży tylko na ogródkach i przydrożnych wzniesieniach. Ptaszki śpiewają (dziwne że nie zamarzły). Mam nadzieje że wiosna tuż, tuż. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - 👄 - dzięki, nie ma to jak śniadanko z kochaną osobą ...zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu),nam jutro \"stuknie\" 3,5 roczku razem i jeszcze niestety nie mielismy okazji zjeść razem śniadanka :0 ale wszystko przed nami ... tak, Sylvi, czasami jest ciężko, ale mam nadzieję, że za jakieś półtora roku nie będę już miała problemów tego typu (ale jak znam życie, to pojawią się jakieś inne ...hihihih).Najbardziej jednak wkurza mnie to, że nie mogę porozumieć się z moimi rodzicami, właśnie w sprawach typu, że chcemy gdzieś razem wyjechać (na dłużej niż 1 dzień) - do tej pory jeszcze się nam nie udało, bo wieczne wojny 😠Czy tylko ja mam taki prblem, babeczki, czy Wy tez kiedyś miałyście przeprawy z rodzicami ? :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - jasne. Ja jestem jedynaczką więc szybko wyszłam za mąż ( :) ) żeby wyrwać się z domu i zaborczych rodziców. Najpierw chodziłam do szkoły więc słyszałam ze moge wracać późno jak będę pełnoletnia, potem przenieśli to jak skończe szkołe, potem już pracowałam ale to im nie przeszkadzało więc mówili że dopóki mieszkam z nimi to mam w domu być oooooooooooo 22.oo (dla mnie był to żart). Starałam się ale kombinowałam jak mogłam i oczywiście wyjazd w chłopakiem nad morze był obowiązkowy (byłam z koleżanką u koleżanki). Jak wróciłam to o dziwo mama zapytała: \"jak było z ...... nad morzem?\" najpierw mnie zatkało, a potem szłam w zaparte ze ja, że przecież... Niestety nie jest łatwo być posłuszną córeczką i zakochaną w mężczyźnie sawego życia. Nadmieniam że ten chłopak jest teraz moim mężem. Ale nawet gdyby nim nie był to i tak zrobiła bym to ponownie, hi,hi. Warto było. Uważam że dziciaki mają prawo się \"wyszumieć\" przed ślubem, bo potem jest zapóźno, żal że życie minęło i nic się z niego nie ma. Nie chce cie namawiać na ucieczke czy oszustwo rodziców, ale porozmawiaj z nimi że nie jestes dziewczynką a jak będziesz chciała zgrzeszyć, to możesz to zrobić w domu lub w parku na ławce. Czasem młotek w głowe rodzicom pomaga. Mój syn ma dopiero 16 lat, ale rozmawiamy z nim otwarcie o seksie, o dziewczynach. Fakt że nie szlaja sie po nocach, bo mam jeszcze czas, ale jeśli zdecyduje sie na współżycie lub wyjazd z dziewczyną nie powiem NIE. Wole wiedzieć co i z kim robi (no może nie dosłownie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku dziękuje za e-mail, ale nie moge otworzyć załącznika, nie wiem co tam jest. Plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - buzi @! Ja też miałam kłopoty z emailem od Madziczka . uffFFFfff....takiej zimy to ja już dawno nie widziałam :0 dziś zaszalałam i kupiłam sobie przecudny lakier do paznokci w kolorze ciemnej głębokiej czerwieni lub jak ktoś woli bordo - ładnie wygląda na paznokciu, zobaczymy jak z trwałością - wypróbuję go podczas nadchodzącego weekendu :D doskonale się czuję w takich kolorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×