Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inga mam nadzieje że wszystko sie uspokoi i żadnej powodzi nie będzie, wiatr wieje to mama nadzieje ze troche osusza ziemie. Ale mam dzisiaj doła, rano małego a teraz starsznego. Jezu czy nie ma nigdy spokoju. Niedawno pocieszłam Emi a teraz sama jęcze, ale musze sie uspokoić narazie. Potem wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja Ciebie Sylvi pocieszę: Czymże byłoby życie bez kłopotów i zmartwień? Zanudzilibyśmy się na śmierć ;) Raz jest lepiej, raz gorzej, a po burzy przychodzi piękne słoneczko. Za kilka dni zapomnisz o wszystkim i tyle :D Doła to też będzie miał mój misio, bo ja znowu wymyśliłam mu robotę ;) Ma obudować glazurą 2 parapety... na wczoraj, czyli expresem! Na peeeeewno się ucieszy :P Tak sobie patrzę wokoło i nie wiem za co się brać... a może zrobić znowu sobie dzień lenistwa? Jutro nadrobię ;) Net mi chodzi jak krew z nosa, i już domyslam się co będzie wieczorem... :( No i właśnie padł 😭 O Jezu jeszcze jest, więc posyłam co żem namazała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje zabki :) Sylvi---jak samopoczucie?Już lepiej? Mam nadzieję...całusek od Cleo na pocieszenie 😘 EMI---zrób sobie przerwę,weekend przecież :) Nie przemeczaj ślicznego ciałka :) Pozdrawiam i lecę dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI i Cleo 👄 dzieki, już lepiej ale kurde taki dzień zły mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>CLEO ślicznego ciałka?... Hehehehe... Ale się uśmiałam ;) :D A ten krem do rąk z Avonu to jest w zielonej tubce? Chyba właśnie jest na niego promocja w tym katalogu i kosztuje 5,90 zł Moje kochanie wzięło się za wspomniane wyżej parapety a ja mu sekunduję, czyt. ględzę i patrzę mu na ręce, a on straaaasznie się denerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chumorek chyba dobry, mialam dziś pawera i całą chatke oblecialam, okna przy okazji i takie tam. Jestem juz po pracy więc moge zaglądać do Was bez wyrzutów sumienia. Jutro też caly dzień wolny posiadam bo mężuś sie gdzies wybiera w trase. Więc piszcie kochaniutkie żebym miala co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chumorek chyba dobry, mialam dziś pawera i całą chatke oblecialam, okna przy okazji i takie tam. Jestem juz po pracy więc moge zaglądać do Was bez wyrzutów sumienia. Jutro też caly dzień wolny posiadam bo mężuś sie gdzies wybiera w trase. Więc piszcie kochaniutkie żebym miala co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) EMI --- to chyba o ten krem chodzi.Bo ciagle zmieniaja opakowania,ale to właśnie glicerynowy z silikonem. A śliczne ciałko masz,przecież mam Twe fotki ;) Sylvi---cieszę się ze lepiej :) Ja dziś sie nie rozpisuję bo właśnie jestem na imieninach u przyszłego teścia Józefa,więc wyrwałam się tylko na sekundę. Pozdrawiam Was i idę na kielicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw się dobrze Cleopatro i uważaj na kacorka rannego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🌻 dziś taka piękna niedziela .........tylko trochę mrozi :0 od rana robię coś w kuchni , a teraz jestem między 1 a drugim daniem :P A plany na dziś ? - prawdopodobnie wieczór z lubym ❤️ 👄 Życzę Wam wspaniałej niedzieli - wypocznijcie po starym tygodniu , a także przed tym nowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi---dzieki za fajne filmiki :) Mam prośbę do Ciebie--jeśli możesz posłać mi znowu to z kefirem ;) i geografię kobiety?Bardzo proszę jesli jeszcze masz,bo mój luby wywalał Windowsa i przepadło mi :( Leti---miłych chwil z lubym ❤️ Mam nadzieje ze to juz wiosna,bo u mnie wczoraj lekko prószył snieg...ale dziś jest pieknie,chociaż zimno... Całuski dla Was,wypoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Wam zdjęcia Taniuszki :) Zapodziały mi się gdzieś na kompie , ale udało mi sie je odnaleźć . Gdyby do którejś nie doszło - głośno krzyczcie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo nie ma sprawy, ale dopiero przylazłam od kolezanki. Na jakiś pokaz z Tupperware mnie zaprosiła i 4 godziny spędzilam. Nie chcialo mi sie ale nie żaluje wesoło było. Jacie kiedy ja z domu ostatnio wylazłam??? Ło matko jaki odludek jestem. Ale najgorsze że obiecalam sobie ze nic nie zamówie, i co??? jasne że zamówilam i to 3 rzeczy, buuu mężus będzie krzyczał, że mało smieci w domu, no ale przecie to potrzebne mi?? ;) Zaraz poczte sprawdze i jak nie mam zdjęć to będę najgośniej krzyczeć, bo ja wogóle nie znam Taniuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja krzyczę, bo nie znam,a chcę jak najbardziej ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Usłyszała Leti czy jeszcze głośniej??????????? A ja - wstyd się przyznać - dziś znowu zaprzęgłam lubego do glazurowania parapetów a sama wzięłam się za skończenie tapetowania. Ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że byłam rano w kościele i nawet palmę poświęciłam :D Więc nie miałam czasu na nawiedzanie Was. Ło Jezu, jak dawno nie miałam tak pracowitego weekendu, ale cieszę się z tego powodu, że hoho :D :D :D I nawet wstałam po bożemu o 8, a nie w południe ;) I na dobry koniec zrobię sobie jeszcze prasowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, nie mam zdjęć Taniuszki 😭 a może mi nie przyslugują? EMI- fakt dzień pracowity, ale to prasowanie to zostaw na poniedzialek, nie przemęczaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanieńkie ❤️ właśnie jestem w trakcie urlopu :):):) i zaczęłm od porządków :) oczywiście własnej osoby :D wypiłowałam i pomalowałam sobie paznokcie u rączek i nóżek lakier jest jeszcze świeży więc muszę uważać jak stukam palcami po klawiaturze ...LETI głośno krzyczę _> ZDJĘĆ u mnie na kompie brak!!!!! całuję Was mocno i wpadnę ciut później 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziołszki :P widze ze leti rozprowadza moje fotki (bardzo sie z tego ciesze). ja jeszcze jej jakies podesle. a tak w ogole kupilismy sobie aparacik wiec teraz non stop bedziemy trzaskac foty. dziewczynki w lany poniedzialek wracam do Irlandii :0, a wroce dopiero w grudniu, kurde jak ja nie chce tam jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Taniuszka mnie jeszcze nie znasz,ale mam nadzieję, że się poznamy :D A ja muszę dopokutować dzień wagarowicza, bo zwiałam wcześniej z pracy, myciem okien :( Ale że pogoda jest ładna, więc łatwiej będzie mi się z tym pogodzić. Ale jeszcze zajrzę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć________ dobrze , że krzyczycie - poczta też mi krzyczy, że podczas wysyłania był jakiś błąd :0 Finał jest taki, że Taniuszka dziś wieczorem jeszcze raz podeśle mi zdjątka, więc wtedy je \"rozprowadzę\" ... na razie liczę na Waszą cierpliwość :) A u mnie sytuacja z typu tych \"pod wozem\" ... :( Wczorajsza niedziela miała być taka piękna .....ale nie była. Po południu miałam cykl awantur z rodzicami,potem luby przyjechał i , wstyd się przyznać, trochę się na nim wyżyłam - oczywiście to nie było specjalnie, tylko w taki nieszczęsny sposób odreagowałam starcie z rodzicami-a jestem przed okresem, więc się wsio skumulowało, zrzędziłam, grymasiłam,byłam \"zła i niedobra\"-tak to widzę z perspektywy dnia :0 I tak wyszło, że później ze soba nie gadaliśmy, odwiózł mnie, a ja w domu w płacz-i tak zasnęłam.....dziś ból głowy i niedobrze mi, brak apetytu ...pesymizm 😭 A poza tym dziś uciekł mi autobus, nie udało mi się załatwić praktyk w mojej kochanej podstawówce ( sprytnie wkręciła sie tam moja \"koleżanka\" z roku ), a jako zwieńczenie tych wspaniałych wydarzeń przez drogę przebiegło mi czarne kocisko ....... teraz siedze w domu, naprawdę nie mam się czym cieszyć, kupiłam sobie cos słodkiego i się obżeram ........... szkoda słów :0 No i pomijam to , że dziś poniedziałek ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zdaję sobie sprawy, że to pierwszy dzień wiosny ..... No bo jak ?? Jeśli człowiek chodzi w czapce + szalik + rękawiczki, a mróz szczypie po policzkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 oj Leti, Leti na szczęście już niedługo będzie nowy dzień i na pewno będzie lepszy niż ten dzisiejszy ...a ja dzisiaj się lenie :D prawie nic nie robiłam cały dzień, za chwilę zaś jadę na anglika ale jest ok w końcu mogę odpocząć, a wczoraj to się z lubym nachodziłam za wsze czasy, łaziliśmy po różniastych sklepach kupiłam2 doniczki do kwiatów, ziemię, dużo zakupów spożywczych i............. najważniejszy mój zaków to: 2 pary butów :classic_cool: już się bałam, że lada dzień ociepli się, a ja będę musiała biegać w kozakach:):) pozdrawiam Was icałuję mocno ...a Leti ściskam z całych sił ...może wysisnę z Ciebie ten zły nastrój :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dołowiczki🌻Pozdrawiam Serdecznie u schyłku pierwszego Wiosennego Dzionka;)mam nadzieje ze minał Wam on tak jakos nie z łopatka w piaskownicy:P Powodzenia i usmiechu na twarzy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dołowiczki🌻Pozdrawiam Serdecznie u schyłku pierwszego Wiosennego Dzionka;)mam nadzieje ze minał Wam on tak jakos nie z łopatka w piaskownicy:P Powodzenia i usmiechu na twarzy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misiaczki :) Leti żabko nasza kochana....nie smuć sie...ja tam sie w sumie nie dziwię,też jestem właśnie przed okresem,i dzis sie troszke wydarłam na szefa :P Potrafi menda wyprowadzić spokojną zawsze Cleo :) Powiedziałam mu żeby się nie wtrącał,hehe.Bo sie czepia,a nie wie o co nam babkom chodzi :P Taniuszka,Robal,Milunia,Sylvi,EMI---pozdrawiam Was gorąco :)Wiosna idzie,Wielkanoc idzie,cieszmy się :D Całuski 😘 Acha,czy ktoś dostał moze od Sylvi filmik z kefirem?Bo mi przepadł,a Sylvi go już nie ma.Jeśli ktoąś moze,proszę o przesłanie mi.Dzieki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie napisalam i znikło niech to..... Krótko więc, Cleo mam juz kefir dostałam dziś na poczte, ale wyśle Ci jutro bo dzisiaj net nie chodzi prawie wcale. Pozdrowionka dla wszystkich i ciesze sie ze znów gwarno sie zrobiło. Może net sie ruszy to jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!!!!!!!! wiosna nastała, taka zielona, ciepła, me serce uradowała :) ...a tak serio szkoda, że za oknek jeszcze tak zimno, chociaż z drugiej strony nocne przymrozki są wskazane, ze względu na zagrożenie powodziowe Robal 🌼 ->>>> dobrej nocy Kochane istotki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×