Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

👄 tak właśnie zrobimy :):):) mój mnie wczoraj na siłe ponacierał maścią rozgrzewająca nie chciałam bo sie bałam, że tego zapachu nawet podczas porannej kąpieli się nie pozbędę ale chyba nie jest tak źle albo ja juz się do tego zapachu przyzwyczaiłam i go nie czuje :) 👄 i zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi jak to w pizdu poszedł??? przeciez jakis slub mial sie odbyć czy cos takiego? zaraz zaraz, cos mi tu nie pasuje.... mili - dobre to to z cholerą! hehe ide na grochówke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego madzik :) emi -> no właśnie !!!(odszedł na chwilę, czy na wieki?) .....a czy on nie wie ile traci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala opierdolka
Emi!!!! Co?!!! jak to?! ale czekaj! Co on sobie wyobraza?! dziewczyny...!!! bierzemy lopatki! nie tylko w celu zakopania dolka! cholera no! faceci! Dzisiaj na moj trol dzwonic! ale pewnie nie zadzwoni! faceci! Mili! a Ty mi siedz w domu! basen sobie z glowy wybij! no! A Ty Leti tez! jakies lazenie po polu...co to jest? co? ubrac sie cieplo! aspirynka i pod kolderke! aha! i uwazaj!bo ten..zebys potem Ty nie musiała kurować W. :) Madzik..a ten..Ty tez musisz za cos..teges...zeby inne dziewczyny nie czuły sie,że tylko na nie krzycze.. poczekaj...myśle... cholera no! a wiem! uwazaj na ta grochowke! bo pierdziec bedziesz! no! ide sie uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala terrorystyczna opierdolka
no!!! Mili! extra! i dusssoo zdroffffka ! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę na uczelnię, oddać indeks ...hehehehe.....to jest radocha! :) :) :) :) :) :) A w domu jak na razie siedzę w papierach, muszę w przyszłym tygodniu oddać całą dokumentację z praktyk ....... Papierów jest masa. Trzeba to wszystko przewalić ;) Malutka ( co oznaczają te Twoje nowe ksywki ?? ) chyba ze zdrówkiem już lepiej ?? Bo i widzę, że humorek się poprawia. Miluniu, boję się, że to moje zakatarzenie jest z takich, które trwają tydzień ;) A ja nie chcę :( Kuruj się, jak tylkomożesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miunia
:) nie byłam wczoraj na baseniku :( ale za to dostałam grzane piwo :):D dzisiaj niestety wcale nie jest mi lepiej powiedziałabym nawet, że gorzej ale może to chwilowe .....niestety Leti 👄 moja choroba grypowa zazwyczaj też nei trawa krócej niż tydzień :O malutka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powyżej napisałam ja, a że byłam głodna została zjedzona jedna literka :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie rozwrzeszczało to to..... phi... :D :D :D a ja na grype sie zaszczepiłam :) na wścieklizen szczepne sie nieco później. jeszszuuu :) jak mi się nic nie chce. spac mi sie chce. na solarke dziś se pójde, co by mi wakacyjna opalenizna zbyt szybko nie zlazła :) hihi :) i ten i sama w domu dzis jestem, tomus wybył :) jutro wróci :) wczoraj tez byłam sama. a raczej nie sama. pochlałysmy z kolezanka-szklanką :) dobrze ze dzis na 9 30 miałam to se odrobine dłużej pospałam i jakos uniknełam kacura :) a dzis cóz :) chyba grzecznie w domu poleze pod kocykiem i poogladam seriale :D słodkie lenistwo - dulce pereza :D 😍 bedzie cool :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć chorowitki ;) Chyba poniosły mnie emocje i źle się wyraziłam... :O Tzn... poszedł w pizdu... ja myślałam że na zawsze (chociaż miałam nadzieję, że jednak nie ;) ) a tu się okazało, że na jeden dzień... I dziś mam minę taką :D Wczoraj przybył z kwiatkami ;) a najważniejsze, że podczas nieobecności zrobił coś, co ostatecznie potwierdza, że chce ze mną być i o co walczyłam baaaaaardzo długo ;) Nie ważne co... ale ważne że to zrobił, bo wiem ile kosztowało go to zdrowia i odwagi... niestety ... A była to jedyna rzecz, o którą się kłóciliśmy... a że zostało to już wyjaśnione to może być tylko dobrze, miło, spokojnie no i ..... ble ble ble ;) W każdym razie jest super dobrze :D No i ślub będzie w sierpniu, teraz mamy ustalić datę, bo trzeba ją zgrać ... powiedzmy organizacyjnie ;) No i przyznma się Wam w tajemnicy, że faceci są nam jednak potrzebni ;)... przynajmniej mi :P I robi mi się zimno, chyba teraz ja będę chorować... i na kogo by tu zwalić, że mnie zaraził? ;) Chyba wszystkie jednocześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala prawie przejechana
przez autko ksywki "cieńko cieńko" Leti! a no humorek lepszy :) a co oznaczaja? a no..tak jakos wychodzi :) ZE ZDRÓWKIEM LEPIEJ? matko kochana! a kto Ci takich gupoton dziecko nagadał? przeciez widzisz jak mi odwala..i to niezle :) Mili! zgapiacz pomarańczowy kolor ode mnie! odgiapiaczka..ta ra ra ra ;) hihihi Madzik? Czy Ty cos kochana mowilas? CZY KTOŚ TU WRZSZCZY?!!!!!!!!!!!!!! nie widzę! no! czyli sprawe mamy załatwiona! a tez sie zaszczepilam hyhyhyh...i zaraz potem zacorowałam..hyhyhyh Madzik...a czy Ty czasem nie pozawalasz sobie za dużo? z jaka szklanka? co w niej bylo?1 hę? Emi! bosz!!! Ty nas tu już o zawał o mało co nie przyprawilas...uff...jak dobrze,że wszystko jest już dobrze! ahh... A ja Wam cos powiem! Troll miał wczoraj zadzwonic..i...poszłam spac wnerwiona jak jasne diabły1 prawie soie poryczałam! a tu..po 1 W NOCY! a ten jeden okropny gnom dzwoni do mnie z zapytaniem "spisz juz słonko? o..spałaś?" no przecież myślalam,ze mnie strzeli!! hehe..kobiety! zrobil tak..zle..zrobil inaczej też zle! hyhyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Ty nie możesz być chora -> zrozumiano!!! ktoś z tego całego towazrystwa musi być zdrowym :D:D i odpowiedzialny ;) weź sobie wit. C zapobiegawczo i pamiętaj jak rozchorujesz się to dostaniesz lanie na kolanie ;) ....a!!! wszystkie do szeregu zbiórka!!! chorobę weź w dłoń!!!! do doła wrzuć!!!! razem z troskami i problemami zakop!!!! :D:D:D ...och!!! jak ja bym chciała, żebym po tych słowach zdrowa się stała :D a tak nie narzekając (wcale) przez to moje choróbsko muszę ciągle siedzieć w domu 😠 nie chodzę do koleżanek, knajpek, na basenik, na gimnastykę -> nigdzie nie chodzę 😠 ratunku, pomocy ja chcę do ludzi.... ja chcę być zdrowa !!! malutka -> ta pomarańczowy od Ciebie zgapiłam bo nawet takiego koloru wzorki na paznokciach sobie zrobiłam i to sama :) ..no bo wiecie jak się nigdzie nie wychodzi z domu to trzeba sobie znleźć jakieś zajęcie, żeby nie dostać świra ...a jeszcze jedno -> malutka -> jak chcesz ryzykować własnym życiem to na przeciwnika nie wybieraj \"cieniasa\" tylko coś bardziej wykwitnego i dostojnego, np \"misia\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zdrowa jestem :) ble ...ale słodka ta herbata...ble ble..:) nic mi sie nie chce :) jesc mi sie chce. ciagle bym zarła. od paxdziernika na areobik ide i bez kitu powiem tomowi ze jak mi sie nie bedzie chcialo to ma mnie mocno w tylek kopnąć. eh :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :) szkoda, że nie mieszkasz bliżej ja z chęcią bym Cie kopnęła oczywiście jakby Ci się nie chciało iść na aero... a i na siłe bym Cię do samochodu wrzuciła i do fitnes klubu zawiozła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aREObik albo salsa ...nie moge sie zdecydowac :) może jak taniec to się tak szybko nie zniechece....:) a tak ..pójde na aREObiK wysmiejooo mnie, powytykajjooo palcami....powyzywajoooo od grubasów i niedołęg...chlip....chyba na salse pomkne :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik czyżbyś gorączkę miała :) bredzisz jak tralala Ty i grubas??? a widziałas keidyś jakie paszteciki ćwiczą i mają wszystko w d.....? weź się w garść i najlepiej zapisz się na pilates :) podobno pomaga na wszystko ja chodzę na ABT i BODY ART i jest git :):) a jak trochę nabiorę sił i energii to sobie pójdę na aeroboxing :) -> kiedys na to cudo chodziałam -> super sprawa :):):) można się wyżyć i nabrać pałeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj em happpppppy :D Układa się super, a mój luby zapewnia, że tak bedzie zawsze. :) Tylko, że czasami od tego miodu mam zgagę.... :O Czepiam się?... bo nie wiem.... :O powinnam się cieszyć z tego a ja marudzę.... Milunia jak Ty dojeżdzasz do pracy przez wrocławskie korki? Kiedy włączę radio to od kilu dni mówią tylko o korkach we Wrocławiu? I dziś rano tak sobie pomyślałam, że Ty to pewnie umeczona już jesteś nimi, a nic nam nie wspominasz.... Bo sama korków nie nawidzę 😠 bo jak dla mnie to strata czasu, a że czasu zawsze mi brakuje to wniosek jest prosty.... dostaję nerwicy 😡 Leti 😘 😘 😘 😘 😘 wiesz za co...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emik, trzeba cieszyć się tym szczęściem ❤️ Ja wczoraj pracowałam z lubym na naszej działce. Niby zwykła rzecz, wspólna praca, a taka radość 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi -> e tam korki :) są niestety ale na to nie można nic zaradzić trzeba się do nich przyzwyczaić i je polubić ;) ...ale jak zrobią nam już te wszystkie drogi to będę śmigała z jednego końca wrocka na drugi bez zatrzymawania się ;) :D:D:D Leti -> wspólna praca zawsze cieszy, tak samo jak i wspólne zaupy itp każda rzecz wspólnie zrobiona daje więcej radości niż gdy się ją robi osobno mój luby to lubi, żebym chociaż jemu towrzyszyła jak coś robi bo wtedy dla niego jest tak jak byśmy to razem robili czasami mnie to męczy i denerwuje bo niby wiemy czego chcemy ale tak naprawdę często nie wiemy i szukamy dziury w całym :D 👄 ...oby nasze szczęśliwe dni trwały do końca śiwta i jeszcze dłużej 👄 bo szkoda mi czasu na takie asystowanie ...ale wiadomo kobiety są czepliwe i jak to Emi powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,stęskniłam sie za Wami :) nareszcie weekend..........jestem jakaś zmęczona.....mama nadzieję ze nie weźmie mnie choroba,bo cały tydzień jestem troszkę osłabiona....lekki katar,lekki ból gardła,szumy w uszach,zawroty głowy.....cały tydzień tak mam,ale sie nie pogarsza więc myślę ze mi przejdzie :)zaopatrzyłam sie w aptece w różne srodki więc musi przejść :) Całuje Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo moj bosze... buuuuu... wrocilo! I teraz pojawil sie problem.. bo mamy dwa dolkowa i nie wiadomo na ktorym pisac. Ide jeszcze skrobne na drugim he he.. a co mi tam. A swoja droga jestem pierwsza na starym dolkowie po przerwie. Jupi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewuszki. dlugo mnie tu nie bylo, duzo nowego sie wydarzylo w moim zyciu (dobrego i zlego), ale chyba najwazniejsza sprawa to zareczyny!!! na swieta przyjade z lubym do domku, juz odliczam dni ;). a co u Was nowego kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wracamy na stare smieci? :) Taniucha jesteś !!!!!!! 🖐️ zaręczyny?????? jupi gratulacje :D pisz ze szczegółami co się z Toba działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha :) ale fajowo! grattulacje 😘 i opisz nam swoje perypetie, bo umieramy z ciekawosci :) normanie blady strach padł na przychodnie a w szczególnosci na rejestratorki związane bardzo mocne ze swoimi kompami chlip chlip...mam iso certyfikat i nagle okazało się że mamy pirackie windowsy i bu bu bu bu bu i instaluja na fedore bu bu bu bu i nie bede miala gg ani nie będe mogła słuchac płyt chlip chlip, bo wszystko hasłuja i robia jakieś uprawnienia dostepu czy chuj wie co! normalnie tragiiedia! wiec: jak ktos wie jak w fedorze zamontowac gg barsso prosze o sssynk! :) dzięks! pozdrawiam all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, fajnie, że udało się przywrócić Dołkowo :) Matka, to miałaś niezłe znajomości :P:P:P:P Ja mam przerwę miedzy zajęciami i jestem w domku (ale za chwilę jadę) więc tylko się witam 🖐️ Na uczelni jest bez sensu, ale napiszę więcej jak będę miała czas. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×