Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Kluś..
Ja to mam doła od początku roku.. tzn,ciagle mnie jakaś deprecha łapie :( i same problemy.. i jszcze teraz sie z moim Kochaniem pokłóciłam,a On wszystko na dodatek zgonił na mnie,że sie go czepiam.. Jakbym nie miała powodów to bym się nie czepiała! :( i mi smutno.. a jutro dyskoteka,ciekawe czy ze mną zatanczy... tesknie do tamtych chwil kiedy wszystko z Nim było takie proste i wspaniałe. ech.. dawno sie nie usmiechałam.. jeszcze na dodatek ciagle mi sie spac chce,jestem strasznie blada,nie mam na nic siły... moze zrobic jakies badania?? kurcze, jestem nastolatka,ktora uczeszcza do gimnazjum a mam problemy jak .. yh.. po mo cy :D no nudzi mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trup
Mam doła bo mnie dziewczyna rzuciła niewiem czemu powycz ktoś splówe to se łeb rozwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cani
a ja mam doła bo sama wszystko spieprzyłam!!! to najgorsze....;((((((( i teraz zaluje..... i nie wiem odezwac sie do niego czy nie? ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik, dokladnie! Ten topic to jak moj pamietnik :) chyba sobie go przejrze! Dziewczyny co z Wami? Polecone mam wyslac czy co? Matka nasza chyba zostanie matka :D Gratulacje! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moze ja tez przejrze co tam kiedys skrobalam. Ale mam wrazenie ze to bylo tak dawno temu, ze to takie nieralne dla mnie teraz, ze az nie moge uwierzyc ze tamta osoba to ja. A ja zaczelam sie znowu pojawiac na kafe tyle ze pod innym nickiem :) Jak ktoras zajrzy to zdradze gdzie i pod jakim :D I fakt, Wasza matka bedzie matka :) Moze rzeczywiscie trzeba by e-mail wyslac do dziewczyn i skrzyknac sie jeszcze raz. Jak taki zjazd klasowy po latach ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,to ja,pamiętacie Cleo? :) Ja pamiętam wszystkich....czytam nasze starocie...jak fajnie powspominać....:) Behemotku więc gdzie się teraz udzielasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! no to dziewczynki dawajcie, wchodzimy piszemy! Behemot! Cleo! trzeba to towarzycho rozruszac! Behemot dawaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot..gratulacje :D Sliczne to Twoje bobo :D Szalejesz na innych topickach a tu juz nie zajrzysz? nawet raz specjalnie dla Ciebie topic zalozylam! foch normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Ty wariacie :D :D :D :D kochana jestes Ladnie mnie znalazlas :) ❤️ Cleo - pamietamy :) To co? Reaktywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylamy.. ja juz do Madzika na gg pisalam ale zero odzewu.. A Leti tez juz dawno nie widzialam :P wlasnie rozmawialysmy na temat reaktywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj niech ja posprawdzam do kogo mam @. ciekawe zcemu Madzia nie odezwala sie :O ja w ogole ostatnio to zupelnie nie bylam na bierzaco. nie wiedzialam w ogole co pisalyscie bo mialam za dluga przerwe i bylo mi strasznie ciezko wrocic. a o nadrobieniu w czytaniu to moglam zapomniec. ciekawe co u dziewczyn slychac i u Robala :) i jak to sie stalo ze topik umarl? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy gdzies sie porozjezdzal, zycie, praca szkola..powoli umieralo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maile wyslane :D mam nadzieje,ze dziewczyny maja dalej te same maile chora jestem, i poza tym ostatnio tylko pracuje, zaczynam po poludniu, wiec wszystko mi sie przestawilo :p wstaje o 12 w poludnie, chodze spac 3-4w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do Elffika, Ingi, Madzika, Taniuszki, Cleo, Efciusi, Karrani, Miluni, Robala, Leti, Sylvi i do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow.. to ladnie sobie poprzestawialas godziny. plus tylko taki ze przynajmniej jak ja jestem na kafe to i Ty bedziesz :D dobra robota z @. bede chyba musiala troche stron do tylu poczytac by wiedziec co tu sie dzialo jeszcze przed upadkiem topiku :D a na co jestes chora? przeziebilas sie? to w jakich Ty godzinach pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia..dzieki. Niewiele bedziesz miala do czytania :/ niedlugo bedzie rok jak wsio padlo :/ Swinkowa a jak wolisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nic nie powiem, bo jestem baaaaardzo "confused", moja nienormalna Kota przyszla sie glaskac, nigdy tego nie robi....nie wiem co sie jej stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale roztrzepana jestem :p Choroba a nie wiem..gardlo boli, glowa, nos zapchany :P pracuje od 3.30 do 6.30 po poludniu. A przestawialm sie glownie dlatego, ze moj trol spedza czas na grach w nocy, a mamy jedenpokoik wiec mi przeszkadzalo :P i samo..jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie, wiele bede miala do czytania bo ja do tylu z 3 lata jestem :D :D :D rok? kurcze ale ten czas ucieka. Swinkowaaa - a ja tez moge robic to co Wy robicie? no i tak w ogole to CO robicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa...moze w ciazy? Klusia..a Ty w jakim miescie mieszkasz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to same chyba nie wiemy, co nie trufel :D niektore opiekuja sie swoimi owcami, ja kotem z akwarium :) , marudzimy, ja sie staram odchudzac, do tego rozczulam sie nad soba, ze wszystcy spia jak ja nie spie ....wiec mozesz robic to co i my :) jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pracujesz tylko 3 godz. dziennie? dobrze zrozumialam? wiesz, ja bym chyba jednak trola spac sila polozyla jak bym miala nieprzesypiac przez niego nocy. no chyba ze sama bym siedziala po nocach to co innego :P wtedy niech sobie gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta, przeczytalam, moze w ciazy i myslalam, ze ja......ja absolutnie nie !!! kota tez nie , bo zostala przezornie wysterylizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa i jak dieta? trzymasz sie bez oszukiwania? Wlasnie juz siedze po nocach :D czekam na moje mlekko z czosnkiem i dupa...w dupie mnie ma...co za...wrr... tak..3 h dziennie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×