Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Zasmiecamy komus temat :P Moze sobie swoj zalozymy? Czy myslicie ze mozemy tutaj zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak dawno mnie tutaj nie bylo ze moje suwaczki przestaly dzialac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no polskie sklepy sa. ale swego czasu przeszlam sie po kilku i warki strong nie mieli :( to sie wtedy pocieszylam innymi polskimi piwami . a warke strong mi przywiozla kolezanka jak przyjechala i potem pojechalismy gdzies na weekend i ja sobie wieczorkiem saczylam ta moja wareczke i papierosek i nawet sie z moim podzielilam tym piwkiem, ale kurzcze jakos tak innaczej smakowalo :O mam nadzieje ze jak pojde do baru w polsce to bedzie tak jak za dawnych czasow. no ja niestety pale/palilam. teraz nie pale ale nie moge obiecac ze nie wroce do palenia. to w chicago pozno wprowadzili. tutaj odkad tu jestem nie bylo wolno :O jesli chodzi o swieta bozego narodzenia to ja nie czuje w ogole klimatu swiatecznego u mojej tesciowej. oni tam nawet obiadu razem nie jedza tylko kazdy sobie bierze kiedy chce. w tym roku to nawet nie poczekali na nas z rozpakowywaniem prezentow :O a tesciowa ma caly dom w dekoracjach swiatecznych i swiateczne talerze i w ogole przesadnie az a ja tam nie czuje swiat nawet troszeczke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem zmeczona sprawami, papierami, szkolami, sponsoringiem...wydalam jakies 30,000 na te pierdoly i juz nie mam ochoty wiecej....jakby co , polece do polski i problem z glowy ( nie bede musiala podejmowac sama decyzji :) kluska ja nie mowie o badziewnych talerzach z mikolajem....ja mowie o choince posadzonej w duzym wazonie w ksztalcie tuby, szyszkach wsypanych do sloja.....stroiku z prawdziwej jodly na scianie, choinki w zloto bordowej tonacji...... no i oczywiscie mojej kocie scigajacej ozdoby po calym domu :) w sumei moznaby zalozyc swoj temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola hej hej :D E...nikomu nie zasmiecamy! REAKTYWUJEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, oki, czyli mozemy zostac :) Nie chcialam sie komus wcinac. A dol to z jakiego powodu? I czy juz przeszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec mozecie zostac :) zwlaszcza ze Milunia go swego czasu pochowala i swieczke nawet zapalila :D Mnie dlugo tu nie bylo. Trufel - dobrze ze przynamniej wiesz ze trzeba sprawdzic czy faktycznie nie dzwonisz :D niezla masz samokontorle. czemu mi sie nic nie sni ? :( Nawet erotycznych snow nigdy nie mialam. raz w sredniej tylko mi sie snilo ze calowalam sie z kolega - i to takim co go nigdy nie lubilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego bym sie jeszcze napila...bylo takie wino w kartonie cavalier ( smak roza , jablko-mieta) ....co ja bym za cavaliera dala tak sobie czasem mysle, jak sie doluje, ze nei skonczylam szoly...przeciez ludzie ida na studia , zeby sie przygotowac do pracy, zarobic pieniadze na mieszkanie, zwiazac sie z kims, miec samochod, jechac na wakacje....ja to wsztsko mam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa, takie zycie, nie ma sie co dolowac, jedneu sie tak ulkada, drugiemu inaczej. A dlaczego przyjechalas do USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez po straemu :) Karola..Malutka vel Trufel :D milo mi :D Cavalier...ble :D nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha..ja tez kurna nie mam erotycznych a baaardzo bym chciala :P Lece spac bo ksieciuniowi przeszkadzam, zachcialo mu sie spac :P Ja tez juz uciekam spac, na przytulanko :P Dobranoc kobitki i do jutra, mam nadzieje. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dol juz przeszed. To bylo kilka lat temu :D w sumie to teraz lata pozniej mysle ze wiem dokladnie co bylo powodem moich dolow. a w sumie kto :D to ten dupek co z nim wtedy bylam :D Swiniowaa - moja tesciowa ma te wszystkie gadzety. choinka olbrzymia ubrana na dworzu, i renifery i mikolaje i balwan i w domu wszelkie mozliwe dekoracje i... doopa. nie czuje tam zadnych swiat. ona sama w tym roku kilka tygodni wczesniej porozkladala to wszystko i w pierwszy dzien swiat mowi do mnie: w ogole nie czuje ze sa swieta :O ale ja sie nie dziwie. ona jest jakas dziwna. jak moga czuc swieta jak o tym co kto dostanie wiadomo wczesniej. bo sie ona zawsze kazdego pyta co chce i to kupuje. maz kiedys powiedzial ze brakuje mu skarpetek i dostal skarpetki. obiadu nie jedza razem. nie siedza razem. kazdy idzie do swojego pokoju.. koniec swiat. a ona w ogole nie umie niespodzianek utrzymac w tajemnicy. jak bylam w szpitalu po tym jak urodzilam to ona mi mowi ze mi cos powie ale zebymnie mowila mezowi ze mi powiedziala i mowi mi ze sasiedzi mi zrobili niespodzianke i powiesili balony i napis na drzwiach witajacy malego w domu. no fajna mialam niespodzianke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa, ja tez ale glownie work. Pozniej wrocilam do Polski i po roku znow do USA, az do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja lubie jak w domu jest swiatecznie, u mnie zawsze bylo tak nie za duzo prezetow pod choinka, teraz jak tylko moge wysylam ogromne paczki do domu, a tutaj robie prezenty znajomym, co sa dla mnei jak rodzina, potrafie godzinami wybierac , az znajde perfekcyjny prezent dla kazdego... uwielbiam ludziom na ktorych mi zalezy robic przyjemnosc...a pozniej pakowanie przez 2 tygodnie, bo co zapakuje rzeczy w piekny papier, obwiaze wstazka, przykleje kokardy ..... to Kota rozerwie w drobny mak i pakowanie zaczyna sie od nowa.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wracam do kluski by nie mieszac i nie robic sztucznego tloku :P Malutka, slodkich snow kochana i milego przytulania i nie zapomnij jutro wpasc sprawdzic topik. ja juz tez bede zagladac. obiecuje :) Swinkowaaa, Karola - my robimy reaktywacje topiku bo nam umarl. ja w miedzy czasie uzywalam nicku Kluska i Malutka (Trufel) mnie znalazla. ot cala historia. Swinkowaaa - ja przyjechalam na studenckiej i tez ladnie wydalam na utrzymywanie statusu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×