Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ja zostałam o starym nicku :P:P Behemotku :* wybaczamy :) ale ja cały czas o Was myślałam, mimo tego, że nic tu sie nie działo... jakoś tak tęskno mi było ;) kiedy wyszłaś za mąż?? u nas w sierpniu bedzie 2 rocznica ślubu, nie mamy jeszcze dzieciątka, mój niedawno się obronił (inż.), a ja piszę pracę licencjacką i mgr, więc mam trochę roboty :) ps nie miałam chyba nigdy maila do robala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :D Milunia juz sie pokazala, a maila do robala wyslalam. Dla wszystkich 😘 i [ kwiat] bede pozniej bo mam od cholery roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj!! ja też mam dziś od ciula roboty :O oblecieć i wysprzątać cały nasz dom - to wymaga dużo czasu i energii :P uff.... aż się spociłam heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatne, jeszcze tylko lazienka, ale to ksieciunio zrobi :P wypralam wszystkie nasze swetry, teraz leza na recznikach porozrzucane po calej podlodze, ale nastawilam grzejniczek wiec mam nadz, ze wszystkie wyschna Dziewczynya Wy jak pierzecie swetry? bo ja wsio recznie :/ jakos boje ie do pralki wsadzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie na codzień to wrzucam do pralki automatycznej, a te lepsze to albo ręcznie, albo wrzucam do takiej pralko-wirówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale mialam nadrabiania. No i potrwa to chwilke zanim poznam i zapamietam wszytskich. Wykasowaly mi sie temety z ulubionych i nie moglam Was znalezc :( Ale Kluska mi pomogla :D Teraz ide spac, zajrze jutro. Milej Niedzieli 🌻 ps. co do facetow... no comments :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To no comments to oczywiscie na czele z Moim :( POtrafi byc kochany ale potrafi mnie tak wkuzyc ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien sprzatanie i zakupy ....wrrrrr nie lubie swieto-urodzin :( jeszce mi tylko podlogi zostaly i pranie ..... pozdrawiam was bardzo, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację co do facetów, mój tak dał mi wczor popalić, że wrrrrr!!!!!!!!! :O:O:O:O :(:( zła dziś jestem i czasami zapłakana :O marna ta moja niedziela...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - dziekuje za wybaczenie. :) jejku jak ten czas mija. juz jestes mezatka z 2 letnim stazem :) wow. a nie planujecie dzieci w najblizszym czasie? Gratulacje dla meza. A Tobie zycze powodzenia w pisaniu pracy. Za maz wyszlam w lipcu. Napisze wiecej, ale musze nakarmic brzdaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze nie wyslalo mi wiadomosci a poza tym nie moglam znalezc dolkowa :O Dobrze ze pomoglam Karoli wczesniej to i mi pomoglo :D bede pozniej bo polozylam malego spac i sama ide spac bo spalam tylko 2 godz i koszmarnie boli mnie glowa. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, mnie tez potwornie glowa boli, zeszlam wczoraj na dol po mleko (ok 10 wieczorem), a tu na dole impreza na calego i krzyki \"o madzia madzia chodz do nas, czego sie napijesz?\" no to poszlam na gore, przebralam sie z szlafroka :P i zeszlam na dol, mowie partyjka pokera i ide do mezusia :P no i ta partyjka skonczyla sie dla mnie o 7 rano :P, glowa mnie boli i ide spac :P dobrze tylko,ze nie mieszalam i pilam tylko gin :P rany ale jestem pijaczka :P a to wszystko przez znajomych, jakby nie przyszli to bym nie pila, nie :P buuuuuuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja dopiero wstalam. U nas 11 godzina :P Kurcze znow mi wcielo ulubione :( No ale znalzlam was na Marcowkach :D To dzieki Klusce :D Czy wam tez cos sie dzieje z Kafe? Kurcze wczoraj mi wyjasowalo ulubione, odnalazlam wszytskie topici, dzis wlaczam kompa i znow pusto :( Co jest? Ide troche ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - mężusia................?? Behemotku, oczywiście myslimy o dzieciach, ale na razie nie ;) ja chciałabym skończyć studia i zahaczyc sie gdzieś w robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - u mnie bylo tak ze ja bym jeszcze poczekala, ale szkoda mi meza bo i tak juz ma swoj wiek (5 kwietnia skonczy 34 lata). co prawda on twierdzil ze jeszcze nie chce dzieci. buahahahaaaa... a jednoczesnie robil cos zupelnie odwrotnego. nawet sie go pytalam i smialam sie z niego ze probuje mi zrobic dziecko a on ze nie :D a potem jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy to cieszyl sie jak glupi :D ja moglabym jeszcze z dzieckiem poczekac ale nie bylam az tak na nie (zwlaszcza ze u moich znajomych wszyscy w ciazy albo juz z dzieckiem :O ) i nawet tak co miesiac czulam sie troche zawiedziona ze jednak dostalam @. ale jak wtedy wyszly mi dwie kreski to sie wystraszylam. strasznie balam sie ze nie bede umiala sie opiekowac takim malym dzieckiem. no ale jakos sobie radze :) jak przyjdzie na Ciebie czas to oszalejecie ze szczescia... to jest duze przezycie. patrze na Sebka w lozeczku i ... warto bylo . Malutka - w sumie to ja tez myslalam ze wyszlas za maz :D Karola - nie martw sie mi tez cos z ulubionymi nie dzialalo dzisiaj i skorzystalam z marcowek :D dobrze ze wkleilam linka :D Jak mija Ci niedziela? ja dopiero co wstalam (znaczy ja wstaje co 3 godz. ale klade sie spowrotem). Swinkowaaa - gdzie sie podziewasz dzisiaj? leniuchujesz sobie w niedziele? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dzisiaj jest niedziela???? ranyyy juz jutro jade....co tak szybko..myslallam, ze jest sobota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, to gdzie sie wybierasz?? Behemot - nom u nas też jesteśmy zdania, że na razie nie, ale jakby sie zdarzyło :P:P nie byłabym załamana...... i powiem Ci, że też mam różne odczucia czekając na okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - no wlasnie tak sie czulam, mozna by jeszcze poczekac ale w sumie to ja juz chyba chcialam bo nawet kolezance mowilam o dziecku a 2 mies pozniej bylam w ciazy i ona przyszla do mnie i mowi ze sobie to wywrozylam :P tak naprawde to balam sie najbardziej brania na rece i opieki nad dzieckiem, ze nie bede wiedziala jak, ale samo przyszlo... to instynkt :D Kurcze nie moge uwierzyc ze jestes mezatka, ja tez i Malutka juz w kolejce czeka :D tyle zmian odkad zaczelysmy tu rozmawiac :O ja uwazam ze na lepsze. ale sie ciesze ze mi klapki z oczu spadly i rozstalam sie z Tomkiem uffff.... Malutka - baw sie dobrze i jezeli tylko bedziesz miala mozliwosc to odzywaj sie. uwazaj na siebie i przyjemnej podrozy. tez bym chetnie pojechala do Polski. przepraszam ze tak cicho bylam ale maz byl w domu i o dziwo nie siedzial caly czas na kompie . w dodatku codziennie mielismy gosci. ostatni gosc wlasnie wyszedl. p;owiedzialam mezowi ze jak wczesniej prawie nikt nas nie odwiedzal to za to teraz w ciagu 2 tyg jestesmy az nadto popularni :D ok. zmykam poprzytulac sie do meza. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa, Karola - a moze ktoras z Was jest? u mnie wyglada na to ze na swieta bedziemy siedziec w domu bo maz cos marudzil ze jeszcze maly za mlody by jechac do babci na swieta :O spoko, ja i tak nie lubie swiat wielkanocy za bardzo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzatalam caaaaaaaly weekend. bylam na zakupach po szafke na ksiazki , wyspalam sie..... jakos najchetniej zostalabym jutro w domu, ale we wtorek musze wymyslic jak tu wziac wolne...chyba bede miec grype zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem :) i zapraszam na pyszną poranną kawę i BIG pianką ...pisze to już 3 raz i jakoś nie mogę się wbić 😠 chyba zapomniałam jak to się robi 😠 ...a teraz lecę zobaczyć co napisałyście przez weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę poczytałam ale dokończę później ...ja miałam dziwny weekend od piątku do niedzieli wszędzie gdzie się da szukałam dla siebie nowego samochodu, a dokładniej mój luby to robił :) po czym udało mi się jego przekonać, że nowy nie jest mi w cale potrzebny :):):) i tak oto minął mi weekend na przeglądaniu ofert na allegro i ogladaniem autek na żywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam i widzę, że trochę się \"tu\" pozmieniało :) przybły drugie połowy i maleńkie szkraby :) a u mnie nic nowego tylko latka lecą :D ...ja tam w weeknd nie sprzątałam bo miałam lenia a poza tym święta mnie nie wciągają w wir porządków zazwyczaj robię to co mam zrobić na bierząco, a inne rzeczy (tak jak okana mogą sobie poczekać na cieplejsze dni :)) ogólnie nie cierpię świąt, a w tym roku ma przyjechac do mnie 5 osób..... może jakoś dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... w kwestii wyjaśnienia / wytłumaczenia zamknęłam topik :( bo już nikt się na nim nie pojawiał i musiałam pisać sama do siebie ....mam nadzieje, że tym razem tak nie będzie i że zosatniecie na nim do końca..... (cokolwiek to nie znaczy) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Fizzy - - jak miło, chetnie z Toba kawkę wypiję :) w ogóle to musze sobie zgrupowac Wasze emaile, bo do Miluni mam, do Behemota i Malukiej mam stare, więc jakby co proszę albo tu, albo na gadu :) Behemotku - ja też sie boje, że nie będe umiała sobie radzic z dzieckiem....... ale skoro mówisz, że to instynkt.... to mnie pocieszyłaś :D Malutka - miłej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×