Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Tez uwielbiam robic preznty. Do wyjazdu na Boze Narodzenie dluuuugo sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw miala studencka, a za drugim razem turystyczna. Ale kiedy to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie wyjezdzam, ale zadluzam sie wtedy za wszystkie czasy :D i poznie splacam karty przez pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem glodna, ale musze byc silna :P Mam nadzieje ze na nic sie nie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie na prezent dla meza wczesniej sobie na boczku odlozyc by on nie widzial ile wydalam (chociaz i tak sobie zawsze sprawdza) i by n ie wiedzial wczesniej. ale nie zadluzam sie :) Swinkowaaa czemu Ty sie zadluzasz? na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra wracam na diete .... jak tu przylecialam wazylam 120 ft teraz szkoda nawet gadac :( wiec od nowa bede sie katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie zadluzam. A moj M nie sprawdza finansow wiec nawet odkladac nie musze. Za to on musi zeby mnie zaskoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa...na prezenty ....ja ogolnie oszczedna jestem,a le w swieta....szkoda gadac. nie umiem sie powstrzymac jak widze cos, co byloby wymarzonym prezentem .... jak np. X-box 360 dla mojego chlopaka :) ale raz sie zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wazylam 129, chociaz tylko z ciekawosci to sprawdzilam, bo zawsze waze sie w KG. A teraz nie wiem... boje sie zwazyc :O Na diecie nie jestem bo nie potrafie, na silwonie nie chodze... len jestem i tyle. No ale czasem sie ograniczam. Jak tutaj przyjechalam 1 raz na wakacje (3 miesiace) to przytylam 10 kilo...masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze was nie dobijajcie mnie z waga :( boje sie sprawdzic. jak zaszlam w ciaze wazylam 124-5 funtow. na koniec 153 funty. w zeszlym tygodniu nadal bylam 8 funtow do przodu. boje sie wejsc na wage. jutro sprawdze. nie chce sobie nocy psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, moj M bylby szczesliwy z takiego prezentu. Bo to duze dziecko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie siebie jak waze 135-140 i do tego daze ostatnio jak tylko moge... i od jutra walka na nowo :) nie wiem czy si euda, przez te cholerne urodziny....ale a noz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jak to jest. ja jak przyjechalam to w miesiac przytylam 6 kg i przez dwa lata nic nie schudlam. (fakt ze ja tez leniwa, za leniwa na diete i za leniwa na silownie :D ) a potem sama z siebie zaczelam chudnac i wazylam 54 kg (az sie balam ze chora na cos jestem). a potem zaszlam w ciaze i teraz omijam wage lukiem bo sie jej zwyczajnie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz wzrostu? Ile to jest 134? Ja tam sie nie przestawiam na funty :P Moj M. zawsze przestawia wage na funty a ja znow na kg :P I tak walczymy juz kilka lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile w kg. wazylam na koniec ciazy ale ponad 70 kg. i teraz chce wrocic do normalnej wagi. w domu mam wage tylko z funtami wiec nie wiem ile teraz waze w kg. ale jutro sie zwaze i sprawdze ile to kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze chudna sama z siebie. Tj po prostu mniej jem, bo nia mam ochoty. Oczywsicie to nie sa jakies drastyczne zmiany, no jakies 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak nie wiem ile to jest 70F , 3 mile tak samo 134 funty nie daje mi zadnego wyobrazenia o wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 168 ale 60kg wyglada na mnie zarabiscie....ale to pewnie dla tego ze 15 kg waza piersi ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×