Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

oooo i mam już Gosię w znajomych hihi a Matki nadal szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć świńkowa ;) heeelllllooooł Robal :) trzymkaj sie w tym szpitalu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dodalam Madzika do kontaktow to mozesz jeszcze po Madziku poszukac. Madzik.. Ty sprytna bestia jestes Swinkowaaa - niecierpie sprzatac. ale.... jak mnie najdzie to lubie :D wole sprzatac niz gotowac. dlatego ja czesciej sprzatam a maz czesciej gotuje. :D nie moze to nie tak ze niecierpie sprzatac... mi po prostu troche zajmuje by sie zebrac do sprzatania. jak juz zaczne to przy muzyce ladnie mi idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko napisałam Ci wiad na gadu ;) od Trufla mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no padlam po Twojej wiadomosci. ze mam male :D jestes wariatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, wysłałam zapr. :) tylko nie mogę Elwi odnaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - dla Ciebie to nawet sobie sciagne znowu gg. spoko maz bedzie cos robil to w ciagu nastepnych 2 tyg znowu mi wykasuje (co sobie sciagne to gdzies to wcina :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - a Ty wrocilas do sprzatania ze Cie nie ma? Leti sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot - a ja lubie gotowac , chcesz sie zamienic? :) czy to tylko ja mam lenia takiego dzis, noz nawet mi sie myslec nie chce ...i juz 1 a ja dopiero sie zebralam na zrobienie sobie porannej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam Elwi :) ale Madzik ma nas w jednym rzedzie, pięknie - obok siebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - nie, lepiej sie nie zamieniam bo maz nie lubi sprzatac a na wynajecie kogos nas nie stac :D dlatego niech on gotuje troche, ja troche posprzatam i jakos ciagniemy. ja tez dopiero dopilam swoja kawe. no ale ja mam wymowke... dziecko :D Mi to sie juz w ogole nic nie chce odkad zostalam uziemiona w domu z malym :D jejku jeszcze troszke i przynajmniej na spacery bedziemy wychodzic. nie spodziewalam sie ze bede czekala spacerow jak jakiejs rozrywki :D Leti - bo Madzik to niezla spryciara. zaraz zerkne na profile i zobacze kogo tam jeszcze macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cholera pracowac musze :( a ze jak sama wiesz ekonomia lezy, to ja mam pracy za 17-scioro ( zajmuje sie forclosures wiec sama rozumiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie 1:04 - do konca marca tylko 6 godzin roznicy z polska, po waszej zmianie czasu, wracam do normalnosci i znowu bedzie 7 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 14:05 wiec niedawno wstalam pogadam z Wami. poczekam az sie glodomor obudzi, nakarmie i pojde w kime bo spalam tylko 4 godz. bo za kazdym razem jak on spi to ja sobie inne zajecie znajde :O Swinkowaaa - wiem jak to jest, ale szczerze Ci powiem ze jak sie siedzi w domu to chyba jeszcze gorzej. ja juz wariuje. jeszcze tylko 3 godz i konczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forclosures a co to? bo niewtajemniczona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - o to u Ciebie godzina roznicy :) Leti - wygladasz pieknie. prosze nie ogladajcie moich zdjec bo ja wygladam nieciekawie. zreszta teraz wygladam jeszcze gorzej i mam nadzieje ze to tylko z niewyspania i ze jeszcze bede wygladac jak czlowiek. mialam takiego samego kocura. byl jak pies, tak za mna chodzil... teskno mi za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti - to aukje domow odebranych przez banki , jesli ktos nie splaca przez okres co najmniej 3 miesiecy pozyczki hipotecznej to taki dom,zostaje wystawiony na akcje publiczna za kwote obciazenia hipotecznego . i ja wlasnie przygotowuje dokumenty na ta okazje....smutne troche , bo kazdy taki adres, to ludzie, ktorym odbiera sie dom .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - to wybacz jak godzina roznicy to jeszcze 4 godz. a w sumie to 3 i 45 min. mam nadzieje ze Cie pocieszylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świńkowa.....fakt.... smutne......ale ja w zyciu nie zgodziłabym się na wybudowanie domu pod hipotekę.... miałabym takie wrażenie.... że nie mieszkam u siebie i mimo wszystko stoja na niepewnym gruncie.... :O dlatego przy budowie domu nawet nie przeszło nam to przez myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - smutne, ale zauwaz ze tutaj duzo ludzi bierze kredyty nie myslac o tym czy beda je w stanie splacic, nie mowie o tych na dom ale takie mniejsze, albo karty kredytowe i potem zdziwienie ze to trzeba splacac taka karte :O ale domami to smutne wiem :( szkoda ze nie pracujesz w ny bo my bysmy chcieli wlasnie taki domek dorwac juz troche splacony. ale mamy tutaj kolege ktory robi to co Ty wiec jak by cos to z nim bedziemy gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mieszkanie na kredyt, samochod na kredyt....ogolnie duzo kredytow u mnie tutaj :) ale tak juz sobei zyje i nie jestmi zle...poza tym, co madrzejsi oglaszaja bankructwo i wtedy moga sobie spokojneimieszkac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, czy Wam pisałam, ale w połowie tamtego roku zdałam prawko i od końca listopada jeżdżę autkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może żaden temat do chwalenia się, ale dla mnie to sukces........ u nas z tym prawkiem to masakra.... jesli chodzi o szkoły i o egzamin ... zwłaszcza o egz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje...ja ogolnie tez sie ciesze za sprawa auta, bo mimo, ze to jzu pol roku temu , to kupilam swoje pierwsze nowe-nowe auto ....przedtem to moj chlopak dostawal nowe a ja spadki po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - no tutaj to dla wiekszosci jedyna mozliwosc. no chyba ze ktos ma odlozone 200 000 dolarow (jezeli chce jakis domek z dala od wszstkiego) albo 400 -500 tys dolarow jak juz nie tak daleko od cywilizacji dokladnie cen nie znam ale pamietam ze ok. pol miliona to nowojorskie ceny. (oczywiscie nei mowie o manhattanie bo tam to mieszkanko male milion) kolo mojej mamy na brooklynie jest nowy budynek i mieszkania 3 pok 1 milion :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - ja tam mysle ze to powod do dumy i gratuluje. ciezko jest zdac egzamin jak sie nie posmaruje :O Swinkowaa - a Tobie nowego samochodu gratuluje. :) musze zadzwonic do przyjaciolki do polski wiec zaraz wroce - poklocila sie z mezem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×