Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

w tej mojej chyba nie ma cyngielka. jutro ja wyciagne bo schowalam by sie nie wazyc :D a ja mam problem z inczami i wole kg. ale mam wage w funtach i tak mnie u lekarza wazyli temperature wole w C ale juz sie przyzwyczailam i wiem co i jak w F ale jak wysoka jetem to w feet-ach zawsze mam problem. i nigdy nie pamietam. tak samo te uncje. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem , ze 50F - fajnie , tak lubie 70 F goraco 90 - piekarnik stopy mam opracowane , bo kiedys pracowalam w sign shop i nawet wizualnei wiem ile stop cos ma , ale mile, F, funty - porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa - wszystko zalezy od budowy i od kosci. i tez Cie pociesze, teraz karmie piersia to moje waza nawet wiecej niz Twoje. A po ciazy kto wie czy nei beda mi pozniej wisialy wiec juz bym wolala miec 15 kg ale przynajmniej jedrne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - ja musialam w szpitalu im powiedziec jak jestem wysoka. popatrzylam sie na ta kobietke i mowie ze nie wiem. po czym mowie jej ze wiem w cm. kobieta sie uspokoila i wziela cm :D Swinkowaaa - a ja lubie 70 F. :) ale ja straszny zmarzluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - twoj maz nie rozumie po polsku, powiedz mi , nie brakuje ci wyrazow jak sie z im klucisz.....ja sobie nie wyobrazam , mimo, ze cos tak angieslki znam.... np jestes zwyklym imbecylowatym popaprancem - slow by mi braklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mowisz po prostu: You are so retarded :P dziala w kazdym przypadku :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ale you are so retarded nie zastapi nigdy jestses zwyklym imbecylowatym popaprancem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak on to znosi? Moze to i lepiej dla mojego M. ze mam troche ograniczone pole popisu :P Bo kiepsko to widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wytrzymuje mnei juz 5 lat, wiec chyba calkiem calkiem....a twoj tez nie polsko-kumaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po polsku to ja sobe tez dokladam, tak dla rozladowania emocji :P Ehh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze j atez powinnam w takim razie zmienic....a co tam :) poza tym cwicze swoje wyzywanie w dyplomatyczny sposob na att, comed, comcast i moim debilnym association

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jutro jechac kupic sobie jakies kwiaty do domu ....juz mi zwierze zezaro wszystko :( a do tego kupilam ostatnio pluszcz i cos jest z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide spac......jutro do pracy niestety ide :( dzieki bogu juz piatek :) spijcie dobrze, maly niech nie marudzi, co bys sie kluska zdrzemnac mogla choc chwilke :) i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. nakarmiony, przebrany. spi. teraz ide meza uspac bo sie obudzil :D faktycznie ide sie zdrzemne bo za 3 godz. pobudka :O Milej nocy Wam zycze i do jutra. Spijcie slodko. Fajnie Was poznac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide spac. Milo Was poznac. Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy :) Do Jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi siemanko! moze cos wiecej? Hehe, ja jak sie kloce to po angielsku, ale czasami z tych nerwow sie wyslowic nie moge wiec zaczynam po rosyjsku, a jak juz kompletnie sie trzese to po polsku do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×