Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemot :D ja wyganiam ksiaciunia zeby zrobil papu, bo glodna jak wilk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - no chcialabym uslyszec jak sie drzesz po rosyjsku :D ja mojego jeszcze obrzucam hiszpanskimi slowkami ale znam tylko 3 brzydkie, ale jakos sobie radze. o moj jak go po polsku wyzywam to i tak wie ze to na niego... ciekawe :D a ten Twoj to nie rozumie jak po polsku narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka a ten Twoj Wojtek to dziwne ze sie jeszze odzywa :O to mowisz ze japonke ma za zone... ech... minely czasy jak polak z polka sie zenil ;) :D zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot...rozumie ::D Czasem prowadzimy konwersacje, ja po rosyjsku nawijam, a on po polsku sie stara. Jak jade na litwe to jak on rozmawia ze znajomymy po rosyjsku, to ja odpowiadam po angielsku, i najlepsze jest to,ze ja wogole nie czuje roznicy jak ktos mowi do mnie po rosyjsku czy angielsku :p Rosyjskiego nigdy sie nie uczylam, sam zaczal mi do glowy wpadac jak on z mama swoja rozmawial czy ze znajomymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot...no ma zone japonke i planowali dzieci, ale on jest ponoc bezplodny, i nei wiem czy mam to brac serio czy on tylko zartowal. dzwoni dalej, swieta nie swieta, urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz, jak sie o Ciebie troszczy :D Byla mojego meza tak dzwonila. A to urodziny, swieta, przeprowadzila sie, jedzie na wakacje, zrobila kupe :P Ona zajeta, ale taka wielka przyjaciolka :P a jak byla z nim to sie o jego byle wsciekala - hipokrytka. Dobrze ze ten Twoj nie zazdrosny o to , bo ja np. sie wkurzalam i maz musial zmienic nr tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli on bezplodny to lepiej dla Ciebie ze poszedl... w sina dal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosny :D jak na razie to trzyma to w sobie i nie pokaze, ale ja go znamza dobrze :D raz nawet odebral telefon jak Wojtek dzwonil, i juz nie dzwoni :P Jak ja nie lubie takich kobiet..wrr...dobrze, ze numer zmienil aha..najlepsze jest to...Wojtek chce sie ze mna spotkac..hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja nie wyobrażam sobie mieć dziecko :) za nim przeczytam wszystko co nppisałyście to trochę minie i oczywiście za nim dotrę do tego kto kim jest ;) póki co będę jak zwykle wpadała do WAS na poranną kawę (już bez słodkiej bułeczki, bo od nich od jakiegoś czasu mam straszliwe skręty w żołądku) :) a ja tam nie wiem czy był jeszcze coś po rosyjsku potrafiła, chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi no w koncu! Czemu Ty tak z tymi dziecmi? Jak Swinkowa :D Behemot - Kluska serowa :D Malutka - trufel :D Fizzi - Milunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mimo mojego podeszłego wieku w dalszym ciągu nie obudził się we mnie instynkt macierzyński :) ale nie narzekam :) mam psa i póki co on mi wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O widzę,że Dokowo ostro się reaktywuje. Pozdrowienia i buziaki. Wieczorem poczytam i napiszę coś więcej. Jak miło znowu być w starym gronie internetowych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz myślałam, że zapomniałam swojego hasła, ale pamięć wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia - witaj i czytaj :D i koniecznie pisz co u Ciebie. Milunia - ladnie to tak bylo swieczke na topik zapalic? :D Malutka - wiesz mi nie przeszkadza ze moj m utrzymuje kontakt z inna byla. raz, dwa razy do roku do siebie zadzwonia. ok. ale tamta mi sie wydaje sympatyczna itd. a o ostatniej nie mam dobrego zdania. w dodatku dzwonila juz potem z takimi duperelami ze szok. jak ma swoj zwiazek to po co dzwonic ze wszystkimi rewelacjami do bylego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, to co ten Twoj powiedzial Wojtkowi ze przestal dzwonic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus!!! Jak milo Cie widziec !!! Jak Oliwka? Fizzi Swinkowa nalezy Nowego skladu dolkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka! Bosz pamiec mnie zawodzi 😭 No ja tez uwazam, ze jakies telefony co slychac czy zyczenia sa ok :D Nie wiem co mu powiedzial, ponoc,ze spie i sie zapytal czy cos przekazac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - to musial go bardzo uprzejmie zapytac jak az przestal dzwonic :D :D hehe. Ingus - kurcze kopa lat. chyba trzeba by sie fotkami powymieniac znowu :) Pisz co u Ciebie, jak corcia. pisz pisz. 😘 Karola i Swinkowaaa sa z nocnej zmiany :) ja klikam calodobowo bo co 3 godz pobudka do malego to klikam w miedzyczasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. wlasnie zdalam sobie sprawe ze ja mam konto na yahoo na Behemota :D moze warto sprawdzic. ciekawe czy jeszcze dziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dotarlam do pracy.....ale jako ,ze mi sie wyjatkow nie chce , to witam serdecznie w ten piekny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e... zgadlam. konto nieaktywne :O musze zreaktywowac jeszcze swoja stopke i e-mail zmienic bo po co nieaktualny ma tam wisiec ? :) probowalam poczytac co ja tam produkowalam na poczatku i kurcze... to ja bylam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - kurcze, a ja siedze w domu ale wiesz co.. tez mi sie nie chce. nawet nie wiem co mi sie nie chce. chyba po prostu nic mi sie nie chce. patrze w okolo i mysle sobie.. e jeszcze wczesnie. :D a musze troche ogarnac mieszkanie. spiaca jestem o ktorej konczysz prace? wlasnie rozmawialam z mezem i on tam przysypia w pracy (nie dziwne jak znowu w nocy na zakupy sie wybral - spac nie mogl). dzisiaj jego pierwszy dzien w pracy po 2 tyg. i jeszcze wstawal do malego pomimo ze mowilam mu ze niech spi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka no moja tez aktualna tyle ze mozna by ja troche odswiezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba taki dzien dzisiaj, nie wyspalam sie, kota mnie gryzla w palce u nogi :( bo jej sie wydawalo chyba, ze to zabawa wysmienita.... ja chyba kolo 1 tez w sklepie bylam, bo zabraklo salaty , i to drugie glupie zwierzatko darloby sie pol nocy :( .... a dzis tyle rzeczy do zrobienia...az zal , ze to wszystko przelozone zostanie na poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×