Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

oooo!!!! Leti :) witaj :) ...dziewczynki co fajnego (koniecznie prostego) można zrobić na święta będę miała 5 gości i nas 2 i zastanawiam się co ja tylu osobą dam do jedzenia proszę o pomysły :) jak na razie w planach mam żurek i sałatkę makaronową ....a musze dodać, że będa u mnie od piątku do poniedziałku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no luuuuuuudzie :) a co wy tu robicie?? męzate...dzieciate....jeesssu! powiariowały :) ja tylko meza zlapałam i przytyłam aaa tak ze 100 kg :) zmienilam prace juz nie z efciusia ;) poza tym wszytsko po staremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - nadstaw tyłek do skopania :P:P:P:P a jednak jesteś :) wreeeeeeszciieee :):):):) a co teraz robisz?? foty prosimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gyros może?? a jaka sałatka makaronowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Wy mi pomozecie: mam pytanko: chciałabym mieć pocztę na kompie, a nie cały czas wchodzić na stronę o2 i się logować...... dawniej miałam coś co nazywało sie sylaba kurier czy coś w tyjm stylu....? co moglibyscie mi teraz polecić, jaki program?? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti, ja w ogóle nie wiem o czym ty mówisz...jakies czary czy jak :) zdjęcia cóz ..na gronie mam i na naszej klasie :D haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja tam nic Ci nie polecę bo sama mam pocztę na tlenie i tę w pracy, a rozeznania w temacie też nie mam ma-dzik no w końcu Ty wredoto tylę Cię tu nie było i na dodatek wyskakujesz ze zdjęciami na naszej klasie jakbym wiedziała jak się nazywasz (jak Cię tam odszukać??? Ty zapewne wiesz jak ja się nazywam bo mam imię i nazwisko w adresie firmowym, a jestem z wrocka więc mnie odszukaj i dodaj do znajomych :) jak taś mądralińska)-> co za mąż>???? pisz!!!! a sałatka to taka: makaron nadziewany, i konserwy: ogórek konserwowy, pieczarki, papryka, kukurydza, oliwki, majonez, może być szyka lub ser żółty + szczypiorek -> PYCHA !!!! (jest bardzo kolorowa, pyszna, prosta w wykonaniu, dużo jej wychodzi....) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to ja Cię szukam na naszej klasie już, a nasza Matka jest na NK ?? Fizzi a makaron nadziewany to jaki...?? hm bo nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz Madzia nowy email, już notuję :) znalazłam Cię już ;) o! Homerek, jak sie psisko sprawuje?? a na ślubym to po prostu cudnie wygladacie :D teraz poszukam Ingi naszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn na Nk znalazłam, dam namiary na maila, Tobie i madzi :) i malutkiej na gadu pewnie ;) Madzia a Ty zlikwidowałaś swoje gadu?? bo miałysmy z Malutka problemy, pisałysmy, ale moze to nie Twój nr juz był.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie mogę nikogo (oprócz Leti :)) wyszkuać na n-k bo nie znam (lub nie pamiętam) waszych nazwisk i miejscowości..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci daje mailowo namiar na inge i madzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssuuu ale kociol mam. zakupy zrobione, prysznic zrobiony, jeszcze tylko poczta, sprzatanko i kanapki do zrobienia :P ide wiec sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj w pracy luzik (dawno już tak nie miałam) to chyba dzięki WAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa powiadacie hmm .. znalazlam pod Waszym wplywem Madzika :) Poznalam po Homerze :P i zglaszam sprzeciw - bo oczekiwalam zdjecia 160-kg grubsa a tam przesliczna panienka no !!! gdzie te 100 kg na plusie ja sie pytam ?? No gdzie ??? Reszty nie widze .. albo nie znam namiarow .... Leti - pprosze o pomoc na gg !!! :) Zmykam po mala - zostawilam ja po pracy w przedszkolu na lezakach - pora ja odebrac i wziac sie za okna bo zarosly mi brudem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaacie! ale fajnie tu macie :D a ja czasu nie ma kurde bele! \"przesliczna panienka\" prosze cie - to było poł roku temu jak mi nerwy zjadły 50 kg :D hahah eh zaraz waszszsz poszukam na naszej klasie hihihi :D piszcie piszcie piszcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwi - juz dostałaś :) Fizzi, a wiesz, że szyby w drzwiach wewn to mam wszystkie od Ciebie hihi niedawno się kapnęłam :P to jak luz to napisz jak prace domkowe, jakie postepy? ja zmykam, bo mi dzieciak na ang. przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik Ty też pisz-pisz-pisz, obiecaj, że będziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti włosy przycieła c- suuuper - tak jestes ten..no dorosła taka :) faaaajnie :D elfik no ja cie nie moge - jaka wielka amelka hahahah! jakie ma BOSKIE włosy!!! iiiii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik super :) leti a te szyby to nie my...ja też kiedyś w samochodzie widziałam, że mam takie szyby ale to inna częś tej samej..... buźka dla wszystkich i zmykam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie minutke juz wam kochane bede przesylac (tym co jeszcze mam) namiary na mnie na nk. a ja sie pochwale ze ja mam na nk Malutka :P i to dzieki niej jestem na nk bo daaaaaaaawno temu wyslala mi zaproszenie :D Madzik - witaj kochana. zaraz Ciebie tez znajde bo pamietam ze mialam @ z nazwiskiem :) i u Ciebie tez sie zmienilo bo przeciez na poczatku meza nie mialas :D ale sie ciesze ze sie odnajdujecie. Leti - instynkt mowie Ci bo ja wczesniej do dzieci to noga bylam :O :D Swinkowaaa - dziewczyno podziwiam zapal i werwe do sprzatania. ja przymowalam gosci caly weekend. w sumie to juz bym chyba wolala sprzatac :D Karola - dzien dobry! Fizzi - dzien dobry. ja mam teraz kawke.. pijemy? Malutka - jedziesz juz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny milo Was znowu tu czytac;)ja leze sobie od 3 miesiecy w szpitalu,ale jakos daje rade...Pozdrawiam i Zycze Wesolych Swiat gdybym juz do kompa sie nie dorwal;) Pamietacie mnie jeszcze ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot - werwa jak werwa, raczej koniecznosc :( nie cierpie sprzeatac ....wrrrr...i tak sobie mysle, ze jakbym mieszkala tylko z kota i swinka to byloby niemal sterylnie....niestety ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko zaraz Cie poszukam na nk (w znajomych Malukiej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam @ z namiarami Robal - naszego jedynego rodzynka bysmy mialy nie pamietac? Witaj!!!! W szpitalu? :( chcesz o tym napisac? 🌻 😘 Leti - Ty zmienialam @ tak? no to na ten stary Ci nie dojdzie. masz moze moj stary? no chyba ze znajdziesz mnie u Malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×