Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

buuuuuu ja w niedziele do szkoły!!!! i egzamin z systemów ekonomicznych....buuuuuu! ale dziś poszaleję!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w dekadzie!!!! ochleje sie piwska, narobie kaszany, spale komus włosy i moze pójde wtedy spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip, karaani! chlip! tez mnie to zasmuca....chlip! iśc napić się, narzygać! nie na podryw, nie żeby ładnie wygladać, tylko w dżinach, koszulce z włosami w kitke, bez tapety po prostu na piwo, poskakać jak........nieczłowiek nawalić się jak .....nie człowiek......ehhhhhhhh może cos w wakacje zorganizujemy..... ? tak wszystkie np urlopik w jednym miejscu, np nad morzem, np w łebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) wpadłam sie tylko przywitać, bo obowiazki wzywają - idę coś kupić miśkowi na mikołaja a potem do świetlicy - mamy kłopoty z jedną z podopiecznych, więc muszę tam sie stawić miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! tylko nie bij! karaani! to jestesmy umówione! w sierpniu? kto jeszcze jest chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja tez jestem chetna. Zwykle urlop wypada mi właśnie w sierpniu. (jak będę pracować jeszcze w sierpniu) Maduś to widzę że ten Twój Tomuś to potrzciwinka, stanął na wysokości zadania, koszule mozna mu prasować. Karaani, ja też jestem niewyspana, chyba tak jak Ty. Behemotku, Ty i tak sie ostatnio mozna powiedzieć urlopowałaś. (no powiedzmy) Elffik udanych zakupów, zdradź nam póxniej co kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqq maduśś - a czemu miałabym bić ???????????????????? :0 karaani - czasem nie nadążam za Twoim tokiem myślenia :P za nic nie rozumiem co chciałaś przekazać przez ostatnią wypowiedź ;) :D ale widzę, ze nie tylko ja :P ingusś - aj juz wiem co kupię :) jakąś bajerancką zapalniczkę - taką z diodą itp. itd. Wczoraj jedno dziecko mnie objaśniło gdzie takowe można w naszym mieście kupić :P nie ma to jak dokształcać sie od nastolatków :P już na prawdę mnie nie ma miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuu
ona mnie nie rozumie - nastroj sie na fale absurdu dziewczynko buuuuuuuuuuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuu
ona mnie nie rozumie - nastroj sie na fale absurdu dziewczynko buuuuuuuuuuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek.:) juz nikt o tej porze nie pracuje. wszystkie babeczki zbieraja się w rejestracji, żeby pogadać. co na obied bedzie, gdzie w weekend zawedruja....jakich pacjentów denerwujacych miały, a za naszych czasów to było lepiej...., pamietacie jak,....ta kowalska to wredny typ...., mój maz powiedział...., itd, itp. cóz ja tez chyba do nich dołacze. do ...przeczytania kobietki. jak bede miała kompika na weekend to do was zajrze jak nic! trzymajta się frędzle i dzyndzle kochane!!!.....😘 jak by co to do poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maduś, zaglądnij na wekendzie. Powodzenia na egzaminie. Ma byc piatka i nie inaczej. Pamietaj. Miłego wekendu i duzo duzo prezentów od Mikołaja wszystkim zycze. Ale takie grzeczne dziewczynki to napewno jakis prezent się dostanie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good afternoon! witam szanowne panie, dzisiaj święto lasu! - nie robię już nic, nie ruszę palcem, nie pójdę na zakupy, nie otworzę książki i nie przygotuję obiadu...mam dość! a że mamy piątek, czuję się usprawiedliwiona! dziękuję za maile 👄 :D sorrencjo, że tak piszę raz na parę dni, biję się w piersi, obiecuję poprawę, amen... :P aha... i życzę wesołych mikołajek, (oczywiście zakładam, że byłyście grzeczne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki moje Kochane!!! Ja jestem szczesliwa..Tomus przyjechal!!! Lece na spotkonie...ach!!! Ojej... Mam nadzieje,że wybaczycie mi ze niamialam czasu poczytac co tam u Was..ale Tomus...jejku..jestestem juz spozniona! Buziaczki Przesylam pozytywna energie i duzo duzo uśmiechów!!! jej..tomus przyjechal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jateż życzę Wam udanego weekendu ........... i aby Mikołaj BYŁ Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem dziś po kole .....:0................ W poniedziałek następne ....:).......... A teraz ide kąpu-kąpu , chlastu - chlastu ........bo się wybieram na spotkanie z ....❤️................ Chyba jestem taka zakręcona jak Malutka ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Widzę , że w weekendzik nasz topik zamar(z)ł ............... A na zewnątrz śnieg pada , snieg prószy ............ Ja się ucze na jutrzejsze koło z łaciny , ..... 3majcie za mnie kciuki w poniedziałek rano ....plissss.........:0......:0.....:0.......... Pozdrawiam i życze milszego początku tygodnia :) (Chodzi o to , żeby przeżyć poniedziałek ...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyneczki!!! 😘 😘 😘 😘 😘 właśnie wróciłam ze szkoły......no może pół godz temu.... :) zjadłam coś co przypominało hot doga a nosiło nazwe obiadu....i jestem tu! weekend był ok. w sobotę pusias day! jak sama nazwa wskazuje: mój dzień :). tomuś był nadzwyczaj uroczy. hahaha! a co najfajniejsze poszlismy na obiadek do baru mlecznego... za czasó9w kiedy spedzałam całe wakacje w krakowie z pewnym deklem i jego przyjaciółmi to była normalka - a taki obiadek to rarytasek a wczoraj... o matko myślałam ze rzygne jak zobaczyłam moje danko...fu! breja! i wreszcie dostałam orginał sade! cała płytka z WSZYSTKIMI piosenkami... :) :) :) :) tom wlaśnie zobaczył panią w gorsecie i mrukną znacząco....a ja własnie sie obraziłam.....jest mi bardzo przykro.....podła świnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ,troszkę mnie nie było, ale widzę, że chyba nikt się za mna nie stęsknił, no cóż :( Jestem strasznie zagagniana mam masę pracy i jak przychodze do domu to jestem tak padnięta że nie mam na nic siły, zjadam cos i ide spać, a teraz prze ostatnie dwa weekendy miałam szkołe, (także łacze się z tobą w bólu Madusiu ;)) Aha jak zobaczysz fajnego pana to tez znacząco zamrucz, a co tam ...! W każdym razie przez najbliższe dni też będe zaganiana, ale pamietam o was i jak tylko znajde czas to będe wpadać, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :):):):):):):):):):):) Odsapnęłam troszkę , za chwilkę znowu wracam do nauki ....ale na razie ....;):P............................................ Kitty >>dzięki - Ty też się trzymaj :) Jak przed studniówką ?? Madusiu>>więc wróciłaś po trudach szkolnych ... teraz sobie odpocznij ... ( mi te trudy się jutro zaczną :( ) .... sade>>ślicznie śpiewa:) ... nie przejmuj się tomusiem , facetom czasami coś się w główce poodkleja....oni już tak mają.............niestety ................ Kliuś >>dostałaś któregoś z mailików ?? znam ten brak czasu , ale spowodowany raczej uczelnią niż pracą ( choć pracą czasami też -> w domu ...zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła ;) :):):):):):)::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki moje Kochane😘 Jak tam po weekendzie? Kalia..jak to nie tesknimy? TESKNIMY Leticia jak koła poszły? U mnie super! Tomuś przyjechał.. :) Spedzilismy wspanialy weekend :D (nie obylo sie bez klotni 😭 ale to w sumie nie istotne..). Na szczescie przyjeżdza za dwa tygodnie :) na dwa tygodnie :)..Mmm...na sama myśl.. Lece sie szykować do szkółki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..A co do wyjazdu nad morze to ja jestem jak najbardziej ZA...tylko moj Ojciec pewnie bedzie przeciw... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do południa będę głupieć - dziś moja przyjaciółka ma operację - o 9 rano.Przez cały dzień nie będę miała z nią kontaktu.........nie spałam całą noc.... Jak będą jakieś wariacje przeplatały wasze wywody - to znaczy, że to ja. Ostatnio dużo się wydarzyło - ale....a ! nie wato pisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×