Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Kasia> klapsa dostaniesz jak nie będziesz pisać!!! Buziaczki dla wszystkich. Idę do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! A ja już mam weekend!!jeee!!! Behemot..a wies ze ja tez chyba tez jade w maju do belgii..Moze jedziesz do brukseli..ciom? Wiesz..tez sie chcilam z Tomem rozstac..i w sumie to zrobilam..ale zachowal sie tak jakby tego wogole nie zauwazyl..co mnie normalnie rozwalilo..wiec sobie przemyslslam wszystko jeszcze raz...i nastepny raz..i doszlam do wniosku,ze niech mu bedzie..Jak na razie jest dobrze..a nawet bardzo dobrze..i mam nadzieje ze tak zostanie! Jeszcze tylko 16 dni i go zobacze!!!Az mnie roznosi...w szkole spiewam..i sie patrza na mnie dziwnie!! No ..a ja wieczorem lece na piwsko!!! i moze do kina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Taniuszka 👄 zdróweczka życzę - niech Twój żołądeczek się uspokoi - a dlaczego Cię boli - czy to nerwy , czy jedzonko ? Milunia 👄 hurrrraaa ! Zabrałam się za pracę - pożyczyłam na weekend tonę książek i będę z nimi \" romansować \" ... a potok przyjemności ... liczę na to , że się znajdzie ;) A koleżanka ma córę , czy synka ? Behemotku 👄 Matko , stęskniłam się za Tobą ... nie tylko ja :) Dobrze , że jesteś ! Na plantację - koniecznie ... jest całodobowa :) Życzę Ci uspokojenia i ułożenia Twoich spraw 🤗 ... Karaaniu 👄 człowiek uczy się przez całe życie , ale po skończeniu pewnego etapu zawsze można zrobić sobie przerwę , jeśli tylko ma się chęci i możliwości :) Dziubasy ! Elffiku 👄 a na ile pojechała Twoja kumpela ? A jeśli chodzi o takie kolezanki - to się nimi nie przejmuj , naprawdę nie warto - ja też mam na uczelni takie panienki , że szkoda gadać ... Trzymam kciuki za Ciebie :) Malutka 👄 życzę cierpliwości , buziaki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :) Witam w weekendzik :) Buziaki dla tych , co dziś zajrzą 👄 !!! A z wiosny zima się zrobiła ... śniegu wszędzie dużo , no i zimno ... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A AJA MAM DOŁA BO MNIE FACET OD RANA WNERWIŁ...... POWIEDZIAŁAM MU RANO ŻE SIE Z DWÓJKI NIE RUSZA JAK NIE MA TAKIEJ POTZRBY I ZROBIŁ MAŁY CYRK ZROZUMIEĆ FACETA..... CHYBA JEGO MĘSKIE EGO URAZIŁAM CZY JAKA CHOLERA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala > odetchnij , policz do dziesięciu .... zapomnij na chwilkę o nerwach ..... przecież jest niedziela :) Trzymaj się cieplutko i pogadaj z facetem ... może ma dziś zły dzień ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czesc robalku 👄 dla Was zoladek mnie boli bo jestem zestresowana, ale jest juz lepiej ;) . dziekuje Wam ze pamietalyscie o mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszko > kochana trzymaj się , wuluzuj , odpocznij ... dzisiaj wolne , mam nadzieję , że Twój żołądeczek szybko zacznie dobrze pracować i , że Cię już nie będzie bolał :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy :) kto chce karpatki ?? Miśko zrobił - nie bardzo wyglada ale za to jest przepyszna :) letiia 👄 psiapsiółka wyjechałą na caaaaały rokkk buuuuuuuuu a co do koleżanek w rpacy - ja sie niemi nie przejmuję - w końcu prawie każda z nich jest w wieku mojej mamy - ale wg mnie inaczej sie przyjmuje nowego i do tego młodego pracownika ...... ale życie bywa trdne i trza być tfardym a nie miekim :P całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffiku > 👄 ja chętnie , mam nadzieję , że pomoże w wydostawaniu się z dołeczka , do któego wpadłam ... buuu ... czasami miłość jest trudna , a dodając jeszcze mój trudny charakterek , to wychodzi wtedy coś dziwnego :( Są jeszcze jakieś malutkie szanse , że coś się zmieni ... dzisiaj się to okaże ... dlaczego tak czasami jest ... jest mi smutno ... Jeśli czasami uchodzi ze mnie chęć życia , to właśnie teraz ... Przytulcie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia 🌻-uszek nie martw sie - jeszcze wszytsko będzie ok - zobaczysz .... przyyytuuuulaaammmmm z caaaaaaałych siłłłłłłłł :) całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedeczne dzięki , kochana jesteś :) 👄 już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic , że ta godzina , ale poniedziałek i życzę Wam dobrego dzionka :) Niech to będzie udany poniedziałek :) Pozdróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio kochana ...nie badz smutna......❤️ i 🌻 i 10000 :):):) Taniuszka mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz ❤️ Malutka ale macie fajnie z Behemotkiem ze do Belgii jedziecie...mi sie Belgia baaardzo podobala.....❤️ Elffiku 👄 Ingunia co tam slychac u naszych dziewczynek??? ❤️ 👄 Maduska ....gdzie ty jestes choliro??? Efciusia....do ciebie to samo!!!! - oposcilas nas.... Nie wspomne juz o Kalii..❤️ Robalu buziaki na nowy tydzien Milunia 👄 Kitko co tam w krzaczorach??? jezeli okims zapomnialam to dajcie mi w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki jeszcze dla Kasi1 i Kali.......Kasiu ucz sie ucz...hihi bo nauka to potegi klucz...uczylo sie wielu i doszlo do celu.....jeden na pijaka drugi na zebraka....huhuhuhu... Kala faceci tak maja......sa tym brakujacym ogniwem czasem i dlatego nam istotom wyzszym trudno ich zrozumiec....huhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu jak u mnie ponurzasto...chyba dostane depresji...i jeszcze ten egzamin w sobote....tylko troszke sie uczylam...ale dzisiaj bede naprawde zakuwac...musze wszystko przynajmniej raz przeczytac.... dajcie troszke slonca bo sie zaraz ludzie zaczna wieszac.....jejuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie niezwykle pracowity tydzień się zapowiada, no i obrona w czwartek, trzymajcie kciuki za mnie. A Oliwka jest troszkę chora, oczywiście mamusia zarazila ja katarzyskiem. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolunia
Witajcie poranne ptaszki 👄 ale mam dzisiaj ciężki dzień, tragiczny :-(( prawdzie słonko świeci :-)) ale za to łep mnie boli i jestem nie do życia, rano myślałam, że nie dam rady, tempo szykowania miałam zabójczo wolne, a teraz jeszcze na domiar złego zjadłam słodką bulkę i mi się po niej w żołądku wszystko przewraca, a tak poza tym wszystko ok :-)) Życzę Tobie Inuś i Tobie Karaani (już zaczynam za Was trzymać kciuki) >oraz wszystki którzy jeszcze w między czasie się pojawją > udanego dzionka i dużo słonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poranne ptaszki 👄 ale mam dzisiaj ciężki dzień, tragiczny :-(( prawdzie słonko świeci :-)) ale za to łep mnie boli i jestem nie do życia, rano myślałam, że nie dam rady, tempo szykowania miałam zabójczo wolne, a teraz jeszcze na domiar złego zjadłam słodką bulkę i mi się po niej w żołądku wszystko przewraca, a tak poza tym wszystko ok :-)) Życzę Tobie Inuś i Tobie Karaani (już zaczynam za Was trzymać kciuki) >oraz wszystki którzy jeszcze w między czasie się pojawją > udanego dzionka i dużo słonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzicie z tego wszystkiego nawet pseudonimy mi się pomieszały :-)) oj ja biedna mała dziewczynka :-(( >>> oby do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kararaniu > trzymaj się , wytrzymaj te nie - wiosenne dni ... u mnie też ciężko , słońca nie ma , na zewnątrz ciapa & błotko :0 Nieciekawe widoki za oknem .... mój nastrój balansuje ..... Ingusiu > trzymam kciuki za Twoje sukcesiki , i za zdrówko - Twoje i Oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia >> chyba pogoda nikomu nie sprzyja ..... jednak mam nadzieję , że będzie lepiej ;) Buziaki 👄 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Leticia, u mnie pogoda jest cudna świeci słonko i robi się cieplutko ale to przesunięcie czasu mnie tak wybiło z rytmu wczoraj poszłam bardzo późno spać, a dzisiaj tragedia ale pocieszam się, że to chwilowe i że dzień będzie dłuższy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka poczęstowała mnie przysznościami :-)) a mianowicie cukrem w kostach nasączonym kroplami miętowymi ->>> mniam, mniam >>> mam nadzieję, ze mi będzie lepiej :-)) - chyba jednak bułeczka mi zaszkodziła :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki kochane ;) u mnie coraz lepiej, zoladek przestal bolec i jestem prawie zdrowa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane istotki Ingus trzymam kciuki za twoja obrone a w czwartek to nawet pracowac nie bede bo bede tak mocno trzymala....calusek dla Oliwki...taki z daleka aby jej bardziej nie zarazila.... Leticia...kochanienka jak cie buja nastrojowo...to najwyrzsza pora sie dostosowac i napuic porzadneie....ewentualnie odwiedzic krzaczory Kitty...👄 Milunia....kochana z ciebie dziewoja...jakos tak umiesz mnie pocieszyc.....👄 Caluski dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Taniuszka dobrze, że powoli przechodzę Ci dolegliwości żołądkowe, a jeszcze lepiej by było gdyby szybciutko (tak raz ciach) to nastąpiło czego życzę Tobie (i sobie bo mnie też trochę dzisiaj pobolewa sama nie wiem dokładnie dlaczego) :-)) a Ty Karaani czego fajnego się uczysz??? -> tylko pamiętaj nie ślęcz cały czas nad książkami, rób sobie krótkie przerwy bo nadmiar nauki może być zabójczy ( a w tych przerwach to najlepiej nas odwiedzaj :-)) .....🌼 u mnie wiosna :-)) właśnie się do słonka ;-)) ładnie uśmiechnęłam :-)) i poprosiłam żeby i Was odwiedziło :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Taniuszka dobrze, że powoli przechodzę Ci dolegliwości żołądkowe, a jeszcze lepiej by było gdyby szybciutko (tak raz ciach) to nastąpiło czego życzę Tobie (i sobie bo mnie też trochę dzisiaj pobolewa sama nie wiem dokładnie dlaczego) :-)) a Ty Karaani czego fajnego się uczysz??? -> tylko pamiętaj nie ślęcz cały czas nad książkami, rób sobie krótkie przerwy bo nadmiar nauki może być zabójczy ( a w tych przerwach to najlepiej nas odwiedzaj :-)) .....🌼 u mnie wiosna :-)) właśnie się do słonka ;-)) ładnie uśmiechnęłam :-)) i poprosiłam żeby i Was odwiedziło :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×