Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Czesc Robalku....jestes znowu...dawno cie nie bylo....buziaki Milunia ucze sie Wspolczesnych ustrojow panstwowych i prawa unii europejskiej.......calkiem ciekawe to jest...ale musze sie kryc z ksiazkami i notatkami bo jestem w pracy...huhuh...ale calkiem dobrze mi idzie.....wlasnie sobie przerwe zrobilam...bo jakis facet gada i gada i uczyc sie nie daje...huhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌻;) no chwilke ciagle cos robie mam mało czasu ,ale zagladam do Was ,i napewno bede zagladał daley ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal. Milunia, Karaanii, Taniuszka, Leticia i 👄 dla Was za top że tutaj jesteście. U mnie slonka niet, ale przynajmniej nie pada i to jest pocieszające. Wracajcie do zdróweczka, nasze Kobietki z problemami zółądkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Milunia przypomniało mi się to Twoje konto, przecież, na o2 to żaden problem załozyć sobie bezpłatne, prywatne konto, wtedy, jakieś mailki będziesz od nas dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)) dzis mam wolny dizonek - ale masę roboty papierkowej, do której nawet jeszcze nie zajrzałam .... uuuuuuu byłam za to na zakupach i ..... nie uwierzycie !!! spodobały mi sie jedne buty :P tylko obcas maja jakby ciut za niski ..... ma tylko 4-5 cm .... a ja lubie takie min. 7 :0 i jeszcze ich nie wzięłam .... ale chyba nic lepszego nie znajdę - nie cieerpiewszechobecnych czubów !!!!!!! widziałam też na siebie katanę na wiosnę i płaszczyk (dzinsowy) - i teraz nie wiem, co lepsze :0 płaszczyk niby lepszy ale ..... on ma KAPTUR :0 nie lubie kapturów :P ale ja jestem problemowa ..... i niestety nie ma brązowych :P a ja uwielbiam wszytsko co brązowe :P całuski dla wszytskich :) inguś - powodzenia w czwartek (jakbym nie miałą czasu tu zajrzeć jutro czy pojutrze) i od razu pisz nam jak poszło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo niestety ja nie mogę wejść na stronę tlenu, nie mogę też założyć sobie prywatnej skrzyneczki (teoretycznie mogę-> ale nie odcztam z niej poczty) u mnie w firmie są takie rzeczy zabronione i to nie tylko za pomocą słowa ale fizycznie jest to niewykonale -> próbowałam i nic :-(( dlatego pozostaje mi to forum albo moja skrzynka służbowa :-) :-( ...a co do mojego żołądeczka mam już niewiele czasu na ozdrowienie bo o dzisiaj mam w planach gimnastyczkę i nie chciałabym jej sobie darować :-)) ... a wiesz co Karaani ja czegoś podobnego też się uczyłam i prawdę mówiąc było to dla mnie mało interesująca i ciężko mi to do główki wchodziło - dobrze, że Tobie to podpasiło :-)) ->>> życzę Ci spokoju w pracy (przegoń tych przeszkadzaczy :-)) ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo niestety ja nie mogę wejść na stronę tlenu, nie mogę też założyć sobie prywatnej skrzyneczki (teoretycznie mogę-> ale nie odcztam z niej poczty) u mnie w firmie są takie rzeczy zabronione i to nie tylko za pomocą słowa ale fizycznie jest to niewykonale -> próbowałam i nic :-(( dlatego pozostaje mi to forum albo moja skrzynka służbowa :-) :-( ...a co do mojego żołądeczka mam już niewiele czasu na ozdrowienie bo o dzisiaj mam w planach gimnastyczkę i nie chciałabym jej sobie darować :-)) ... a wiesz co Karaani ja czegoś podobnego też się uczyłam i prawdę mówiąc było to dla mnie mało interesująca i ciężko mi to do główki wchodziło - dobrze, że Tobie to podpasiło :-)) ->>> życzę Ci spokoju w pracy (przegoń tych przeszkadzaczy :-)) ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus \"ni pucha nie piera\" czyli trzymam kciuki za Ciebie w czwartek :D elfficzku tez nie lubie czubow i w ogole nie cierpie chodzic po sklepach. wszystkim kochanym dziewczynom 👄 w czolka. WRACAM DO ZYCIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka - wiem, ze też nie lubisz :) leticia mi mówiła wczoraj na gg :) ja lubie chodzic po sklepach - ale jak mam sobie kupic buty lub stanik to dostaję białej gorączki :P a buty w sklepach niestety są obecnie wszystkie na jedno kopyto- czuby powiększajace stopę o 3 do 5 numerów - najlepiej jeszcze biało - czarne :P ochyda jak dla mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elfficzku nasz zapracowany, buty powiadasz......ujuj ja mam takie łapsko wysokie w podbicu, że malo, który but mi wchodzi na nogę, a jak już to o numer za duży i tu jest dopiero problem. A czuby też mi sie nie podobają, a te kolorowe to już jak dla mnie sa wstretne, ale co się komu podoba. Milunia, szkoda, że nie możesz mieć swojej skrzyneczki. 🌻 wiosenny dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik - ja też nie mam małej nóżki i też przepadałm za czubami ale w zeszłym roku sobie kupiłam pierwsze w moim życiu takowe butki (potrzebowałam pilnie - a w sklepach były faktycznie same czuby)i nawet je polubiłam, wczoraj chodziłam po sklepach ->>> ale tam teraz kolorowo, buty są wielobarwne, w kolorach tęczy lub jednokolorowe ale np. różowe, żółte, zielone (niekoniecznie czuby) ładnie to wygląda ale nie wiem do czego by mi pasowały takie tęczowe butki i jakoś tak głupio bym się w nich czuła, a co do ciuchów to dominuje róż, dłękit i różnego rodzaju oblaskowe ozdóbki :-)) może to i dobrze chodciaż na ulicach będzie barwnie i kolorowa, a wiadomo modzie nie trzeba ulegać :-)) ... może na obronę sobie kupię różową garsonkę :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty karaani masz jakiś kolorowy ;-)) :-)) ;-))specjalny :-0 strój przeznaczony na obronę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty karaani masz jakiś kolorowy ;-)) :-)) ;-))specjalny :-0 strój przeznaczony na obronę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszytsko jest kwestią gustu :) mi sie też podobaja np. błękitne czy pomarańczowe bluzeczki ... ale ... cóż raczej na nastolatkach niz na mnie :P poza tym uwielbiam brązy, beże itd. i głównie taKItakie kolory przyciąfgają mój wzrok ... na szczęście są na tyle uniwersalne, ze chyba zawsze będą modne :) a co do różu - to ulubiony kolor mojej przyjaciółki :) ma nawet różowe sztruksy i katankę :P a dzis widziałam cuuuddd suknie bladziutko rózową - pieknie bym w niej wygladała np. na ślubie brata (tylko kiedy on bedize:P) - niestety zapytałam o cenę ..... i jednak jej nie kupie ... po co mam urodą zaćmić pannę młodą :P :D inguś - zachciało sie mi pracy w oświacie to teraz mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - milunia - ja mam raczej małą stópkę :) bo chyba rozmiar pantofla 37 przy wzroście 170 cm to chyba nie jest duzo?:P ale nie widze sensu aby zgrabne stopy powiększać :) chociaż niektóre z tych butów (te nie na maxa czubiaste a tylko troszq) mogą wygladac nie aż tak źle (koleżanka ma takie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingus ty masz noge wysoka na podbciu a ja za to ma chude stopy i tez mam problem z kupnem butow (klapek najbardziej). gubie w drodze buty kochane ;) \"jak nie urok to zoltaczka\" a co do ciuchow tez mam dziwny gust niby fajne na manekinie ale jak zaloze na siebie to kiszka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa...do jutra ide do domciu.....milego popoludnia i wieczorku....uuhhhh ja sie bede uczyla...ale juz duzo umiem....huhuh przynajmniej tak sie ludze...jutro nastepna porcja wiedzy trudno przyswajalnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kupiłam kupiłam :)) :D :D :D i buty i katankę (taka ciut dłuższa) i jeszcze torebkę :) :D ..... a konto przyszłej wypłaty yyyyyyyy kwietniowej :P którą otrzymam za 2 dni - tzn w czwartek :) ale jakaś taka okrojona będzie ... prawie o połowę :0 jak ja wytrzymam z tymi groszami, które zostaną do 4.05 ??!!!! Jakoś będę musiała :P ale obkupić sie musiałam bo NIC na wiosnę nie miałam .... nawet nic z ubiegłego roku ... pusta szafa ..... spodobały mi sie jeszcze jedne buty ...... ....... ale nie mogę aż tak zaszaleć bo nie bedę miałą za co do szkoły pojechać :( a papierzyska czekają ..... yyyyyy z pracy cała sterta + na zalkę ... czyzbym nie zaliczyła po raz pierwszy w kadencji jakiegos przdmiotu i to na podyploówce ??? nieee ... no toż to byłby wstyd .... musze wziać sie do roboty .... chyba od jutra :0 juz widzę jak ędę śpiewająco jutro pisała - po 10 godzinach pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i Robalku .... Nie , no załamka ... tyle się opisałam i mi wcięło ... kafe jest bleeeee //:( czasami ... Taniuszka > cieszę się , że już nic Cię nie boli :) Zdrówka życzę !!! 👄 ! Wracaj , wracaj do życia ! \" ja żełaju wsiewo balszewo \" ( jejku , już nie uczę się jros , uczyłam się go 8 lat :) ) Milunia > a taak :) dzień dłuższy ... jeszcze ok. 19 było jasno ;) Karaaniu > buja mnie nastrojowo ... i to jak ... ciężko mi ostatnio ... kurczę , dorastam , czy co ... może to , że za jakiś czas stukną mi dwie dziesiątki :D .... heh , ale tu chodzi o coś zupełnie innego ... może to jakaś depresja ... przesilenie wiosenne , czy jaka choliera bestyja ... niby próbuję mieć dobry humor, choć częściej udaję , poducha co wieczór mokra ... gubię gdzieś sens ... od jakiegoś czasu nic mnie nie cieszy ...czekam na \" lepsze czasy mojej duszyczki \" ... Dzięki , że mi pomagacie 👄 !!!!!!! Elffiku > gratuluję zakupów ... ja tez dziś byłam , wprawdzie butów jeszcze nie znalazłam , ale kupiłam sobie spódniczkę i bluzkę :) Jejku , ja tez uwielbiam beże i brązy , a poza tym moje kochane bordo i czerwień :) A ha i byłam włoski skrócić :) Jeszcze napiszę , bo zapomniałam - a u mnie też ostatnio króluje róż ... Choć ja nie przepadam ... Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANIUSZKA >>> przepraszam !!! miało być \" haroszewo \" , ale GAFA :0 buxki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mordeczki moje kochane..... Leticia....niedlugo przyjdzie wiosna...taka \"pelna geba\"...i bedzie lepiej zobaczysz....jestes wrazliwa dziewczynka i dlatego wszystkie zmiany w twoim charakterku ktore dokonuja sie z wiekiem przezywasz tak mocno...ale bedzie lepiej...musi byc...jak nie jutro to pojutrze...pamietaj ze jak juz czlowiek czuje sie zle to najlepszy jest okres oczekiwania na lepszy nastroj...gorzej jak cos wisi w powietrzu a ty czekasz i nie wiesz czy bedzie lepiej czy gorzej....tak wiec glowka do gory....bedzi ok.... Ja tez lubie brazy.....sliwki....zielenie..czern.....ecru...i tez nie przepadam za czubami...choc moja kolezanka ostatnio sobie kupila czuby i na jej malej nozce wygladaja calkiem ladnie.... Elffiku ciesze sie z twoich udanych zakupow.....wiem jak moga one poprawic humorek.....buziak caluski dla wszystkich na nowy dzien...u mnie dzisiaj mgliscie....i chyba bedzie cieplej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam Was w ten słoneczny aczkolwiek mroźny poranek, dzisiaj już mi lepiej :-)) ale niestety wczoraj jednak nie dotarłam na gimnastycznkę (ten okropny żołądek) tylko po powrocie do domu zjadłam objadzić i ległam jak trup.... ...elfik gratuluję Ci zkupów, ja ostatnio łaziłam po sklepach ale nic nie kupiłam, taka już jestem dziwaczna, mam problemy z wyborem, a jak już coś mnie po części oczaruje to zazwyczaj mimo wszystko wstrzymuje się z kupnem, szukam jakiś substytutów i albo coś znajdę lub w końcu decyduję się na zakup tego pierwotnego produktu ale czasami tak bywa, że tej rzeczy już nie ma w sklepie i zaczynam wszystko do początku.... :-(( :-)) lubię chodzić z moim lubym po skleach on potrafi na mnie wpłynąć i namówić na zakup jakiejś rzeczy :-)) i ma taką wyjątkową cierpliwość do mojego wybrzydzania ... a Wy moje drogie lubicie ze swoimi partnerami chodzić na zakupki ??? :-)) .....słonka, słonka - oto na dzień dzisiejszy są moje dla Was wszystkich życzonka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry ! Jestem w trakcie robienia sobie śniadanka i kanapek na calutki dzionek ... ( wracam wieczorkiem ) .Spać mi się chce , chyba wyżłopię kawuśkę ;) Oczy się same zamykają , na polu zimno ... :0 Brrrr.......... Karaaniu > 👄 , dziękuję za wsparcie , naprawdę nic na razie nie poradzę , więc pozzostaje tylko czekać ... na wiosenkę i nie tylko ........ Bedzie dobrze :) Kochaniutka jesteś 🌻 ! Milunia > z moim na zakupach ... ech , raczej nie mamy czasu , żeby się spotkać , a co dopiero iść gdzieś na zakupy .... ale on chyba nie lubi łazić po sklepach .... u mnie też to zależy od nastroju i od ogólnej kondycji ... jak źle się czuję , a mam połazić za czymś , to nici z tego ...;) A jak mam chęci , dobrze się czuję i do tego jest ładna pogoda ... heh :) to długo nie wracam do domq ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... głowy do góry :-)) nie dajmy się złemu nastrojowi, przegońmy pochmurne myśli i odstraszmy wszystkie nękające nas bolączki :-))nich już nie tylko za oknami będzie wiosna ale także w naszym wnętrzu :-)) ... miłego dzionka i dużo słonka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźki dla wszystkich 👄👄👄 !!!!! ...zzznikamm... Milunia 🌻 ! KaRaaniu > 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec Milunia🌻 Leticia❤️ Bidna Leticia caaaaaly dluuugi dzien w szkole.....buziaki Milunia oby twoje zaklecia o sloneczku podziałały a gdzie cala reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×