Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Karaani > niezła ta gimnastyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! .....🌻.... jak tam weekend? bo mój zmarnowany.....sobotę przelażałam, samotnie....a niedziele mialam bojową....nic na to nie poradzę, że ja nie potrzebuje w przeciwieństwie do toma codziennie spotykac się z kumplami..chyba bedzie mały rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia kastiumik mam w kolorze beżowym ale najważniejsze dla mnie, że mam już ten kłopot z głowy :D Madusia -> dobrze, że to tylko mini rozwodzik :D :D ...z facetami tak jest jak oni potrzebuja towarzystwa to ciężko im zrozumieć, że druga osoba może pragnąć spokoju, ciszy i wieczoru tylko we dwoje :D albo chociaż samotności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia 👄 mocno przytulam i ściskam ❤️ ..... Niech się Tom opamięta ... musi ... powinien ... Żeby było dobrze :) Mój weekendzik - hih ;) Dobry był , cudowny . Bardzo się cieszę , że moje kochanie pomaga mi w trudnych chwilach , nie wiem , co bym bez Niego zrobiła . Poprawia mi nastrój , sprawia , że się uśmiecham i wierzę , że będzie lepiej :) Kocham go , jest niesamowity :) ❤️ .............. Milunia 👄 uwielbiam beżowy kolor :) Kostiumik na pewno jest śliczny :classic_cool: !!! :) Gdzie dziewczynki ??? Gdzie Matka .........................?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc buziaki moje kochane Leticia moje malenstwo polamane kuruj sie szybciutko i odpoczywaj sobie...nie martw sie zdazysz ze wszystkim.... Madusiu....bedzie lepiej :):)...faceci tak maja ze nie mysla glowa tylko nie wiem czym;););) Miluniu buziaczki...fajnie ze juz masz garsoneczke a jak wyglada?? Molly fajnie ze jestes...❤️ A gdzie reszta towarzycha??? Behemot, Kitty, Efciusia, Taniuszka, Robal, buziaki dla was mimo wszystko...❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani -> 👄 marynarka - jest w miarę klasyczna – długi rękaw ale bez podszewki (w razie złej pogody i tak rozgrzeją mnie emocje :D ) spódnica - prawa strona krótsza lewa dłuższa ścięta po skosie do środka z przednio-tylnim rozcięciem, zamierzam do tego założyć czarne buty, czarną bluzkę i wziąć czarną torebkę (mój luby mówi, że beżowe lub kremowe dodatki byłyby lepsze ale co tam ja chcę wyglądać elegancko ale nie mdło i nudno :D ) Leticio -> dobrze, że masz takiego cudownego człowieka u swego boku, i jak widzimy sprawdza się w trudnej sytuacji :D a Ty nie marudź za bardzo i szybko zdrowiej :D 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek.. ale mialam weekend..Najpierw komunie siostry..a poźniej czas z Tomusiem..mmm...przyjechal..kurcze..tak sie stesknilam..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadłam tylko na chwilkę - jestem wykończona :) właśnie wróciłam z centrum wodnego - 3 godzinki szaleństw w wodzie ... hmmm ... cuuudooo :) dzieco były wyjatkowo grzeczne - każdy szalał w granicach rozsądku :) wiec mielismy sporo czasu tylko dla siebie :) porobiliśmy fajne zdjęcia :) dlaczego ja musze jutro wstać i isc do pracy na rano ??? buuuuuu :P stwierdziłyśmy z koleżanka, ze moja dzidzia jest juz pływakiem :) zawodowym niemalże :P ............ jakaś gruba sie sobie wydawałam w stroju ... hmmm gdzie jest mój płaski brzusio ??? :P te dwa kilo chyba najbardziej widac na nim i na piersiach .. :P zmykam od kompa bo czuję zmeczenie w każdej kosteczce całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Elffik...eee tam ..nie przejmuj się tak brzusiem..dzidzi będziesz mnieć! :D A mnie wczoraj zmogło...o 17...i koniec...a nie dość ze na wszystkich warczalam to jeszcze zrobilam awanture babci ze mnie obudzila kolo 21..hehe..wyrzuty sumienia mam :P.. Ide do szkoly...moze dzisiaj bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 👄 nie martw się - na pewno będzie lepiej - myśl pozytywnie i dużo się uśmiechaj :D A jak z Tomem ?? Elfficzku 👄 ale Ci dobrze ;) ja z taką nogą o pływaniu mogę tylko pomarzyć , teraz to mogę tylko pomoczyć sie w wannie z nogą w górze ;) Ale myślę juz o wakacjach ... żeby tak wszystko się ułożyło i żebym mogła sobie z moim kochaniem gdzieś nad wodę wyjechać .... ❤️ ..... Buziaki dla wszystkich i uśmiechniete DZIEŃDOBRY :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...bidulo Ty...ja uwielbiam sie w wannie moczyc! :P A z Tomem supel!!!Psyjechal..spedzilismy milutki weekend...czekam już na piątek!!!Nie moge sie doczekać..znów z Tomem sie zobacze! Dziewczynki...a cio z Wami?A cio z Matka nasza..gdzie sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Malutka 🌻👄 jakos tu pusto dzisiaj ,ja mam noge połamana wiec pozycja przy kompie bardzo mnie meczy i sie kłade co chwila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..Robalku...a cio się stalo? Biedna Leticia tez ma nóżke w gipsie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czesc robalku. wreszcie smiga mi net :D wiec wpadlam do Was co by znow nikt mnie nie posadzil o dezercje :P :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak sie złozyło ze sie rozleciało kolano u prawej nogi i jestem uziemiony hm jak ja to wytrzymam. >Leticio głowa do góry ,kapiel to nie wszystko chociaz bardzo wiele.;) ja mam gips do samego hm siedzenia na prawey a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...w koncu! Kurna..teraz wszyscy maja coś z nożkami i kolanami..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia i Robal - biedactwa moje kochane, wspolczuje Wam bardzo :0. ja co prawda pare ladnych lat temu tez mialam wypadek (potracil mnie samochod) ale nie mialam niczego w gipsie. trzymajcie sie jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Karaani 👄 >chciałem sprawdzic jak w Unii EU.zakładaja gips;) hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka damy rade;) z taką wirtualna opieka to moge miec wszystko w gipsie he oczywiscie jak bym pisał do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do wszystkich zdenerwowanych.... Ja to mam doła od jakiś 2 tygodni, najpierw okres a później to sama nie wiem co, ale po prostu żyć mi się nie chce i najlepiej to by się położyła i wyła a tu trzeba magisterke pisać brrrrrrrr, chyba oszaleje, zrobie sobie krzywde albo nie wiem co... Nie potrafie się śmiać, wszystko mnie wkurza, mój facet też, chyba on najbardziej na tym cierpi a ja nie mam wyrzutów sumienia. Coś jest ze mną nie tak, co ja mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann kochana i dobrze ze do nas wpadlas ;). a ta magisterka ta sie nie martw u mnie obrona juz sie przeciaga jakis miesiac. ty co prawda jestes na etapie pisania ale przeciez zadnej z nas pisanie jej nie idzie lub nie szlo jak po masle ;). trzeba swoje przejsc i przecierpiec a wenie na pisanie pracy jednak tez trzeba trochu pomoc i skrobac cokolwiek nawet jezeli wydaje ci sie to glupie. rozumiem ze jestes zdenerwowana i odbijasz nerwy na swoim chlopaku (tez tak robilam ), moze przestan choc troche sie tak wszystkim sie przejmowac a przy chlopaku staraj sie wyluzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Robalq :) Witaj w klubie :) Ja mam gips prawie pod kolano :0 Też na prawej ;) Ale się porobiło ... Ja zostałam potrącona , a Tobie co się stało ........? Taniuszka , Karaani , Malutka > wieeeeelkie buziaki 👄 !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH w klubie ;) ja natomiast miałem walke no doszło do kontuzji ,ale na 3 dzien po zawodach.Bolało troche ale dałem rade a tu na 3 dzien kolano jak piłka lekarska,wiec pojechałem do szpitala i wracałem taryfą he auto mi kolezanka odbierała.;) Aha walke wygrałem nawet ciosu nie przyjałem heh takie w tey mojej nodze pocieszenie .przeciwnik miał 95kg ,ale wolny jakis hm chyba ze ja szybki byłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:classic_cool: Heh cos mi nie wyszło pomyliłem komunikatory ale juz sie naprawiam mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku , Robalku , waleczny mężczyzno :classic_cool: ............. ;) A na długo masz gipsik ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×