Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

kasztany......................? a moze ...... by tak żelkowe misie......he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madusia
no przecie, że prosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechaj będą żelkowe misie :D zakręcony ogonek ma-dzik ma to widać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dziku ........ a może tak kokardkę na ogonek ? Taką czerwoną ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wlazł kotek na płotek po słupie rozdarł se futerko na dupie ...\" :D ps dziś wynajduję różne rzeczy na sieci :P śmiszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzikuniku??? Ma-dziczku?? Ma- dziulku??? Ma-dziku??? Madusiek co ty robisz???...bidnej karaani wszystko sie pomerdało;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie przed chwilą w programie 5 lpus wkurzyli nie wysłali mi nagrody i jeszce powiedzieli, że innej nie dadzą bo już nie mam aktualnego nr ale jak składałam zamówionko to miałam i powiedzieli, że dostane. To krętacze i łobuzy :( Musiałam napisać do nich odpowiednie pisemko :D:D:D:D:D -> a jak nic z tego to dopiero będę zła nie lubię jak mnie ktoś w balona robi :D:D:D -> a dla Was Kochani wielka buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robek Bobek Kornel Czukowski Robek Bobek niecnota Schrupał myszę i kota i jałówkę i byka i grubego rzeźnika. Schrupał kuźnię z kowalem las z polaną i drwalem, i młynarza z młynarką. Robek Bobek, ten tyci, taki miał apetycik, potem bolał go brzuszek biedny nasz obżartuszek! ps ... proszę żadnych aluzji do naszego Robalka :P ps2 Milunia >👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia zadnych aluzji!!!!???bbrrr:) nie dobry kotek z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia....hehehe...normalnie świetne! karusiu - mozesz ma-dzikować jak tylko ci sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, jak to łobuzy Ci nagrody nie dali!? spal im salon! robal , nie wymagaj ode mnie myślenia...przez to, że myślę za dużo, mam depresję przeplatana nerwicą.....a ty mi tu takie frazesy walisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he cos mi tu dziczyzna zapachniało:P luz kobietki luz tylko to nas moze uratowac przed pojutrzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he cos mi tu dziczyzna zapachniało:P luz kobietki luz tylko to nas moze uratowac przed pojutrzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, mam takie małe pytanko do Ciebie, które tak mnie jakos nurtuje od jakiegoś czasu. Ale jestem ciekawska :D Czy Ty pracujesz na zasadzie 24/48, jesli tak to wiesz o co mi chodzi z tymi cyferkami. Tak jakos mi pasujesz do bliskiego mi zawodu i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, mam takie małe pytanko do Ciebie, które tak mnie jakos nurtuje od jakiegoś czasu. Ale jestem ciekawska :D Czy Ty pracujesz na zasadzie 24/48, jesli tak to wiesz o co mi chodzi z tymi cyferkami. Tak jakos mi pasujesz do bliskiego mi zawodu i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku ja też mam do Ciebie pytanko to jak przyjedziesz do wisełki w sobotę, a dokładnie to gdzie indziej ale to może byśmy się umówili nie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku ja też mam do Ciebie pytanko to jak przyjedziesz do wisełki w sobotę, a dokładnie to gdzie indziej ale to może byśmy się umówili nie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę kobitki do domciu jutro przybędę na mej super, odlotowej miotełce wielka buźka 👄 I dla Robala również papatki 🖐️ i wielka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Milunia ja dopiero o 15.30 znikam. Robalku tak jakos pasował bys mi do słuzb mundurowych. Jakies takie miałam skojarzenie, może skrzywienie słuzbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia wiec wyslij e-maila z propozycja ;) bardzo chetnie. >Ingus no ciepło heh ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...juz wykapana, po maseczce, napchana popcornem, rozanielona wczesniejszym wyjsciem z pracki...wita was Karusia wasza:):):) ale zmkolam jak wracalam do domciu...:(...ale teraz juz dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam Leticio kofana?...jak mija dzionek???:):)..jutro weekendzik:):):):):...jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście się rozpisali wooowwwwww :) :D to mi się podoba ...., choć czytanie zajęło mi ok. 20 minut i smutno mi, ze mnie z Wami nie było tylko pracować musiałam ..... przez tą ilość stron nie zdołam każdemu czegoś napisać - więc pozdrawiam hurtem :) Behemotqq - nieładnie ... niedokładnie czytasz moje wpisy :P termin mam na MIKOŁAJA :D czyli na 06.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - 🌻 :) Robal - ❤️ ;) Ma-dzik - 😘 :D Leticia - 🌻 ;) Milunia - ❤️ :) Karaani - 😘 :D Taniuszka - 🌻 :) Efciusia - ❤️ :D Madusia - 😘 ;) Molly - 🌻 :) Behemot - ❤️ :D Elffik - 😘 ;) Widzicie jak nas tu dużo??? Buźka dla wszystkich,tych również których nie wymieniłam ;) Fajnie że jesteście,lubię Was czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki..papatki...dobranocki:):):)❤️ juz na jutro sie witam....aaaaa...co.bede pierwsza;););)....choc raz wyprzedze Milunie....:):):) spijcie dobrze iniech wam sie aniołki śnią:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×