Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ja już kilka dni spie w skarpetach, a nawet od wczoraj zarządzilam palenie w centralnym do odwołania. U mnie też słonecznie, ale wieczorami w domu, brrr zimnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> u mnie na szczęście w domu i w pracy ogrzewanie działa na fula i jest cieplusio i fajniusio, a i za oknem nie jest tak źle, bo niby upału nie ma ale słonko świeci :D -> miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzieD Dobry, moze bedzie dobry, oby, a tak poza tym to piekna pogoda za oknem wreszcie! Ostatnio tez mi wyskoczyly dwa wstretne prychole i to w takich glupiach miejscach na twarzy i o dziwo co gorsze jestem po okresie, coz takie uroki ..... Sylvi szkoda, ze tak wyszlo z praca. Ja ostatnio kupilam sobie ladna bluze i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, musze przyznac, ze teraz to moj najlepszy ciuch. Choc raz udalo mi sie trafic na cosik fajnego, ale za to spodni juz nie mialam szczescia kupic. Pozdrawiam ide patrzec na te \"kochane twarzyczki\" obok w pokoju brrr co za niemily dreszcz przelecial mi po ciele. Coz szkoda, ze musze tam chodzic, ale z drugiej strony, jak tam chodze to wkurzam nasza \"miss\" chyba juz swoja obecnoscia. Takie jest zycie. Buzki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki. No cóż ja musialam ogarnąć troche mieszkanko, bo wygląda jak po wojnie. Mam dziś zalatany dzień, rano sprzatanie, potem obiad i wyjazd z synem na zakupy. Ale przynajmniej dzień szybciej zleci. Miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć -> :D :D :D :D to jest moja dzisiejsza mina :) Wczoraj spędziłam cały dzień z lubym i odbiliśmy sobie wszystko z nawiązką, nadrobiliśmy zaległości, czy jak to można nazwać :P ( tzn. to całe nasze ostatnie \"nie-widywanie się\" i ciągły brak czasu ). I dlatego bujam sobie dziś w chmurkach ...... :classic_cool: Przypomniał mi się taki cytat z Fausta Goethego - \"Trwaj chwilo, bo jesteś piękna\" --- i jest on odbiciem naszego wczorajszego dnia ❤️ Cała w skowronkach itd ... :P Leti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) to tak jak ja cały weekend należał do mnie i do lubego mieliśmy iść do znajomych ale zostaliśmy w domu i gadaliśmy do rana :) a żeby nam nikt nie przeszkadzał to nie odbieraliśmy telefonów i całe szczęście bo np. do mnie dzwoniły moje dwie kol. które chciały przyjechać, i byłoby wielkie nico z weekendu we dwoje :) ...a dzisiaj tak jak sylvi mam zabiegany dzień, po pracy szybciorem do domu zjeść obiad i zabrać rachunki, później na pocztę, do plus-a, do banku, do knajpy na spotkanie z koleżanką, następnie angielski ...i w końcu w domu :):) ale przynajmniej ten dzień szybko mi zleci bo najnudniej bez lubego jest mi w poniedziałki :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) to tak jak ja cały weekend należał do mnie i do lubego mieliśmy iść do znajomych ale zostaliśmy w domu i gadaliśmy do rana :) a żeby nam nikt nie przeszkadzał to nie odbieraliśmy telefonów i całe szczęście bo np. do mnie dzwoniły moje dwie kol. które chciały przyjechać, i byłoby wielkie nico z weekendu we dwoje :) ...a dzisiaj tak jak sylvi mam zabiegany dzień, po pracy szybciorem do domu zjeść obiad i zabrać rachunki, później na pocztę, do plus-a, do banku, do knajpy na spotkanie z koleżanką, następnie angielski ...i w końcu w domu :):) ale przynajmniej ten dzień szybko mi zleci bo najnudniej bez lubego jest mi w poniedziałki :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Ja też spędziłam,ale pół łikendu z ukochanym :) Tylko niedzielę.Ale było też przyjemnie :) Dziś mi trochę cieplej,i nie spałam w skarpetach :D I z krótkim rękawem sobie siedzę teraz.To miłość chyba tak rozgrzewa ❤️ A poza tym to praca,deszcz,lekkie zmęczenie...ale ogółem OK. Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano po wyłączeniu budzika jeszcze przysnęło mi się chwilkę, a później w bardzo szybkim tempie musiałam się szykować :0 -> nie cierpię takiego porannego biegania po mieszkaniu :0 ... ogólnie muszę się przyznać, że moje dzisiajesze samopoczucie jest kiepskie, mam jakąś taką ciężką głowę, a na dodatek za oknem nie ma słonka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada pada pada pada :0 jestem baaaardzo śpiąca ......... dopiero wstałam - to chyba przez pogodę ;) Milu, moja głowa też taka ciężka ................ nie mam ochoty jechać na uczelnie - ale trzeba :( Dziewczyny, takie weekendy wspólne to istne perełki ❤️ Oby takich dla nas więcej. Dziś wieczorem zamierzam sie uczyć, więc pójdę po zajęciach kupić sobie coś do chrupania na wieczór, no co - trzeba sobie naukę uprzyjemniać :) A wogóle w niedzielę to świętowaliśmy imieninki lubego - a za miesiąc ma urodziny, więc kolejna okazja :D Spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać !!!! 😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj a ja mam swojego Miśka aż do 04.05 - i to już od zeszłego tygodnia ... jest na przymusowym urlopie :) teraz śpią razem z Memelką - zrobi mi z niej niemozliwego śpiocha normalnie :P u mnie słoneczko za oknem ale glowę też mam jakąś ciężką ... jak mała sie obudzi poje i wybierzemy się na dłuuugi spacer- trzeba korzystać bo od jutra ponoć i u nas ma padać :) w sumie to mam ogromnego lenia .... zorbiłam pranie ale o obiedzie mi się nawet myśleć nie chce ..... 04.06 mam kolejną obronę .... przydałoby sie zacząć pisać pracę .... ale tak mi się nie chce .... buuuuuuuu idę cbo zaczynam marudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podzielę się z Wami moim kochanym sloneczkiem, mam go troszke, chcecie? Ja latam, robie prania, sprzatania. Troche się denerwuje bo syn dziś pisze egzaminy końcowe w gimnazjum. Mam nadzieje że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik -> 👄 wygoń lenia i bierz się za obiad, a później do pisania pracy -> bo to już najwyższy czas, nawet powiedziałbym, że okropniasto późno :) Leti 👄 u mnie w domu też będzie imieninowe święto zgdanijcie czyje ???? -> no tak moje :D:D sylvi 👄 trzymam kciuki za Twoje dziecię, ukończenie gimnazjum to dla niego i dla Ciebie przełomowy moment :) 👄 ...ja dzisiaj muszę podjechać do mechanika, bo jak na mój gust samochód mi się za mocno grzeje, tzn. wskaźnik temp. rośnie aż do czerwonego punktu, może czujnik temperatury mi nie działa 😠 -> a może jestem nadwrażliwa i wszystko jest ok podjadę -> specjalista zobaczy -> przynajmniej będę spokojna :):) -> nie miała baba kłopotu kupiła sobie samoachód :D:):D już mi się trochę humor poprawił i głowa straciła na wadzę czego i Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Kochana zdolna Elffia Mamo 👄 Życzę Ci dużo, dużo siły i samych sukcesów. Cudownie, że masz obecnie całą rodzinkę w komplecie :D Trzymaj się ! Sylvi - 🌻- słońca ! słońca ! proszę ..... dziś wybrałam sie na uczelnię, było ładnie, więc ja - bez parasola ..... jak wracałam to porządnie mnie zlało ... wróciłam cała przesiąknięta :0 brrrr... Milu ------------ 🌻-------------🌻-----------------------👄-----------------100 lat !!! ---------------👄-----------------🌻--------------------🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niechaj żyje nam Milunia :) Jutro chyba kupię sobie jakieś buty - jak będę zadowolona, to się pochwalę - buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Trzymajcie za mnie jutro kciuki. Robiłam dziś prześwietlenie kręgosłupa i jak zobaczyłam opis zdjęć to się załamałam. Jeszcze nie mogę dojść do siebie :( Jutro właśnie będzie sądna wizyta u neurologa :( Ostatnio chodzę od lekarza do lekarza i na nic nie mam czasu. Po całym dniu bieganiny nie mam ochoty nawet na net. Poza tym niedługo przyjeżdża moja siostra cioteczna do dziadków, więc musze pomóc babci w porządkach i zakupach i sprzątaniu. Dziadkowie pod ręką ;) mają tylko mnie, więc bynajmniej nie narzekam, bo to w końcu mój obowiązek :) A reszta po staremu... Czyli jak zwykle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 pozdrawiam Panie;) Miluniu wszystkiego dobrego i sporo Słonka🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, Robal :classic_cool:-> dzięki za życzonka :D wiadomo dobre słowa zawsze się przydają :) bo co do mojego święta to jest ono dopiero 3 maja :):):):) Emi -> koniecznie nam napisz wszystko co i jak? jak wyniki i wizyta u neurologa, przestraszyłaś mnie tym co napisałaś :( sylivi - i jak gimnazjalne egzaminki ....a słońce u mnie dzisiaj świeci od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :( oddawaj troche tego słońca, aleś pazerna :) dziś u mnie też już pada :( Emi koniecznie opisuj co i jak, trzymaj się 👄 Robal- witaj Milunia- egzaminów dziś cześć druga, a wyniki dopiero za jakiś czas w maju, więc narazie i tak nic mądrego nie napisze :) ale dzięki trzymaniu kciuków mam nadzieje ze będzie lepiej niż się spodziewam :) ale ze mnie matka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko -> dopiero w maju toż to jajko można znieść ...a ja chyba za wcześnie pochwaliłam swoją pogodę, bo ciosik zaczęło się chmurzyć 😠 ->>> słonko wracaj ->>> plose ciem baldzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobiecinki i facecie :D( do Robalka ) Fajnie was znowu widzieć :) Mnie wczoraj nie było u Was bo....świetowałam imieniny 🌻 Ufff....nie spodziewałam się ze aż tyle ludzi o mnie pamiętało :)Ciągle sms-y z zyczeniami przychodziły :)A potem malusieńka imprezka,prezenty....bardzo miły dzionek :) Milunia tez będzie świętować? cos tu przeczytałam :) to fajnie :) EMI---mam nadzieję ze u Ciebie będzie dobrze.....nie smuć się i miej chęć do Nas zagladać ;)Buzi dla Ciebie 😘 A u mnie dziś pięęękna pogoda,słońce i bardzo ciepło :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdjęcie poszło dziś do ponownej konsultacji radiologicznej, bo opis nie spodobał się lekarce. Rozmawiała ze mną bardzo długo, niemal ciągnęła za język, a między wierszami padało... stwardnienie rozsiane :( Na razie mam nie brać do głowy, wizyta jutro, tylko jak ja przezyję dzisiejszą noc???? :O Idę szukać co to za świństwo... Dzięki wielkie za pamięć 😘 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi kochanie trzymaj się 🖐️ nawet jeśli usłyszysz najgorsze ( oby nie :( ) pamietaj,nie poddawaj się,to jeszcze nie wyrok.Niewiem jak pocieszyć,nie umiem...jesteśmy z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba
bardzo ciekawy temacik od niedawna proboje sil na komputerku takze przepraszam za bledy.Czy moge sie przylaczyc u mnie wiecej dni z dolami takze idealne miejsce dla mne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jestem przewrażliwiona, albo się czepiam, albo... mam to świństwo. Poczytałam sobie i mogę stwierdzić, że mam większość typowych objawów dla SM. :( Nie mam chyba tylko kłopotów z pęcherzem :O Dzis już nie dam rady wyć, ale jutro... tylko jak ja dotrwam do tego jutra... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi👄 trzymaj się mocno i walcz o swoje zdrowie, a zwłaszcza o widze o nim może dzisiaj wszystko się nieco wyjaśni -> trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej i przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 abba 🖐️ pewnie, że tak w grupie zawsze raźniej :):) ....sylvi ->>> puk, puk -> pobudka :):) pora na spacerek, na słoneczko i rowerek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, wstałam, 💤 kto tu tak krzyczy, przecież u mnie narazie brak słoneczka, więc i spacerku się nie chce :( Ale gdzię tam wysoko próbuje przebic się (słońce oczywiście) przez chmury, więc jest nadzieja na ładniejszy dzień :) Emi- mam nadzieje że wszystko okaże się nieszczęsną pomyłką, oby to było zwykły ból pleców, nie będę Cię na siłę pocieszała, ale trzymam kciuki 👄 Abba- witaj, mam nadzieje ze poczujesz się dobrze u nas, bywa różnie raz wesoło, raz smutniej. Cleopatra- dużo zdrowia i uśmiechów w dniu wczoraszych imienin 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba
witam umnie takze brak sloneczka ,a nawet zanosi sie na deszczyk,a pranko w pralce czeka...Szczgolnie cieple pozdrowienia dla EMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×