Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Cześć kochani :) Mnie też długo nie było....byłam tak jak wszyscy zdołowana :( Nie miałam ochoty nawet nic pisać .... ale życie toczy sie dalej,trzeba sie pogodzić ze smutkiem .... U mnie poza tym nic się nie dzieje,dzień za dniem,praca,dom.Dziś pada deszcz więc humor słaby :P Pozdrawiam wszystkich gorąco i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dla wszystkich ...u mnie w pracy dzisiaj zimno jak cholera 😠 zakręcili ogrzewanie, a ja mam na sobie letnią, cienką bluzeczkę i aż mi ciarki z zimna przechodzą po całym ciele ...wiem, wiem lada moment wyjdzie słonko i zaświeci przez okienko, a wtedy zrobi się ciepło :):) ale póki co chyba pójdę sobie poskakać dla rozgrzewki ;) miłego dnia :) ...a jak tam po weekendzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ciesze sie ze pomału wracacie do życia. U mnie dziś pochmurno, ale mam nadzieje ze sie rozpogodzi :) Miluniu- może podrzuce ci jakiś sweterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak sylvi - please !!!! pozdrowionka i miłego dzionka ...a żebym tak do końca nie zamrarzła to siedzę w kurtce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slodko Wszystkich !!! Ja tez sie dopisuje do dola !!! Mam strasznego juz od miesiaca! Chodzi mi ciagle po glowie jedno skad sex i nie umiem sobie juz z tym poradzic !!!!:( Kurde co mam zrobic to juz mnie przerasta :(:( Pozdrowienia dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anno_36- nie wiem czy dobrze zrozumiałam, masz doła bo nie wiesz skąd wziąść sex? Ależ to bardzo proste....... Napisz cos wiecej o sobie i skąd się wziął problem, bo inaczej nie wiem Ci poradzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak seksu może stanowić poważny problem, jednak zastanów się moja Kochana jak jest tego przyczyna na pewno jest jakiś sposób by to odmienić nie dołuj się tylko działaj ;) Robal :) ...u mnie cipło sie zrobiło -> w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno jak chcesz to mogę wypożyczyć Ci swojego, bo jemu ciągle się chce ;) ;) ;) A mnie dopadło chyba jakieś wiosenne przesilenie, czy coś w tym rodzaju. Jakaś słabowita jestem ostatnio i nic nie chce mi się robić. Nic!!! Nawet ogródek robie po kawałku, a zawsze to uwielbiałam i mogłam tam dłubać godzinami ;) Często dopada mnie zadyszka :( chyba czas na lekarza... :( A tak ogólnie to wszystko po staremu :) Czyli może być... :) bo nigdy nie było super ;) Milunia a jak Ty robisz te jajka ze szpinakiem? Bo ja ostatnio kupiłam sobie szpinak, kilka razy robiłam już podchody, żeby go upichcić, ale szczerze mówiąc nie mam odwagi :P Spróbowałam go na surowo :O i mam nadzieję, że przetworzony smakuje lepiej ;) A jajka ze szpinakiem są zalecane w mojej dietce ;) Aha.... mam 4 kg mniej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI- brawo 4 kg mniej, ale żeś się zawzięła. Ciekawe czy dalej luby nic nie kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🖐️ Wiesz EMI,ja też jakieś przesilenie mam :P A zwykle nie miewam.:) Brakuje mi ruchu,powietrza,witaminek....blada jestem jak kościotrup :P Chciałam sobie kupić Polferynę,takie witaminki dla kobiet ze skłonnością do anemii,ale przeleciałam 3 apteki i nigdzie nie ma.Niech przyjdą upały,to się ozywię :) Sylvi,Robal 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam, wstałam :D ale nic na oczy nie widzę :) a nie widzę bo sobie szczoteczkę do rozczesywania rzęs do oka wsadziłam i mnie teraz boli 😠 jednak nie martwcie się bo za raz mi przejdzie :D ....miłego dnia :classic_cool: ..ps. szpinak rozdrobniony można podgrzać na patelni na masełku dodać do tego sól i jajko surowe wymieszać i gotowe, albo bez masełka w płaskim garnuszku mocno zagrzać przyprawić solą i dodać do tego jajko gotowane posiekane (albo samo żółtko, a białkiem posypać dla ozdoby po wierzchu :) -> mniam -> ja tam kocham szpinak :) - to są obcje najmniej kaloryczne (tzn. bez sera żółtego itp...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Jak to miło Was znowu poczytać ... ostatnio nie miałam czasu tu zajrzeć - weekend miałam bardzo zajęty.Piatek był zadumany, sobota bardzo pracowita, niedziela również zajęta, ale było miło :D :) Rozmawialiśmy z lubym na temat naszego ślubu ... itd. Wstępnie ustaliliśmy termin na pierwszą połowę sierpnia przyszłego roku. Jeszcze dokładnie to nie mamy pomysłu, poważne planowanie rozpoczniemy gdzieś w tym sierpniu. Moja koleżanka z roku wychodzi za mąż pod koniec maja, ostatnio dużo rozmawiałyśmy o przygotowaniach itd.... Mówię Wam, aż głowa boli ile tego ... i jakie finanse ... Dobrze, że to jeszcze trochę czasu ;) A na uczelni teraz mam sajgon - koło za kołem, w tamtym tygodniu jakoś wsio mi przepadało - a teraz - nie ma zmiłuj się ! Co sie odwlecze to nie uciecze ...... :0 Pogoda się zepsuła .... za oknami ponuro .... :( Może śniadanie mnie wzmocni :D Buźki dla Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam-> śniadanie zjadłam :) ale mnie osobiście nie wzmocniło spać mi się chce (....jak zazwyczaj...) jednakże może Ciebie Leti zwmocni :):D:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja właśnie wróci łam z gimnastyki było super :) byłam pierwszy raz od dawien dawna bo jakoś się tak nie mogłam zebrać ale myślę, ża jak już raz pojechałam to nie dam za wygranę lenistwu i będę się chodziła na ćwiczonka minimum raz w tygodniu :) :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D dziś za oknem upragnione słońce .... tylko chłodno, ale da sie przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam na 2 zmianę do szkoły - i koło z angielskiego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic :( niestety nie rozpogodziło się :( Leti dasz radę co to dla Ciebie takie kółko :) ...a gdzie inne babulce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam, u mnie zimno, jeszcze nie doszlam do siebie po ostatnim chorobsku no i czekam na upragnione wakacje, juz nie moge sie doczekac tego beztroskiego wyjazdu, z dlaeka od pracy, codziennych obowiazkow, polezec na plazy, a wieczorem wypic zimne piwko, o jak sie rozmarzylam. Juz niedlugo ... Poza tym szara rzeczywistosc, powoli wszystko wraca do normy, ludzie wokol mnie wracaja do swoich wstretnych przyzwyczjen i na nowo kotluja stare wasnie i spory. A ja Wam zycze duzo slonka i przesylam pozdrowionka i buziaczki i wzywam do wiekszej frekwencji na topiczku, gdzie cala reszta sie podziewa, ciekawe co u naszego Elfficzka i malego Elffiatka, jakies nowe fotosdy bym chetnie obejzala. buziaki, narazie zmykam, a gdzie Ma-dzik, ostatnio cale wieki jej nie bylo, podobnie zreszta jak Malutkiej, znowu zniknal Behemotek,Efciusia sie nie pokqazuje no i Karaani przepadla, buuu pokazcie sie, co tam u Was nowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś obyś jak najszybciej odzyskała dawną formę po wakacje tuż, tuż :) ...no właśnie co słychać w wielkim świecie ??? malutka, ma-dzik, elffik i inne... przywołuję Was do porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a EMI to chyba od tego odchuchania nie ma siły pisać no sylvi coś się leni i rano nie wstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×