Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

😘 wszystkim! Nie zapomnijcie o mnie ;) Napiszę coś więcej jak odziapnę trochę, bo ledwie żyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Emi o Tobie nie można zapomnieć bo jesteś cudowną osóbką ❤️ Cleo no właśnie trzeba żyć dalej :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal -> miłego dnia :) ciesz się słonkiem również za mnie, bo ja niestety siedzę zamknięta na cztery spusty w pracce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani. Miłego i słonecznego dzionka. Milunia weź Ty urlop kobieto, taka piękna pogoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi coś jakoś tak to mi z lekka złośliwie zabrzmiało ...😠 z urlopu to ja właśnie wróciłam 😠 -> niestety ....wiem, wiem chciałaś mnie się pozbyć ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jak bym śmiala, z kim bym dyskusje prowadziła i kto by liste sprawdzał? Ale żal mi Ciebie że musisz tam w pracy siedzieć, kto wymyslił żeby wiosną i latem pracować też po 8 godzin i więcej. Powinien być czas pracy krótszy, żeby słoneczka poużywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi na MINISTARA PRACY!!!! :D ...o tak tak do 13 max :) ale byłoby super :) niestety tak nie jest dobrze chociaż, że teraz samochodem pomykam to w domciu jestem tak ok 16 :D bo wcześniej to docierałąm dopiero ok 17 ....a dzisiaj idę na wielokrotnie odkładany spacer z koleżanką i jej baby :):):):) może jeszcze załapię się na kilka promyków słonka :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi na MINISTARA PRACY!!!! :D ...o tak tak do 13 max :) ale byłoby super :) niestety tak nie jest dobrze chociaż, że teraz samochodem pomykam to w domciu jestem tak ok 16 :D bo wcześniej to docierałąm dopiero ok 17 ....a dzisiaj idę na wielokrotnie odkładany spacer z koleżanką i jej baby :):):):) może jeszcze załapię się na kilka promyków słonka :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 u mnie też słów niewiele , w duszy częściowe pustki - ale wierzę, że to się zmieni ... mam nadzieję, że w piątek można będzie zostać w domu - i chyba tak będzie, dobrze, że Polska uszanuje ten dzień ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane widze ze ten ostatni weekend u mnie tez byl smutny tak jak i u Was. w niedziele bylam z lubym w polskim kosciele, swiatynia byla wypelniona rodakami po brzegi i wszyscy przyszli tam specjalnie dla naszego Papieza. oczywiscie buczalam cala msze, jak wszyscy obecni. od smierci Papieza w telewizji irlandzkiej pokazuje sie programy poswiecone Polsce i Karolowi Wojtyle.dzis sie dowiedzialam od taty ze piatek ma byc w polsce dniem wolnym od pracy, tutaj pewnie nie. zreszta jesli nawet bylby wolnym dniem to i tak tutaj ludzie zatracili wiare w Boga i zapewne do kosciola poszliby tylko starzy ludzie. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane widze ze ten ostatni weekend u mnie tez byl smutny tak jak i u Was. w niedziele bylam z lubym w polskim kosciele, swiatynia byla wypelniona rodakami po brzegi i wszyscy przyszli tam specjalnie dla naszego Papieza. oczywiscie buczalam cala msze, jak wszyscy obecni. od smierci Papieza w telewizji irlandzkiej pokazuje sie programy poswiecone Polsce i Karolowi Wojtyle.dzis sie dowiedzialam od taty ze piatek ma byc w polsce dniem wolnym od pracy, tutaj pewnie nie. zreszta jesli nawet bylby wolnym dniem to i tak tutaj ludzie zatracili wiare w Boga i zapewne do kosciola poszliby tylko starzy ludzie. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia przeciez to ma byc dzień wolny dla wszystkich. No to współczuje szefostwa. Może cos sie zmieni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś się zmieni jak na razie są 2 opcje na piątek albo bądziemy otwarci normalnie albo będą dyżury, a że akurat moja kolej dyżurowania to tak czy siak ja pracuję 😠 a u mnie za okneme mglisto i ponuro :( chociaż może się jeszcze rozpogodzi :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze doniesienia -> z za mgły wyłania się słonko tzn. że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słoneczko wyszło, ale jest chlodno i mokro. Mam nadzieje że potem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 a u mnie pada,wybieram sie zatem do Ostravy na zakupy,jedzie ktos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest taka sobie, słońce było, ale gdzieś zniknęło :0 wczorajszy dzień minął mi bardzo szybko, miałam tylko 2 zajęcia - rano 1,5 h i wieczorem tyle samo ... 2 razy musiałam jechać :0 poza tym jest dużo pracy wokół domu, w ogrodzie, na polu ;) a dziś mam zajęcia od 14 do wieczora ... może zajrzę jak wrócę - buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja też ryję - jak powiada mój luby- w ogródku. Niby jesienią wszystko zostało doprowadzone do porządku, ale znowu jest full roboty. Cały ogródek podzieliłam sobie na części i codziennie robię jedną ;) A wczoraj posadziłam już nawet kwiaty w donicach. Na razie stoją sobie jeszcze w domku, ale niebawem zostaną wyniesione na zewnątrz 🌻 🌻 🌻 Poza tym mam 3,5kg mniej :D ale to jeszcze nie koniec ;) Tylko, że teraz muszę się ukrywać, bo jak mój luby jak słyszy słowo dieta, albo widzi grejfruty i jajka to dostaje białej gorączki ;) Więc niech żyje w błogiej nieświadomości :P a potem to nie będzie już odwrotu :) Czuję już wiosnę w kościach i jestem z tego powodu bardzo happy :D Żeby jeszcze sytuacja wokoło była inna... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia dzisiaj tak okropnie mi się nie chciało wstać, że szkoda gadać, drzemałam do stratniej chwili, a potem jak strzała wyparowałam z domu ....a na dodatek u mnie za oknem tak niemrawo i deszczowo :( -> oj mam dzisiaj kiepski dzionek dzień do narzekania i marudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a zapomniałam się przywitać :) i dodać, że nie pasjonuje mnie dłubanie w ziemi jedyne co lubię to kwiatki domowo-domiczkowe :) na ogrodzie jak dla mnie to moze nie być nic za to mojego lubego zeszłoroczna pasja to sadzenie drzewek itp. w tym roku na szczęście jeszcze się do prac ogródkowych nie zabrał ale to nie z lenistwa ale z braku czasu i z ciągłej nieobecności na włościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj No tak, u mnie też, pochmurno i podobno zimno. Wygoniłam męża rano z psiarnią na spacer bo leże pod kołderką. Milunia jak mi sie nie chce też wstawać. Wczoraj troche przesadziłam z pracami i dzię mnie bolą wszystkie kości , a właściwie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja piatek mam wolny i cale szczescie. DO tego wszystkiego chyba za wczesnie poczulam wiosne i dorwalo mnie jakies chorobsko, takze bola mnie koscie, gardziolko, glowa no i mam niesamowity katar i przez to wszystko zero zapalu do pracy. Robal lubie zakupy, ale nie w takim stanie psychicznym i fizycznym jak teraz, takze tym razem podziekuje Pozdrawiam, caluskow nie przesylam bo jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nosa poza dom nie wychylam ... mam wolne od wielu zajęć, a poza tym na polu tak wieje i mimo wysokiej temperatury jest zimno :0 dziś dużo czasu spędzam przy Tv - wiadomo z jakich powodów ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Ja w końcu musiałam odreagować ... właśnie skończyłam sprzątanie. Rano, kiedy oglądałam transmisję wszystko było ok, ale potem... wyłam jak bóbr... Za dużo na raz spadło mi na głowę... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzień jest bardzo smutny i skłania nas do głębokich refleksji ja od rana patrzę na TV i nic mi się nie chce ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze sie stawiać na topik :) Smutno troche, ale życie toczy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×