Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Milunia popieram, cosik sie lenia nasze kobitki!! Mam nadzieje, ze to przywolywanie doprowadzie je do porzadku!! Cosik pochmurno dzisiaj za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pochmurno i jakoś tak nijak, szkoda :( bo jak nie ma słońca to nic mi się nie chcę ... we czwartek mam zamiar 1 raz w życiu iść na Jogę :) podobno dodaje energii - chodziła któraś z Was na Jogę??? jak się po niej czułyście ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam Wasze wołanie i jestem Byłam podpisać sie w Biurze Pracy dlatego nie witałam się rano. A tak wogóle : to jak nie chce mi się wstawać rano??? A rano do was zajrzałam, ale literki mi znowu zastrajkowały więc nie mogłam nic naskrobać. Macie racje, gdzie cała reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do przywoływania nieobecnych :D Ja też pomyślałam o wakacjach ( Inguś, kiedy my się wreszcie spotkamy ? ) i nie mogłam sie nie rozmarzyć ... żeby tylko z lubym gdzieś wyjechać .....w tym roku znów beda afery z rodzicami ..... no ale za rok już nie będę z nimi mieszkała i nie bedą mieli nic do gadania .... wiem, że moje słowa dziwnie brzmią, ale po tym , co już nieraz przeszłam ------------- nie mogę inaczej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi, leti 👄 ...wiecie co jakoś tak mnie dzisiaj głowa boli czuję się tak jakby powoli mnie jakaś grypa dopadała, może herbatka z cytrynką mi dopomoże ....u mnie za oknem dzisiaj cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu- won chorobie !!! Nie poddaj się jej, herbatka z cytrynką jak najbardziej wskazana. U mnie za oknem też wygląda coraz lepiej, chyba słońce zaświeci dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻Dołkowiczki Stwierdzam ze pogoda u mnie nie wiosenna wiec jade jej szukac nad woda;) Wam zycze rownie udanego dnia i całej masy wspaniałosci ;) {omijajcie doły}:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja. madzik marnotrawna :0 dzień dobry kochane :) 🌻 jakos nie mam czasu wskoczyć na neta. 😭 pierwsze co mi w oko wpadło teraz to to ze emi schudła 4 kg! normalnie podziwam. ja już tydzień jestem na diecie i wreszcie udało mi się zejśc ponizej 56 kg :) jeszcze 3 tygodnie i mam nadzieje 3kg przeminąz wiatrem :) ciepło sie zrobiło, więc odkurzyłam mojego jednosladowego rumaka i smigam po polach mokotowskich :) :) nie mam czasu za bardzo czytac co tam u was, więc pozwolicie, iz serdecznie was pozdrowie 🖐️ i mocno ucałuje! papatki myszaczki 😘 😘 😘 ..................................🌻.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czyzby sie czkalo, co niektorym, ze wreszcie wpadly na topiczek, jak my tutaj o nich tak wspominalysmy. Super, ze znowu bylo troche tloczniej, co do pogody to i u mnie wczoraj zaswiecilo cudowne wiosenne sloneczko, ale narazie znowu dziesik sie schowalo. Leti. wierze Ci ze niemozesz sie doczekac tych wspolnych wakacji, mam nadzieje ze wkrotce uda nam sie spotkac no i moze z twoich wakacji cos wypalil. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Słoneczko wstalo i zaczyna juz świecić, prosze wstawać spichy moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :) dzisiaj przybyłam do pracy na 9 zamieniłam sie z koleżanką będę długo siedziała bo aż do 17 ale przynajmniej się wyspałam :D ...wczoraj nie poszłam na jogę bo jakoś tak pobolewał mnie gardło i bałam się pogorszenia niestety wprawdzie mi się nie pogorszyło ale też się nie polepszyło 😠 obym tylk nie była chorsza :) ...a co do doniesień pogodowych to u mnie też słonecznie i cieplusio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z doniesien pogodowych to u mnie pada deszcz. co do jogi to nigdy nie cwiczylam, takze Miluniu nie wiem jak to jest. Co do planow weekendowych, to dzisiaj nasz kolega robi imprezke, bo ostatnio zmienil stan cywilny, ale robil tylko przyjecie, wiec nikogo nie prosil z pracy i dzisiaj jest impreza dla nas. No i zowu dwa dni wolnego, a potem znowu poniedzialek i wraca szef z chorobowego i skonczy sie blogi spokoj 😭 😭 Pozdrawiam i zycze wspanialego weekendu, to tak juz na wszelki wypadek gdybym nie zdazyla juz zagladnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie \"W\" ja Tobie też życzę szałowej dżamprezki i wspaniałego łikendasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie, dopiero 10.30 a juz nasz Inguś życzy udanego weekendu [nu, nu] Ja też na joge sie nigdy nie wybralam, choć chęci mam ogromne. Ale niestety wieś ma swoje uroki- nie ma takich zajęć, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że ja obowiązkowo muszę iść na joge jako tester zrobię to w przyszły czwartek, bo jest w pon. i we czwartki, ale w pon. nie mogę bo mam anglika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi u mnie tez tutaj koniec swiata i nikt nie organizuje tutaj np. zajec jogi Na szczescie przestalo padac, i jakies przeblyski na niebie, to dobrze, bo na jutro mam zaplanowane mycie okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu Ty nam koniecznie zdawaj relacje z gimnastyki, a my bedziemy przed kompem ćwiczyly, hihi ciekawe co z tego by wyszło. Inguś współczuje pogody, u mnie jakby lato zawitało. W cieniu jest 25 oC, normalnie ludzie łażą w bluzeczkach cienkich. Oj jak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś lało :0 ale na szczęście już jest w miarę pogodnie :D byłam dziś na nudnym wykł. i w sumie dobrze zrobiłam, bo była lista ( a podobno wykłady po 1 roku nie sa obowiązkowe....... :0 ) W ten weekend czeka mnie nauka ......... Wczoraj był luby, odwiedziliśmy moich dziadków, wieczorem siedzieliśmy u mnie . Moje kochanie grodzi naszą działkę i sadzi na niej drzewka :) A u mnie w ogródku warzywka już w ziemi i tylko czekać aż urosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti --- hohoho...Twój luby sadzi drzewa,to wiesz co powinno być później :) powinien spłodzić syna :D Jak ja się cieszę ze weekend,wreszcie się jutro wyśpię :) Troszkę zmęczenie mi przechodzi,bo cieplej za oknem.Tez padało u mnie,ale teraz jest dobrze :) A u mojego lubego 3 dni nie było netu,ale byłam zła ;) Czegoś mi brakowało,a raczej kogoś : WAS 🌻 Uzależniłam się :) Pozdrawiam serdecznie kochane babeczki,i udanego,radosnego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaster
ja mam doła od długiego czasu... myślałam ze wszystko sie zmnieni z nadejscie wiosny a tu nic, cały czas kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ A mnie nie ma przez tatalny brak czasu :( Gdyby doba była 2 razy dłuższa też miałabym co robić :O A poza tym mam ostatnio kłopoty z kręgosłupem :O Kurde, momentami tak bolał, że nie wiedziałam gdzie wpaść :( Poszłam w końcu do lekarza, a potem do neurologa jednego, potem drugiego a w następny poniedziałek mam wizytę u jakiegoś nerologa-cudotwórcy ;) Teraz jest nieco lepiej od końskich dawek leków i nie ch tak zostanie. A wiecie, jak chce mi się słodyczy... 😠 To pewnie przez ten ubytek kg... Dziecko wyganiam z pokoju jak je coś słodkiego, żeby mnie nie kusiło. Wszystko co słodkie wyniosłam już z domu. Normalnie się męczę... 😭 i nie moge tego pokonać :O Wczoraj byłam u ciotki, a tam ciasto, naleśniki, pączki. Prawie cały dzień przesiedziałam na podwórku na huśtawce, bo jak na to patrzyłam to.... Szok!!! Zjadłabym wszystko !!!! :O :O :O A dziś znowu jadę do babci i znowu będzie to samo: jedz, jedz, jedz... a może to? a może tamto? Ble, ble, ble.... Czemu oni wszyscy uważają, że jedzenie to największe szczęście w życiu? :O :O :O Ja jakoś przeżyję, ale moje nerwy... :O Pozdrówka dla wszystkich 😘 ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 ...łikend upłynął mi różnorako :D aczkolwiek bardzo miło :classic_cool: odwiedziliśmy z lubym znajomych, zrobiliśmy porządki na ogrodzie, byliśmy na zakupach i kupiłam sobie spódniczke :) ...dzisiaj zaś wszystko byłoby ok gdyby nie to, że trzeba było przyjść do pracy i jeszcze to, że jakoś potwornie boli mnie ręka, a dokładniej palec -> mam na kostce takie niewielkie nakłucie ale powim Wam, że coś jest nie tak bo boli jak diabli może coś mnie uchlało, nie mogę niczego mocniej dotknąć ani porządnie złapać ale mam nadzieje, że do wesela się zagoi (jak to zwykle była mówić moja mama) :) ...udanego, pogodnego i radosnego tygodnia -> 👄 Emi bardzo ale to bardzo Ci współczuje nie móc zjeść nic słodkiego to coś strasznego ale bądź silna i dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, i znowu poniedzialek i caly tydzien ciezkiej pracy buu... Emi, bo jedzonko to jedno z przyjemnosci czlowieka, chyba tak juz jest, a slodkosci to i ja zajadam ostatnio w przerazajacych ilosciach. Cosik trzeba z tym zrobic, no a poki co to zbieram sie do domku, ale wspaniale jak ja uwielbiam w ciagu tygodnia jak zegar wsazuje taka godzine. Buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, i znowu poniedzialek i caly tydzien ciezkiej pracy buu... Emi, bo jedzonko to jedno z przyjemnosci czlowieka, chyba tak juz jest, a slodkosci to i ja zajadam ostatnio w przerazajacych ilosciach. Cosik trzeba z tym zrobic, no a poki co to zbieram sie do domku, ale wspaniale jak ja uwielbiam w ciagu tygodnia jak zegar wsazuje taka godzine. Buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, taaak ....:P jeszcze dom i syn :D Ingo, życzę Ci, aby Twój tydzień pracy szybko się skończył - wiem, że dziś poniedziałek --------ale -------- oby do weekendu ;) ja dziś przeżyłam 3 koła, przygotowywałyśmy też z dziewczynami prezentację wiersza na jutro ( jeszcze teraz go dopracowuję ) :) przesyłam buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, wczoraj popsuł mi się troche necik więc nawet nie miałam jak się przywitać. Mam nadzieje ze to było tylko chwilowe. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×