Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Jeszcze jutro poszukam czegos, no i mam ochote na nowe zaslonki do sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWonkowa. no to w czym problem? Dostaniesz wiecej i blizej :D Nic tylko gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja zmieniam podloge na panele wszedzie, zaluzje pionowe na zaslony....nowe meble do sypialni bym chciala....tyle wydatkow, tak malo kasy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beda chcieli, beda :D Bedziemy trzymac kciuki. A rozmowe juz mialas? Ja za bardzo nie moge szalec z remontami bo wynajmujemy. Ale juz niedlugo mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz i tak mam przywiercone karnisze w kazym pokoju, jedna polke w salonie, no i xepsulam pokretko od suszarki do ciuchow :O Mam nadzieje ze nie zauwaza jak sie bedziemy wyprowadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karola - kurcze Wy kupujecie ozdoby itd. a u mnie tylko krolik w jajku (takie szklane z woda) na stole i tyle i w ogole swiat nie czuc. Ale ok. odbije sobie na boze narodzenie. :D Swinkowaaa - no to ba, to nie ma sie nad czym zastanawiac. Bede tez trzymala kciuki bys dostala ta robote i wtedy same plusy. wiecej zarobisz i jeszcze sobie zaoszczedzisz na benzynie. do kiedy bedziesz wiedziec? bo nie wiem ile czasu mam te kciukasy trzymac :) zaraz znowu bede miala gosci :D no u mnie teraz to normalnie dom otwarty :D a kiedys bylo tak cicho i przyjemnie :D rada dla tych ktorzy czuja sie samotni i pomijani przez znajomych ;) : zrobcie sobie dziecko, przypomna sobie o Was nawet osoby ktorych latami nie widzieliscie :D boje sie jutro dentysty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1730 $ (one bedroom) A wy za mieszkanko ile? Pewnie ceny calkiem inne niz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, nie matrw sie ja mam tylko tego zajaczka. Stoi sobie w tej klatce samotnie. Swonkowa, zadzwonia pewnie niedlugo do Ciebie, nic sie nie martw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - ja mam pozyczki z podatkiem razem $860 ..... to pewnie wyjasnia czemu tylko $12 zarabiam na godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naparwde?? Kurcze, ale to sa interest only czy jak? Wow. A ile kosztowal twoj domek? Chyba sie przeprowadze do Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..ja juz po...do domu klaipedy trafilam po 19 polskiego czasu, juz wyspana (a to 2 w nocy), spac nie moge :P Ale zescie natrzaskaly, chyba z godzine to czytalam :) Uciekam jesc :D znowu, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to 30lat fixed ( ktore niestety musze je przefinansowac) moje condo na obrzezach chicago kosztowalo 102K teraz jakies 139K :) zbieram sie do domu, jak dojade to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel - witamy nasza podrozniczke :) jak minela podroz? smacznego Kurcze moze ja tez powinnam przeprowadzic sie do Chicago :O My teraz mieszkamy w studio apt. czyli jeden pokoj, kuchnia lazienka. placimy $850 plus za dish i internet oddzielnie. dzieki Bogu ze nie az taki maly ten pokoj bo pomiescilismy wszystko wlacznie z lozeczkiem dla malego i nawet ukochane akwarium meza zostalo. :D ale jak maly troszke podrosnie to trzeba sie bedzie przeniesc do 2 bedroom apt. ale ceny u Ciebie Karola to mnie zabily 1700 za 1 bedroom :O za taka cene to mozna wynajac cos tutaj (poza centrum) na Manhattanie jak sie dobrze poszuka :O mozna znalezc 2 bedroom za 1100 do 1500. znajomi wynajmuja za 1200 2 bedroom i to bardzo ladne. ale my chcemy sie przeniesc na long island. i tam docelowo chcemy kupic domek. moja tesciowa tez ma domek na long island (oczywiscie ja nie chce domku za blisko niej wiec trzeba bedzie poszukac w innych miasteczkach ). ona placi prawie 2 tys za dom :O plus oplaty. co miesiac liczy ze wydaje 3 tys na dom :O a to malutki domek jest. salon, jadalnia i 3 sypialnie. ale jej w 8 lat wartosc domu wzrosla prawie trzykrotnie. placila 120 tys bodajze a teraz jest wart 300 iles. szok. ceny domow na long island leca w gore jak szalone :O kurcze wszystko takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 1100 -1500 za 2 bedroom to chodzilo mi oczywiscie poza manhattanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu calkiem calkiem domek juz od 150K mozna kupic ...zalezy tylko gdzie...... w chicago jest troche inaczej poukladane wszytsko .... w centrum nawet nei interesowalam sie cenami, bo sa oczy z glowy.... kolo mnie fajny dom juz za 240K mozna kupic, ale pamietaj tez ze zarobki sa troche mniejsze ( chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze zarobki porownywalne z tego co slyszalam.Sama nie wiem, ale ceny u was super. U nas za takie nic nie ma :( Najtansze zaczynaja sie od 300000. Chodzi mo i Condominium and Townhomes bo dom ki to juz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroik mi sie udal na Swieta. Przyszedl moj R. i pyta sie co to za szczur w klatce :D A mi sie i tak podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie do domu wrocilam....jestem strasznie padnieta :) tak sobie myslalam, ze w sumie fajnie byloby z ta nowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mam nadzieje ze wszytsko wypali. A ty tak pozo do domu wracasz? O ktrej konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to narobilyscie mi smaka ta pomidorowka i sobie w dominick's kupilam :) i zjadlam cala sama...tak wlasnie moja dieta poszla w las.....na dzisiaj przynajmniej. ja wybieralam kwiatki w sklepiej jakies pol godziny...stwierdzilam, ze i tak do soboty padna i kupilam zonkile, kota bedzie miala zabawke do tego chyba sobie zafarbuje wlosy jutro, znaczy zrobie pasemka blond bo cos mnie nudzi moj wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×