Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość annabolanna
Gdybys nie był oszustem.... siedzisz sobie przed monitorkiem, pazurami drapiesz po klawiaturze obrażając ludzi bo Cie to nakreca jakoś czy jak? Napisze powoli a Ty przeczytaj powoli, może pojmiesz, to nie są trudne słowa: broniłam faceta bo nie lubie jak ktos kogoś wykopuje, niszczy, kopanie kiepsko mi sie kojarzy, pojąłeś to? On cos chciał sprzedać, Ty od niego nie kupiłeś - O co chodzi? Jesteś Najświętsze Officium ds. tego co wolno a co nie? Masz certyfikat uszciwości i innym go przyznajesz? Ludzie, co jest z Wami? Mam doskonałe repliki LV i innych firm, linki które wklajalam nie otwieraja sie bo widocznie ten serwer jest zablokowany, mogę wysłać fotki i to wszystko co mam do powiedzenia. Dziękuje damom a magiel żegnam ozieble. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ufffffffff jak tu milo ;) wchodze patrze- ten sam temat,,,,,,,,,:O z trwoga otwieram, czytam,,,,,uffff ,,,a tu jakas mila osobka 🖐️ aniu! sluchaj! ja mialam chyba wczoraj najwiekszy zatarg z tym kolesiem,,lojojo,,,,,uwierz mi,,nie ma co go bronic,,,,4 strony potrzeba bylo by podal ceny itp motal sie moital,,,, normalnie istny szok! w koncu zamowilam u niego 2 torebki a on tak__3 razy zmienial cene ,potem dla potwierdzenia wyslal link zupelnie innej torebki takiej co tu nawet nie bylo! :( dobrze ze zobaczylam bo jeszcze by mi przyszla -chyba najbrzydsza torebka na swiecie! :P potem mowi ze marudze i on nic nie chce sprzedac bo sprzeda za 200 zl!!!!!!!!!!! :D cyrk, co? i tak! publicznie przyznaje sie ja zawsze pod swoim nikiem itd to ja podalam link z tematem do moderatora i pana cebeleira (uwaga na niego!!!!) juz nie ma! moderator od razu wiedzial co z tym zrobic! a ja jestem zainetesowana tym co masz___slij na maila moniawad@wp.pl czekam !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalem powoli
i ze zrozumieniem.Rzucasz sie dla mnie podobnie jak tamten facet, a skoro zegnasz magiel ozieble to zastanawiam sie co tutaj robisz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monia25
Zycze ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj , a skad juz z gory wiesz ze to ten oszolom?;) przeciez dziewczyna przesle na maila torebki to bede wiedziala czy to te-ale raczej nie , bo wiem o jakich mowi po nazwach , tamte byly inne , spokojnie , jak dostane maila to powiem tu swoje zdanie ,ale nie sadze ze to jest ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ten adres moniawad@interia.pl wp jak zwykle lipe robi i sie outlook blokuje cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Monia25, wysłałam Ci na dwa adresy.Oczywisciefotek nie spakowałam, dlatego tak długo trwało,mówiłam że sirota jestem...Pozdr., Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dostalam dziekuje, ta biala z monogramem mam ! :O chloe -myslalam ze to inna, a siodlo znam nie w moim typie , i powiem teraz tak____ teraz to naprawde zaczelam myslec ze ty anou to ten facet ! :D tzn nie ze ty to on i ze sie teraz podajesz tylko ze jakis moze on nieudany wspolnik co intersow robic nie umie:P a wnioskuje to stad ze torebki sa identycznie sfotografowane-tzn na bialej atlasowej takaninie i wogole - no wypisz wymaluj identycznie! ale to chyba nieistotne bo skoro nawet masz cos z NIM wspolnego to pewnie i tak wiesz ze lipe zrobil i najezdzac nie nalezy.... ale TOREBKI SA EXTRA ZROBIONE , \"SIODLO\" male cudo i naprawde plecam- i fakt orginalne tzn niepowtarzalne -procz bialej z monogramem, i ON tez mial fajne to trzeba przyznac,,ale coz z tego skoro furiat jakis ? :)pozdrawiam i dziekuje za maila , i nie spierajmy sie , ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Monia25, pozdrawiam, o spieraniu sie nie ma mowy, za piekny dzień, za miły człowiek:-))) Powiem tylko że każdy kto ma program remote Capture do fotografowania i choć troche pojecie o tym jak sie to robi stawia orzedmioty na białym tle, ale to do rzeczy nie należy A na obiad mam dzis ryż z kurczaczkiem...:-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIĘŻNICZKA 19
Bardzo zależy mi na kupnie takiej torby ale niestety nie umiem rozróżnić orginału od podróbki więc może macie jakies porównawcze zdjęcia?? Cena nie gra roli z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Księżniczko, na czym jak na czym ale na torebkach naprawde się znam. Ja mam repliki,oryginały ogladam sobie na stronce Diora: http://www.eluxury.com/brands/dior/apr05/content.jhtml?SectionID=6000&CategoryID=6195&SubCategoryID=6197&ClassificationID=6885&block=1 albo po prostu wejdz na strone http://www.luxlux.pl/ Najblizszy sklep Diora jest w Berlinie, ceny - cóż...Pozdr.Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekałam..
na ten finał i..............wyszło szydlo z worka:PWiedzialam,ze to wspolnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
O jak finał Ci chodzi, słonko? Myślisz że piszę teraz do Ciebie zza krat? Zbierasz punkty na sprawniość Mały Detektyw czy jak? Podałam adres, odebrałam pocztę od zainteresowanych i to forum juz mi nie jest potrzebne, teraz piszę na innych forach o innych sprawach.Myślałaś, że nie jem, nie piję, nie spie tylko forse tłukę? O tej porze??? Dzieciaku, daj Ci Boże tak udanego dnia jak ta niedziela była dla mnie. Spij spokojnie, nie myśl, podczas snu komórki nerwowe kory mózgowej bardzo ładnie sie regenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie mozesz
spac, bo nie ma ci sie co regenerowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Oj, cieniutka riposta a już myslałam że trafilam na godnego siebie przeciwnika. Roma locuta causa finita więc pozostaje mi tylko powiedzieć dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlugo cos
szukalas slownika:OWidac moja riposta byla dokuczliwa....Jak sie zregenerujesz bedzie lepiej.........dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturelle niezalogowana
dziewczyny, napiszcie jak odroznic orginal od podrobki LV. Chce kupic podrobke w NY, slyszlaam ze gdzies na Manhattanie skap z dobrymi podrobkami. ktos wie gdzie dokladnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Dobrą replikę nie sposób odróżnić.Jeśli jeszcze jest wykonana ze skóry, ma nr seryjne itp dowody autentyczności, jej autentyczność naprawde trudno podważyć. A wiesz dlaczego? Poniewaz i oryginały i repliki szyte sa w tym samym miejscu, w tym samym zakładzie, najczęściej w Chinach - tylko oryginały w godzinach pracy firmy a podróby po... jestem z Wwy, nie znam NY, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze dyskusja na tutejszym formu wcale nie dotyczy torebek louisa vuittona. dlaczego wszyscy sa przeciw podrobkami vuittona? ja kupilam biala torebka za 300 zl,ale z pol roku temu,jak niezbyt dokladie znalam sie na tej marce.czym rozni sie taka podrobka od tej ktora w sklepie internetowym kosztuje 2,500 $? moja torba jest sygnowana,zrobiona ze skóry i mozliwe,ze roznisie troszke ksztaltem monogramow( orginalne sa ciupke ostrzejsze \" na poczatku i na koncu.) w kazdym razie juz sama nie wiem czy dobrze zainwestowalam pieniadze.powinnam sie wstydzic,ze chodze po miescie z torebka za 300 zl? moj chlopak zauwazyl,ze kazda dziewczyna zamiast za nim,to oglada sie za moja torebka :) przynajmniej nie kupilam sobie w pieciolistne kwiatuszki i nie nosze sie z tym jak inne panienki. wiec jezeli mam sygnatury i napisa \"made in france\" skad ta torebka pochodzi? dlaczego jest tak bardzo nie orginalna? czemu taka tania w porownaniu z tymi ze stron internetowych? skoro nie mam w polsce oryginalow,to kto moze rozroznic maja od takiej za 2 tys$? lubie miec orginalne rzezcy,wiec dlaczego mam sie wstydzic rzeczy z allegro,skoro sa jedyne w swoim rodzaju? jedyny minus-sa za tanie ale nie mam pojecia czym tak strasznie roznia sie od oryginalow..prosze o pomoc! pozdrawiam! i sie nie klocie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecz z podrobkami
olivia delux-wiesz,glupoty gadasz z ta torebka,mozesz sobie nosic i diora i channel podrobki i tak ludzie beda wiedziec ze masz podrobe,wystarczy popatrzec ze te lalunie ktore nosza podroby to tanio wygladaja,a szczegolnie mlode siksy ktore jeszcze liceum nie skonczyly i zreszta zyjemy w takim kraju gdzie mamus i tatus corce nie daje 3ooozl na torebke i raczej tez jest malo kobiet w tym kraju ktore kupuja oryginaly...a tak zreszta kiepsko sie znasz na torebkach vuittona,jesli to ta brazowa ktora masz to nie jest ze skory,torebki klasyczne vuittona nie sa ze skory,wybierz sie do butiku tego Pana i sie zapytaj to Tobie odpowiedza...inne wzory to skora ale brazowki niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecz z podrobkami
rzeczy z allegro sa jedyne w swoim rodzaju???...zejdz na ziemie,to jest TURCJA,te rzeczy,te wszystkie torby stamtad pochodza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro moim zdaniem
to typowy rynrk. Rzeczy prosto z bazaru (nawet niby oryginalnych bałabym się tam kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Zastanawiałyście sie kiedys, dlaczego swiat zalany jest podróbkami markowych torebek a znane markowe formy przymykaja na to oko? Bo wiedza że kobieta, która kupi replike i zagustuje w produkcie, zrobi wszystko żeby mieć oryginał, jeżeli tylko choć o jedno oczko pojdzie w góre na drabince społeczne, (czyt, jesli bedzie miała pieniadze). W ten sposób wielkie domy mody maja reklamę za darmo i moga spokojnie produkowac krótkie linie oryginałów, ponieważ za jeden egzemplarz biora krocie. Nie spotkałam oryginału Diora, a sledze te torebki od dłuzszego czasu, tańszego niż 1200 dolarów (nawiasem mówiąc - najblizszy markowy salon jest w Berlinie).Tymczasem koszt wyprodukowania takiej torebki jest dokladnie taki jak cena podróbek - 200-300 zł lub 600-800 zł. skórzanych. Reszta to opłata za to że torebke kupiło sie w salonie konkretnej marki. Pytacie jak poznac oryginał? Odpowiadam : oryginalna torebka LV, Diora, Versace, Fendi, Chloe i in. to ta, którą kupiłyscie w salonie tych firm . Inaczej mówiąc - niczym sie nie rózni oprócz paragonu. Cóż, wystarczy go przykleic do torebki i ....:-)) Dobra replika NICZYM sie nie rózni. Zdziwiłybyscie się gdybyscie sie dowiedziały kto kupuje repliki.Mają wszystko - nr seryjne, metki, książeczki-certyfikaty i co jeszcze chcecie. Więc pozostaje naprawde tylko paragon. Oczywiscie mówimy o preplikach szytych z tego samego materiału i na tych samych maszynach co oryginały - najczęścej w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
...i nie tracimy swojego cennego czasu na rozprawianie o bazarach, gdzie wystawia sie podróby szyte przez Ukrainki w zapyziałych piwnicach pod Mławą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massssakrrrra
Jestem szczesliwa posiadaczka oryginalnego portfetaLV na ktory sobie ciezko sama zapracowalam.Kupilam go trzy lata temu w Berlinie w KaDeWe.To taki mega wielki dom handlowy z samymi oryginalami.Zaportfel zaplacilam ponad 200euro.Nosze go w torebce LV.Niestety z braku funduszy nieoryginalnej tylko zakupionej na bazarze w Turcjii w zeszlym roku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podroba
a tak na dobra sprawe.to trzeba byc glupim zeby kupowac podroby,wstyd...szczegolnie kiedy wiadomo ze tego kogos nie stac,...oto porownanie>lv torebke nosi pani zarabiajaca 600zl na miesiac i pani ktora zarabia 10.000 tylko ze ta ma oryginal...pierwsza wsiada na rower z ziemniakami a druga do mercedesa,pierwsza ma buty za 80zl a druga za 2000...zalosny na polkich ulicach widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy ta
ktora zarabia 600zl ma bogatego meza?Swoja prace traktuje jako odskocznie od swojego obrzydliwie bogatego zycia, hę? To co ty na to powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj na niewlasciwy tor zbiegla ta dysputa,,:O zalozcie sobie inny topik,! ale ja powiem tak___mam meza zarabiajacego,,,ojj grubo ponad 10 tys ..;) a nosze podrobki ! a czemu ? bo i tak wszyscy mysla ze mam orginal!!! hahaha !maz jest marynarzem plywa glownie stany-japonia ,,i tak wszyscy mysla ze mam stamtad rzeczy ! a prawda taka ze nie jest tak i kazdemu to tlumacze ze wszedzie orginal to tysiace dolarow a burzujka nie jestem,,,wole kase wydac na corcie a kupic torebke za kilkaset zl a nie kilka tys dolarow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo....
a na jaki tor, chwalenia sie zarobkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobami
monia25-snob jestes,masz pragnienie miec torebke lv i za wszelka cene musisz miec...ale glupota...obojetnie czy podroba czy oryginal ale LV...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×