Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość KATJAAA
To że podróba jest z Tajlandji nie znaczy ze louis vuitton ma same kwiatki a adidas cztery paski, są bardzo dobre podróby bez najmniejszej różnicy w wyglądzie zewnętrznym a nawet materiale tylko cena dużo niższa,widać kto wie coś o tym bo widział a kto sam chodzi na bazar i kupuje od Chińczyków w sumie to nie trzeba chodzić na bazar bo h&m,terranova,tally weijl i orsay to made in korea,tajwan,chiny,taka jest prawda i nie ma co się oszukiwac.NAJSMIESZNIEJSZE SA WłASNIE TE MECIARY KTORE NIE MAJA NIC W GłOWIE I NIC W ZYCIU NIE OSIAGNEłY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 latki do ksiazek
miss ukraina fajne te porobki sa na allego debilki kupiona za 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambusia
Moge sprzedac podrobki na allegro nie moge wystawiac podrobek mam foty zainteresowane piszcie nelee@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Powiem wam jedno, jestescie zalosne, kupujac podroby chcecie czuc sie bogate i uznawane? MOze w oczach takich ludzi jak wy, niestety w oczach takich ludzi jak ja jestescie poprostu smieszni, ten kto sie zna na markowych rzeczach odrazu dostrzega podorby. Moja sprzataczka tez ma LV co mnie najbardziej smieszy. Nie majac kasy nie ubieram sie w podroby, kupuje rzeczy mniej znanych firm i tyle, po co komu te cyrki, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och k....a a moze ktos kupi se taką podrobe bo mu sie podoba a nie ze jest repliką hę:>nie k........a maice zalosną ograniczoną mentalnosc i tyle....:O ktos z podrobką zaraz jest tandeciarą(oczywiscie bardzo ladnie jest oceniac i wyzywac kogos po pozorach, internetowe kozaczki:>) a ten co ma oryginal jest dziwką utrzymanką lub ma starych w mafii........... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No bez przesady... nie uwierze w to, powiedz mi czym sie rozni wasza podrobka LV od ruskiej torebki z bazarku? NICZYM. Jestem osoba ktora stac na wiele, ale akurat nie chce tracic pieniedzy na torebke LV jak juz pisalam smiesza mnie osoby ktore chca byc kims kim nie moga byc, dobrze ze do Francji juz nie wjdzedzie sie z podroba, na lotnisku porsza o certyfikat, w razie jego braku konfiskuja podrobe, powinni i tak zrobic w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Kasiaaaa....Oczywiscie, to skandal - TWOJA SPRZATACZKA osmiela sie miec cos podobnego do LV? To nie do przyjecial, osoby z tej sfery powinny nosic reklamówkę i zapaskę. Przeciez toto psuje powietrze oddychając bo niestety oddycha tym samym co Ty. Pogarda dla człowieka, który wykonuje zwykłą pracę, swiadczy o prostactwie i wyklucza z grona cywilizowanych osób, więc na tym swoją dyskusję z Toba zakończe i cokolwiek byś napisała ode mnie wiecej odpowiedzi sie nie doczekasz. Dodam jeszcze że zjezdziłam cały swiat. Z piekna podróba Chloe w rece i usmiechem na ustach. A wiesz dlaczego? Bo jestem dobra i wiem o tym . W wolnych godzinach dorabiam sprzątaniem.Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No ok ale powiedz mi czy to sie nie mija z przeznaczeniem? Oryginalne rzeczy sa przeznaczone dla ludzi z innej klasy, nie sa przeznaczone dla sprzataczek, chociazby tych z manhattanu. Wszytsko w przyodzie ma swoje miejsce, mnie tez na wiele rzeczuy nie stac, nie moge sobie pozwolic na kolie wysadzana diamentami za miliony, ale to nie znaczy ze bede siie obwieszac szklem i udawac ze jestem multimilionerka. Nie obrazam tutaj nikogo, szanuje kazda prace, ale uwierz mi komicznie to wyglada, a wy pozniej sie dziwicie ze nie mamy do was szacunku? Owszem mam, jak ktos kogos nie udaje kim nie jets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i podpisuje sie pod Paris, nie po to ktos lansuje swoja marke, dba o to by trafiala do odpowiednich ludzi przez lata, by jakis czlowiek sprzedawal jego podrobki i bogacil sie na nim( prz tym samym bezczesczac ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabeleira
cicho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
nie musze sie podkladac pod lawe i czekac na przeceny,dla Twojej wiadomosc lv nie przeprowadza przecen,a jesli juz to 30% czasem troche wiecej,ale to sie rzadko zdarza i to sie dotyczy channel takze...chcecie sie dowartosciowac to kupujcie podroby,prosze bardzo,jestem za oryginalem ze wzgledu ze sa to marki wypracowane i niestety przeznaczone dla grubych portfeli,nie po to ktos nad tym pracowal,zeby kupic to za 10zl...nie podoba mi sie sztuczna moda lv,a polska biedny kraj i jak to wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Asiunia26, napisz do mnie,masz maila przy nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja76
hej "precz z podrobkami" taka jestes znawczyni jestes a nie wiesz jak sie chanel pisze......... bardzo mi sie podobaja wasze rzeczy czy jest mozliwosc malej negocjacji cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
a o którą Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
wybilo mi sie dwa razy,nigdy nie czytam postu,masz sie czego czepiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podpisuje sie dokladnie pod precz z podrobkami HAHA i tak was wszedzie wypatrze z tymi podrobami, milego bycia obiektem kpin :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Monika, sorry, dopiero wróciłam do domu, co do tej torebki, to tak, ma zamsz w środku a z ceną...cóż, może coś zaproponuj, zresztą napisałam Ci to w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischel
Czesc sadze ze podrobki sa kiepskie ale jesli ktos nie ma kasy a bardzo chce miec taka torebke to podrobka umozliwia mu to.Ja mieszkam w Londynie jest tu kilka sklepow Louisa Vuittona gdzie mozna kuoic sobie taka torebke.Ostatnia z zimowej kolekcji brazowa ze wstawkami leoparda kosztuje 3600 funtow.Ja mam z dzinsu orginalna kupilam za 600 funtow.Naprawde orginalne Marka Jacobsa wygladaja super ja jedna mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DsQ
Podróby to nic złego...jeśli wszystko co podrobione jest takie złeee...to przecież firma "Hop" produkująca napoje gazowane powinna zostać zamknięta ponieważ produkuje podróby Coca Coli!!! To jest śmieszne...Polska to tak biedny kraj ,że nawet jeśli masz już ten oryginał to i tak 99% nawet nie zna się co to jest ten monogram.... Firmy Vuitton,Dior ...itd. mają swoją klientele na której zarabiają...i firma napewno nie zbiednieje jeśli ktoś sobie juz kupi tą torbe po 200zł... Zresztą te ceny w butikach są mocno przesadzone....90% tej koszmarnej ceny to koszt samej REKLAMY a 10% to cena wyprodukowaia samej torby...przecież chyba nie powiecie ,że brązowa skórka Epi-Lather LV może dużo kosztować...? Są internetowe sklepy gdzie można kupić IDEALNE podróbki ze skóry naturalej...z metkami...torbą sklepową...workiem itd...za 200$ www.aaareareplica.com Sam jestem ciekaw czy tak jak tu niektóre Panie piszą ,że potempiają ludzi co mają podróbki czy na ulicy powiedzieli by wprost...np "ale jesteś żałosna masz podróbę" na forum wszystkie takie odważne a jak przyjdzie co do czego...to nic... ; > Więc mówie jeszcze raz...podróbka to nic złego... Każdy wybiera to co chce....ważne by mieć własny styl... A tak na marginesie....wie ktoś gdzie można kupić replikę walizki "vuittona"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv
a mnie szlak trafia bo chce kupic sobie kolejna torebke oczywiscie orginalna za 3 800f i ne ma jej juz w europie jestem wsciekla wszystkie z tego modelu sa wyprzedane masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv
replike walizki vuitona w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
ludzie o co wy sie wlasciwie klocicie to absurd mieszkam w londynie kupuje te torebki w Harodsie i butikach mam szesc orginalnych i co z tego mam je bo lubie ta firme i stac mnie na nie ale to jest tylko moja sprawa.Nie obchodzi mnie czy ktos patrzy i mysli czy to podroba czy nie bo najwazniejsze ze ja dobrze sie czuje wychodzac z domu majac w rece taka torebke to luksus dla mnie a nie szpan dla innych ludzi.Ito nie jest prawda ze wszystkie torebki sa czerwone w srodku totalna bzdura przede wszystkim w orginale jest specyficzny jasno brazowy kolor skory gdziwe widac go na raczkachi na wstawkach w jednym koloze z ktorych sklada sie torebka i farbowany na ciemno czerwny kolor rand raczek torebki ktory zrobiony jest bardzo dokladnie i precyzyjnie.Zlote dzety projektanta Takosi Murakomi musza byc stozkowate a obecnego projektanta Marka Jacobsa pol okragle.Widze ze tak przechwlacie sie kto wie lepiej a tak naprawde nie wiecie do konca jak naprawde wyglada orginal oprocz tych osob ktore maja orginal chociaz tez nie zawsze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę tak sobie i czytam, smiejąc się. Trochę to żałosne, że topik podzieli się na dwa wrogie i wzajemnie opluwające się obozy. Więcej tolerancji! Jak ktoś chce, niech sobie nosi podróbkę LV, jego sprawa, może to i podróbka, ale jesli jest ładna i pasuje właścicielce, niech sie dziewczyna nia cieszy. Tegoroczne wakacje spędziłam w Turcji i na polskim lotnisku mozna było bez pudła zgadnąc, kto właśnie z Turcji przyleciał - ludzie od stóp do głów odziani w LV, Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, itp. Ja nie, bo nie jestem zwolenniczką wywalania metki na wierzch. Mnie na oryginalne LV nie stac, więc kupuje zwykłe, niemarkowe torebki. Nikogo z mojego otoczenia nie stac na markowe rzeczy, więc jakos nie czuje sie z tym źle, zwłaszcza, że bardzo niewiele osb stac na cos takiego. Ale jeśli ktoś kupuje sobie podróbke, a potem drze nosa i wmawia wszystkim, że to oryginał - to juz jest naprawde żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEAS
plis podjacie dokłaqdnie czy się różni orginał od podróby! pleas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asala
Panie zainteresowane replikami Louis Viutton, Chanel, Versace, Dior , Gucci i innymi proszę o kontakt na maila : asala-shop@wp.pl Posiadam duży wybór. Na pewno każda z was znajdzie coś dla siebie. Również portfele, paski, czapeczki, rękawiczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×